Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ghazi

ghazi

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17426
  • Znaleziska 2911
  • Mikroblog 14515
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

11

Kary za brak OC i odszkodowania rosną, a kierowcy nadal jeżdżą bez polis

Kary za brak OC i odszkodowania rosną, a kierowcy nadal jeżdżą bez polis

Ryzyko spowodowania poważnego wypadku przez nieubezpieczonego kierowcę jest czterokrotnie większe niż w przypadku kierowcy ubezpieczonego.

brednyk
z
m.auto-swiat.pl
dodany: 29.10.2018, 22:13:35
  • 10
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    ubezpieczenieoc
  • #
    samochody
ghazi
ghazi 30.10.2018, 10:29:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie chodzi o wysokość kary, a jej nieuchronność.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

548

Prawie 5 mld zł wyparowało z Play. Najbardziej spektakularny spadek giełdowy

Prawie 5 mld zł wyparowało z Play. Najbardziej spektakularny spadek giełdowy

Od globalnego kryzysu finansowego nie było tak ostrego zjazdu na polskiej giełdzie. Play wszedł na nią z przytupem, ale ci, którzy dali się skusić, teraz liczą straty. I to pokaźne. Gigantyczne zadłużenie i ostatnio odpływ klientów zwiększają skalę zniszczenia. Celebryci w reklamach nie...

SpiderFYM
z
money.pl
dodany: 09.10.2018, 11:03:48
  • 238
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    play
  • #
    gsm
ghazi
ghazi 09.10.2018, 15:25:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@wcinaster: np Vikingmobile. Rozmowy, sms no limit, net chyba 25GB (kogoś poleciłem i dali +7GB). Było 29pln, ostatnio dostałem SMS, że sorry za zmianę ceny ale teraz płacisz 25 PLN! Nie wiem ile bym musiał zapłacić u tradycyjnego operatora, pewnie >50 PLN
LechuCzechu
LechuCzechu
08.10.2018, 10:54:25 via Android
  • 626
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghazi
ghazi 08.10.2018, 15:35:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
16.09.2018, 10:08:25
  • 130
#anonimowemirkowyznania
Nie mam z kim o tym pogadać, więc proszę was Mirki o rady i wskazówki. Co robić w takiej porąbanej sytuacji rodzinnej?????????

21 lat, różowy tutaj. Moi rodzice prowadzili firmę gastronomiczną kiedy się urodziłam. Mam jeszcze dwójkę starszych braci i siostrę.
Różnica wieku między nami to dwanaście lat. Kiedy się urodziłam rodzice oddali mnie pod opiekę dziadkom, żeby prowadzić firmę.
Z tym, że naprawdę mnie oddali. Mam na myśli to że mnie
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghazi
ghazi 17.09.2018, 07:28:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: może jesteś dzieckiem matki i kochanka, albo matka została skrzywdzona przez jakiegoś bandziora i obarczają ciebie winą za te wydarzenia
  • Odpowiedz

26

Sami się zabijamy - wpis blogera dla rowerzystów i nierowerzystów z Hop Cycling

Sami się zabijamy - wpis blogera dla rowerzystów i nierowerzystów z Hop Cycling

Tekst o tym, co dzieje się aktualnie na drogach i o tym, czy mamy na to jakikolwiek wpływ. Temat raczej z tych ciężkich i niezbyt rozrywkowych...

runningfreak
z
hopcycling.pl
dodany: 12.09.2018, 12:35:39
  • 6
  • #
    polska
  • #
    rower
  • #
    kolarstwo
  • #
    przepisy
  • #
    prawo
ghazi
ghazi 13.09.2018, 11:36:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pies_harry: jak widzisz dziecko to zwalniasz do 40. A myślisz, że wypadki biorą się stąd, że ktoś widzi, a jednak potrąca? No nie geniuszu, biorą się z niespodziewanych sytuacji, w których można wyhamować z 50/40 czy 30km/h, ale nie z 96
Sanremu
Sanremu
11.09.2018, 15:20:15 via Android
  • 363
Plusem posiadania dzieci jest to, że można im kupować prezenty ma święta, oczywiście pomogę składać.
Pudło ogromne, córka dla skali.
#heheszki #zonabijealewolnobiega #codziennadawkaojcow #logikaniebieskichpaskow #lego #legotechnic
Sanremu - Plusem posiadania dzieci jest to, że można im kupować prezenty ma święta, o...

źródło: comment_IXGP7yVGVifYhSVYcoX5hXLwkdv8js32.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghazi
ghazi 11.09.2018, 21:02:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sanremu: Masz kafelki w pokoju na podłodze? ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz

333

Jak wygląda fotelik dziecka po poważnym wypadku. Mocowanie to kluczowa sprawa.

Jak wygląda fotelik dziecka po poważnym wypadku. Mocowanie to kluczowa sprawa.

Samochód rozbity w pył, fotelik prawie nienaruszony.

dynx
z
autokult.pl
dodany: 07.09.2018, 11:07:59
  • 206
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wypadek
  • #
    bezpieczenstwo
ghazi
ghazi 08.09.2018, 09:00:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@strangetaurus: wszystko fajnie, bezpieczniejszy W TRASIE jest fotelik mocowany tyłem. A jak koś wjedzie w tył auta? Ja np. jeżdże więcej po mieście, na dodatek 50tką przepisowo, więc większa szansa na udeżenie w tył i młody jeździ przodem
Damianowski
Damianowski
07.09.2018, 21:11:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 730
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghazi
ghazi 08.09.2018, 08:38:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

709

Dzieciom wstęp wzbroniony. Kontrowersyjny zakaz na basenie.

Dzieciom wstęp wzbroniony. Kontrowersyjny zakaz na basenie.

Małe dzieci nie mogą korzystać z basenu. Taki przepis wprowadziła pływalnia w Szczecinku. Zakaz ten dotyczy maluchów które noszą pieluszki. Nawet w tych przeznaczonych do pływania będą mogły one bawić się tylko w brodziku. Zapis oburzył wielu rodziców chociaż część osób popiera decyzję władz basenu

ramzes8811
z
kobieta.onet.pl
dodany: 27.08.2018, 17:44:32
  • 286
  • #
    sport
  • #
    madki
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    rodzina
  • #
    plywajzwykopem
ghazi
ghazi 28.08.2018, 06:51:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • -12
Standardowo temat o dzieciach, sami gimboeksperci w komentarzach. Zwykła pielucha by od razu napęczniała i spadła, dzieci korzystają z pieluch do pływania, które są szczelne.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AndyMendy
AndyMendy
25.08.2018, 08:54:32
  • 69
Sytuacja :
On 7k netto na rękę , ona 5k netto na rękę , opcja kredyt na dom , jaką ratę wybrać żeby się dobrze splacalo i dobrze żyło , kredyt ok 1 mln
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghazi
ghazi 25.08.2018, 14:24:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bouquet: może nawet i 5mln dostaną. A niech jedno straci prace (manager w korpo raz na szczycie raz w dupie), dom na licytacje za 60% włożonej kasy i reszta życia u teściów w M2. Macie ludzie własny rozum, czy tylko reklamy "kredyt bez zobowiązań weź weź 0%"?
  • Odpowiedz
P.....k
P.....k
konto usunięte 23.08.2018, 09:04:33
  • 173
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghazi
ghazi 23.08.2018, 09:47:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Rivgen: a ja polecam nie z---------ć więcej niż to bezpieczne, czyt. dostosować prędkość do warunków
  • Odpowiedz

1659

Orange wcisnęło mi NIELEGALNIE umowę i próbuje wyłudzenia za zwrócony sprzęt.

Orange wcisnęło mi NIELEGALNIE umowę i próbuje wyłudzenia za zwrócony sprzęt.

Czyli całkiem niekrótka historia przenoszenia adresu świadczenia usługi internetu, prowadząca do próby wyłudzenia przez Orange 300 zł, za rzekomo niezwrócony sprzęt. Sprzęt, który został mi dostarczony razem z umową, której nie zamawiałem.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 15.08.2018, 16:07:05
  • 212
  • #
    orange
  • #
    afera
  • #
    internet
  • #
    gorzkiezale
  • #
    oszukujo
  • #
    prawo
ghazi
ghazi 15.08.2018, 19:12:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Sam się przyznałeś, że podpisałeś sam nie wiesz co, bo rano, soczewki, ciemno xD Nie daj się podpuścić na żaden pokaz garnków!
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GdzieJestBanan
GdzieJestBanan
15.08.2018, 04:55:59
  • 538
HUTA DZIEWIĘĆ DZIEWIĘĆ PRZEDSTAWIA...
Kiedy to były śmieszne filmiki na youtube, teraz nie ma śmiesznych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#heheszki #nostalgia #youtube #huta99
GdzieJestBanan - HUTA DZIEWIĘĆ DZIEWIĘĆ PRZEDSTAWIA...
Kiedy to były śmieszne filmik...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghazi
ghazi 15.08.2018, 06:53:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@savenir: moja pierwsza kopia huty była... uwaga, na kasecie magnetofonowej!
  • Odpowiedz

647

Blokowanie korytarza życia

Blokowanie korytarza życia

Blokowanie korytarza życia. Kolejny raz mała myślący kierowcy blokują dojazd policji i karetce pogotowia do miejsca zdarzenia.

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 14.08.2018, 11:12:27
  • 84
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
ghazi
ghazi 14.08.2018, 16:07:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
Zakop za zasłanianie tablic
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sylwke3100
sylwke3100
25.07.2018, 05:42:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1552
W-----a mnie takie coś

cena wynajmu 700 zł


A w ogłoszeniu

Opłaty
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghazi
ghazi 25.07.2018, 07:10:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@sylwke3100: wieśniaki dowiadują się co składa się na rachunki za mieszkanie xD Przychodzi dorosła (ok. 30 lat) kobita, pyta jaka cena. Mówię 1600 + czynsz do wspólnoty + liczniki. A ona pyta ile wychodzi za wodę... No kuźwa ile zużyje tyle wyjdzie
  • Odpowiedz

547

Walczą z dekarzem o zwrot pieniędzy. Dach trzeba kłaść na nowo!

Walczą z dekarzem o zwrot pieniędzy. Dach trzeba kłaść na nowo!

Małżeństwo wynajęło firmę budowlano-dekarską, aby wymieniło im poszycie dachu. Efekt prac jest taki, że nadzór budowlany zakazał użytkowania poddasza ze względu na bezpieczeństwo domowników. Kiedy zgłosili reklamację, właściciel firmy odjechał, nie zwracając wcześniej pobranych 14 tys. zł.

konto usunięte
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 19.06.2018, 14:44:25
  • 104
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    mojkrajtakipiekny
  • #
    pieniadze
ghazi
ghazi 20.06.2018, 11:52:40
  • 1
@FrasierCrane: ale co to da, jak w ciagu 30 dni nie poprawią? Papier wszystko przyjmie, nawet 1.00zł upustu za dzień spóźnienia, ale weź to potem wyegzekwuj
gingerbread
gingerbread
11.06.2018, 03:07:47 via Android
  • 308
Dzień dobry!

Właśnie jadę na lotnisko z moimi dziewuchami (5m. I 3lv.). Lecimy same i czekają nas 2 loty. Coś czuję że będą jazdy i z góry współczuję wszystkim wkoło, którzy będą siedzieć w samolocie. Oj będzie się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

Miłego dnia Mirki i Mirabelki !

#dziendobry #podrozujzwykopem
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghazi
ghazi 11.06.2018, 08:04:15
  • 1
@HolyToiletPaper: bo podróżuje z dziećmi, wtf?
  • Odpowiedz

438

Nabicie klimatyzacji absurdalnie drogie

Nabicie klimatyzacji absurdalnie drogie

Lato coraz mocniej daje o sobie znać. Od kilku dni w Trójmieście panują naprawdę wysokie temperatury, które wymusiły na kierowcach wizytę u mechaników w celu nabicia klimatyzacji.

sanglier
z
m.trojmiasto.pl
dodany: 05.06.2018, 17:14:56
  • 278
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    motomirko
  • #
    samochody
  • #
    mechanikasamochodowa
ghazi
ghazi 06.06.2018, 20:21:23
  • -3
@jaryba13: Climatronic nie włączy sięprzy ujemnej temperaturze. Zresztą o czym tu gadać, byłem 2 lata temu pierwszy raz od nowosci na tym słynnym i niby obowiązkowym co roku wymianie czynnika (ukochany przez wszystki b5 fl), brakowało go ok. 15%. Wystarczy nie mieć rozbitego gruza
hipodrom
hipodrom
05.06.2018, 11:42:21
  • 188
Plusuj, jeśli szanujesz ludzkie życie i gardzisz piratami drogowymi, którzy mają krew na rękach.

To jest moja prędkość autostradowa.

#autostrady #motoryzacja #ford #mondeo
hipodrom - Plusuj, jeśli szanujesz ludzkie życie i gardzisz piratami drogowymi, którz...

źródło: comment_yFBmSTCl3VQANaoME2PyWHqvHi3QLc9y.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ghazi
ghazi 06.06.2018, 09:54:18
  • 1
@Crazy_summer: ciekawe, co mi byś powiedział, skoro jeździłem Polo 1.2 55KM, gdzie przy 110kmh miałem 4krpm,więc kulałem się 90kmh po obwodnicy Wrocławia? Że mam zakaz wjazdu na autostrady, prawko do zwrotu, auto na złom?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Strona 10 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.12.2023

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia