Wpis z mikrobloga

@Zawarudo: szkoda że po wypuszczeniu takiego cudeńka twórcy uznali że zamiast poprawić mechaniki, balans, mapki i rozwinąć to co działało to trzeba #!$%@?ć wszystko do kosza i zrobić zupełnie inną grę w kolejnej części - o tym że zdali sobie sprawę z błędu świadczą kolejne części które próbują go naprawić ale z mizernym skutkiem (no może H5 było całkiem okej) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A ja uwielbiam i Heroesy 3 i 4 i 5. Swietnie sie bawie przy kazdej czesci i co jakis czas sobie odświeżam. Heroes 4 jest inną grą niż reszta ale daje naprawdę dużo frajdy z grania.
Co do h3 i hota to dla mnie niesamowite jest to jak niektórzy tę grę kochają i nadal dodają do niej nowe rzeczy i usprawniają rozgrywkę. Hota to genialny mod, polecam każdemu ograć.
@Zawarudo pierwszy raz zagrałem w to grając wcześniej w CSa 1.6 i Warcrafta 3, był to dla mnie szok jak dziadowsko to wyglądało w porównaniu do obecnych na tamte czasy możliwości graficznych, ale później jednak grałem
@Zawarudo: Do kwestii problemów finansowych można też dodać informacje o tym że wydali również Heroes Chronicles, będące czymś w stylu pudełkowego standalone dlc zawierającego nowe kampanie. Ale akurat one w przeciwieństwie do IV były krytykowane za za małą ilość zmian ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do części czwartej to głównym powodem hejtu nawet nie była rewolucja co to że gra wyszła zdecydowanie za wcześnie. W wersji podstawowej,