Wpis z mikrobloga

Transformacja nienaturalna.

Końcówka stycznia 91kg vs końcówka lipca 71kg. (Pół roku i około 20kg mniej)

Towaru absolutne minimum, dosłownie 350mg testa w skali tygodnia i 2,5iu gh dziennie.

Mega ambitny podopieczny, bez żadnych problemów tak naprawdę przeprowadzony cały proces transformacji.

W końcówce:

Kalorie treningowy - 2210kcal
Kalorie nie treningowy - 1960kcal

Cardio - 180-200min w skali tygodnia.
Kroki - 8-9k na dzień.

#chudnijzwykopem
#mirkokoksy
#mikrokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
Lewusx - Transformacja nienaturalna. 

Końcówka stycznia 91kg vs końcówka lipca 71kg....

źródło: CE93BEC4-A562-4E9B-BB66-0522C2325573

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lewusx: Ciekawa metamorfoza, oby podopieczny nie wpadł głębiej i nie zaczął dodawać ,,koemstykow”.
Ja też byłem kiedyś na krótkim propie, potem doszedł provinon, 10iu dziennie gh, później krótki tren, t3, helios w brzuch i masteron. Na końcu naliczyło się 12 środków, tak diety i całkowicie zmarnowany potencjał towaru. Wyglądałem zajebiscie przy 100kg na żyle a trenowałem i jadłem jak amator.’

Dzisiaj po czasie uważam że każde wejście do tej rzeki
  • Odpowiedz
  • 1
@Towarzysz_Pawulon: Tak, joha dodatkowo jak dobrze pamiętam i w sumie tyle. Clen w małej dawce proponowałem nawet, bo często proponuje przy długich redukcjach, ale klient stwierdził ze mu to nie potrzebne. :)
  • Odpowiedz
  • 2
@Latarnik_z_Carlin: Nie zachęciłem ani jednej osoby do używania czegokolwiek. Jak ktoś się zgłasza z chęcią używania to nawet najpierw telefonicznie przedstawiam jak to wszystko wygląda i jakie mogą być skutki uboczne.

No i z 80% osób które prowadzę to naturale.
  • Odpowiedz
ta wisząca skóra to mu tak zostanie?


@KurczakGangBango: nie, to jest niewielka ilosc luzów, po czasie sie poprawi, nie bedzie jędrna ale nie będzie wyglądać jak moszna
  • Odpowiedz