Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
asffaf

asffaf

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11663
  • Znaleziska 1738
  • Mikroblog 9925
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 91
  • Dodane (488)
  • Komentowane (2188)
  • Plusowane (7249)
Erimar
Erimar
25.05.2026, 16:47:31
  • 10
#mecz #wislakrakow To najlepsze i ładnie zapętlone (。◕‿‿◕。)
Erimar - #mecz #wislakrakow To najlepsze i ładnie zapętlone (。◕‿‿◕。)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dcom
dcom
25.05.2026, 18:49:37 via Android
  • 1
@Erimar: tradycja zobowiazuje, widac policjanci bawia sie razem z kibicami, od lewej do prawa.
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
stasiu84
stasiu84
25.05.2026, 08:16:17
  • 121
#f1 no cóż George, cały wykop nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
stasiu84 - #f1 no cóż George, cały wykop nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_3472

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
25.05.2026, 08:44:21 via Wykop
  • 42
@stasiu84: chyba wreszcie zaczyna rozumieć że ciąży nad nim klątwa
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh
25.05.2026, 08:47:01 via Wykop
  • 107
@stasiu84:
Akatrosh - @stasiu84:

źródło: kubica-f1

Pobierz
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
23.05.2026, 16:09:47
  • 71
Dawno się tutaj niczym nie chwaliłem, więc pora to nadrobić. A jest okazja, bo kilka dni temu dotarła do mnie przesyłka z Norwegii z niczym innym jak z banknotami.

Do kolekcji trafiły banknoty z Barbadosu o nominałach 5, 10 i 20 dolarów, wszystkie z 1973 roku i mam już niemal cały komplet nominałów z tej serii, tylko jeszcze brakuje mi banknotu 1-dolarowego, który za niedługo też trafi do kolekcji bo udało mi
IbraKa - Dawno się tutaj niczym nie chwaliłem, więc pora to nadrobić. A jest okazja, ...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IbraKa
IbraKa
Autor
23.05.2026, 16:35:34 via Wykop
  • 57
@moll: te kontury też się świecą w świetle UV
IbraKa - @moll: te kontury też się świecą w świetle UV

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
Autor
23.05.2026, 16:42:51 via Wykop
  • 39
@moll: Ogólnie banknoty z tych karaibskich państewek są bardzo kolorowe i ładne. Szkoda, że w Polsce są one bardzo mało dostępne, bo w US można je zakupić w dowolnym banku, który oferuje wymianę walut. W Polsce można policzyć takie miejsca na palcach jednej ręki. Z fajniejszych banknotów też są dolary z Bahamów, które akurat kilka nominałów mam
IbraKa - @moll: Ogólnie banknoty z tych karaibskich państewek są bardzo kolorowe i ła...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
13.05.2026, 03:42:09
  • 1130
Według The Economist zachodni ekspert ds. wojskowości stwierdził, że Ukraina przechyliła szalę zwycięstwa w wojnie z Rosją.

The Economist pisze o prawdopodobnym punkcie zwrotnym w wojnie: Rosja poniosła porażkę w wiosennej ofensywie i zaczyna tracić terytorium. Rosja traci ludzi szybciej, niż jest w stanie rekrutować nowych.

Po trudnej zimie z atakami na dostawy energii i miasta, Ukraina zaczęła odwracać losy wojny, donosi The Economist . Rosja poniosła porażkę w swojej wiosennej ofensywie i, według
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sossija
Sossija
13.05.2026, 04:46:14 via Wykop
  • 1137
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
13.05.2026, 05:26:01 via iOS
  • 672
@Mezomorfix: jak pomożecie głaby wygrać AFD w Niemczech i Le Pen we Francji to nam ta b--ń będzie bardziej niż potrzebna. Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
04.05.2026, 08:31:42
  • 690
Ale ćpun musiał ryczeć w nocy, a konkubina nie nadążała snusu gotować.

Spotkanie w Armenii, od dawna uważanej za najbliższego sojusznika Putina na Kaukazie Południowym.

Materiał z posiedzenia koordynacyjnego w sprawie Ukrainy.

W
duzy_krotki - Ale ćpun musiał ryczeć w nocy, a konkubina nie nadążała snusu gotować.
...

źródło: Screenshot from 2026-05-04 10-29-42

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
04.05.2026, 09:13:50 via Wykop
  • 1003
@duzy_krotki: Karol pewnie nawet nie wiedział, że jakieś spotkanie jest
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
04.05.2026, 09:23:02 via Android
  • 482
@duzy_krotki: Karol w tym czasie klęczał przed konstytucją 3maja która lała na jego chłopskich przodków ciepłym moczem
  • Odpowiedz
shinman
shinman
03.05.2026, 20:56:35
  • 14
Mamy awans Schrodingera. Matematycznie go nie ma, praktycznie jest. Superpozycja Wisełki :) #wislakrakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukaszbrk
lukaszbrk
lukaszbrk
03.05.2026, 22:40:08
  • 10
Wlasnie czlowiek wrocil z meczu i mozna na spokojnie odetchnac, nareszcie WRACAMY tam gdzie nasze miejsce. W koncu nadeszly lepsze czasy i WISEŁKA powrocila do ekstraklasy. Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda! Wasze zdrowko. Vamos ;) #wislakrakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IbraKa
IbraKa
02.05.2026, 14:44:03
  • 123
W większości krajów na świecie za emisję banknotów odpowiada bank centralny lub rząd. Istnieje jednak terytorium które wyraźnie wyłamuje się z tego schematu. Dzisiaj chciałbym przedstawić nietypowy system banknotów z Hongkongu - terytorium, gdzie banknoty są emitowane przez aż 3 banki komercyjne oraz rząd, a każdy z nich posiada odmienny wygląd.

Obecnie w Hongkongu banknoty o nominałach 20, 50, 100, 500 i 1000 dolarów są emitowane przez trzy banki: Hongkong and Shanghai Banking
IbraKa - W większości krajów na świecie za emisję banknotów odpowiada bank centralny ...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IbraKa
IbraKa
Autor
02.05.2026, 14:50:56 via Android
  • 31
@IbraKa: a tu jeszcze kolonialna ciekawostka - banknoty z wizerunkami Króla Jerzego VI i Królowej Elżbiety II. Występowały nawet banknotu o nominałach 1 centa
IbraKa - @IbraKa: a tu jeszcze kolonialna ciekawostka - banknoty z wizerunkami Króla ...

źródło: 1000059694

Pobierz
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
Autor
02.05.2026, 14:53:44 via Wykop
  • 41
@IbraKa: a tutaj moje białe kruki :) banknoty z lat 20/30 XX wieku które są ogromną rzadkością kolekcjonerską szczególnie ten z 1923 roku
IbraKa - @IbraKa: a tutaj moje białe kruki :) banknoty z lat 20/30 XX wieku które są ...

źródło: 1000059696

Pobierz
  • Odpowiedz
nicspecjalnego
nicspecjalnego
nicspecjalnego
28.04.2026, 15:06:08
  • 3559
Ktoś powinien wreszcie wziąć się za konkursy organizowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia.

Otóż jakiś czas temu, mój syn wrócił z przedszkola z informacją, że zbliża się kolejna edycja konkursu ekologicznego na rysunek lub instalację o tematyce eko. Młody jest naprawdę uzdolniony plastycznie i ma świetne pomysły, ale poprosił o drobne wsparcie w składaniu i klejeniu projektu elektrowni wodnej. Siedzieliśmy na tym dwa wieczory i
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
28.04.2026, 15:22:03 via Wykop
  • 1067
@nicspecjalnego: może i #pasta, ale idealne podsumowanie rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
28.04.2026, 15:47:33 via Wykop
  • 1436
@nicspecjalnego: Nie widziałem nigdy tej pasty. Dziękuję za to złoto xD
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
28.04.2026, 04:10:07
  • 1436
#wojna #iran
RomanKarburator - #wojna #iran

