Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko129
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kpecak
kpecak

kpecak

Dołączył 17 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11048
  • Znaleziska 10686
  • Mikroblog 362
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 2

6

"Rozdzióbią nas kruki i wrony" Stefan Żeromski | CAŁY Audiobook - YouTube

"Rozdzióbią nas kruki i wrony" Stefan Żeromski | CAŁY Audiobook - YouTube

Cały audiobook, tematyka utworu poniżej w opisie. Dobrego słuchania!Tematem utworu jest wątek powstania styczniowego ukazanie śmierci powstańca. Nowela skła...

Mikolaj-Rosol
z
youtube.com
dodany: 26.10.2023, 11:25:29
  • 1
  • #
    audiobook
  • #
    szkola
  • #
    literatura
  • #
    kultura
  • #
    polskiyoutube
kpecak
kpecak
kpecak 26.10.2023, 11:32:44 via Wykop
  • 2
Błąd w tytule, powielany przez lata. Prawidłowy tytuł, to: "Rozdziobią nas kruki, wrony". Bez "i".
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

458

Audycja Szewko

Pokaż treści 18+

Audycja Szewko

Merytorycznie o tym czym jest zbrodnia, co wolno, czego nie. Ciekawe czy znowu mu usuną film za nazywanie izraelskich zbrodni po imieniu.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 16.10.2023, 13:33:51
  • 59
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    wojna
kpecak
kpecak
kpecak 16.10.2023, 19:55:33 via Wykop
  • 2
wyczuwalna jest u niego sympatia do Palestyńczyków, oczywiście nie do Hamasu


@dziacha: Pytanie: Czy wśród Palestyńczyków istnieje jakiś podział na tych radykalnych i nieradykalnych? Czy jest strona, która nie jest za tą wojną?

3943

Wstępny raport OBWE: „Partia rządząca wykorzystała media publiczne…”

Pokaż treści 18+

Wstępny raport OBWE: „Partia rządząca wykorzystała media publiczne…”

Partia rządząca uzyskała wyraźną przewagę dzięki nadmiernemu wpływowi na wykorzystanie zasobów państwa i mediów publicznych ocenia OBWE we wstępnym raporcie po wyborach. Jak zauważa, spółki państwowe i ich fundacje zaangażowały się w kampanię referendalną, co było sposobem na ominięcie przepisów…

SzotyTv
z
businessinsider.com.pl
dodany: 16.10.2023, 16:36:39
  • 405
  • #
    polska
  • #
    wybory
  • #
    bekazpisu
  • #
    tvpis
  • #
    neuropa
  • #
    bekazprawakow
kpecak
kpecak
kpecak 16.10.2023, 19:02:04 via Wykop
  • 35
Czy nie ma czasem w naszym prawie przepisu mówiącego o równym dostępie każdej z partii do mediów publicznych?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

430

iPhone 12 wycofany z Francji, możliwe rozszerzenie na całą Europę

iPhone 12 wycofany z Francji, możliwe rozszerzenie na całą Europę

Powodem jest przekroczenie dopuszczalnych wartości fal elektromagnetycznych emitowanych i pochłanianych przez organizm człowieka.

konto usunięte
z
businessinsider.com.pl
dodany: 13.09.2023, 05:49:17
  • 130
  • #
    apple
  • #
    iphone
  • #
    technologia
kpecak
kpecak
kpecak 13.09.2023, 14:09:22 via Wykop
  • 0
super, ale moja córka studiuje prawo


@Szkodzik: Ale chyba nie jest wegetarianką?

1134

Jak to było z polska policją podczas "pandemii"?

Tak właśnie było, tak dla przypomnienia przed wyborami. I popierały to wszystkie partie od prawa do lewa poza konfederacją a policjanci jak mogli tak dojechać człowieka to byli w ekstazie.

twar
z
twitter.com
dodany: 10.09.2023, 12:55:25
  • 142
  • #
    psiarnia
  • #
    p0lskapolicja
  • #
    policja
  • #
    covid19
kpecak
kpecak
kpecak 11.09.2023, 20:16:20 via Wykop
  • 1
Gdzie były wtedy "media", gdy w sejmie głosowano za segregacją sanitarną?
kpecak - Gdzie były wtedy "media", gdy w sejmie głosowano za segregacją sanitarną?

źródło: comment_1635873801bc0OS5C8GBKfTjg6AYtoed

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kpecak
kpecak
kpecak 11.09.2023, 20:27:00 via Wykop
  • 0
@innv: A masz w Polsce diagnostykę w tym kierunku?
kpecak
kpecak
kpecak 11.09.2023, 20:44:17 via Wykop
  • 1
@BarkaMleczna: Faktycznie, ludzie w większości teraz to bagatelizują, co jest dziwne, że tylko w małej części wyszli na ulice. U mnie w robocie, że jako jestem najstarszy- zapierdzielałem non- stop, bo dziewczyny "przecież miały dzieci" i siedziały na "zdalnym"... Na nic zdały się tłumaczenia, że to jedno wielkie straszenie.
Milicjantów też udało mi się spławić na ich tekst:
-Czemu bez maseczki?
- A co? Dupą mam palić?
Byłem sam na chodniku.
kpecak
kpecak
kpecak 11.09.2023, 20:49:31 via Wykop
  • 0
@innv: Na oko? Czy może zleci badanie? Jakie? I czy powiąże objawy z noszeniem maseczki?
kpecak
kpecak
kpecak 11.09.2023, 20:51:34 via Wykop
  • 2
@ZnawcaDzikiejZwierzyny: Ej, no weźź! Oni każą jeść psy! TO jest najważniejsze!

984

Kanalie z Ministerstwa Finansów znowu pracowały nad zmianami w podatkach

Kanalie z Ministerstwa Finansów znowu pracowały nad zmianami w podatkach

Ministerstwo Finansów znowu pracowało nad zmianami w podatkach. Opinie na temat propozycji były miażdżące. Zmiany na niekorzyść podatników przeważały nad pozytywnymi. Prace trzeba było zatem przerwać przynajmniej na czas kampanii.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
businessinsider.com.pl
dodany: 06.09.2023, 07:12:23
  • 98
  • #
    finanse
  • #
    socjalizm
  • #
    zlodzieje
  • #
    podatki
  • #
    urzadskarbowy
  • #
    prawo
kpecak
kpecak
kpecak 06.09.2023, 11:02:29 via Wykop
  • 0
@smgs: zabraliby mi wszystko co zarobiłem
Bo w mniemaniu socjalistów jesteś złodziejem. A im więcej zapierdzielasz, tym więcej Ci zabierają.
kpecak
kpecak
kpecak 06.09.2023, 11:59:10 via Wykop
  • 2
@Cointreau: Przecież duża większość z nich nie ma kontaktu z rzeczywistością i pospólstwem, które na nie płaci. Nie pracowali na działalności a opiekę zdrowotną mają zapewnioną.

1345

PKP ogłasza fuzję z Lotto. Od teraz pociągi będą jeździć na chybił-trafił

PKP ogłasza fuzję z Lotto. Od teraz pociągi będą jeździć na chybił-trafił

Zamiast biletów w kasach podróżni będą mogli kupić zdrapki. Szczęśliwcy, którzy znajdą pod srebrną farbą co najmniej trzy wagony, będą mogli wsiąść do pociągu i udać się w podróż. Dokąd? O tym zadecyduje losowanie pod nadzorem Komisji Kontroli Gier i Zakładów przeprowadzane przed odjazdem.

Qtasus2Wielgus
z
aszdziennik.pl
dodany: 02.09.2023, 17:01:51
  • 80
  • #
    humor
  • #
    transport
  • #
    podroze
  • #
    pkp
kpecak
kpecak
kpecak 03.09.2023, 09:16:20 via Android
  • 4
@alberto81
- Normalny?
- Nie. P----------y!

10

Lublin miasto inspiracji

Lublin miasto inspiracji

MPK Lublin kupiło za 3,7 mln zł autobus na wodór ale teraz nie ma tego wodoru by go napędzać nie ma też żadnej stacji do tankowania a jak już będzie ten wodór to koszt przejechania kilometra wyniesie 5 zł - 2 x drożej niż gdyby był to diesel

przemek-leniak
z
spottedlublin.pl
dodany: 29.08.2023, 14:01:56
  • 8
  • #
    lublin
  • #
    ekologia
kpecak
kpecak
kpecak 29.08.2023, 14:21:25 via Android
  • 3
Miasto inspiracji
do emigracji.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1160

Przecież, nikogo nie zmuszaliśmy do szczepienia.

Przecież, nikogo nie zmuszaliśmy do szczepienia.

Każdy brał, bo chciał.

Orlenc
z
youtube.com
dodany: 26.08.2023, 13:15:44
  • 324
  • #
    covid19
  • #
    szczepienia
  • #
    pandemia
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
kpecak
kpecak
kpecak 26.08.2023, 15:39:39 via Wykop
  • 52
czyli zasadniczo #lewica ?


@qajajaj: Tak: LSD, PO, PIS, PSL.
kpecak
kpecak
kpecak 26.08.2023, 15:42:26 via Wykop
  • 27
@Mr_3nKi_: Żołnierzom dano zaś jasny przekaz: albo się szczepisz albo nie awansujesz.

773

Moderna bierze udział w największym ataku terrorystycznym i ludobójstwie

W trakcie zeznań w kongresie amerykańskim wychodzi na jaw ich najwyższa bezczelność. Za 400 MLN $ skorumpowali instytucje rządowe CDC, NIH w USA aby wprowadzić zalecenia dawek szczepień mimo wiedzy o zagrożeniu atakiem serca.

Seno909
z
rumble.com
dodany: 24.08.2023, 20:28:31
  • 165
  • #
    covidroulette
  • #
    covid19
  • #
    szczepienia
  • #
    pandemia
  • #
    medycyna
  • #
    koronawirus
kpecak
kpecak
kpecak 25.08.2023, 10:18:14 via Wykop
  • 0
@awres: Tak to powinno być napisane: "Całe szczęście szczepienia były dobrowolne :)))"

1073

Glapinski znowu szaleje z banerami przy NBP

Pokaż treści 18+

Glapinski znowu szaleje z banerami przy NBP

Jak ludzie teraz nie pogonia pisu, to kolejnych wyborow juz nie bedzie

KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
z
wykop.pl
dodany: 08.08.2023, 21:22:48
  • 135
  • #
    nbp
  • #
    glapinski
  • #
    cotusieodpierdala
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpisu
kpecak
kpecak
kpecak 09.08.2023, 11:17:21 via Android
  • 1
@DJParur Te portki z kieszeniami też kupili za nasze.

1252

Ukraińcy w Polsce dostali ponad 2.4 mld zł na 500 plus

Ukraińcy w Polsce dostali ponad 2.4 mld zł na 500 plus

2,6 mld zł. Tyle w ramach świadczeń socjalnych od Polski otrzymali Ukraińcy przebywający w naszym kraju.

przodem
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 07.08.2023, 15:50:30
  • 446
  • #
    polska
  • #
    500plus
kpecak
kpecak
kpecak 07.08.2023, 21:00:06 via Wykop
  • 6
@iTheNaturat: Podaj zatem definicję "normalnego Ukraińca" oraz dlaczego 500+ miałoby być wypłacane jedynie wyborcom PO, SLD czy PSL?
kpecak
kpecak
kpecak 07.08.2023, 21:03:18 via Wykop
  • 5
@Gesia_Skorka: Czyli po raz kolejny po i pis.
kpecak
kpecak
kpecak 07.08.2023, 21:04:23 via Wykop
  • 0
@serval: Daj tu napis "sarkazm" a odminusowują" Cię.

740

Od 1 stycznia 2024 na duże zakupy tylko z kartą.

Od 1 stycznia 2024 na duże zakupy tylko z kartą.

Polska jest na progu wprowadzenia limitów na płatności gotówkowe. Ten innowacyjny" pomysł, zaproponowany przez rząd, ma na celu wzmocnienie systemu podatkowego i kontrolę nad wydatkami obywateli. Chociaż te przepisy jeszcze nie weszły w życie, wszystko wskazuje na to, że staną się one obowiązujące..

Koguy
z
veto.media
dodany: 02.08.2023, 23:53:00
  • 188
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    wolnosc
  • #
    libertarianizm
kpecak
kpecak
kpecak 03.08.2023, 14:14:03 via Android
  • 3
@mango2018 KTOŚ się pomylił? Wszystko zmierza ku temu, że będą się mylić nagminnie. Już teraz urząd skarbowy może włazić na nasze konta i je blokować bez żadnych ograniczeń.

422

Rosjanie ukradli ogrome ilości jedzenia z hotelu w Turcji

Pokaż treści 18+

Rosjanie ukradli ogrome ilości jedzenia z hotelu w Turcji

Alekskizmi musi się zwrócić .Ruskiej natury nie oszukasz.

tomekk125
z
natemat.pl
dodany: 02.08.2023, 17:38:52
  • 69
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
kpecak
kpecak
kpecak 03.08.2023, 08:36:38 via Android
  • 0
@engels Ale numer. Serio, Konfa przelewy dostaje od Putina? Podrzuć jakiegoś linka, czy cuś.

518

Lex Tusk. Prezydent podpisał nowelizację ustawy o komisji badającej wpływy ros.

Pokaż treści 18+

Lex Tusk. Prezydent podpisał nowelizację ustawy o komisji badającej wpływy ros.

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o komisji do zbadania wpływów Rosji na bezpieczeństwo wewnętrzne Polski w latach 2007-2022, nazywaną "lex Tusk".

Nokimochishii
z
tvn24.pl
dodany: 02.08.2023, 13:18:03
  • 103
  • #
    lextusk
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
kpecak
kpecak
kpecak 02.08.2023, 16:40:46 via Android
  • -7
@E-m-b-e Dokładnie. Do tej pory nikt nie posadził, nie wsadza i nie posadzi. Banda czworga rządzi tak od lat. Szkoda tylko, że normalnych ludzi będą szargać po komisjach.

1184

Polacy głupsi niż myślą. Wiedzę ekonomiczną mamy jedną z najgorszych w UE

Pokaż treści 18+

Polacy głupsi niż myślą. Wiedzę ekonomiczną mamy jedną z najgorszych w UE

Polacy mocno przeceniają swoje obeznanie w zagadnieniach finansowych. Pomimo deklarowania znajomości podstaw ekonomii nie są w stanie odpowiedzieć poprawnie na zadane pytania

panczekolady
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 30.07.2023, 12:12:18
  • 305
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazlewactwa
kpecak
kpecak
kpecak 30.07.2023, 12:27:13 via Android
  • 425
I dlatego każdy wyborca powinien przechodzić test przed głosowaniem.
  • 36
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kpecak
kpecak
kpecak 31.07.2023, 19:31:55 via Android
  • 1
@SPOLKASOFIA Tak.

304

Nieśmiertelny ze zmarzliny: ten mały robak przetrwał zamrożony 46 tys. lat. Tera

Nieśmiertelny ze zmarzliny: ten mały robak przetrwał zamrożony 46 tys. lat. Tera

Zupełnie nowy gatunek nicienia znaleziono w wieloletniej zmarzlinie na Syberii. Przetrwał w niej w stanie uśpienia rekordowe 46 tys. lat.

starnak
z
national-geographic.pl
dodany: 29.07.2023, 13:44:59
  • 74
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    dna
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
kpecak
kpecak
kpecak 30.07.2023, 12:38:09 via Android
  • 4
@defektpl Czeskie i słowackie też.

1

Mariusz Max Kolonko chce zamordować prezydenta A Dude

Chce go porwać i torturować ewentualnie dać go wagnwrowcą

Spokesboy
z
m.facebook.com
dodany: 30.07.2023, 12:21:25
  • 4
  • #
    szury
  • #
    bekazprawakow
  • #
    maxkolonko
  • #
    mariuszmaxkolonko
  • #
    wojna
  • #
    schozofrenia
kpecak
kpecak
kpecak 30.07.2023, 12:24:53 via Android
  • 3
Kim? WagnerowcĄ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kpecak
kpecak
kpecak 05.12.2022, 18:43:21
  • 0
Cześć,
czy wie ktoś czy jest coś takiego, jak gwizdanie profesjonalne? Jak to może się nazywać i jak rozwijać tę technikę?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kpecak
kpecak
kpecak
Autor
05.12.2022, 18:57:11
  • 0
Gwizdanie- złodziejstwem? Są przecież frazy, gdzie gwizdanie jest niezbędne, np. w utworze Bobby McFerrin-a - Don't Worry Be Happy. Wyobrażasz sobie ten utwór bez gwizdania?
  • Odpowiedz
kpecak
kpecak
kpecak 13.04.2022, 15:27:48
  • 0
Cześć, poszukuję kogoś ogarniętego z matmy/fizy, kto mógłby mi pomóc w obliczeniu takiej dla mnie zagadki:
Obiekt (dajmy na to- kula) ma objętość 10 femtolitrów. Jaką średnicę ma ten obiekt wyrażając ją w mikrometrach?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kpecak
kpecak
kpecak
Autor
13.04.2022, 15:30:17
  • 0
Chodzi mi o wyznaczenie średnicy (d) tej kuli. Problem jest w jednostkach. Femtolitr to jednostka objętości a mi chodzi o długość w mikrometrach.
  • Odpowiedz
kpecak
kpecak
kpecak
Autor
13.04.2022, 15:38:33
  • 0
@sberatel: Dzięki. Nie wpadłbym na to. Przecież to takie proste.
Żartowałem.
Za cholerę nie mogę przeliczyć jednostek.
  • Odpowiedz
kpecak
kpecak
kpecak
Autor
13.04.2022, 15:45:44
  • 0
@FreakingAwesome: Dzięki. Jednak odpuszczę sobie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 7 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.10.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking