Niedawno temu otrzymałem swoją kopię gry planszowej Heroes of Might & Magic III The Board Game i chciałem się podzielić z wami moimi pierwszymi wrażeniami. Wydawca jest Archon Studio - nie pierwszy raz tworzył planszówkę. Zrealizowali to przez kickstatera - zebrali prawie 4 mln EUR na ten cel, jednak dość długo musiałem na nią czekać. Wsparłem ich jakoś w listopadzie 2022 roku, a kopię otrzymałem w lipcu 2024 roku. ( ͡°
@szcz33pan Dzięki, planuję w najbliższej kampanii brać dwa big boxy właśnie. Miałem już brać przy pierwszej, ale uznałem, że nie chcę wydawać tysiaka trochę na kota w worku. Gierka ostatecznie wyłapała pozytywne recenzje, rusza nowa kampania to i się skuszę.
@szcz33pan Podobno najbardziej optymalnie gra się w dwie osoby, każda kolejna znacznie wydłuża rozgrywkę. Ja akurat się cieszę bo z chęcią sobie machnę w pojedynkę kampanię solo, a scenariusze zagram sobie wspólnie z dziewczyną. Trochę bolą te koszty, tym bardziej, że w sumie te figurki się do niczego nie przydają poza dodatkiem Battlefield, a znacznie pompują cenę całości. No ale miłość do Heroesów jest silniejsza.
@szcz33pan: Ja tak jak wspominałem kupiłem dwa big boxy, ten nowy i ten z poprzedniej kampanii. Mam nadzieję, że dadzą jeszcze coś ciekawego do streach goli. Oby Ci się pomieściło to wszystko w tym nowym big boxie :D
@szcz33pan: Ja póki co bezskutecznie czekam, mimo, że zamówienie poszło pierwszego dnia kampanii. Liczę, że w ciągu tygodnia dostanę chociaż emaila z potwierdzeniem adresu xD Czekam na opis wrażeń z rozgrywki
Gdzie mogę zdobyć skany lub wersje PDF magazynu CD-Action z lat 2008-2011?
Archiwalne numery z lat 1996-2007 sami zapodali na płytkach. Numery od 2012 w górę są dostępne w ich sklepie i ogarnąłem bez problemu te, których mi brakowało. Ale z lat 2008, 2009, 2010 i 2011 za nic nie mogę znaleźć :/
Wiem, że pozostaje jeszcze zakup na alledrogo, ale z różnych powodów (cena, stan, potencjalne niespodziewajki) traktuję to jako ostateczność.
Hej, jestem na drodze finalizacji zakupu mieszkania z pierwotnego i w przeciągu około pół roku będzie można zacząć je urządzać. Mam zamiar wykończeniem zająć się sam, aczkolwiek nie mam doświadczenia w tej branży. Szukam wszelkiego rodzaju poradników, instruktaży, kompediów wiedzy na temat wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Proszę o jakieś polecajki. #nieruchomosci #remont #wykonczenia #mieszkanie #budowlanka
@nomundo: Tak myślę, wziąć jakiegoś fachowca do płytek w łazience, elektryki nie będę tykał, bo trzeba będzie robić specjalnie projekt, masa kasy za kilka gniazdek bonusowych. Tak naprawdę zostaje zrobić podłogi i ściany, jeśli deweloper zrobi w miarę gładkie to można chyba od razu gruntować i malować, a z panelami nie ma problemu. Lampy, meble i tak dalej, to już kosmetyka. Powinno pójść dobrze
Cześć, wiem, że jest ostatnio problem z dostępem do odcinków kiepskich, ale ma ktoś może sezon 35 i podzieliłby się? Są to odcinki 577-588 + 589 udostępniony wyłącznie na Ipli. Brakuje mi ich do kompletu :<
Ostatnio nie mogłem wysyłać w ogóle wiadomości, same znikały, teraz nie mogę wysyłać zdjęć czy obrazków, muszę telefon restartować żeby działało, a i tak zaraz się psuje. Co jest z tym messengerem?
Platforma GOG.com wprowadziła funkcję One-Click Mods, która pozwala instalować wybrane modyfikacje do gier takich jak Heroes 3 za pomocą jednego kliknięcia. GOG upraszcza zarówno wyszukiwanie, jak i instalację modów, dbając przy tym o ich kompatybilność i bezpieczeństwo.
Wracamy do sprawy rodziny K., oskarżonej o uporczywe nękanie sąsiadów. Z powodu niepoczytalności, 41-letni Andrzeja K. i 37-letnia Małgorzaty K. będą umieszczeni w zakładzie psychiatrycznym. Wobec Małgorzaty K., 73-letniej lekarki, uznanej jako poczytalna, prokuratura sporządziła akt oskarżenia.
@zwirz: Otóż nie jest to prawdą. Decyzję podejmuje sąd w oparciu o opinię psychologa i lekarza z oddziału na którym przebywa osoba osadzona. I wierz, że raczej mało chętnie się takich ludzi zwalnia z uwagi na obawę przed błędną decyzją.
O co chodzi z tym Tarnumem. Czemy typ jest na każdej klasie. Co on? - Koleżanki mamy syn? Szkoda że nie dali innych bohaterów tylko jeden typ pojawia się 6 razy. Wiem, że jest z dodatku Heroes Chronicles ale fabuły to nigdy nie czytałem. #heroes3
@judasz99 Tarnum ma genialnie poprowadzoną historię. Jako barbarzyńca musiał podjąć się walki jako bohater różnych zamków w służbie starożytnych, jako pokuta za swoje zbrodnie. Polecam zagrać w Kroniki, to zrozumiesz czemu jest taki fajny.