źródło: 1000113808

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thekrepa
thekrepa
28.04.2026, 05:07:31 via Wykop
  • 70
@RomanKarburator: i tych amerykanow też nie było.
  • Odpowiedz
Ravenholdt
Ravenholdt
28.04.2026, 06:12:41 via Android
  • 594
@FrasierCrane:
Ravenholdt - @FrasierCrane:

źródło: 1000027706

Pobierz
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
26.04.2026, 20:00:09 via Wykop
  • 4248
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
26.04.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 220
@MirkoLord: no to za rok przypominajka byś przypomniał w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trismus
Trismus
22.04.2026, 11:45:52
  • 576
Unia Europejska zatwierdziła pożyczkę w wysokości 90 miliardów euro dla Ukrainy oraz 20. rundę sankcji wobec Rosji. Pakiet ma zostać podzielony w proporcji 60/30 na pomoc wojskową i pomoc budżetową.

https://tvpworld.com/92848381/eu-provisionally-approves-90-bln-ukraine-loan-after-druzhba-reopening

To dlatego kacapskie małpy ujadają dzisiaj tak głośno.

#ukraina #russiahateclub #wojna
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_good_guy
the_good_guy
22.04.2026, 12:01:53 via Wykop
  • 224
@Trismus: no właśnie też się zastanawiałem, co oni dzisiaj tacy zajadli - ze zdwojoną mocą próbują zniechęcić do Ukraińców i plują "komikiem"
  • Odpowiedz
washington
washington
22.04.2026, 12:41:37 via Wykop
  • 425
@Trismus: tylko wycie im zostalo, rozklad jazdy znany
washington - @Trismus: tylko wycie im zostalo, rozklad jazdy znany

źródło: comment_16641244016PHsvR81OTikGUPnF2AbAX

Pobierz
  • Odpowiedz
lukaschels
lukaschels
21.04.2026, 08:10:36
  • 500
Odjechałem karetką z zawałem, okazało sie że to zapalenie mięśnia sercowego. Dajcie plusa na pocieszenie bo musze zwolnić a tyle rzeczy na mnie czeka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
lukaschels - Odjechałem karetką  z zawałem, okazało sie że to zapalenie mięśnia serco...

źródło: 1000030954

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gardziok
gardziok
gardziok
21.04.2026, 08:57:10 via Wykop
  • 119
zapalenie mięśnia sercowego


@lukaschels: od czego to się pojawia i jakie miałeś objawy?
  • Odpowiedz
bartek-ba1972
bartek-ba1972
21.04.2026, 09:25:57 via Wykop
  • 115
@LukaszSZCZ: zwolni, czyli, że go wyleczą, czy nogami do przodu? xD
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
21.04.2026, 11:36:27
  • 2136
Tutaj Patryk Peretti lądował #gownowpis
Lardor - Tutaj Patryk Peretti lądował  #gownowpis

źródło: 1000089886

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
Autor
21.04.2026, 11:38:04 via Android
  • 1320
A tutaj Andrzeja Zauchę zastrzelili
Lardor - A tutaj Andrzeja Zauchę zastrzelili

źródło: 1000089891

Pobierz
  • Odpowiedz
czemu_dlaczego
czemu_dlaczego
21.04.2026, 11:40:23 via Wypiek
  • 649
@ziomus13

Świeć Panie nad jego duszą.


Dobrze że z dech, patus drogowy.
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
21.04.2026, 08:14:21
  • 971
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Schwarzfahrer - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 7e166c1b184c8c2b52aa5d40c4094af31ee76fde322c8025ba4ea55367086198

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
21.04.2026, 08:28:32 via Wykop
  • 56
@Schwarzfahrer: Zwraca uwagę zbyt duża ilość pozytywnych cech.
  • Odpowiedz
thority
thority
21.04.2026, 09:16:42 via Wykop
  • 30
@Schwarzfahrer: bezczelny nieudacznik.
  • Odpowiedz
ilem
ilem
16.04.2026, 15:22:48
  • 1558
#heheszki
ilem - #heheszki

źródło: HGA2-Q5WIAAW14U

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
16.04.2026, 15:27:51 via Wykop
  • 365
@ilem: tu można dawać podwójnego plusa
  • Odpowiedz
garnuch40cm
garnuch40cm
garnuch40cm
16.04.2026, 17:17:29 via Wykop
  • 141
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tomaszmiller
tomaszmiller
14.04.2026, 07:40:29
  • 3647
Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.

Jeśli nurtują Was kwestie dotyczące zakrzywionej czasoprzestrzeni, kwantowych dziwności albo matematycznych abstrakcji (słowem: typowe tematy dyskusji na imprezie w kuchni albo na klatce schodowej akademika), serdecznie zapraszam na AMA 28 kwietnia o 18:00.

Nie obiecuję, że moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące - pewnie często będę pisać "nie wiadomo"
tomaszmiller - Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli...

źródło: fota1 (1) (1)

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
14.04.2026, 07:42:30 via Wykop
  • 660
@tomaszmiller: syn Leszka czy Marcina?
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
14.04.2026, 07:44:34 via iOS
  • 1712
@tomaszmiller:

jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.


Gratulacje, ale moja corka jest magistrem prawa.
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
14.04.2026, 04:00:30
  • 2140
#pytanie Mam 36lat, ale od dziecka widząc pociągi liczę wagony. Ostatnio siedząc w samochodzie przed przejazdem, robiłem to co zawsze - liczyłem. Zaś moja żona coś mówiła, a ja po prostu nie słuchałem jej - nadawała od rana, a głowa mnie już bolała od jej pierdoIenia.

I nagle, przez nią pomyliłem się i powiedziałem pod nosem: "Kurrwa, ile to było", ona słysząc to zaczęła robić mi okrutną IMBĘ i tak, od kilku
wscieklykabanos - #pytanie Mam 36lat, ale od dziecka widząc pociągi liczę wagony. Ost...

źródło: image

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wscieklykabanos
wscieklykabanos
Autor
14.04.2026, 04:02:35 via Wykop
  • 902
@wscieklykabanos: Takie smsy mi wysyła 😩
wscieklykabanos - @wscieklykabanos: Takie smsy mi wysyła 😩

źródło: HFsIjM4bMAAAa7T

Pobierz
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
14.04.2026, 04:06:56 via iOS
  • 197
@wscieklykabanos: xD
też czasami liczę jak siedzę w pracy.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
10.04.2026, 09:40:27
  • 1360
Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe.

Jacek Magiera był gościem co wprowadzał młodych do Legii, chronił ich przed starymi, ale jednocześnie dbał o to by im sodówka do łba nie strzeliła, znana jest anegdota gdy wracał z młodym piłkarzem jego nową furą i kazał mu ją posprzątać, bo młody miał wywalone na to. Gość ułożony niesamowicie. W czasach gdy polskie kluby pachniały wódą, ten prowadził się nienagannie. W czasach gdy polscy piłkarze
michalxd21 - Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe. 

Jacek Magiera był gości...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myk-myk-myk
myk-myk-myk
10.04.2026, 09:43:18 via Wykop
  • 469
@michalxd21: najlepiej o nim świadczy to, że chłopa praktycznie każdy lubił, fajny facet, mądry, szykowany na kolejnego selekcjonera, wielka strata dla kibiców piłki kopanej
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
10.04.2026, 09:47:30 via Wykop
  • 199
@myk-myk-myk: to też jest sukces, zwłaszcza w kontekście czasów i środowiska w których funkcjonował. Urban ma szacunek bo ma luz który zdobył w Hiszpanii więc miał łatwiej, Magiera ma mimo że musiał funkcjonować wśród Hajtów czy Świerczewskich. Nawet dzisiaj, wystarczy spojrzeć na środowisko Kamila Glika i jego podejście do Lewandowskiego, fakt, Magiera piłkarsko szczytów nie osiągał, ale już wtedy szedł pod prąd.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 364
  • Strona 1 z 364
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.02.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.08.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking