Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
br0da

br0da

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6454
  • Znaleziska 5553
  • Mikroblog 901
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 15
uncle_freddie
uncle_freddie
05.11.2025, 17:57:25
  • 7
A + B =/= B + A
#matematykaalternatywna
#1z10
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da 05.11.2025, 18:15:17 via Wykop
  • 1
A + B =/= B + A


@uncle_freddie: No cóż, bywa, np. w przypadku grup nieprzemiennych
  • Odpowiedz

339

Windows 11 to przegrana sprawa. Potężnie zagrożenie prywatności i bezpieczeństwa

Windows 11 to przegrana sprawa. Potężnie zagrożenie prywatności i bezpieczeństwa

Rob Braxman szczegółowo opowiada jakie niebezpieczeństwa wiążą się z wymuszaniem przez MS poszczególnych technologii wprowadzanych wraz z komputerami "przystosowanymi" do Win 11 oraz z samym systemem.

br0da
z
youtube.com
dodany: 30.10.2025, 17:23:36
  • 116
  • #
    windows
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    prywatnosc
  • #
    internet
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
DziobakPepe
DziobakPepe
29.10.2025, 14:01:50
  • 6
Dlaczego nadal nie produkuje się aut jedno osobowych? wyglądem przypominających tesle y tylko mniejszy
Przecież zdecydowanie większość przejechanych km jest przejechanych w pojedynkę w samochodach 5 osobowych.
Ile było by zysku na tym że były by tańsze i mniej miejsca zajmowały by.
Po prostu bardziej całej branży opłaca się produkować duże samochody nawet jak komuś bardziej pasował by jednoosobowy.
#motoryzacja #tesla #pytanie
DziobakPepe - Dlaczego nadal nie produkuje się aut jedno osobowych? wyglądem przypomi...

źródło: obraz_2025-10-29_150135629

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da 29.10.2025, 19:29:40 via Wykop
  • 0
Niedaleko mnie ktoś przyjeżdza do pracy czymś takim:
br0da - Niedaleko mnie ktoś przyjeżdza do pracy czymś takim:

źródło: opel-rocks-e

Pobierz
  • Odpowiedz
DarthRegis
DarthRegis
27.10.2025, 17:30:48
  • 965
Never gonna give you up, never gonna let you down
DarthRegis - Never gonna give you up, never gonna let you down

źródło: 568345804_3277212312432587_176385075326835094_n

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da 28.10.2025, 14:42:25 via Wykop
  • 0
Miło zostać docenionym przez najbardziej faszystowski kraj na świecie.
  • Odpowiedz
br0da
br0da 24.10.2025, 08:13:49
  • 0
Ciekaw jestem *osobistych* doświadczeń wykopków.
Grafika z artykułu https://dazer.pl/blog/statystyki-pogryzien-przez-psy-w-polsce-czemu-atakuja/
br0da - Ciekaw jestem *osobistych* doświadczeń wykopków. 
Grafika z artykułu https://...

źródło: statystyki

Pobierz

Czy chociaż raz w życiu cudzy pies pogryzł Cię co najmniej do pojawienia się krwi?

  • TAK 60.0% (18)
  • NIE 40.0% (12)

Oddanych głosów: 30

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da
Autor
24.10.2025, 08:31:47 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97
20.10.2025, 08:44:38
  • 2496
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da 20.10.2025, 12:14:33 via Wykop
  • 0
Jeśli dostałeś taki świstek, to może napisz donos do Państwowej Inspekcji Pracy, że "na podstawie załączonego dokumentu wyrażam podejrzenie, że firma X korzysta z pracy niewolniczej".
  • Odpowiedz

3021

Bezdzietne Polki mają pracować do 65. roku życia - petycja do KPRP

Pokaż treści 18+

Bezdzietne Polki mają pracować do 65. roku życia - petycja do KPRP

"Bez dzieci dłużej w pracy". Brak społecznych przesłanek nie uzasadnia wcześniejszej emerytury dla bezdzietnych kobiet.

br0da
z
serwisy.gazetaprawna.pl
dodany: 17.10.2025, 11:49:15
  • 504
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa

113

Rambo 2 on X: "Tusk w ciągu roku zadłużył Polskę na 360 mld. zł."

Pokaż treści 18+

Rambo 2 on X: "Tusk w ciągu roku zadłużył Polskę na 360 mld. zł."

To jest równowartość: 4 elektrowni atomowych, 3 CPK z wszystkimi szprychami, 120 Stadionów Narodowych, takich jak ten w Warszawie. W rok!

br0da
z
x.com
dodany: 05.10.2025, 21:09:04
  • 52
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    tusk
  • #
    polska
Templar
Templar
05.10.2025, 11:11:09
  • 242
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da 05.10.2025, 20:53:40 via Wykop
  • 4
Zdaje się, że główny przekręt polega na tym, że do tej pory TEŻ płaciliśmy za opakowania napojów, tylko że wyrzucaliśmy ja za darmo, ale za to gmina dostawała pieniądze za zebrany plastyk.

Teraz płacimy DWA RAZY (za opakowanie oraz dodatkowo kaucję), ale jeśli teraz je wyrzucimy, to tracimy zarówno koszt opakowania jak i kaucji, za to bogaci się firma, która przygarnęła kaucję.

Dodatkowo, wprowadzenie systemu powoduje również PODROŻENIE systemu wywozu śmieci.

https://dorzeczy.pl/opinie/765438/warzecha-system-kaucyjny-to-ordynarny-rozboj.html
  • Odpowiedz
AlexBrown
AlexBrown
04.10.2025, 17:03:35
  • 0
#ankieta #finanse #budzetdomowy #kredythipoteczny #kredyt2procent #kredyt #wykop30plus #pieniadze

Brak kredytu w wieku 35 lat to:

  • norma, nic specjalnego 28.6% (34)
  • szczęście i coraz częściej luksus 71.4% (85)

Oddanych głosów: 119

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da 04.10.2025, 17:33:00 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
vantablank
vantablank
04.10.2025, 17:12:50
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da 04.10.2025, 17:23:44 via Wykop
  • 0
https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/haji-nie-myl-sie-przez-60-lat-wzial-kapiel-i-zmarl-najbrudniejszy-czlowiek-swiata-nie-zyje-aa-iZAH-DXvc-QeQF.html
  • Odpowiedz
przypadkowyswiadek
przypadkowyswiadek
przypadkowyswiadek
03.10.2025, 23:01:49
  • 6
Skończyłem dziś kurs niemieckiego na Duolingo. Z dobrych rzeczy: wyrobiłem w sobie nawyk codziennej nauki języka, jestem w stanie zrozumieć więcej niż przed kursem. Z gorszych: potrafię powiedzieć po niemiecku niewiele więcej niż przed kursem, najwyraźniej ten sposób nauki jest dla mnie mało efektywny.
Ale jest coś z czego jestem bardzo dumny ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#papiez #duolingo
przypadkowyswiadek - Skończyłem dziś kurs niemieckiego na Duolingo. Z dobrych rzeczy:...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da 03.10.2025, 23:19:27 via Wykop
  • 1
@przypadkowyswiadek: Gratuluję. Uczę się na Duolingo od 10 lat (zaraz będę miał 3650 dni) i uważam, że trochę się nauczyłem. Ale to bardzo mało efektywna nauka. Właśnie się zastanawiam na co innego zmienić.
  • Odpowiedz
dualski
dualski
02.10.2025, 22:28:00
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da 03.10.2025, 01:14:45 via Wykop
  • 0
@dualski: pocztex
  • Odpowiedz
br0da
br0da 01.10.2025, 16:38:05
  • 3
br0da

źródło: bearly on top2

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da
Autor
01.10.2025, 16:51:12 via Wykop
  • 0
@totem_lesnych_ludzi: to miałeś na myśli?
https://wykop.pl/link/7803151/bearly-on-top-2020s
  • Odpowiedz
br0da
br0da
Autor
01.10.2025, 17:01:14 via Wykop
  • 0
@totem_lesnych_ludzi: OK :)
  • Odpowiedz
br0da
br0da 01.10.2025, 16:57:49
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1

Bearly on top 2020s

Pokaż treści 18+

Bearly on top 2020s

Bearly on top, two decades later.

br0da
z
wykop.pl
dodany: 01.10.2025, 16:48:01
  • 1
  • #
    polityka
  • #
    ruskiestraty
  • #
    rosja
  • #
    wojna
addddd
addddd
30.09.2025, 05:44:35
  • 1468
Kochani, jakiś czas temu pytałam się Was czy warto iść na medycynę w wieku 28 lat…wszyscy wyrazili się jasno, że tak. No i zgadnijcie co… zlożyłam dokumenty, dostałam się i dzisiaj oficjalnie zaczynam 1 dzień studiów (。◕‿‿◕。) przede mna wykłady! A jutro anatomia i prosektorium między innymi (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

#medycyna #studia #studbaza
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da 30.09.2025, 17:17:15 via Wykop
  • 1
A jutro anatomia i prosektorium między innymi


@addddd: Whoa, widzę, że starają się robić odsiew od pierwszego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

P.S. Powodzenia!
  • Odpowiedz
Frezer_02
Frezer_02
24.09.2025, 04:50:06
  • 1611
#psiarze
Behawiorystka o swoich niektórych niezbyt rozumnych klientach
Frezer_02 - #psiarze 
Behawiorystka o swoich niektórych niezbyt rozumnych klientach

źródło: temp_file2876744505562055739

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da 24.09.2025, 09:13:22 via Wykop
  • 0
Coś podobnego. Specjalistka od psów, a mówi jak człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 17
  • Strona 11 z 17
  • >

Haha Nope

  • inżynier
  • Polska
  • https://www.ww
  • publiczny@e.mail

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.02.2024

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.09.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 29.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking