Tylko nieruchy! Nieruchy tu de mun! Żadna giełda i krypto.
Staruchy i ich betonowe złoto musi rosnąć i się paść. Takie jest święte prawo tego kraju.
Nie będzie przecież ten polski establishment czyli geriatria z miażdżycą i brzuchami spasionymi analizować jakichś wskaźników i wykresów, bo to być za trudne.
Beton
Staruchy i ich betonowe złoto musi rosnąć i się paść. Takie jest święte prawo tego kraju.
Nie będzie przecież ten polski establishment czyli geriatria z miażdżycą i brzuchami spasionymi analizować jakichś wskaźników i wykresów, bo to być za trudne.
Beton


























Mamy zastój na nieruchomościach, jeśli dojdzie do załamania rynku i wstrzymania nowych inwestycji, to tysiące ludzi stracą pracę w branży budowlanej, i będzie to działało jak dodatnie sprzężenie zwrotne - im gorzej w budowlance tym wyższe bezrobocie, im wyższe bezrobocie tym niższy popyt na beton.
Dołóżcie do tego szybko rosnącą płacę minimalną, wskutek czego korporacje i montownie zaczynają przenosić się do krajów gdzie jest tańsza siła robocza.
No i
@diler_biedy: to tylko 10%
Do tego skrajnie niegatywnie wpływa na całe społeczeństwo, hamując rozwój gospodarczy państwa.
Zwykły obywatel, zamiast kupować nowe ciuchy, czy samochód, musi się zapożyczyć w obcym banku, a później płaci połowę wypłaty na ratę kredytu. Wytransferowany jest tak Polski kapitał, do zagranicznych "inwestorów"
Najważniejsze aby budowlanka trwała. Naród niech umiera. Super podejście!