Przekazał opony na cele ekologiczne. Miał zapłacić blisko 1,4 miliona...

Ponad cztery lata temu właściciel zakładu wulkanizacyjnego z Suwałk (Podlaskie) przekazał lokalnej fundacji 82 zużyte opony, które miały posłużyć do stworzenia proekologicznego ogrodu. W grudniu 2021 roku okazało się, że ma zapłacić karę - ponad milion złotych z odsetkami, bo urzędnicy...
z- 85
- #
- #
- #

















- ...na działce leżącej w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego.
- To były bagienne tereny...
- ze Starego Folwarku koło Wigier
Jak się poszuka to to jest prywatny biznes i być może gość wymyślił że będzie tam robił co mu się podoba chociaż nie miał do tego prawa. I wiem z doświadczenia że często tak to działa w samorządach: "Mieciu rób co chcesz ja