
Po co polscy wojskowi jeżdżą do Ukrainy? "Kawa, wódeczka. To wszystko"

"Wojna w Ukrainie trwa już kilka lat. Czy zbieramy z tego doświadczenia? Czy je spisaliśmy i wydaliśmy jakieś dokumenty doktrynalne, które poszłyby do jednostek? Nic nie wydaliśmy, żadnych dokumentów, nic nie spisaliśmy. Dla polskich sztabów wojny w Ukrainie nie ma"
z- 14
- #
- #
- #
- #















