Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Aniki

Aniki

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1473
  • Znaleziska 68
  • Mikroblog 1405
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11
panDario
panDario
20 godz. i 4 min temu
  • 2
#mecz oni chcą wjechać do bramki? xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aniki
Aniki 20 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 3
@panDario: może w tym szaleństwie jest metoda xD
  • Odpowiedz
mainleblanc
mainleblanc
przedwczoraj, 22:39:56
  • 4
#mecz może i nie lubię viniego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aniki
Aniki przedwczoraj, 22:40:34 via Wykop
  • 0
ale?...
  • Odpowiedz
tenoy
tenoy
przedwczoraj, 22:38:42
  • 8
Wini niezastąpiony
#mecz
tenoy - Wini niezastąpiony 
#mecz

źródło: 1000023610

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aniki
Aniki przedwczoraj, 22:39:17 via Wykop
  • 2
@tenoy: to wini senior?
  • Odpowiedz
Aniki
Aniki przedwczoraj, 22:37:14
  • 2
#mecz ale sam ich o----ł xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mck95
mck95
przedwczoraj, 22:15:15
  • 1
#mecz Nie wiem skąd te zaskoczenie jak wygląda mecz, Maroko ma przecież kadrę spokojnie na 1/4 finału. Mają lepszy skład niż w Katarze.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aniki
Aniki przedwczoraj, 22:15:55 via Wykop
  • 0
@mck95: własnie wszedłem na transfermarkt i się pozytywnie zdziwiłem :D
  • Odpowiedz
Aniki
Aniki przedwczoraj, 22:14:52
  • 7
gdyby reprezentacja Brazylii mogła być samochodem
#mecz
Aniki - gdyby reprezentacja Brazylii mogła być samochodem
#mecz

źródło: images

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777
przedwczoraj, 22:15:22 via Wykop
  • 1
@Aniki: Lamborghino
  • Odpowiedz
Aniki
Aniki 12.06.2026, 07:27:15
  • 0
#wolt nie polecam robienia zamówień rano jak jest mało kurierów dostępnych. drugi raz taka sama sytuacja tj.

zamówienie 3km jedzie 40 minut, zupełnie w innym kierunku. kawa dotarła leżąc na boku, a reszta w niej pływała

według supportu kurier nie miał innych zamówień, a no i dostałem zwrot za samą kawę, ale za to klatka schodowa do posprzątania :))
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
12.06.2026, 07:31:04 via Wykop
  • 1
@Aniki: w uber eats dokładnie za to samo dostałem zwrot za całe zamówienie. Prosili mnie tylko o dosłanie lepszych zdjęć.
MisterMinister - @Aniki: w uber eats dokładnie za to samo dostałem zwrot za całe zamó...

źródło: IMG_4379

Pobierz
  • Odpowiedz
telemach20
telemach20
12.06.2026, 07:34:29 via Wykop
  • 0
@Aniki: zamówiłeś samą kawę przez bolta?
  • Odpowiedz
Aniki
Aniki 26.04.2026, 15:52:25
  • 2
#mecz elegancko sędziowe legie spuszczają
Aniki - #mecz elegancko sędziowe legie spuszczają

źródło: varciniak

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aniki
Aniki 26.04.2026, 15:36:00
  • 4
#mecz
Aniki - #mecz

źródło: kolejorz uwu

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aniki
Aniki 08.04.2026, 22:16:31
  • 0
#karachan jak tego kota jea zablokować?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LifesGood
LifesGood
04.04.2026, 20:54:31
  • 2
#mecz Lewy czemu tak ze Szwecją nie mogłeś... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aniki
Aniki 04.04.2026, 20:58:02 via Wykop
  • 0
@LifesGood: bo masz puchacza zamiast kanselo
  • Odpowiedz
Aniki
Aniki 04.04.2026, 20:54:16
  • 2
#mecz znowu na pustaka

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
06.04.2026, 09:57:57 via Wypok
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Aniki
Aniki 04.04.2026, 20:52:09
  • 0
#mecz pedri też dobry, ci robią kontre 2 na 2, a ten stoi i do sędziego coś gada xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aniki
Aniki 04.04.2026, 20:25:43
  • 3
#mecz jakby to weszło :o
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BuntingTopp
BuntingTopp
04.04.2026, 19:52:08
  • 0
#mecz #pdk
BuntingTopp - #mecz #pdk

źródło: Blik_logo

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aniki
Aniki 04.04.2026, 19:53:38 via Wykop
  • 0
@BuntingTopp: wyjebka typu
  • Odpowiedz
Aniki
Aniki 04.04.2026, 19:43:07
  • 1
#mecz nie widziałem chłopa (Rashforda) przez 40 minut, wział i prawie sam pojechał od połowy xD piękna akcja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aniki
Aniki 04.04.2026, 19:36:54
  • 0
#mecz dobra jamal miałeś swoją szanse, dawać robercika
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aniki
Aniki 03.04.2026, 11:13:01
  • 0
Hej Murki,
czy jest jakaś różnica między tymi kartami graficznymi, czy to głównie nalepka? Czy w budżecie około 1k znajdę coś lepszego? Zależy mi na CUDA, więć nvidia.
I drugie pytanko apropo dysku:
Lexar nm620 1TB (3000/3000) mb/s
vs
Kingston KC3000(6000/7000) mb/s
Aniki - Hej Murki,
czy jest jakaś różnica między tymi kartami graficznymi, czy to głó...

źródło: rtx

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aniki
Aniki
Autor
03.04.2026, 11:49:06 via Wykop
  • 0
dziękuję za odpowiedzi Panowie, a więc tak:
@krwawy_zenon: płyta główna to MSI B760-P II pod DDR4
@10129 od czasu do czasu do ML i AI hobbystycznie. ponoć lepiej się to sprawdza, myślałem też o RX7600, ale wolałbym nvidie. co do dysku to co byś polecił i czy będzie jakaś znaczna różnica?
@youmimicanski oki
  • Odpowiedz
Aniki
Aniki
Autor
03.04.2026, 13:57:31 via Wykop
  • 0
@Szala: dzięki, to wezmę tego lexara, bo ma podobne parametry. co prawda ma mniejszy cache, ale nie będę kopiował dużo więcej, za to ten współczynnik "Total Bytes Written" 2x większy. dzięki
  • Odpowiedz
Aniki
Aniki
Autor
03.04.2026, 14:26:33 via Wykop
  • 0
@maniel: na GPU 16gb nie mam budżetu, a jak znaleźć ten dysk na starym kontrolerze?
  • Odpowiedz
Aniki
Aniki
Autor
03.04.2026, 14:56:24 via Wykop
  • 0
@Szala: był ok 4k, ale już większość rzeczy mam, została grafika, dysk, zasilanie i obudowa :)
  • Odpowiedz
Aniki
Aniki
Autor
03.04.2026, 22:38:47 via Wykop
  • 0
@maniel: dzięki, rozważałem mocno tego kingstona, ale pojawiła się promka na nm790 za 529 na euro rtv agd. zastanawiam się co przyjdzie, bo na pozostałych stronach 649+
  • Odpowiedz
nonszalancki
nonszalancki
21.03.2026, 02:37:55
  • 2
spicie? na karachanie martwo to musialem to przyjsc
#przegryw #karachan
nonszalancki - spicie? na karachanie martwo to musialem to przyjsc
#przegryw #karacha...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aniki
Aniki 30.03.2026, 05:08:14 via Wykop
  • 0
@nonszalancki: eh jakieś zakresy na kiju na pół polski, nie da sie lurkować w spokoju
  • Odpowiedz
Aniki
Aniki 03.04.2026, 11:14:23 via Wykop
  • 0
@nonszalancki: sram psa jak sra... zdjeli już, przynajmniej orange
a ci nowi modzi to tragedia

lurkuj od 2010

notorycznie ban za normalciotyzm/napływ

#gimbo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.05.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.10.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking