czy mieszka ktoś z mireczków z #warszawa na Siekierkach i może coś się na ten temat wypowiedzieć, jak się mieszka itd?
1) jak patrzę na czas dojazdu albo na Mordor albo na okolice ronda ONZ/Daszyńskiego to zdecydowanie nie ma szału, w niektórych przypadkach samochodem wychodzi 3x krócej - czy wiadomo coś czy komunikacja w tym rejonie ma być jakoś rozbudowywana?
z tego co widzę obecnie jest tam dosłownie kilka linii auiobusowych
1) jak patrzę na czas dojazdu albo na Mordor albo na okolice ronda ONZ/Daszyńskiego to zdecydowanie nie ma szału, w niektórych przypadkach samochodem wychodzi 3x krócej - czy wiadomo coś czy komunikacja w tym rejonie ma być jakoś rozbudowywana?
z tego co widzę obecnie jest tam dosłownie kilka linii auiobusowych











#klimatyzacja #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
źródło: image
Pobierz