Wpis z mikrobloga

dobry wieczor
witamy w 4 tygodniu #igrzyskabebzonow

widac lekka zadyszke, w zeszlym tygodbniu mielismy 32 kilo zgubione a teraz ledwie 38
czyli jest kiszka jednym slowem bo kilkoro z nas w tym tyg nabralo masy
sam zgubilem mniej niz chcialem a mysle ze kolejny tydzien bedzie jeszcze gorszy, ale zobaczymy
tabelka prezentuje sie jak na obrazku a pierwsza trojka jak widac zgubila prawie 16 kilo w sumie
za to ostatnia trojka w sumie przybrala 0.4kg:)
jest tez #euro2024, jest cieplo, sa grille, kielbasy, lody, wszystko
grubas zawsze znajdzie wymowke i wiem sam po dobie

ja staram sie trzymac IF 11-19, minimum 5 x w tygodniu a najlepiej 6 bo wiem ze 7 mi sie nie uda chociazby prez wyjascia z zoną

ale trzymajcie za nas kciuki i moze sie uda dotrwac

#odchudzanie #chudnijzwykopem
wykopowy_brukselek - dobry wieczor
witamy w 4 tygodniu #igrzyskabebzonow

widac lekka...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spadki są normalne, ale to, że z 16 osób 15 się trzyma po miesiącu, to prawdziwy wyczyn! Gratulacje dla @Fajny_Mieciutki, @ak44, @bizmutx, właśnie zrzuciliscie tyle co ja po 90 dniach (!). Myślę, że widzicie mega zmianę, a jak otoczenie? Już Wam ktoś mówił, że "chyba schudłeś?" :)
Do reszty chłopaków mam przypominajkę z pierwszych Igrzysk, że byli zawodnicy, którzy z ostatniego miejsca wskoczyli na podium.
"Dziś
  • Odpowiedz
@hdeck: oj, musisz śledzić tag :) Z racji innych obowiązków musiałem przekazać pałeczkę, ale w tej edycji udało się, że znalazł się inny super organizator @wykopowy_brukselek. Cały czas doglądam chłopaków co się u nich dzieje w grupie, ale na ten moment świetnie sobie radzą. Drugi miesiąc będzie najgorszy. Potem już wchodzi rutyna.

@bizmutx mamy od razu zauważają :) a żona na pewno zauważy. Mniej kilo to też
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek, @tpleszczu: może ankieta wykopowa? dać w komentarzach kilka opcji. Spośród osób, które odgadły wylosować jedną, która dostanie paczkę złożoną ze schowanych przez uczestników słodyczy.
zrobić warunek, że można głosować tylko na jedną opcję, w excelu szybko się odsieje tych co zaznaczyli więcej
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek można można, ja już mam zakład z samym sobą. Z tego co pamiętam to kilka osób zrobiło sobie taki zakład ale to w tym drugim wyzwaniu. Ja jeżeli nie zgubię zakładamych kilogramów wpłacić będę musiał pieniądze na radio Maryja. Kwota uwarunkowania będzie od tego jak bardzo się rozminąlem z oczekiwaniami
  • Odpowiedz
Brawo dla wytrwałych! To spowolnienie odchudzania to typowe zachowanie naszych organizmów. Ale warto się trzymać!
Mały diethack: zanim zaczniesz zapodawać węgle (chleb, ryż, ziemniaki, czipsy, makarony) zjedz zieleninę. Garść albo dwie jakichś liści. To powoduje wolniejsze wchłanianie węgli do krwioobiegu, unikamy ostrego wyrzutu insuliny. (Insulina to sygnał dla organizmu, który mówi: składować energię, mamy za dużo w obiegu! I wtedy nasz organizm składuje -> w postaci tłuszczu).
Ja spadłem z 84 do
  • Odpowiedz