Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
diegson

diegson

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 852
  • Znaleziska 153
  • Mikroblog 699
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 34
noipmezc
noipmezc
24.11.2023, 06:03:45
  • 2273
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 24.11.2023, 11:45:15 via Wykop
  • 0
@dan-tom69: mnie rozbraja osiedle gdzie mieszkają moi rodzice, wieś w Wielkopolsce, cała okolica to nowe domy maksymalnie kilku letnie. Rodzice pompa ciepła + fotowoltaika, sąsiedzi gaz, a jedna parka na oko 30 letnia idealnie za płotem ma piec na węgiel i sobie wesoło kopcą xD
  • Odpowiedz
DombrowskiT
DombrowskiT
22.11.2023, 06:21:33
  • 48
#informacje
Mieszkają w innej Polsce. Gdzie są ci ludzie z takimi pensjami? Oni wszyscy są w Sejmie.
DombrowskiT - #informacje 
Mieszkają w innej Polsce. Gdzie są ci ludzie z takimi pens...

źródło: Screenshot_5

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 22.11.2023, 09:17:49 via Wykop
  • 29
@LezliNilsen: ,, menele nayebane" może i dostają po 6-7k na rękę ale nie pracują po 8h dziennie tylko 10 albo więcej, do tego część wypłaty pod stołem więc GUS raczej tego nie liczy to swoich statystyk. I zacznij pisać z większym szacunkiem o innych bo ci słoma z butów wyłazi
  • Odpowiedz
Sultanat_Muszelki
Sultanat_Muszelki
20.11.2023, 07:58:38
  • 228
#motoryzacja #samochody #lifehack #protip
Sultanat_Muszelki - #motoryzacja #samochody #lifehack #protip

źródło: temp_file7819023490047991734

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 21.11.2023, 08:12:33 via Wykop
  • 0
@SStoumer: ja tak zrobiłJem jak miałem 25 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

257

Francja testuje nową broń. Jest wielokrotnie silniejsza niż bomba w Hiroszimie

Pokaż treści 18+

Francja testuje nową broń. Jest wielokrotnie silniejsza niż bomba w Hiroszimie

Francja przeprowadziła sprawdzian nowej rakiety mogącej przenosić 10 głowic jądrowych. Każda z nich ma większą moc niż bomba, którą zrzucono na japońską Hiroszimę pod koniec II wojny światowej. Ten rozwój utrwala wiarygodność naszego odstraszania nuklearnego

darosoldier
z
polsatnews.pl
dodany: 19.11.2023, 10:59:59
  • 63
  • #
    francja
  • #
    europa
  • #
    bron
  • #
    militaria
  • #
    wojsko
diegson
diegson 20.11.2023, 07:14:08 via Wykop
  • 1
@Pieskor: prawdopodobnie ,, wydajnością" w użyciu swojego paliwa czyli uranu. Ta z 45r sporą część pierwiastka radioaktywnego rozrzucała dookoła co powodowało skażenie radioaktywne, współczesna b---a prawdopodobnie wywoła znacznie mniejsze skażenie bo większość swojego paliwa zużyje w reakcji wybuchu
B.....l
B.....l
konto usunięte 15.11.2023, 08:45:43
  • 215
#astronomia #astrofoto #astrofotografia
B.....l - #astronomia #astrofoto #astrofotografia

źródło: astroo

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 15.11.2023, 09:51:07 via Wykop
  • 7
@BozenaMal: świetne
  • Odpowiedz
Evanthas
Evanthas
Evanthas
12.11.2023, 13:53:48
  • 149
#kontrolanadgarstkow #zegarki

Niedzielna 12.11.2023. Taki dostałem dzisiaj na urodziny od żony więc wypadałoby się pochwalić.
Evanthas - #kontrolanadgarstkow #zegarki 

Niedzielna 12.11.2023. Taki dostałem dzisi...

źródło: temp_file3979667889578016610

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 13.11.2023, 08:01:18 via Wykop
  • 0
@Evanthas: jeśli mogę zapytać, to jaki masz rozmiar nadgarstka? jak oceniasz jego wielkość ?
  • Odpowiedz
JacoobCK
JacoobCK
04.11.2023, 15:07:30
  • 11
#f1 zastanawialiście się jak można kibicować 0c0nowi? Otóż można, trzeba tylko mieć IQ mniejsze, niż numer śmiećstebana na jego bolidzie. Tak jak ten przypadek poniżej
JacoobCK - #f1 zastanawialiście się jak można kibicować 0c0nowi? Otóż można, trzeba t...

źródło: Bez nazwy2

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 04.11.2023, 17:54:51 via Wypiek
  • 0
@Dr-Livingstone uważaj bo ci żyłka pęknie psycholu
  • Odpowiedz
ChamskoCytuje
ChamskoCytuje
30.10.2023, 13:18:30
  • 8
Właśnie zamówiłem grill elektryczny. W--------m stanowczo za dużo smażonego, teraz bede miał majówkę codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotujzwykopem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 30.10.2023, 14:58:43 via Wykop
  • 1
@ChamskoCytuje: zakup grilla Tefal jak dla mnie to był strzał w 10, używamy takiego już dwa lata i sprawdza się doskonale. Mięso wkładasz na papier żeby nie uwalić płyt, a jak jednak cos się pobrudzi to płyty są wyjmowane i bez problemu cyk do zmywarki. Kurczak, wołowina, ryby wychodzą w 9/10 bardzo dobrze, soczyste jak trzeba i na dodatek nie musisz nad tym stać i pilnować. Może moja narzeczona zrobiła
  • Odpowiedz
diegson
diegson 30.10.2023, 15:00:59 via Wykop
  • 0
@Fontanero: to chyba oczywiste, że to nie przypomina klasycznego grilla bo w nim głównymi czynnikami są otwarty ogień i dym, a tego w grillu elektrycznym nie ma. za to patelnie i piekarnik grill elektryczny zastępuje doskonale
  • Odpowiedz
ponton
ponton
30.10.2023, 12:13:21
  • 128
wielka płyta z 1978, prawie 20k za metr xDDD

https://www.otodom.pl/pl/oferta/krowodrza-3-pokojowe-z-duzym-balkonem-ID4nCCs

#krakow #nieruchomosci
ponton - wielka płyta z 1978, prawie 20k za metr xDDD

https://www.otodom.pl/pl/ofert...

źródło: Screenshot 2023-10-30 at 13.12.55

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 30.10.2023, 13:45:19 via Wykop
  • 0
@ponton: ale dziwne okno w kuchni
  • Odpowiedz
ZinedineZidane10
ZinedineZidane10
28.10.2023, 14:57:43
  • 0
#mecz #arsenal
Ogląda ktoś Arsenal? Jak tam Kiwior?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 28.10.2023, 15:00:16 via Wypiek
  • 1
@ZinedineZidane10 poprawnie, bez błędów ale tez Arsenal ma duża przewagę i obrona nie ma za wiele do roboty
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
26.10.2023, 05:26:34
  • 803
Takiego mema przesłał mi wczoraj kolega z firmy z #zielonagora xD
#lubuskie #heheszki #humorobrazkowy
Lolenson1888 - Takiego mema przesłał mi wczoraj kolega z firmy z #zielonagora xD
#lub...

źródło: IMG_101_126

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 26.10.2023, 11:01:15 via Wykop
  • 2
@eeehhh: nie masz racji, zachodnia wielkopolska wzdłuż A2 to nie jest dziura absolutnie. Może nie ma tam dużych miast ale wszystko jest zadbane i rozwinięte, a masę ludzi pracuje i uczy się w poznaniu z uwagi na dobry dojazd drogami i dobre połączenie kolejowe. Za to czworobok między Piłą, Poznaniem, Gorzowem i Stargardem to jest dziura, złe drogi, praktycznie nie działająca komunikacja kolejowa i mało przemysłu, to na prawdę smutny
  • Odpowiedz
f....._
konto usunięte 17.10.2023, 10:46:00
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 17.10.2023, 12:42:34 via Wykop
  • 1
@fekal_: 2/3 pieniędzy z KPO to dotacja
https://businessinsider.com.pl/prawo/praca/pieniadze-z-kpo-czy-nowy-rzad-uruchomi-miliardy-z-ue/ed6d1t8
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
12.10.2023, 08:24:49
  • 56
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Najlepszą decyzją w życiu, było zrezygnować z budowy domu 250m na rzecz kupna mieszkania 100m z dwoma miejscami postojowymi. Wielu z Was powie, że to kurnik w porównaniu do domu, ale nie do końca... . Najważniejsze to zrobić to z głową, z projektem, nie najtaniej. Dużo zabudowy meblowej, pozwoli na świetne przechowywanie, ogrom miejsca, wcale to nie wychodzi tak tragicznie dla 2+1 obecnie.

Jeśli mowa o plusach tej decyzji:
1.
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 12.10.2023, 09:46:45 via Wykop
  • 6
@PanieAreczku: nie wiem gdzie ty żyjesz ale ja mam za sobą kilkuletnie epizody na wsi, w mieście powiatowym i w wojewódzkim. Z moich obserwacji korki możesz mieć na równi w powiatowym i w wojewódzkim, powietrze masz gorsze na wsi i w powiatowym, a patole spotkasz tak samo wszędzie z tą różnicą, że patusa ze wsi znasz od podstawówki więc ogólnie nie trafione są twoje argumenty
  • Odpowiedz

396

Śmierć z powodu alkoholu. Polska w czołówce rankingu

Pokaż treści 18+

Śmierć z powodu alkoholu. Polska w czołówce rankingu

W UE odnotowano średnio 3,6 zgonów na 100 tys. osób z powodu zaburzeń związanych z alkoholem. Wskaźnik ten był szczególnie wysoki w niektórych krajach UE: w Słowenii (17,3 zgonów na 100 tys. mieszkańców), Polsce (10,1), Danii (7,3), Chorwacji (6,5), Austrii i Łotwie (w obu przypadkach 6,2).

Qtasus2Wielgus
z
businessinsider.com.pl
dodany: 11.10.2023, 14:23:49
  • 128
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    alkoholizm
  • #
    choroby
diegson
diegson 12.10.2023, 05:59:10 via Wykop
  • 0
@bylem_simpem: Na dodatek na Słowenii sporo wzrosła ta statystyka w porównaniu z 2011, u większości spadła albo jest podobnie
b.....y
konto usunięte 09.10.2023, 11:34:14
  • 16
Coś czuję, że Izrael ostro przegnie pałe, gdy zamknie 2 mln ludzi bez wody na powolną śmierć. Inne ciapaki z pobliskich krajów nie wytrzymają presji i wkroczą do akcji. U nich solidarność jest na wysokim poziomie.
#izrael
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 09.10.2023, 13:24:40 via Wykop
  • 2
@reveil: Izrael nie graniczy z Iranem, pomiędzy nimi jest prawie 1000 km pustyni i dwa inne kraje
  • Odpowiedz
Branco_Amigo
Branco_Amigo
09.10.2023, 05:55:17
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 09.10.2023, 13:15:46 via Wykop
  • 0
@Branco_Amigo: a sprawdzałeś na mObywatel jakie masz miejsce do głosowania? bo u mnie było tak, że żadna odpowiedź przez jakiś czas nie przychodziła ale miejsce do głosowania już się pokazało to, które chciałem
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
06.10.2023, 05:03:17
  • 81
Od rana człowiek orze jak może. #dziendobry
#rolnictwo #pracbaza #uprawiajzwykopem
rolnik_wykopowy - Od rana człowiek orze jak może. #dziendobry
#rolnictwo #pracbaza #u...

źródło: IMG_20231006_070020

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 06.10.2023, 08:08:37 via Wykop
  • 1
@rolnik_wykopowy: Co robisz żeby ci się nie nudziło w pracy ? słuchasz muzyki, oglądasz seriale? chyba nie musisz być ciągle mega skupiony w takiej pracy ?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • Strona 7 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.02.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking