Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
eehhh
eehhh

eehhh

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1837
  • Znaleziska 34
  • Mikroblog 1803
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 18
pepedros
pepedros
pepedros
24.08.2024, 12:57:06
  • 0
Instalowalibyście tutaj splita 1:1 w salonie czy multisplita 1:3 w każdym pokoju? Położenie południe-zachód, 8 piętro.

#klimatyzacja #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
pepedros - Instalowalibyście tutaj splita 1:1 w salonie czy multisplita 1:3 w każdym ...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 24.08.2024, 14:41:15 via Wykop
  • 2
@pepedros: mulitsplit, chociaz w tym pokoju na srodku bedzie problem z odprowadzeniem skroplin. Bedziesz plul sobie w brode jak teraz tego porzadnie nie zrobisz, bo w samym splicie to w salonie bedzie zimno, ale w pokojach nie bedzie w ogole chlodzic
  • Odpowiedz
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
22.08.2024, 20:44:20
  • 1
czy mieszka ktoś z mireczków z #warszawa na Siekierkach i może coś się na ten temat wypowiedzieć, jak się mieszka itd?

1) jak patrzę na czas dojazdu albo na Mordor albo na okolice ronda ONZ/Daszyńskiego to zdecydowanie nie ma szału, w niektórych przypadkach samochodem wychodzi 3x krócej - czy wiadomo coś czy komunikacja w tym rejonie ma być jakoś rozbudowywana?

z tego co widzę obecnie jest tam dosłownie kilka linii auiobusowych
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 23.08.2024, 07:35:08 via Wykop
  • 1
Na skrzyżowaniu APW i Batalionu AK Bałtyk będzie w przyszłości stacja metra (wg założeń do 2032r.),


@synremigiusza: gdzie takie glupoty przeczytales? najpierw robia m3 do goclawia, potem m4 i moze na koncu sie wezma za rozszerzanie m3. to minimum 20-30 lat jeszcze
  • Odpowiedz
kurazjajami
kurazjajami
22.08.2024, 12:39:51
  • 0
Mirki, lepiej kupić jeden uchwyt na dwa monitory czy dwa osobne? Znacie jakieś uchwyty, które za bardzo nie będą odstawały od ściany?

#komputery #monitory #programista15k
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 22.08.2024, 13:11:05 via Wykop
  • 1
@kurazjajami: dwa osobne, bo latwiej je ustawic
  • Odpowiedz
affairz
affairz
20.08.2024, 11:27:10
  • 200
największy rak wszystkich BK 2%, BK 0% i innych z-------h programów to odpalenie samonakręcającej się spirali spekulacyjnej

tu przykład jak jakiś prywaciarz z branży spedycyjnej wolne środki ulokował w 3 kurniki deweloperskie, takich przypadków, że ludzie nie kupują mieszkań bo potrzebują, tylko z powodu takiego, że ceny mieszkań rosną, a oni chcą popłynąć na tej fali jest naprawdę ogrom

to jest cen cały "Flip Na Pierwotnym", tylko że rozlany na szeroką gospodarkę,
affairz - największy rak wszystkich BK 2%, BK 0% i innych z-------h programów to odpa...

źródło: Firefox_Screenshot_2024-08-20T11-24-45.295Z

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 20.08.2024, 13:30:28 via Wykop
  • 0
Liczy się skala zjawiska. Udział zakupów za środki własne (gotówka/wkład własny/inna nieruchomość)


@OskariuszKonduktorski: nie rozumiem - jak wkład własny jest traktowany jako środki własne? To od ilu % wkładu własnego liczy się że nieruchomość jest kupiona na kredyt?
  • Odpowiedz
technojezus
technojezus
13.08.2024, 20:06:53
  • 2
Czy zarobki 7-7.4k netto w dziurze 20 tysięcznej na Podlasiu, to już całkiem dobra wypłata?

Srolli i baicarzy z #programista15k nie pytam o zdanie, bo wiadomo, że na wykopie jedyną pracę jaką mają wykopki, to kilkanie w komputer dla microsoftu czy innego avasta za minimum kilkanaście tysięcy
#pracbaza #zarobki #praca
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 13.08.2024, 21:14:10 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
innovi
innovi
10.08.2024, 17:03:24
  • 1
Mam pytanie odnośnie aneksu do umowy kredytu hipotecznego.

Wziąłem kredyt hipoteczny na mieszkanie, niestety w Aliorze.
Bank informował mnie, że na wypłatę całego kredytu mam rok od podpisania umowy, co było nawet nad wyrost względem ukończenia budowy inwestycji.

No ale jak to bywa, oddanie inwestycji, a mianowicie ostatni etap, uzyskanie pozwolenie na użytkowanie, dosyć się przeciągnął.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 10.08.2024, 17:53:15 via Wykop
  • 1
@innovi: no wlasnie na forach kredytowych przewija sie czesto watek aliora, ktory jest mega upierdliwy - a w innych bankach - np. w ing mozna sobie wyplacac dowolnie w aplikacji transze i nie trzeba za kazdym razem wypelniac tego oswiadczenia dewelopera.
Jak nie ma innej mozliwosci to ja bym chyba zlozyl wniosek o ten aneks, a jak cos pojdzie nie tak to chyba pozostaje rezygnacja z ostatniej transzy i zaplata
  • Odpowiedz
eehhh
eehhh
eehhh 10.08.2024, 18:31:14 via Wykop
  • 0
@innovi: w sumie patrzyles swoja umowe kredytowa? bo ja w swojej mam okres wykorzystania kredytu o 1 miesiac dluzszy niz ma trwac budowa wg umowy deweloperskiej.
Tez mi napedziles stracha, bo ja mam juz ekipe umowiana, a tutaj jest ryzyko 2 miesiecy opoznienia xd
Ale jak cos z tego co widze jest w umowie cos takiego: ze brak wyplaty calej kwoty bank w okresie wykorzystania to bank bierze pod uwage
  • Odpowiedz
czerwony_ptak
czerwony_ptak
09.08.2024, 10:51:06
  • 6
Jestę gniazdownikię. Nie wiem jak w przypadku mieszkanie w kurniku miejskim tzw mieszkaniu w bloku ale na wsi nie jest tak źle. Sam sobię chodzę do pracy i mamusia bynajmniej nie robi mi śniadania, o swoje rzeczy sam dbam, mam swój pokój, za swoje zachcianki sam płacę. Mam jedynie porównanie do mieszkania na studiach i nie widzę żadnych różnic poza tą, że tam nie miałem takich luksusów jak warsztat, ogródek, podwórko i
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 09.08.2024, 12:00:10 via Wykop
  • 1
@czerwony_ptak: jak nie masz partnerki albo nie planujesz mieć - to racja, nie ma różnicy
  • Odpowiedz
pamareum
pamareum
06.08.2024, 11:52:15
  • 46
Właśnie otrzymałem ceny nowego etapu kurników na Ursusie. Ceny 2 pokojowych mieszkań 16-17k za metr. W komentarzu ceny z lipca 2023

#nieruchomosci #warszawa
pamareum - Właśnie otrzymałem ceny nowego etapu kurników na Ursusie. Ceny 2 pokojowyc...

źródło: IMG_0789

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 06.08.2024, 13:38:57 via Wykop
  • 4
@pamareum: kto sie pcha na ursus za 16k, jak za podobne ceny jest chrzanow albo kamionek. Tym bardziej, ze oddanie w 2027, a pewnie na poczatku lat 30. maja zaczac remont srednicy xd
  • Odpowiedz
LubieWanilie
LubieWanilie
06.08.2024, 12:03:25
  • 0
Mireczki, czy do regulacji okien warto jakiegoś majstra wołać?
okno balkonowe, pomimo że klamka jest poziomo, czasem potrafi mi się otworzyć na oścież+uchylić

#remontujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 06.08.2024, 13:11:32 via Wykop
  • 0
@LubieWanilie: wez na jedno okno, zobacz jak to robi i powtorz w kolejnych sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mirkoskop64gbbialy
mirkoskop64gbbialy
mirkoskop64gbbialy
02.08.2024, 19:38:12
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 02.08.2024, 20:28:34 via Wykop
  • 1
Absolutną podstawą podchodzenia do dyskusji jest poduszka finansowa w obligacjach - w przybliżeniu moja powinna wystarczyć mi na około 18 miesięcy spłacania raty oraz życia bez pracy i czeka na najgorsze czasy. W jeszcze gorszych czasach moglibyśmy przeznaczyć część mieszkania na wynajem (są 3 pokoje i oddzielna kuchnia) i wrócić do czasów prawdziwie studenckich. Czy nawet wnioskować do banku o płacenie tylko części odsetkowej.


@mirkoskop64gbbialy: przygotowales sie lepiej niz 99%
  • Odpowiedz
Miras515
Miras515
Miras515
01.08.2024, 13:42:46
  • 2
Instalacja od klimy idzie w wylewce - pytanie jak to teraz uzupełnić żeby było to prawidłowo wykonane? Chłopaki od klimy tak to zostawili a zalanie tego tak po prostu wylewką cementową wydaje mi się podejrzane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#klimatyzacja #mieszkanie #wykonczenia #remontujzwykopem #remont
Miras515 - Instalacja od klimy idzie w wylewce - pytanie jak to teraz uzupełnić żeby ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 01.08.2024, 14:35:50 via Wykop
  • 5
@wrobelix1992: z ciekawosci - co jest nie tak w puszczeniu przewodow freonowych w posadzce? bede niedlugo montowal klimatyzacje i jak chce zrobic dodatkowego splita w pokoju to kazdy fachowiec mi proponuje puscic przewody w posadzce.
  • Odpowiedz
klosimierz
klosimierz
klosimierz
31.07.2024, 20:29:30
  • 0
Wiedzieliście że lekarze trycholodzy w Polsce bez problemu przepiszą wam legitny finasteryd domiejscowy jeżeli ktoś nie chce nukować swoich hormonów? Dopiero 1,5msc kuracji i już widać efekty, już teraz spora część tych nowych wzrostów to włosy prawdziwe. Mam nadzieję że uda się uzyskać NW1 bez żadnego przeszczepu ;) Jak macie jeszcze co ratować, lećcie do lekarza
Stack:
Finasteryd domiejscowo 1x dziennie
Minoxidil + bimatoprost 2x dziennie
Szampon przeciwłupieżowy co drugi dzień
Dermaroll raz w tygodniu
klosimierz - Wiedzieliście że lekarze trycholodzy w Polsce bez problemu przepiszą wam...

źródło: 1000001542

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 01.08.2024, 08:54:52 via Wykop
  • 0
@adam-nowakowski: przeciez to jest mega slaba cena - finaster 5mg 90 tabletek kosztuje 80zl, a samemu robiąc stezenie 0,25% to wystarczą niecałe 2 tabletki na miesiac.
  • Odpowiedz
eehhh
eehhh
eehhh 01.08.2024, 09:35:38 via Wykop
  • 0
@adam-nowakowski: a racja, nie zauwazylem, ze zabraklo jednego zera - w badaniach bylo uzywane 0,025%, co wychodzi 0,25mg fina na 1ml. Przeciez 2,5mg w 1ml to konskie dawki
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
30.07.2024, 11:42:29
  • 19
Transformacja nienaturalna.

Końcówka stycznia 91kg vs końcówka lipca 71kg. (Pół roku i około 20kg mniej)

Towaru absolutne minimum, dosłownie 350mg testa w skali tygodnia i 2,5iu gh dziennie.

Mega
Lewusx - Transformacja nienaturalna. 

Końcówka stycznia 91kg vs końcówka lipca 71kg....

źródło: CE93BEC4-A562-4E9B-BB66-0522C2325573

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 30.07.2024, 14:38:00 via Wykop
  • 0
@Lewusx: nie myslales o wolniejszej redukcji, zeby tyle skory nie zostalo? przeciez waga schodzila prawie 1kg tygodniowo
  • Odpowiedz
Metylo
Metylo
26.07.2024, 20:41:36
  • 4
Czy jest gorsza grupa społeczna od milionerów i branży IT? XD
#nieruchomosci
Metylo - Czy jest gorsza grupa społeczna od milionerów i branży IT? XD 
#nieruchomosc...

źródło: temp_file3149509229408591343

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 26.07.2024, 21:52:41 via Wykop
  • 1
@Metylo: on specjalnie tworzy takie posty, żeby się oburzać, udostępniać dalej i budować mu zasięgi.
  • Odpowiedz
takiMirek29
takiMirek29
takiMirek29
25.07.2024, 13:44:18
  • 0
Czy kupno mieszkania na kredyt bardzo zobowiązuje na tyle, że jakbym zmienił zdanie i np. po roku płacenia transz deweloperowi (póki co dziura w ziemi) znalazł coś lepszego i stwierdził, że wolałbym tam mieszkać to i tak pies pogrzebany bo jestem uwiązany z kredytem tutaj? Jak się sprzedaje mieszkanie z kredytem? Czy jest to odstraszacz na rynku?
#kredythipoteczny #kredyt #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 25.07.2024, 15:57:37 via Wykop
  • 0
jak dev moze nie wyrazic zgody na cesje


@Drewmalino: to zalezy od umowy deweloperskiej, ale w wiekszosci jest zakaz cesji bez zgody dewelopera, wiec zalezy jak sie dogadasz

i np. po roku płacenia transz deweloperowi (póki co dziura w ziemi) znalazł coś lepszego i stwierdził, że wolałbym tam mieszkać to i tak pies pogrzebany bo jestem uwiązany z kredytem tutaj?


@takiMirek29: jest tak jak @DeoLawson napisal, dodatkowo
  • Odpowiedz
eehhh
eehhh
eehhh 25.07.2024, 10:58:57
  • 164
wczorajsza debata na juz na yt
#nieruchomosci
eehhh - wczorajsza debata na juz na yt
#nieruchomosci
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z.....u
z.....u
konto usunięte 25.07.2024, 11:03:21 via Wykop
  • 183
@eehhh:

Mieszkania teraz budowane mają pięciokrotnie mniejsze zużycie wszystkich mediów


Czyli co? Jak kupie sobie takie mieszkanie to będę płacił 5 razy mniej za prąd i wodę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak głupiego argumentu to jeszcze nie słyszałem chyba.
  • Odpowiedz
korniku
korniku
korniku
25.07.2024, 11:09:07 via Android
  • 135
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Stalionnn
Stalionnn
24.07.2024, 19:08:36
  • 860
#developer #nieruchomosci #januszebiznesu

Jak nie lubię Śpiewaka tak tym razem wyjaśnił prezesa związku developerów przykład dyskusji:

Prezes: sposobów na obniżenie cen jest dużo np limity cen za metr żeby zamiast 20k kosztowały max 15k za metr

Śpiewak
Stalionnn - #developer #nieruchomosci #januszebiznesu

Jak nie lubię Śpiewaka tak tym...

źródło: IMG_3019

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eehhh
eehhh
eehhh 24.07.2024, 20:05:01 via Wykop
  • 0
@CzarnaSylweta: gdzie jest ten player?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15
  • Strona 7 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.08.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking