Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hdeck

hdeck

Dołączył 6 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1194
  • Znaleziska 39
  • Mikroblog 1155
  • Obserwujący 32
  • Obserwowane 4
mirko_anonim
mirko_anonim
31.07.2024, 06:25:08
  • 11
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy szkoła rodzenia jest konieczna przed urodzeniem pierwszego dziecka? Wszystkie znajome mi mówią, że muszę iść, ale ja nie jestem przekonana, a mój mąż jest jeszcze bardziej dosadny, bo uważa, że to ściema i jeszcze niedawno nikt nie chodził, a dzieci się rodziły
Nauczę się tam czegoś przydatnego? Będę musiała iść sama jeśli już, bo mąż kategorycznie powiedział, że nie pójdzie, a ja też nie chciałabym być jedyną samotną
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 31.07.2024, 11:26:27 via Android
  • 2
@mirko_anonim o kurde. Trudne się wylosowało xD.

Czy warto iść? Imo tak, choćby dla spokoju ducha, żeby wiedzieć jak dziecko ubrać, zawinąć, umyć itd. Tam nie jest tylko o tym jak rodzić ale jak się zająć dzieckiem, kobietą w połogu. Jest też pierwsza pomóc w przypadku zadławienia etc. - choćby dla tego warto pójść.

Czy iść do płatnej? Imo nie ma sensu. Oddychania nauczy Cię położna środowiskowa (ale trzeba poćwiczyć tez
  • Odpowiedz
hdeck
hdeck 26.07.2024, 21:03:20
  • 6
#paryz2024 znicz nie płonie, bo Nadal płynie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ferm100
Ferm100
25.07.2024, 14:19:52
  • 118
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 25.07.2024, 17:58:44 via Android
  • 2
@Ferm100 tutaj widzę że mamy klasyczne spotkanie pedalarz vs puszkarz miejski, że się wam żyłki nie przepaliły to w szoku jestem.

Do pedalarza nie dociera, że jak ma DDR to MUSI nią jechać, że ma zasrany obowiązek trzymania sie prawej strony a nie srodka jezdni i że musi stosować sie do sygnalizacji i znaków.

Do puszkarza nie dociera, że czasem DDR nie widać, jest źle oznakowana albo skończyła się 200 metrów
  • Odpowiedz
AnonimoweLwiatko
AnonimoweLwiatko
01.07.2024, 05:46:36
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 01.07.2024, 13:34:31 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
27.06.2024, 12:45:59
  • 12
dzien dobry
witamy w 5 tygodniu #igrzyskabebzonow

niestety zadyszka z zeszego tygodnia sie utrzymuje, idzie coraz ciezej, ale zrzucmy to na euro i na letnia pogode
w zeszlym tygodniu zgubilismy 6 kg, teraz juz tylko 4,5 co na ilosc uczestnikow jest bardzo niewielka iloscia kilogramow

lacznie
wykopowy_brukselek - dzien dobry
witamy w 5 tygodniu #igrzyskabebzonow

niestety zady...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 28.06.2024, 08:15:55 via Wykop
  • 2
@wykopowy_brukselek: za małą macie chyba motywację, trzeba poprosić moderację o jakąś nagrodę typu "wykopowy spaślak" to od razu będziecie mniej na talerzyk nakładać ;)

a tak serio, to ciężko w wakacje rygor trzymać ale im cięższy czas psychicznie to straty wagi, tym później łatwiej ją utrzymać.
  • Odpowiedz
hdeck
hdeck 28.06.2024, 09:41:02 via Android
  • 0
@wykopowy_brukselek ja w odchudzaniu spałem pomiędzy 4 a 6 godzin i szło jak złoto. Pomagało mi picie dużych ilosci wody, żeby mieć jakieś uczucie pełności.
  • Odpowiedz
AnonimoweLwiatko
AnonimoweLwiatko
24.06.2024, 09:55:36
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 25.06.2024, 06:47:29 via Android
  • 0
@AnonimoweLwiatko @nad__czlowiek ale to nawet nie jest jakiś błąd, tylko pewnie organizm myśli że kryzysowy czas przyszedł i z żarcia odzyskuje co się da zanim wydali niepotrzebne rzeczy. Ja u siebie tak miałem 4 w dół, dwa w górę, 4 w dół dwa w górę. Tak w koło Macieju. To wszystko na zbilansowanej diecie, sporo błonnika. Rada na to jest jedną, ważenie się co parę dni a nie codzienne.
To
hdeck - @AnonimoweLwiatko @nad__czlowiek ale to nawet nie jest jakiś błąd, tylko pewn...

źródło: temp_file6926331177798537894

Pobierz
  • Odpowiedz
efceka
efceka
efceka
21.06.2024, 10:12:09
  • 137
#wroclaw

Pas do skrętu dla pijanych
efceka - #wroclaw

Pas do skrętu dla pijanych

źródło: sfgbsfbsf

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 21.06.2024, 12:06:42 via Android
  • 12
@efceka Jak na Wrocławskich malarzy, to i tak prosto jest
hdeck - @efceka  Jak na Wrocławskich malarzy, to i tak prosto jest

źródło: temp_file8963181884696658578

Pobierz
  • Odpowiedz
ojednopiwozadaleko
ojednopiwozadaleko
20.06.2024, 09:58:36
  • 149
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 20.06.2024, 12:10:39 via Android
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
19.06.2024, 20:47:20
  • 11
dobry wieczor
witamy w 4 tygodniu #igrzyskabebzonow

widac lekka zadyszke, w zeszlym tygodbniu mielismy 32 kilo zgubione a teraz ledwie 38
czyli jest kiszka jednym slowem bo kilkoro z nas w tym tyg nabralo masy
sam zgubilem mniej niz chcialem a mysle ze kolejny tydzien bedzie jeszcze gorszy, ale zobaczymy
wykopowy_brukselek - dobry wieczor
witamy w 4 tygodniu #igrzyskabebzonow

widac lekka...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 20.06.2024, 06:11:05 via Android
  • 3
@Wojskowy_Brykiet co nie wołasz? :D

Najlepsze jest jak spotkasz kogoś, kogo dawno nie widziałeś i ten ktoś się nie może nadziwić, polecam
  • Odpowiedz
hdeck
hdeck 19.06.2024, 08:34:21
  • 106
Czołem Mirasy i Mirabelki :)

Miałem do Was napisać za dwa tygodnie z podsumowaniem 5 miesięcy od zakończenia #grubyzaklad ale zaraz będę miał dużo rzeczy do ogarnięcia przed urlopem, potem urlop i nie będzie na to czasu. W te dwa tygodnie się raczej wiele nie zmieni a chciałbym mieć to już mieć odfajkowane :) może @buchajacy_rog pokusi się o wpis o czasie.

Od ostatniego podsumowania przytyło mi się lekko. Najniższa zanotowana
hdeck - Czołem Mirasy i Mirabelki :)

Miałem do Was napisać za dwa tygodnie z podsumo...

źródło: temp_file7531372188553263

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck
Autor
19.06.2024, 08:34:59 via Android
  • 0
@hdeck tutaj historia wagi od listopada
hdeck - @hdeck tutaj historia wagi od listopada

źródło: temp_file5391300125400118753

Pobierz
  • Odpowiedz
hdeck
hdeck
Autor
19.06.2024, 08:35:19 via Android
  • 1
@ArystokracjaPomarancza 183 cm
  • Odpowiedz
hdeck
hdeck
Autor
19.06.2024, 08:38:31 via Android
  • 137
@chumojwazdziki ale na Collegium humanum. Nie liczy sie
  • Odpowiedz
hdeck
hdeck
Autor
19.06.2024, 10:31:08 via Android
  • 1
@Dalamar lekko wisi ta skóra, szczególnie jak się pochylę ale nie ma jakiejś wielkiej tragedii
  • Odpowiedz
hdeck
hdeck
Autor
19.06.2024, 15:32:18 via Android
  • 3
@Unter to już w maju zobaczyłem, że wesoło nie jest jak sobie odpuszczę. Szybko w górę idzie, ale jak się za to dobrze czułem. Ten krótki moment w którym nie chodziłem na treningi będę wspominać z uśmiechem.

@Zerp coś tam macham ale nie zależy mi bardzo na sylwetce dzika, bardziej żeby nie wisiało nic z żadnej strony i ogólnej sprawności fizycznej

@Murkly muszę z rok od diet odchudzających odpocząć.
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
11.06.2024, 09:06:27
  • 47
Dzien dobry w trzecim tygodniu #igrzyskabebzonow

@Wojskowy_Brykiet jest ymczasowo zajety dosc mocno wiec ta edycja pokieruje ja

jest nas 16tu, kazdy gruby, kazdy z bezbonem i cos staramy sie dzialac by bezbonow sie pozbyc
mam jakis maly problem z sortowaniem arkusza, postaram sie pozniej go naprawic ale na razie wkleje
wykopowybrukselek - Dzien dobry w trzecim tygodniu #igrzyskabebzonow

@WojskowyBrykie...

źródło: image

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 11.06.2024, 09:22:43 via Android
  • 0
@wykopowy_brukselek Eleganckie spadki :) pamiętajcie, że to maraton a nie sprint, duże spadki motywują ale gorzej jak poświęcenie jest to samo a waga stoi.
  • Odpowiedz
C.....i
konto usunięte 06.06.2024, 10:02:12
  • 231
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 06.06.2024, 11:38:13 via Wykop
  • 98
@Cassini: Pracowałem kiedyś na stacji benzynowej, potwierdzam
  • Odpowiedz
hdeck
hdeck 05.06.2024, 11:30:27
  • 6
Wracałem wczoraj w nocy z siłowni i zwróciłem uwagę na witrynę jednego ze sklepów ze starociami, antykami, vitage. Może Was też lekko rozśmieszy. A może memorabilia z Wiśniewskim są już dużo warte?

#wroclaw #heheszki
hdeck - Wracałem wczoraj w nocy z siłowni i zwróciłem uwagę na witrynę jednego ze skl...

źródło: temp_file3145144105185299074

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck
Autor
05.06.2024, 13:00:59 via Android
  • 5
@throwawayaccount1 dobrze, że nie szklanki by Young Leosia
  • Odpowiedz
piromanu
piromanu
04.06.2024, 08:52:09
  • 30
Trzeba schuść, bo mi się stanik odbił...
Przy okazji #pokazbebzon

#igrzyskabebzonow
piromanu - Trzeba schuść, bo mi się stanik odbił...
Przy okazji #pokazbebzon

#igrzys...

źródło: IMG_20240604_105129

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 04.06.2024, 17:34:43 via Android
  • 0
@piromanu no i to jest chłop a nie jakieś popeliny. Przynajmniej masz handicap na starcie :D
  • Odpowiedz

1670

Ekspert przyznaje: "Prawie pośmiewisko". Lewandowscy mają problem.

Pokaż treści 18+

Ekspert przyznaje: "Prawie pośmiewisko". Lewandowscy mają problem.

Nikt nie rozumie, jak to się stało, że para aspirująca do tego, by być "królem i królową Polski", stała się prawie pośmiewiskiem - mówi nam o Annie i Robercie Lewandowskich Grzegorz Kita, ekspert ds. marketingu i konsultingu.

konradpra
z
sportowefakty.wp.pl
dodany: 03.06.2024, 10:19:28
  • 571
  • #
    lewandowski
  • #
    lewandowska
  • #
    bachata
  • #
    p0lka
  • #
    pilkanozna
  • #
    sport
hdeck
hdeck 03.06.2024, 12:45:18 via Android
  • 69
To nie była miłość
Jak przeminęło z wiatrem
Ja grałem w Barcelonie
Kiedy tańcowałaś baciatę
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kurvinox_domino
Kurvinox_domino
03.06.2024, 10:57:01
  • 12
121.3kg->106.6kg (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
14.7 kg zrzucone od 21 lutego, jest to mój drugi kamień milowy o którym pisałem bodajże miesiąc temu (przy wpisie na 109kg). Nie powiem, maj uznaje za miesiąc lekko stracony (majówka oraz lekkie poluzowanie) jednakże co nieco udało się zrzucić. Do celu zostało 6.6kg, jednakże przez to że biorę udział w #igrzyskabebzonow myślę że może troszkę więcej się uda zrzucić
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 03.06.2024, 11:26:08 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hdeck
hdeck 03.06.2024, 11:33:02 via Wykop
  • 0
@Kurvinox_domino: problem się zacznie jak się skończą stare spodnie i trzeba będzie pół szafy wymienić. Ja spadłem zimą z XXL do L i z 36 w pasie do 29. To były mimo wszystko przyjemnie wydane pieniądze :D
  • Odpowiedz
AnonimoweLwiatko
AnonimoweLwiatko
03.06.2024, 04:55:06
  • 8
Witam i pozdrawiam z rana @wykopowy_brukselek

Kolejny tydzień odcisków, mokrych koszulek i pogryzionych przez komary nóg, a także mniejszych porcji jedzonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W poprzednim tygodniu średnia na wadze wynosiła 98,4 kg zaś waga w poniedziałek 97,2 kg. W tym tygodniu średnia waga to 97,2 kg zaś poniedziałkowa 96,1 kg. Mamy ponad 1 kg redukcji niezależnie od pomiaru. Licząc od początku, pięć tygodni, pięć kilogramów. Trzymamy się aktualnych kalorii i
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 03.06.2024, 11:29:36 via Wykop
  • 0
@AnonimoweLwiatko: jak dobrze pokąsają, to drapanie możesz zaliczyć jako kardio :D
  • Odpowiedz
piromanu
piromanu
03.06.2024, 06:35:26
  • 5
To i ja! Rozmienilem 120! Dwa dni splywu kajakowego, pałace słońce, żywienie ogniskowe i 1,7 kg mniej. Tylko z ćwiczeniami będzie problem, bo skóra pali jak skur...a... Bebzony, walczymy dalej!

#igrzyskabebzonow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 03.06.2024, 11:27:31 via Wykop
  • 0
@piromanu: chociaż pochodź trochę, ćwiczenia nie uciekną, zrób te 12-13k kroków i też będzie dobrze. Nie ma co się zarzynać.

Podobno kąpiele w płatkach owsianych pomagają na oparzenia słoneczne. Jak z wynikami to nie wiem, bo u mnie zanim wlazłem do wanny, to następowała zmiana skóry.
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000
27.05.2024, 03:52:18
  • 638
#heheszki
jabol6000 - #heheszki

źródło: 1000006068

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 27.05.2024, 07:13:45 via Android
  • 6
@taktomojekonto synek, coś telefon wolno chodzi
  • Odpowiedz
hdeck
hdeck 27.05.2024, 08:15:49 via Android
  • 1
@Pan_Tarei to już uśmiech ieta buźka się pojawia zamiast licznika :D
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
24.05.2024, 05:58:05
  • 27
Rzucaliśmy rano moneta i znowu wypadło na burze.
W trosce o wasze bezpieczeństwo - zespół alert rcb.
#wroclaw #heheszki
mkorsov - Rzucaliśmy rano moneta i znowu wypadło na burze.
W trosce o wasze bezpiecze...

źródło: temp_file2951975015928785990

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hdeck
hdeck 24.05.2024, 07:11:24 via Android
  • 6
@mkorsov pojechałem rowerem do pracy, lubię życie na krawędzi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 14
  • Strona 7 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.09.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking