Wpis z mikrobloga

Czy zarobki 7-7.4k netto w dziurze 20 tysięcznej na Podlasiu, to już całkiem dobra wypłata?

Srolli i baicarzy z #programista15k nie pytam o zdanie, bo wiadomo, że na wykopie jedyną pracę jaką mają wykopki, to kilkanie w komputer dla microsoftu czy innego avasta za minimum kilkanaście tysięcy
#pracbaza #zarobki #praca
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@cordianss: ponieważ znaczna większość osób na tym tagu to trolle, dla których jak nie klikasz komputer, to jesteś biedakiem i podczłowiekiem, oraz którzy nie znają innej pracy od propgramowania czy innego klikania
  • Odpowiedz
  • 0
@cordianss: No właśnie nie wiem czy to są dobre zarobki. Patrzać na duże miasta, to jest przeciętna wypłata. Zawsze znajdzie się ktoś z twojego otoczenia, kto zarabia więcej i ci na głowę siada, że mógłbyś więcej zarabiać
  • Odpowiedz
@technojezus mój brat ma podobnie w takiej dziurze, do tego żona z minimalną, trójka dzieci czyli 2400+ i jakoś się żyje. Ludzie w stolicy zdychają z biedy, a on ma ratkę 2.5k za 100m2 dom.
  • Odpowiedz
@technojezus: póki nie masz własnego lokum, relatywnie nowego auta, nie jeździsz na wakacje byle najtaniej, w sklepie nie zastanawiasz się nad tym ile zapłacisz, a niespodziewany wydatek typu pralka do wymiany to niewygodne wydarzenie, które wymaga zorganizowania nowej pralki, a nie pieniędzy na nią, to nie jest to dobra wypłata. Może i jest wyższa niż przeciętny robak w takiej miejscowości, ale sam jesteś dalej takim samym robakiem jak reszta, bo
  • Odpowiedz
Dobra pensja. Rozumiem że mówimy o miastach mniejszych niż Łomża czyli Zambrów, Bielsk Podlaski czy łapy. Mając 7 k netto w młodym wieku że jesteś królem w takich miejscach. Ceny potrafią być bardzo niskie ale też jakość odbiega.
Ja się obijam od tego że w Bia masz nieco tańsze usługi lub w cenie warszawskiej a jednak jakość odbiega na minus.

No ale pod kątem nieruchomości not bad na Podlasiu. Chociaż Katowice czy
  • Odpowiedz
@barber-barberski: Barberzy - losowy barber z wwa lepiej ścina niż topka w bia, piekarnie Lubaszka < cokolwiek w bia typu Kraska, Okruszek; kina w bia masz tylko helios, w wwa ciemna city z IMAX; restauracje podobnie, w wwa za ten sam hajs jesz smaczniej. Mechanicy w bia są ok. Moja branża - doradztwo prawne i podatkowe - w wwa dużo więksi eksperci, tutaj w bia to zaściankowi. Nawet głupie lody
  • Odpowiedz