Jak myślicie dobrym pomysłem będzie zamienienie wiosłowania w opadzie sztanga na wiosłowanie hantlą na ławeczce? Problem polega na tym że prostownik mi już nie wytrzymuje dokładnego ciężaru i suma sumarum nie mogę dobrze przetrenować czworobocznego/najszerszego, przerabialiscie to? W martwym daje radę ale w opadzie przy wiośle chciałbym dać więcej ciężaru ale mnie przeważy sztanga xd jak wiosłuje hantla duzo bardziej czuje mięśnie i więcej wezmę.
#silownia
#mikrokoksy
#silownia
#mikrokoksy














#silownia