@dan-tom69: mnie rozbraja osiedle gdzie mieszkają moi rodzice, wieś w Wielkopolsce, cała okolica to nowe domy maksymalnie kilku letnie. Rodzice pompa ciepła + fotowoltaika, sąsiedzi gaz, a jedna parka na oko 30 letnia idealnie za płotem ma piec na węgiel i sobie wesoło kopcą xD
@LezliNilsen: ,, menele nayebane" może i dostają po 6-7k na rękę ale nie pracują po 8h dziennie tylko 10 albo więcej, do tego część wypłaty pod stołem więc GUS raczej tego nie liczy to swoich statystyk. I zacznij pisać z większym szacunkiem o innych bo ci słoma z butów wyłazi
Francja przeprowadziła sprawdzian nowej rakiety mogącej przenosić 10 głowic jądrowych. Każda z nich ma większą moc niż bomba, którą zrzucono na japońską Hiroszimę pod koniec II wojny światowej. Ten rozwój utrwala wiarygodność naszego odstraszania nuklearnego
@Pieskor: prawdopodobnie ,, wydajnością" w użyciu swojego paliwa czyli uranu. Ta z 45r sporą część pierwiastka radioaktywnego rozrzucała dookoła co powodowało skażenie radioaktywne, współczesna b---a prawdopodobnie wywoła znacznie mniejsze skażenie bo większość swojego paliwa zużyje w reakcji wybuchu
#f1 zastanawialiście się jak można kibicować 0c0nowi? Otóż można, trzeba tylko mieć IQ mniejsze, niż numer śmiećstebana na jego bolidzie. Tak jak ten przypadek poniżej
@ChamskoCytuje: zakup grilla Tefal jak dla mnie to był strzał w 10, używamy takiego już dwa lata i sprawdza się doskonale. Mięso wkładasz na papier żeby nie uwalić płyt, a jak jednak cos się pobrudzi to płyty są wyjmowane i bez problemu cyk do zmywarki. Kurczak, wołowina, ryby wychodzą w 9/10 bardzo dobrze, soczyste jak trzeba i na dodatek nie musisz nad tym stać i pilnować. Może moja narzeczona zrobiła
@Fontanero: to chyba oczywiste, że to nie przypomina klasycznego grilla bo w nim głównymi czynnikami są otwarty ogień i dym, a tego w grillu elektrycznym nie ma. za to patelnie i piekarnik grill elektryczny zastępuje doskonale
@eeehhh: nie masz racji, zachodnia wielkopolska wzdłuż A2 to nie jest dziura absolutnie. Może nie ma tam dużych miast ale wszystko jest zadbane i rozwinięte, a masę ludzi pracuje i uczy się w poznaniu z uwagi na dobry dojazd drogami i dobre połączenie kolejowe. Za to czworobok między Piłą, Poznaniem, Gorzowem i Stargardem to jest dziura, złe drogi, praktycznie nie działająca komunikacja kolejowa i mało przemysłu, to na prawdę smutny
✨️ Obserwuj #mirkoanonim Najlepszą decyzją w życiu, było zrezygnować z budowy domu 250m na rzecz kupna mieszkania 100m z dwoma miejscami postojowymi. Wielu z Was powie, że to kurnik w porównaniu do domu, ale nie do końca... . Najważniejsze to zrobić to z głową, z projektem, nie najtaniej. Dużo zabudowy meblowej, pozwoli na świetne przechowywanie, ogrom miejsca, wcale to nie wychodzi tak tragicznie dla 2+1 obecnie.
@PanieAreczku: nie wiem gdzie ty żyjesz ale ja mam za sobą kilkuletnie epizody na wsi, w mieście powiatowym i w wojewódzkim. Z moich obserwacji korki możesz mieć na równi w powiatowym i w wojewódzkim, powietrze masz gorsze na wsi i w powiatowym, a patole spotkasz tak samo wszędzie z tą różnicą, że patusa ze wsi znasz od podstawówki więc ogólnie nie trafione są twoje argumenty
W UE odnotowano średnio 3,6 zgonów na 100 tys. osób z powodu zaburzeń związanych z alkoholem. Wskaźnik ten był szczególnie wysoki w niektórych krajach UE: w Słowenii (17,3 zgonów na 100 tys. mieszkańców), Polsce (10,1), Danii (7,3), Chorwacji (6,5), Austrii i Łotwie (w obu przypadkach 6,2).
Coś czuję, że Izrael ostro przegnie pałe, gdy zamknie 2 mln ludzi bez wody na powolną śmierć. Inne ciapaki z pobliskich krajów nie wytrzymają presji i wkroczą do akcji. U nich solidarność jest na wysokim poziomie. #izrael
@Branco_Amigo: a sprawdzałeś na mObywatel jakie masz miejsce do głosowania? bo u mnie było tak, że żadna odpowiedź przez jakiś czas nie przychodziła ale miejsce do głosowania już się pokazało to, które chciałem
@rolnik_wykopowy: Co robisz żeby ci się nie nudziło w pracy ? słuchasz muzyki, oglądasz seriale? chyba nie musisz być ciągle mega skupiony w takiej pracy ?