Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
davoid

davoid

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 79512
  • Znaleziska 61719
  • Mikroblog 17793
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11
  • Dodane (428)
  • Komentowane (1213)
  • Plusowane (16152)
diler_biedy
diler_biedy
07.12.2025, 11:32:47
  • 7
#nieruchomosci
Mamy zastój na nieruchomościach, jeśli dojdzie do załamania rynku i wstrzymania nowych inwestycji, to tysiące ludzi stracą pracę w branży budowlanej, i będzie to działało jak dodatnie sprzężenie zwrotne - im gorzej w budowlance tym wyższe bezrobocie, im wyższe bezrobocie tym niższy popyt na beton.
Dołóżcie do tego szybko rosnącą płacę minimalną, wskutek czego korporacje i montownie zaczynają przenosić się do krajów gdzie jest tańsza siła robocza.
No i
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W.....n
konto usunięte 07.12.2025, 11:44:32 via Wykop
  • 10
Sektor budowlany to około 10% polskiego pkb


@diler_biedy: to tylko 10%

Do tego skrajnie niegatywnie wpływa na całe społeczeństwo, hamując rozwój gospodarczy państwa.
Zwykły obywatel, zamiast kupować nowe ciuchy, czy samochód, musi się zapożyczyć w obcym banku, a później płaci połowę wypłaty na ratę kredytu. Wytransferowany jest tak Polski kapitał, do zagranicznych "inwestorów"
  • Odpowiedz
W.....n
konto usunięte 07.12.2025, 11:55:38 via Wykop
  • 9
@diler_biedy: nie no, lepiej powoli wysysać z zasobów i zabijać społeczeństwo, według ciebie?

Najważniejsze aby budowlanka trwała. Naród niech umiera. Super podejście!
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
07.12.2025, 11:59:21
  • 36
Tylko nieruchy! Nieruchy tu de mun! Żadna giełda i krypto.

Staruchy i ich betonowe złoto musi rosnąć i się paść. Takie jest święte prawo tego kraju.

Nie będzie przecież ten polski establishment czyli geriatria z miażdżycą i brzuchami spasionymi analizować jakichś wskaźników i wykresów, bo to być za trudne.

Beton
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jegertilbake
jegertilbake
07.12.2025, 12:09:24 via Wykop
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mamiser
Mamiser
07.12.2025, 12:13:39 via Wykop
  • 5
@jegertilbake: btc i podatek katastralny rozwiazaniem problemow xDDD
  • Odpowiedz
JatuArmy
JatuArmy
07.12.2025, 15:04:38
  • 21
#f1 Max Verstappen racing na miejscu trzecim, kompromitacja Ferrari.
JatuArmy - #f1 Max Verstappen racing na miejscu trzecim, kompromitacja Ferrari.

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy
07.12.2025, 15:08:04 via Wykop
  • 2
@JatuArmy: Puchar dla kukolda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RandyBobandy - @JatuArmy: Puchar dla kukolda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: parti

Pobierz
  • Odpowiedz
weezyxboss
weezyxboss
07.12.2025, 14:40:39
  • 47
Opamiętajcie się ludzie #f1
weezyxboss - Opamiętajcie się ludzie #f1

źródło: G59j1tbWgAAYaOz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu
07.12.2025, 18:55:08 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Lyonnais
Lyonnais
Lyonnais
07.12.2025, 14:41:14
  • 114
Panowie policzmy długość deski,paliwo,grubość uszczelki,szczelność układu. #f1
Lyonnais - Panowie policzmy długość deski,paliwo,grubość uszczelki,szczelność układu....

źródło: 15497372341d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37208f3f4ca74d0a3cce5b0e03901358075

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K0tlecik
K0tlecik
K0tlecik
07.12.2025, 14:34:46
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szychun
szychun
04.12.2025, 11:11:09
  • 597
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
04.12.2025, 11:15:05 via Wykop
  • 678
@szychun: on nie ma nic w tym pustym łbie i umie tylko powtarzać jak papuga za trumpem
  • Odpowiedz
Shadovek
Shadovek
04.12.2025, 11:42:05 via Wykop
  • 503
@szychun: Kij tam że nierentowne, ważne że TRADYCJA
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
02.12.2025, 08:34:13
  • 2406
Strata sektora górnictwa węgla kamiennego wyniesie w 2025 roku 8,2 miliarda złotych
To jest 100 lat zbierania na WOŚP rozwalone w jeden rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #ekonomia #gospodarka #energetyka #energia #prad #gornictwo #wegiel #polska #pgg #jsw
PIAN--A_A--KTYWNA - Strata sektora górnictwa węgla kamiennego wyniesie w 2025 roku 8,...

źródło: adri0s

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden
02.12.2025, 08:42:52 via Wykop
  • 768
@PIAN--A_A--KTYWNA: ale przynajmniej górnik nie będzie biedował
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
02.12.2025, 08:44:37 via Wykop
  • 845
@PIAN--A_A--KTYWNA: strategiczna branża xD
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
03.12.2025, 05:58:26
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kalaj
kalaj
30.11.2025, 17:35:33
  • 275
Kiedy ten gorszy z Ferrari, zdobywa drugie podium w taczce a ty kończysz p12

#f1
kalaj - Kiedy ten gorszy z Ferrari, zdobywa drugie podium w taczce a ty kończysz p12
...

źródło: temp_file1082252915954729976

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tymczas0wy
Tymczas0wy
30.11.2025, 17:36:23 via Android
  • 134
@kalaj ten ślad opony Maxa na głowie XDD
  • Odpowiedz
kalaj
kalaj
Autor
30.11.2025, 17:37:04 via Android
  • 23
@Tymczas0wy "they race me so hard"
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
30.11.2025, 17:30:56
  • 57
mela na morde
#f1
Tymczas0wy - mela na morde
#f1

źródło: temp_file4705355067512699657

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badziebadla
badziebadla
30.11.2025, 17:32:06 via Wykop
  • 3
@Tymczas0wy: Antocwelli
  • Odpowiedz
Tobyyy
Tobyyy
30.11.2025, 17:30:56
  • 5
Kimi niepotrzebnie, ale i tak dziękujemy. Ale się puszkarze zagotowali xD piękny ryk #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honeybadger9951
honeybadger9951
30.11.2025, 17:30:58
  • 54
#f1 ja bym sprawdził deski u oskarków
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
30.11.2025, 17:32:39 via Wykop
  • 0
@honeybadger9951: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
TaSQ
TaSQ
30.11.2025, 17:31:03
  • 163
#f1 Najpierw Austria, teraz to. Antonelli to ukryta opcja brytyjska.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odrzucenie
Odrzucenie
30.11.2025, 17:32:25 via Wykop
  • 11
@TaSQ: cwel zwykły
  • Odpowiedz
a....._
konto usunięte 30.11.2025, 17:34:06 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Piospi
Piospi
30.11.2025, 16:49:24
  • 43
#f1 Teraz ten wyścig pokazał ilu jest "prawdziwych" tagowiczów po tym jak zaczeli wyzywać Alonso tylko dlatego, że w taczce nie dał rady zbliżyć się do dominujących McLarenuchów. Bardzo dobrze, po wyścigu będzie trzeba wyczyścić czarno listo i dodać wszystkich dzbanów, którzy mieli czelność wyzywać Alonso(。◕‿‿◕。)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szary_Anon
Szary_Anon
30.11.2025, 16:50:11 via Wykop
  • 2
@Piospi: Ale Alonso zrobił to specjalnie. Kilka dziesiątych tracił w 1. sektorze. Teraz przyspieszył i odjechał Hadjarowi. To jego stała zagrywka.
  • Odpowiedz
Kris1910
Kris1910
30.11.2025, 16:52:35 via Wykop
  • 1
@Piospi: Dziadu raptem 6 sekund za Mecedesem a narracja jakby okrążenie za czołówką był :D
  • Odpowiedz
kalaj
kalaj
30.11.2025, 16:49:40
  • 14
ODYEBAĆ SIĘ WSZYSCY CO DZIADA OBRAŻAJĄ. On i tak z tej taczki wyciąga więcej niż taki Lewis w Ferrari. Nie jego wina że mclaren z maFia oszukuje i ma nielegalny bolid. Magic Alonso z nimi walczy już od 2007

#f1
kalaj - ODYEBAĆ SIĘ WSZYSCY CO DZIADA OBRAŻAJĄ. On i tak z tej taczki wyciąga więcej ...

źródło: temp_file2947130746447563515

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

disinherited
disinherited
disinherited
30.11.2025, 16:50:56 via Wykop
  • 0
@kalaj: alonso to taki sam przyglup jak Kubica.
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
30.11.2025, 16:49:48
  • 6
Patrzcie państwo - dokąd temu kierowcy się tak nie spieszy?

#f1
Gieekaa - Patrzcie państwo - dokąd temu kierowcy się tak nie spieszy?

#f1

źródło: Dworak

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 808
  • Strona 21 z 808
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.11.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking