Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gotx3
gotx3

gotx3

Dołączył 14 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 207
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 202
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2
  • Dodane (64)
  • Komentowane (122)
  • Plusowane (16)
gotx3
gotx3
gotx3 7 godz. i 21 min temu
  • 11
uwielbiam tracić pieniądze (tak sobie wmawiam)

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gotx3
gotx3
gotx3 31.05.2026, 21:56:25
  • 2
jakoś bawi mnie ten wysyp postów anonimowych użytkowników w grupach na fb i odpowiedzi z profilów z nickami z truskawkami w awatarze xd może wróćmy po prostu do forów jak było na początku
#facebook #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gotx3
gotx3
gotx3 31.05.2026, 20:38:28
  • 0
#bitwaogosci to normalne, że cały nowy sezon jest na HBO przed emisją w TV? xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smalu
smalu
31.05.2026, 20:45:34 via Wykop
  • 1
@gotx3: w sensie, że który sezon jest nowy? xD bo właśnie skończyły się odcinki sezonu 3 z tego roku, w TV teraz puszczają powtórki. Sezon ogórkowy, do zobaczenia jesienią i wiosną :)
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3
Autor
31.05.2026, 21:06:00 via Wykop
  • 1
@smalu: aha XD to ja się właśnie obudziłem haha
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3 29.05.2026, 17:56:54
  • 0
jest jakaś opcja, że wrzucam w AI listę kawałków i tworzy z nich playlistę? prosta sprawa, potrzebuję takiej automatyzacji

#youtube #youtubemusic #spotify
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makrofag74
makrofag74
29.05.2026, 18:16:00 via Wykop
  • 1
Ja korzystam z https://www.tunemymusic.com/pl
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3
Autor
29.05.2026, 18:25:37 via Wykop
  • 0
@makrofag74: fajne, dzięki
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3 28.05.2026, 20:02:18
  • 1
piwa bezalkoholowe z dużą goryczką chmielową działają zaskakująco kojąco. jakby warzył je sam Morfeusz. zabawne, że chmiel i konopie należą do tej samej rodziny, a ich status społeczny jest kompletnie różny
#p--o #piwobezalkoholowe #chmiel #przemyslenia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
28.05.2026, 20:19:45 via Android
  • 2
@gotx3: może dlatego, że chmiel na działanie nasenne i uspokajające?
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________
28.05.2026, 20:33:34 via Android
  • 1
@gotx3 chmiel nie zawsze był używany do piwa, kiedyś używano innych ziół a sam. chmiel był zwany diabelskim zielem które mąci w głowie. dopiero chyba KK przeforsował standaryzację produkcji piwa.
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3 26.05.2026, 21:45:21
  • 2
nieironiczne pytanie do palaczy, o co chodzi z tymi kolorami i markami paczek? to dla was jest jakaś różnica czy kwestie przyzwyczajenia?
typowe podczas stania w kolejce całe życie słyszę dialogi typu
- i jeszcze te wielbłądy cienkie żółte
- och żółtych nie ma, mogą być zielone?
- a to nie, a ellemy niebieskie?

#p-------y #rozkminy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BiauekRemover
BiauekRemover
26.05.2026, 21:52:06 via Wykop
  • 1
@gotx3: to ja xd jest różnica w smaku/mocy od zawsze, a nowadays to takie camele właśnie mają np. Camel i Camel legend, gdzie drugie są kilka zł tańsze i robią z mordy kapcia nawet jak ktoś pali paczkę dziennie i "jest przyzwyczajony". Tak samo np. do niedawna, teraz to w sumie nie wiem ale pewnie nadal, te same fajki w "twardym" od camel kosztowały 2.5zł drożej niż w "miękkim", gdzie
  • Odpowiedz
BiauekRemover
BiauekRemover
26.05.2026, 21:57:44 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3 26.05.2026, 18:45:48
  • 0
cenzura #tacohemingway #spotify
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gotx3
gotx3
gotx3 25.05.2026, 19:53:18
  • 2
poniżej średniej 💔
#zdrowie
gotx3 - poniżej średniej 💔
#zdrowie

źródło: 13227

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mehhhhhhh
Mehhhhhhh
25.05.2026, 19:58:26 via Wykop
  • 0
@gotx3: nooo 46 to wynik który niejeden “amator” sportów wytrzymałościowych by pozazdrościł. Legancko tego
  • Odpowiedz
Defined
Defined
25.05.2026, 20:00:28 via Wykop
  • 1
@gotx3: chłop typu max endurance
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3 18.05.2026, 20:19:24
  • 13
jak się tak pomyśli ile ludzi nie ma pojęcia wchodząc do sklepu, że taki House czy Cropp to LPP z udziałem ok. 5,5% w WIG20, to przykre w sumie xd #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
18.05.2026, 20:22:13 via Wykop
  • 58
@gotx3: ale w czym ta wiedza ma pomóc sebkowi wchodzącemu do sklepu, żeby kupić szmatę za 19,90?
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_
18.05.2026, 20:24:26 via Wykop
  • 82
@gotx3: no nie. Człowiek kupi 2 pary spodni za dużo i niechcący indeksem zabuja
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3 17.05.2026, 18:26:39
  • 3
zachód słońca jest o 20:27 ale ten dzień od dłuższego czasu identyfikuje się chyba jako noc
#pogoda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gotx3
gotx3
gotx3 13.05.2026, 16:40:03
  • 2
w dużej rozdzielczości musi być ta tapeta, nie mogę się doczekać
#ipad #ios
gotx3 - w dużej rozdzielczości musi być ta tapeta, nie mogę się doczekać 
#ipad #ios

źródło: IMG_3568

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad
13.05.2026, 16:56:38 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3
Autor
13.05.2026, 17:58:31 via Wykop
  • 1
@Hasselblad: tak to wygląda, nagminne i popularne na reddicie. żeby być uczciwym, nie zrobiłem jeszcze tej aktualizacji ale nie sądzę żeby to naprawili

https://streamable.com/62ojhl
gotx3 - @Hasselblad: tak to wygląda, nagminne i popularne na reddicie. żeby być uczci...
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3 12.05.2026, 08:48:39
  • 2
ciągle spada
parkiet giełdy jest dziś czerwony jak brzuch ryby
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gotx3
gotx3
gotx3 11.05.2026, 11:52:49
  • 1
co za pożar, okolice Zachodniego? #warszawa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barnabeu
Barnabeu
Barnabeu
11.05.2026, 12:33:17 via Wykop
  • 1
@gotx3: @troglodyta_erudyta @ArekJ aktualnie pożar budynku przy ul Szczęsnej we Włochach, więc to może być to
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3
Autor
11.05.2026, 13:45:30 via Wykop
  • 0
@Deus_Ex_Machinarium: nie, już nie
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3 11.05.2026, 06:37:16
  • 0
da się jakoś naprawić te wykresy, ma ktoś tak? za każdym włączeniem ekranu się tak dzieje #homeassistant
gotx3 - da się jakoś naprawić te wykresy, ma ktoś tak? za każdym włączeniem ekranu si...

źródło: Screenshot_20260511_083546_Home Assistant

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gotx3
gotx3
gotx3
Autor
11.05.2026, 08:57:52 via Wykop
  • 0
@Jarek_P: chyba nigdy nie korzystałem z HA przez przeglądarkę :d sprawdzę to w sumie
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik
11.05.2026, 09:16:52 via Wykop
  • 0
ok, to jedna z tych nowych kart, nawet nie byłem świadom, że to wprowadzili, mini-graph card wygląda identycznie :)


@Jarek_P:
Nie wiem, jaki zakres czasowy masz na myśli pisząc "nowych".
Mam to od stycznia zeszłego roku, wtedy przesiadałem się na HA z innej platformy i wtedy to już
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3 10.05.2026, 11:03:55
  • 12
ależ to jest precyzyjna konstrukcja
#spierdotrip #las #natura
gotx3 - ależ to jest precyzyjna konstrukcja
#spierdotrip #las #natura

źródło: 20260510_125646

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gotx3
gotx3
gotx3 06.05.2026, 10:14:07
  • 1
z 4 z przodu ci bardziej do twarzy #scanway #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gotx3
gotx3
gotx3 06.05.2026, 08:37:31
  • 1
czy aplikacja waszego biura maklerskiego oferuje opcje potwierdzania zleceń kodem PIN? kiedyś wysiadałem z samochodu i miałem otwartą aplikacje mbank giełda, telefon się nie zablokował i po wyjściu miałem ekran sprzedaży najważniejszych dla mnie akcji xD jakby to poszło to bym potrzebował terapii #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skillez_
Skillez_
06.05.2026, 08:47:37 via Wykop
  • 1
@gotx3: ja ostatnio też tak prawie odwaliłem, bo trzymałem akurat odblokowany telefon w ręku a rozmawiałem akurat z kims i przypadkiem prawie zamknąłem pozycję.
  • Odpowiedz
m0rdeczka
m0rdeczka
06.05.2026, 08:50:20 via Wykop
  • 0
@gotx3: @Skillez_ najważniejsze to nie łączyć nasennych i giełdy
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3 04.05.2026, 09:08:15
  • 1
Mamy w Polsce rozlokowanych 70 czujników promieniowania radioaktywnego i niezliczone czujniki jakości powietrza. Gdzie są czujniki skażenia wody w Bałtyku publiczne dostępne? Jak NIK może podać informację w 2019, że "Z pierwszego już wydobywa się paliwo, drugi, z powodu korozji może się zapaść w każdej chwili i spowodować ogromną katastrofę ekologiczną." i dalej co? Mamy czekać na masowe efekty ludzkiej tragedii?
Proszę osoby, które siedzą w temacie czy tam się coś więcej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gotx3
gotx3
gotx3
Autor
04.05.2026, 09:17:56 via Wykop
  • 0
@xyz_xyz: dlaczego ciężko? w internecie można spotkać opisy przypadków poparzenia iperytem, czyli to musi być mierzalne. czy automatycznie, czy w formie manualnych pomiarów, takie dane powinny być publicznie dostępne. to jest niedorzeczne, że tyle lat słychać oficjalne straszenie, a nie ma konkretów i działania!
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
04.05.2026, 09:24:04 via Android
  • 0
@gotx3: to by musialy byc jakies boje umocowane, biorace prad z fal czy z jakiejs mega baterii plus lączność na morzu wcale nie jest taka dobra. Poparzenia sa najczesciej przy wylawianiu sieci itp
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3 04.05.2026, 07:36:22
  • 1
mam taki problem, odkąd kupiłem ekspres kolbowy nie smakuje mi nigdzie żadna inna kawa z automatycznego, dripa itp.
#ekspresdokawy #kawa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saib75
saib75
saib75
04.05.2026, 07:52:59 via Android
  • 2
@gotx3: noś ze sobą wszędzie ekspres kolbowy. Z przyjemnością pomogłem. Nie dziękuj.
  • Odpowiedz
mac666
mac666
04.05.2026, 07:53:11 via Wykop
  • 1
@gotx3: taka kolej rzeczy xD
  • Odpowiedz
gotx3
gotx3
gotx3 04.05.2026, 07:25:09
  • 1
#gielda nawet jakoś nie chce mi się tam zaglądać, trzeba wziąć wolne chyba od oglądania wykresów na jakiś czas
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.08.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking