Jak sobie radzicie w blokach z wielkiej płyty z temperaturą? Przecież bez klimatyzacji w tych kurnikach nie da się mieszkać. #mieszkanie #polska #kiciochpyta #lato
Najwięcej zdjęć w mojej galerii to przypadkowe screenshoty kiedy przeglądam internet lub chowam telefon do kiedzeni. #oswiadczenie #ios #telefony #zdjecia
Już mnie w-----a ten Zychowicz jak powtarza dzień w dzień, że tego live’a miało nie być, ale trump to i to więc jest. Tak samo non stop p------i o tych donejtach i jak to dzięki temu powstają nowe odcinki. P------i mu się już w bani. #zychowicz #historiarealna #usa #iran
Ważna wiadomość dla wszystkich planujących przyszłość oraz na wizyty na NFZ. Koniec wszechświata przyjdzie znacznie szybciej! To efekt uwzględnienia promieniowania Hawkinga, które może powodować stopniowy rozpad nawet najbardziej trwałych obiektów kosmicznych.
Młody jerzyk po wylocie z gniazda potrafi spędzić w powietrzu do 3 lat bez ani jednego lądowania.
Przez te pierwsze lata po opuszczeniu gniazda nie mają po co lądować. Nie szukają partnera, nie budują gniazda, nie wysiadują jaj. Po prostu latają między Europą a Afryką, żerując i śpiąc w chmurach. #ciekawostki #ptaki #zwierzaczki #przyroda #natura
Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany przez firmę Nestlé Polska S.A. o dobrowolnym i ostrożnościowym wycofaniu niektórych produktów do żywienia niemowląt, z uwagi na potencjalną obecność cereulidyny, substancji wytwarzanej przez mikroorganizm Bacillus cereus.
@kurde_: do blokowania reklam może mało pomocne bo subskrypcja płatna (kiedyś na pepperku wyrwałem lifetime za 40zł na 6 urządzeń) - AdGuard natomiast fakt płatności rekompensuje że blokuje reklamy w całym systemie, w tym w appkach z miropłatnościami
natomiast do działania w tle - odpalam YT na Safari, przełączam na pulpit (wtedy się pauzuje), zsuwam belkę od góry i tam są kontrolki od multimediów, klikam tam play i odblokowuję -
Przecież patrząc na tą tabele to stwierdzam że Legia bez problemu jeszcze będzie walczyć o mistrza Polski xD 11 punktów przewagi między liderem a spadkowiczem. Jest jeszcze gdzieś tak wyrównana liga jak w Polsce? (⌐͡■͜ʖ͡■)#ekstraklasaboners #ekstraklasa #pilkanozna #legia #mecz
11 punktów przewagi między liderem a spadkowiczem.
@kurde_: Gdyby to tak działało, problem spłaszczonej tabeli jest też taki, że nie wystarczy liczyć na "wpadkę" jednej drużyny, tylko regularne wpadki kilku drużyn, a to już mocno komplikuje.
GIS wydał w czwartek, 11 grudnia 2025 r., ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa żywności. Producent zdecydował o dobrowolnym i prewencyjnym wycofaniu dwóch partii mleka modyfikowanego po wykryciu obecności bakterii Bacillus cereus w zakładzie produkcyjnym.
@kurde_ nie żałuj makaronu, bo jak dobrze widze to więcej jak 0.5, musisz być syty i w miarę ogarnięty rano, ale takto zazdro, w sensie gratulacje (⌐͡■͜ʖ͡■)
źródło: image_picker_30FC26F9-79AC-4BA3-B259-F9A85B7E861E-15540-0000020E0458CD2F
Pobierz