Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kubok

Kubok

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1548
  • Znaleziska 280
  • Mikroblog 1268
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8
Hogataa26
Hogataa26
15.06.2026, 10:00:02
  • 0
#ios #iphone

Pomóżcie. Siedzie nadal na iOS 18. Mam iPhone 15 Plus. Ale nie chciałam przechodzić na iOS 26, bo czytałam dużo ze błędy, że baterie zżera itd. Prawda to, czy śmiało mogę przechodzić?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubok
Kubok 15.06.2026, 11:50:42 via Wykop
  • 0
@Hogataa26: ja mam 11 i SE 3gen i nie widze specjalniej różnicy
  • Odpowiedz
PepeZabu
PepeZabu
PepeZabu
15.06.2026, 11:33:11
  • 0
Hej,

czeka mnie jednodniowa wizyta fachowca od małych poprawek w mieszkaniu w tym przemalowanie kilku ścian. Zacząłem się już powoli wprowadzać po głównym remoncie i zastanawiam się, czy być na miejscu żeby pilnować swoich rzeczy? Kluczy na pewno mu nie dam.
Czy mam prawo być w mieszkaniu podczas takich drobnych prac, czy lepiej jest żebym im nie "przeszkadzał" swoją obecnością? Stać nad głową nie mam zamiaru, ale wiem z doświadczenia, że jak się nie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubok
Kubok 15.06.2026, 11:35:47 via Wykop
  • 2
@PepeZabu: Typ przychodzi do Ciebie, możesz się kąpać w balii na środku pokoju :)
  • Odpowiedz
Kurupi
Kurupi
15.06.2026, 07:27:47
  • 0
Który #ser polecacie spróbować z tygodnia francuskiego #lidl ?

#sery
Kurupi - Który #ser polecacie spróbować z tygodnia francuskiego #lidl ?

#sery

źródło: 1000017025

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubok
Kubok 15.06.2026, 07:39:05 via Wykop
  • 1
@Kurupi: Munster zawsze na propsie. Pozostałe też są w porządku, kwestia czego oczekujesz od sera. Jest spora różnica międzi Polskim i Francuskim podejściem do sera. Nawet te "standardowe" lidlowe brie czy camemberty zrobione we Francji mocno się różnią od naszego "standardu".
Myślę że to kwestia decyzji kiedy ser jest dojrzały i wpuszcza się go do obrotu...
  • Odpowiedz
mythoMANIAC
mythoMANIAC
14.06.2026, 19:19:50
  • 6
wywalam do zwykłego kosza te butelki kaucyjnego, nie chce mi się tego nosić
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubok
Kubok 14.06.2026, 19:35:45 via Wykop
  • 2
@mythoMANIAC: no właśnie ktoś zarabia
  • Odpowiedz
Kubok
Kubok 14.06.2026, 14:48:11
  • 1
Ciekawostka: BBC ma stronkę z newsami w Pidgin
Link na dole

#bbc #jezykiobce #ciekawostki #chcialbymumicangielski

BBC Pidgin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubok
Kubok
Autor
14.06.2026, 14:55:50 via Wykop
  • 1
@Elec: Doskonałe podsumowanie!
  • Odpowiedz

317

Został ukąszony przez żmiję lewantyńską. Surowica dotarła do Krakowa samolotem

Został ukąszony przez żmiję lewantyńską. Surowica dotarła do Krakowa samolotem

Dramatyczna walka o życie 16-latka rozegrała się w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Pradnikk
z
cowkrakowie.pl
dodany: 10.06.2026, 14:33:12
  • 108
  • #
    krakow
  • #
    cowkrakowiepl
  • #
    szpital
  • #
    zmija
  • #
    wykop
  • #
    lekarze
Kubok
Kubok 10.06.2026, 15:07:47 via Wykop
  • 105
@rampapa: "gatunek, który nie występuje w Polsce, a jego hodowla jest zakazana".
BTW:
Pomijając już kwestię czy wolno było mu to trzymać, bo już wiemy że nie, to rozsądne było by wywiedzieć się nt dostępności surowicy, lub nawet trzymać zapas.
Wiemy już że w pewnym wieku jest siano w głowie, ale na miejscu rodziców też bym się nad sobą zastanowił...
No i raczej wpadnie prokurator, no bo skądś się ten
Kubok
Kubok 10.06.2026, 21:48:35 via Wykop
  • -2
@JanPustostan: Pozwolisz, że polecę takim banałem: Ja to wiem, Ty to wiesz...

3

Test: zespół metalowy czy lek na nadciśnienie

Test: zespół metalowy czy lek na nadciśnienie

Dla fanów muzyki metalowej, miłośników farmacji lub po prostu dla beki :)

volion
z
m.joemonster.org
dodany: 10.06.2026, 08:55:44
  • 5
  • #
    muzyka
  • #
    test
  • #
    farmacja
  • #
    apteka
  • #
    glupiewykopowezabawy
  • #
    heheszki
Kubok
Kubok 10.06.2026, 13:51:09 via Wykop
  • 0
Dobre i wcale nie łatwe
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kubok
Kubok 10.06.2026, 14:45:08 via Wykop
  • 0
@nickszalinski: jak się zna 2 zespoły na krzyż ( ͡° ͜ʖ ͡°) hehehe
to i owszem, może być trudne.
Ewentualnie głupi jestem... ;-)
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
10.06.2026, 07:15:55
  • 0
Gdzie kupię dobry koncentrat pomidorowy w stylu włoskim czyli taki słodki, a nie octowy jak te nasze polskie?

w biedrze był kiedyś taki w tubce ale od dawna go nie widziałem.
#gotujzwykopem #jedzenie #jedzzwykopem #gotowanie #kuchnia #kuchniawloska
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubok
Kubok 10.06.2026, 08:47:51 via Wykop
  • 0
@Polnischefuhrer: Koncentrat zazwyczaj jest słodki. Może mylisz z przecierami lub passatami?
Jeśli chodzi o niekoncentratowe produkty to faktycznie mutti (jak napisał @Pulkownik_Wolodyjowski), jako jeden z niewielu nie ma kwasu cytrynowego w składzie.
Koncentraty lepsze niż najtańsze powinny być ok. Z definicji koncentrat nie może mieć dodatków.
  • Odpowiedz
Kubok
Kubok 10.06.2026, 11:08:28 via Wykop
  • 0
Bywają w lidlu i innych dyskontach, często będzie też w dużych sklepach. Wzglednie allegro, tyle że to już pewnie większe ilości.
  • Odpowiedz
Kubok
Kubok 10.06.2026, 13:00:48 via Wykop
  • 1
Bywają w lidlu i innych dyskontach, tyle że zwykle to artykuł akcyjny jak w biedrze, często będzie też w dużych sklepach i tam pewniejsze że będzie. Wzglednie allegro, tyle że to już pewnie większe ilości.
Kilka minut temu byłem w lidlu to są jakieś pasty w tubkach, ale dosmaczane bazylią lub warzywami, wiec nie koncentrat.
  • Odpowiedz
RobertPupica
RobertPupica
10.06.2026, 07:21:03
  • 37
Liliput w lydlu chorwackim, Polska gurom
RobertPupica - Liliput w lydlu chorwackim, Polska gurom

źródło: IMG_5897

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubok
Kubok 10.06.2026, 08:16:50 via Wykop
  • 3
@RobertPupica: w tym opakowaniu mógłby się nazywać lidliput :D
#heheszki
  • Odpowiedz
milktea
milktea
09.06.2026, 16:55:53
  • 0
Mam pytanie, sluchawki z action za 50zl solix anc wiadomo niskobudzetkówka, tylko problem jest taki, ze jak wyjme 1 to gra akurat ta ktora wyjme a jak wyjme obie z etui to i tak gra tylko jedna ta ktora akurat byla polaczona wczesniej, wiec obie sa sprawne ale jakby sie nie paruja, probowalem raczej wszystkiego inne urzadzenia, resety itp. nic sie nie zmienia. Tam istnieje jakas reklamacja? Nie mam paragonu ani pudelka,
milktea - Mam pytanie, sluchawki z action za 50zl solix anc wiadomo niskobudzetkówka,...

źródło: Screenshot 2026-06-09 at 18-52-54 Bezprzewodowe słuchawki Solix NEXUS ANC TWS Bluetooth 5.4 ENC - Sklep Opinie Cena w Allegro

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubok
Kubok 09.06.2026, 17:02:10 via Wykop
  • 1
@milktea: Mi też padły sluchawki z action po miesiącu. Tyle że akurat miałem paragon w apce, to dostałem tylko papierek do podpisania i zwrot gotówki. Zero problemów, minimum formalności. Kupiłem sobie droższe z anc i w sumie już lekko ponad rok śmigają.
  • Odpowiedz
Kubok
Kubok 09.06.2026, 17:13:24 via Wykop
  • 0
@milktea: Jest jeszcze opcja kupienia nowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

894

Psia mama z dwoma groźnymi psami bez kagańców. W piekarni z zakazem wprowadzania

Psia mama z dwoma groźnymi psami bez kagańców. W piekarni z zakazem wprowadzania

psów. Psy skaczą po półkach z żywnością.

trach
z
wykop.pl
dodany: 08.06.2026, 06:47:02
  • 135
  • #
    psiarze
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    pchly
  • #
    bablowica
Kubok
Kubok 08.06.2026, 06:58:47 via Wykop
  • 11
Coś nie poszło z obrazkiem...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qurvinox
Qurvinox
08.06.2026, 04:17:05
  • 61
2 litry wody dziennie
Koniec z ekranami telefonu, monitorów, telewizora od 21:00
Kładzenie się spać między 21:30 a 22:30
Pobudka 5:30
Zero słodyczy
Planowanie dnia następnego
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubok
Kubok 08.06.2026, 06:10:50 via Wykop
  • 1
@Qurvinox: Spróbuj Lindt 99%, nadal czekolada, ale na pewno nie słodycze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PuchaczLesny
PuchaczLesny
02.06.2026, 12:34:30
  • 9
Właśnie dzwonił do mnie saszka z providenta. Coś o lewym kredycie i konieczności podania peselu do weryfikacji. Najwidoczniej tego samego peselu który jest zastrzeżony od samego początku istnienia takiej opcji. Nawet mnie przywitał moim imieniem i nazwiskiem.
Jak mu odpowiedziałem że prawie dałem się nabrać ale zdradził go obrzydliwy akcent to mnie zwyzywał xD pełna profeska tego srovidenta.
Ehhh super to ubogaconko kulturowe ze wschodu. Wincyj ukrów w polsce bo jeszcze nam
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubok
Kubok 02.06.2026, 13:02:25 via Wykop
  • 1
@PuchaczLesny: Podszywał się. Do mnie też dzwonili i się obraził ziomeczek. Byłem tak przejęty że poczuł się takim jakim jest - Głupi ;)
  • Odpowiedz
moll
moll
31.05.2026, 15:51:37
  • 23
Szejk kakałkowy na puchałku. Najnowszy wynalazek własnego pomysłu z maszynki do lodów. Prawdopodobnie wyrób łamie kilka konwencji, ale najważniejsze że bombelkom smakuje

#kuchniamoll
moll - Szejk kakałkowy na puchałku. Najnowszy wynalazek własnego pomysłu z maszynki d...

źródło: 1000020517

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubok
Kubok 31.05.2026, 17:16:40 via Wykop
  • 1
@moll: puchałku?
  • Odpowiedz
Kubok
Kubok 31.05.2026, 17:28:28 via Wykop
  • 1
@moll: Takie coś. Kumam.
Ja się z tymi słodzonymi zatrzymałem na czeskim "granko" ;)
  • Odpowiedz
Kubok
Kubok 31.05.2026, 17:40:37 via Wykop
  • 1
W Polsce nie widziałem, piłem jak bywałem u Ciotki w Czechach ale to wczesne lata 90.
Pic rel.
Kubok - W Polsce nie widziałem, piłem jak bywałem u Ciotki w Czechach ale to wczesne ...

źródło: 1000012352

Pobierz
  • Odpowiedz
Ar_0
Ar_0
31.05.2026, 15:55:19
  • 2
No bliżej już się nie dało xD


#polscykierowcy #polskiedrogi
Ar_0 - No bliżej już się nie dało xD

SPOILER

#polscykierowcy #polskiedrogi

źródło: 1000210241

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubok
Kubok 31.05.2026, 17:15:37 via Wykop
  • 0
@Ar_0: Widziałem takich mózgów na miejscach dla rodzin z dziećmi, ale taki fikoł to pierwszy raz.
  • Odpowiedz
Kubok
Kubok 30.05.2026, 06:36:00
  • 1
Czemu linki z yt robią #pokazmorde ?
Był mirek co zalinkował, a na yt był pod własnym, pełnym nazwiskiem. Najlepsze że mam go dalej w podpowiedziach jak chcę wysłać komuś linkę.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a
30.05.2026, 07:44:22 via Wykop
  • 2
@Kubok: Ej miałem to samo wczoraj, pewnie jakiś bug bo to zdecydowanie nie powinno tak działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PoldPL
PoldPL
26.05.2026, 18:22:22
  • 2
Czy ja miałem jakąś śpiączkę i przepisy się w tym czasie zmieniły?
Dlaczego teraz każdy rowerzysta wjeżdża na przejście dla pieszych bez większego czasem nawet hamowania?? Przejeżdżają przez główne ulicę jakby to oni mieli pierwszeństwo. Zauważyłem, że kierowcy wcale nie lepsi i takich jeszcze uczą przepuszczając.....
#rower #prawo #polska #stopcham
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubok
Kubok 26.05.2026, 18:28:00 via Wykop
  • 3
@PoldPL: A chciałbyś przez jakiegoś głupka bez OC lakierować samochód?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 11.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking