Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fee_

fee_

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3720
  • Znaleziska 1241
  • Mikroblog 2479
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
  • Dodane (3)
  • Komentowane (8)
  • Plusowane (2468)
Akuzativ94
Akuzativ94
27.05.2026, 09:15:22
  • 428
Matko bosko częstochowsko <3

#wiedzmin #wiedzmin3 #gry
Akuzativ94 - Matko bosko częstochowsko <3

#wiedzmin #wiedzmin3 #gry

źródło: IMG_5012

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akuzativ94
Akuzativ94
Autor
27.05.2026, 09:22:29 via Wykop
  • 84
@Squanto: daj link do oficjalnego info zapowiadającego kiedykolwiek o jakimkolwiek trzecim dodatku do wieśka 3.
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
Autor
27.05.2026, 10:06:04 via Wykop
  • 195
@Squanto: jakieś znaczenie ma ale gadanie

Dodatek był zapowiadany. A został przesunięty na 2027😒.


O jakichś zapowiedziach i przesunięciach, gdzie REDzi dopiero dzisiaj cokolwiek o tym powiedzieli, jest co najmniej zabawne. Jak można było przesunąć premierę czegoś, co zostało zapowiedziane godzine temu w ogóle xD
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
25.05.2026, 11:55:31
  • 1341
#latwogang
drodzy państwo, doszło tutaj do sigmy
WscieklyIRozjuszonyManlet - #latwogang 
drodzy państwo, doszło tutaj do sigmy

źródło: {76F2E3F8-81E6-4435-817B-85CCB6F87E22}

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutinka
Jutinka
25.05.2026, 11:56:30 via Wykop
  • 647
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Dobrze napisał
  • Odpowiedz
se_mallo
se_mallo
se_mallo
25.05.2026, 12:00:06 via Wykop
  • 798
@WscieklyIRozjuszonyManlet: zwyczajne sekciarstwo p0lactwa połączone z biedackim virtue signallingiem, w moim otoczeniu najbardziej tymi patozbiórkami jarały się ameby typu korpoanetki i rodziny mops-u xd
  • Odpowiedz
krystse
krystse
krystse
25.05.2026, 13:32:52
  • 557
Niestety nie dotrzymam obietnicy, bo nie w 2029 roku ale już teraz wołam użytkowników, którzy chcieli rozliczenia prezydenta Krakowa! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stało się - wczoraj mieszkańcy Krakowa odwołali Aleksandra Miszalskiego w referendum. Frekwencja wyniosła 29,99% (wymagany próg ważności wynosił 26,98%), a aż 97,8% głosujących wskazało prezydentowi „czerwoną kartkę”. Co ciekawe, w Radzie Miasta frekwencja była minimalnie za niska (29,7% przy progu 30,6%), więc radni na stanowiskach zostają.

Tak jak Wam
krystse - Niestety nie dotrzymam obietnicy, bo nie w 2029 roku ale już teraz wołam uż...

źródło: 1755731-1200x900-007c5f95a4

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oastry
Oastry
25.05.2026, 13:38:21 via Wykop
  • 64
co ja plusowałem
  • Odpowiedz
CrimsonCube
CrimsonCube
25.05.2026, 13:44:35 via Android
  • 136
Dobra lista z jedną uwagą – pojawiło się w tym czasie kilka linii łatających białe plamy w komunikacji, to jest akurat jedna rzecz którą ZTP za Miszalskiego dobrze zrobiło i uznałbym postulat 500 metrów do autobusu za przynajmniej częściowo zrealizowany
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
22.05.2026, 07:01:20
  • 208
To wygląda jakby mu mówił że ma wracać do budy xD

#polityka
Handstander12 - To wygląda jakby mu mówił że ma wracać do budy xD

#polityka

źródło: 1000109092

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
22.05.2026, 07:16:06 via Wykop
  • 238
@Felnyr: tylko, że nie jesteśmy podnóżkiem Niemiec prawusku, to tylko w pisowskich bajkach co przygłupom musieli wykreować wroga.
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134
22.05.2026, 07:17:47 via Wykop
  • 206
@Felnyr: Tusk tak się tasuje do fotek z kanclerzem Niemiec? A może Trzaskowski prężył się jak struna do fotki z niemieckiego Bundestagu podczas kampanii prezydenckiej?
  • Odpowiedz
dobromir-kowal
dobromir-kowal
21.05.2026, 10:40:47
  • 54
SCT w Krakowie powinna zostać – i to bez rozwadniania zasad.
Po pierwsze: albo chronimy zdrowie mieszkańców, albo dalej akceptujemy smog i choroby – nie da się mieć jednego i drugiego.
Po drugie: miasto nie jest parkingiem dla starych, trujących aut – przestrzeń należy do ludzi, nie do rur wydechowych.
Po trzecie: jeśli Kraków chce być nowoczesny, to musi przestać udawać, że problem emisji „sam się rozwiąże”.
Niewygodne? Tak. Ale skuteczne rzeczy
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
21.05.2026, 10:44:00 via Android
  • 184
@dobromir-kowal: xddddddddddddddddddddd nic dziś bardziej śmiesznego nie przeczytałem i raczej nie przeczytam
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
21.05.2026, 10:49:31 via Android
  • 148
@dobromir-kowal: a wiesz, że jak przeprowadzisz się do Ameryki południowej, zamieszkasz z ludami pierwotnymi to zredukujesz swój ślad węglowy o 90% i nie będziesz już truł innych mieszkańców miasta?
Niewygodne, ale jakie skuteczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
18.05.2026, 09:43:54
  • 1481
PILNE ŁAMANIE!!!

Giorgia Meloni wykonała "gest sztyletu" wobec karola Nałrokiego!!!

#bekazpisu #heheszki #polska #neuropa #polityka #pdk
KRZYSZTOFDZONGUN - PILNE ŁAMANIE!!!

Giorgia Meloni wykonała "gest sztyletu" wobec ka...

źródło: HIl23P1WwAAE4EM

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PietrekSpodKrakowa
PietrekSpodKrakowa
18.05.2026, 09:52:09 via Wykop
  • 736
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:

Kolego, to nie tak bo "gest sztyletu" to był wobec Herr Tußka.
A w przypadku Nałrokiego tow. Melonik skrywa za plecami podarek w postaci czerwonych maków spod Monte Cassino, który za chwilę mu wręczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Idaho597
Idaho597
18.05.2026, 09:57:03 via Wykop
  • 583
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:
Pani Giorgia trzyma z tyłu prezent: akt własności kawalerki w Mediolanie
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
17.05.2026, 10:01:30
  • 162
Gdy masz już tak sprany łeb polityką, że oczekujesz od Ukrainy, że powinna z wdzięczności za pomoc udzieloną jej od ropoczęcia wojny głosować teraz na Polskę w jakimś muzycznym konkursie, w którym, jak rozumiem, chodzi o głosowanie za najbardziej podobającym się utworem wg jury, czy tam publiczności, a nie o gesty polityczne.

Typ jest bezczelny i nie ma żadnej przyzwoitości - cyniczny gnojek walący takie teksty pod prawacki/konfederuski elektorat.

#bekazestanowskiego
LoginZajetyPrzezKomornika - Gdy masz już tak sprany łeb polityką, że oczekujesz od Uk...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-17 o 11.55.24

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
17.05.2026, 10:06:33 via Wykop
  • 114
@LoginZajetyPrzezKomornika: gdy masz już tak sprany łeb polityką, że jakiś Jaś Kapela którego w dupie ma 99,99999% Polaków żyje w twojej głowie rent-free XD
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
17.05.2026, 10:12:14 via Wykop
  • 81
@LoginZajetyPrzezKomornika: Polska prawica be like:

- Eurowizja to upolityczniony konkurs, państwa głosują na podstawie sympatii międzynarodowych, nie powinno tak być!

5 minutes later:

- UKRAINA MA NAM DAĆ MAKS PUNKTÓW I C--J
  • Odpowiedz
freelook
freelook
freelook
17.05.2026, 08:59:55
  • 398
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek-uram
marek-uram
17.05.2026, 09:04:03 via Android
  • 64
@freelook: wolałbym by dostał 12lat a ona zrobiła mu wnuczka z jakimś rzytem.
  • Odpowiedz
birman
birman
birman
17.05.2026, 10:07:53 via Wykop
  • 20
@freelook:
birman - @freelook:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
15.05.2026, 13:01:44
  • 870
Dobre pytanie. Pewnie się wspólnie modlili za dobro ojczyzny.

#bekazpisu #polityka
Jabby - Dobre pytanie. Pewnie się wspólnie modlili za dobro ojczyzny. 

#bekazpisu #p...

źródło: IMG_20260515_150036

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majFriend
majFriend
15.05.2026, 13:17:49 via Wykop
  • 347
@Jabby: jak to co robiła tam asystentka?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomo że asystentka jest po to żeby asystować, to normalne że w domu też to robi #pdk
  • Odpowiedz
mike-mo
mike-mo
15.05.2026, 14:36:55 via Wykop
  • 278
@Jabby: to na Was w domu nie czeka asystentka już w kajdankach? ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
13.05.2026, 14:13:27
  • 445
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki
splinter96 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki

źródło: 1000027429

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
13.05.2026, 14:26:43 via Wykop
  • 86
@splinter96: bo prawusy mówiąc "przed kim chce" mają na myśli "przed kim chce, ale nie przed nami"
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
13.05.2026, 15:34:26 via Wykop
  • 28
@splinter96: jeszcze czekam jak będzie w USA, żeby ICE go zgarnęło.
  • Odpowiedz
mitotasak
mitotasak
06.05.2026, 05:47:56
  • 3104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
06.05.2026, 05:49:56 via Android
  • 1590
@mitotasak: A był znany? Bo to ważne jest.
  • Odpowiedz
Ravau23
Ravau23
Ravau23
06.05.2026, 05:54:12 via Wykop
  • 1430
@mitotasak: nie. Znając życie to rodzina jeszcze będzie musiała za dromadera zapłacić
  • Odpowiedz
sztokula
sztokula
02.05.2026, 16:15:56
  • 1338
Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stworzenia strony WWW w zamian dostałem odpowiedź, że chętnie wyruchałby moją żonę.
Ich fb: https://www.facebook.com/share/1J41DXS7e3/

Żenujący akt idotyzmu
#wykop #barber #lodz #fryzjer #programista15k
sztokula - Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stw...

źródło: 1000051053

Pobierz
  • 260
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kishurki
kishurki
kishurki
02.05.2026, 16:18:38 via Wykop
  • 1173
@sztokula: Napisałeś jak bot to dostałeś odpowiedź jak bot.
  • Odpowiedz
DalaCiLama
DalaCiLama
02.05.2026, 16:19:54 via Wykop
  • 2269
@sztokula: daj fotę tej kobity to ocenimy
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
21.04.2026, 12:25:01
  • 519
jak białek będzie chciał numer telefonu mój do weryfikacji to ciężka sprawa bo ja to mu nie ufam
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel
21.04.2026, 12:29:48 via Wykop
  • 415
@vieniasn: Doradcy Prezydenta RP nie ufasz? Wstydź się
  • Odpowiedz
atteint
atteint
21.04.2026, 12:39:31 via Wykop
  • 95
I słusznie, bo proszą cię o weryfikację, gdy zrobisz niewygodne akcje dla administracji, a w mailu kłamią, że tak nie robią


@Defined: potwierdzam, że może być coś na rzeczy.

razu pewnego, po pewnym moim wpisie zrównującym moderatorkę do samicy w rui poszukującej samca o największej liczbie chromosomów, zostałem wylogowany i wyskoczyła mi weryfikacja, a wpis pomimo ponad 2500 plusów, został po cichu usunięty.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
20.04.2026, 08:41:33
  • 603
Dlaczego chrześcijanka, matka siedmiorga dzieci, których ojcem jest jeden chłop oraz wierna żona miałaby się oburzać, na powoływanie się na wartości chrzescijańskie oraz uznać to za przegraną?

Przecież politycy PiSu i konfy do pięt nie dorastają Ursuli w kwestii kierowania się chrześcijańskim kompasem moralnym.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
Turin89 - Dlaczego chrześcijanka, matka siedmiorga dzieci, których ojcem jest jeden c...

źródło: 1000004056

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
20.04.2026, 09:21:42 via Android
  • 364
@Turin89: Tam taka zmiana pojęć nastąpiła, że aby dla KonfedePiSu ktoś był chrześcijaninem, to miasto zdradzać żonę, mieć dzieci z pięcioma partnerkami i najlepiej jeszcze poszczuć na inny przy obiedzie po powrocie z kościoła.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
20.04.2026, 09:28:51 via Wykop
  • 294
@Turin89:

zapytasz się prawaka co to chadecja, to ci powie że to pewnie coś związanego z giga chadem xD
  • Odpowiedz
martin2345
martin2345
martin2345
16.04.2026, 13:48:54
  • 59
"Bartek przeszedł w tym programie największy glow up"

Zastanawiam się co mnie ominęło, że tego nie zauważyłem XD

Jakim cudem tak szybko zapomnieli o jego zachowaniu na imprezie 2000?
#hotelparadise
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bloody-rain-society
bloody-rain-society
bloody-rain-society
16.04.2026, 13:50:18 via Wykop
  • 1
@martin2345: jak niby doszedł do finału to muszą nam dużo nie pokazywać takich zwykłych gadek o niczym
  • Odpowiedz
Crisu
Crisu
16.04.2026, 04:25:28
  • 1038
Myślałem że nic mnie już na tym portalu nie zaskoczy ale to że Bez jajek będzie wyjadał rodzyny Batyrowi to jest plot twist jak u Agathy Christie
#bekazpisu #wykop #bekazprawakow #afera
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapocona_Onuca_Odyna
Zapocona_Onuca_Odyna
16.04.2026, 05:40:54 via Android
  • 407
@Crisu: Biauek zawsze wyjada rodzyny komu trzeba akurat, stare znałem.
  • Odpowiedz
bastek66
bastek66
16.04.2026, 05:49:08 via Wykop
  • 97
@Crisu: On jak pokornie ciele
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
16.04.2026, 06:16:01
  • 1578
Chciałbym tylko przypomnieć że ta udająca prezydenta Polski kibolska pacynka Kaczyńskiego, specjalnie pojechała na Węgry na tydzień przed wyborami żeby dać wsparcie Orbanowi który:

- Nazywał Putina lwem a siebie jego myszą
- Zdradzał mu na bieżąco tajne ustalenia UE
- Blokował pomoc militarną Ukrainie żeby pomóc Rosji
- Blokował wypłatę dla Polski refundacji z budżetu UE za pomoc Ukrainie
Jabby - Chciałbym tylko przypomnieć że ta udająca prezydenta Polski kibolska pacynka ...

źródło: IMG_20260416_080450

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
16.04.2026, 06:17:14 via Android
  • 712
@Jabby: a teraz powołał gościa suflującego kacapską dezinformację w necie do swojej rady mediów. Co jeśli ten słynny list gończy to tylko legendowanie?
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
16.04.2026, 06:39:27 via Android
  • 389
@JupikaYeah: Darek, gdzie ty i twoi koledzy planujecie sie udac po zmienie wladzy na wegrzech? Slowacja, USA, Bialorus?
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
15.04.2026, 15:36:02
  • 617
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
15.04.2026, 15:39:24 via Wykop
  • 106
@okradzione: Karolek nie mial kogo zatrudnic to wzial jakis kałmuków. Beka z pajaca
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
15.04.2026, 16:01:34 via iOS
  • 172
@okradzione: już wiadomo dlaczego główna zasrana pisowskimi botami
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
14.04.2026, 08:37:37
  • 869
Polityczne pseudo prawicowe prostytutki nie mają odrobiny krzty honoru w sobie. Ani grama.

Przecież to już k---a przechodzi wszelkie granice n----------a umysłowego, a co jescze gorsze to ~40 procent przygłupich polaczków łyknie to bez sekundy refleksji.

#polityka #wegry #bekazpisu
Warcomx - Polityczne pseudo prawicowe prostytutki nie mają odrobiny krzty honoru w so...

źródło: image_picker_080069F5-FC91-43CA-99B6-4691CB03CE81-3832-00000C00420F5CC9

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
14.04.2026, 08:41:40 via Android
  • 815
@Warcomx: na miejscu Orbana bym się wnerwił i jeszcze przed końcem kadencji polecił policji odstawić go do Polski.
  • Odpowiedz
JemKredki1983
JemKredki1983
14.04.2026, 08:42:16 via Wykop
  • 686
@Warcomx: pamiętamy [*] 4 dni
JemKredki1983 - @Warcomx: pamiętamy [*] 4 dni

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 124
  • Strona 1 z 124
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking