Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nativ

nativ

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2047
  • Znaleziska 838
  • Mikroblog 1209
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 27

924

Ukraińcy mają prawo do emerytury w Polsce + dopłata za lata czekania

Ukraińcy mają prawo do emerytury w Polsce + dopłata za lata czekania

+ 73000 PLN z ZUS wyrównania emerytury wstecz dla obywatela Ukrainy !!!!

Vahanara888
z
facebook.com
dodany: 18.06.2026, 14:32:20
  • 114
  • #
    zus
  • #
    emerytura
  • #
    ukraina
nativ
nativ 19.06.2026, 05:23:31 via Android
  • 3
A później sie dziwicie , że konfa zbiera więcej głosów. Też miałem na nich nie głosować. Ale zmieniłem decyzje.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1016

Ukraińska modelka pędziła w Warszawie 220 km/h. Mamy komentarz policji

Ukraińska modelka pędziła w Warszawie 220 km/h. Mamy komentarz policji

Media społecznościowe obiegły nagrania, na których widać, jak ukraińska celebrytka pędzi przez centrum Warszawy. Na jedn

Sopel74
z
o2.pl
dodany: 05.06.2026, 17:59:53
  • 151
  • #
    polska
  • #
    ukraina
nativ
nativ 06.06.2026, 00:04:02 via Android
  • 5
Deportacja i zakaz wjazdu do UE na 5 lat. Za byle co :) taka powinna być kara
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smutny_kojot
smutny_kojot
30.05.2026, 05:43:01
  • 156
#ukraina #polityka
smutny_kojot - #ukraina #polityka

źródło: 28051

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nativ
nativ 01.06.2026, 10:41:16 via Android
  • 0
Generalnie to należałoby zamknąć wschodnią granice na 72h . Zakaz wjazdu i wyjazdu , żaden konwój z uzbrojeniem, humanitariny nie opuszcza kraju. Po 72h otworzyć granicę na 24 i wszystkie czynności odprawy granicznej wykonywać po punkcie. Po 24h znowu zamknięcie na 72h. Po miesiącu może by połączyli kropki, że nie warto śmiać się w twarz swojemu największemu sojuszników
  • Odpowiedz
nativ
nativ 30.05.2026, 18:11:49
  • 0
Hej.
Mam taki wiatrak od kompa.
Leży nieużywany, chce podłączyć go do wydrukowanej obudowy i postawić go na biurku.
Co muszę kupić, żeby to ogarnąć. Na pewno zasilacz 12V ale pewnie potrzebuję przejściówki na 4pin. Przydałoby się też zamontować jakiś regulator obrotów. I czy jest szansa ogarnąć jakoś sterowanie Ledami ?

https://aerocool.io/product/astro-12/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj
12.05.2026, 15:55:34
  • 18
mózg zrobił mi error 404.
baemaj - mózg zrobił mi error 404.

źródło: IMG_9798

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nativ
nativ 12.05.2026, 19:40:35 via Android
  • 0
@baemaj: jaka patologia xD
  • Odpowiedz

2476

Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.

Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.

Gdzie podziało się brakujące 20 gramów twojej ulubionej tabliczki? Choć ceny kakao na światowych rynkach drastycznie spadły, sklepowe półki rządzą się własną, słodko-gorzką logiką. W niedzielę przypada Międzynarodowy Dzień Czekolady. Według danych o koszyku wielkanocnym, zebranych przez Bank Pekao,

airaG
z
businessinsider.com.pl
dodany: 12.04.2026, 08:53:50
  • 330
  • #
    kakao
  • #
    czekolada
  • #
    jedzenie
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    polska
nativ
nativ 12.04.2026, 20:48:58 via Android
  • 1
@Atreyu: Tonys jedna z lepszych jakie jadłem. I tabliczka ma 180 gram.

412

Dramat podczas poboru w Ukrainie. Mężczyzna rzucił się na żołnierzy z nożem

Pokaż treści 18+

Dramat podczas poboru w Ukrainie. Mężczyzna rzucił się na żołnierzy z nożem

Dwóch ukraińskich żołnierzy zostało pchniętych nożem podczas sprawdzania dokumentów cywila w Winnicy. Zdołali jednak uniknąć śmiertelnych obrażeń. Jak się później okazało, napastnik od 2025 roku unikał wpisania do rejestru poborowego. To kolejna taka sytuacja - w czwartek od ciosu nożem zginął żołn

Emerald84
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 04.04.2026, 19:32:35
  • 234
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    rosja
nativ
nativ 06.04.2026, 05:09:31 via Android
  • 1
Akurat mam info z pierwszej ręki co się dzieje z człowiekiem po takiej łapance. Ojca mojej znajomej tak dorwali chłop ma 55 lat.
Zabrali go z ulicy jak wracał z zakupów. Trafił do placówki, w której była komisja wojskowa. Budynku w którym go trzymali nie mógł opuścić nawet wyjść na zewnątrz mimo, że teren był ogrodzony i strzeżony. Musiała prosić przez 3 dni o to żeby zadzwonić. Zabrali mu wszystkie rzeczy osobiste
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aleksc
aleksc
24.03.2026, 17:22:03
  • 4
Przewodniczącym zarządu mojej wspólnoty jest lokator wybrany na samym początku gdy zbudowano blok, w którym mam mieszkanie i który sprzeciwia się montażowi klimatyzacji, która stałaby na balkonie, ale potrzebny jest przewiert do mieszkania. Grozi sądem jeśli ktoś zrobi przewiert i zamontuje klimatyzację. Złożyłem wniosek by na najbliższy zebraniu wspólnoty przeprowadzić głosowanie na temat możliwości montażu klimatyzacji, mój wniosek został przez niego odrzucony i nie będzie głosowany, oto uzasadnienie, co robić? Do odwołania
aleksc - Przewodniczącym zarządu mojej wspólnoty jest lokator wybrany na samym począt...

źródło: klim

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nativ
nativ 24.03.2026, 17:27:55 via Android
  • 1
@aleksc: spawarka i pospawaj stojak na klimatyzator. Nie jest on na stałe zamontowany do części wspólnych tj balkonu więc chuop może cmoknąć cię w pompkę. Ustaw jeszcze poniżej lini balustrady tak, aby wspólnota nie czepiała sie, że psujesz wygląda budynku. Możesz jeszcze zastosować maskownice.
  • Odpowiedz
ZawzietyRobaczek
ZawzietyRobaczek
ZawzietyRobaczek
05.01.2026, 08:06:01
  • 2
#blender #3dsmax #grafika #grafikakomputerowa #grafika3d Patrząc jak Autodesk sra na 3ds maxa dziwię się że od dawna nie przesiadłem się na niego i opuścić 3ds maxa. Mimo że robiłem kilka podejść. I w końcu wiem dlaczego. To nie jest tylko "opór przed nowym softem". Jeżeli przejdę na Blendera, to muszę przyznać, że decyzje z ostatnich 15 lat kiedy pracowalem na maxie lat
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nativ
nativ 27.01.2026, 06:05:09 via Android
  • 0
@ElementalX7: mam w pracy Maya i blender i nadal wybieram blendera. :)
  • Odpowiedz

485

Wymowne milczenie na sali rozpraw. Sebastian M. wygłosił oświadczenia.

Wymowne milczenie na sali rozpraw. Sebastian M. wygłosił oświadczenia.

Podczas rozprawy, która odbyła się 19 stycznia 2026 roku przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim, Sebastian M. wygłosił dwa oświadczenia, w których stwierdził, że jego zdaniem materiał dowodowy jest "zafałszowany". Zarzucił prokuraturze "manipulacje" i "mataczenie".

supremacy
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 26.01.2026, 03:01:44
  • 121
  • #
    wypadek
  • #
    majtczak
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    sad
nativ
nativ 27.01.2026, 02:26:28 via Android
  • 2
@konska-stulejka: sprawa jest zbyt medialna na taki wyrok. Przy 8 latach tabloidy będą miały pożywkę na kilka dni.

3024

S. Majtczak kontratakuje na sali rozpraw. Próbuje "egzaminować" policjantkę

S. Majtczak kontratakuje na sali rozpraw. Próbuje "egzaminować" policjantkę

Trwa proces Sebastiana Majtczaka, oskarżonego o spowodowanie tragicznego wypadku na A1. Podczas poniedziałkowej rozprawy oskarżony próbował "egzaminować" policyjną specjalistkę, która zabezpieczała ślady zaraz po tragedii z września 2023 r. Sam oskarżony zadawał jej pytania dotyczące zdjęć z miejsca

Stopa_Szopa
z
onet.pl
dodany: 19.01.2026, 12:54:45
  • 319
  • #
    majtczak
  • #
    sadrejonowy
  • #
    policyjnaspecjalistka
  • #
    proces
nativ
nativ 20.01.2026, 02:31:17 via Android
  • 1
Typek powinien być przykładem dożywocia dla innych. A jeżeli istniała by KS, to powinien zostać na nią skazany. Najlepszą karą byłyby średniowieczne dyby i zakucie w nie na rynku, tłum wykonałby wyrok.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nativ
nativ 23.01.2026, 08:49:34 via Android
  • 0
@Karl_Cotlet: czekaj czyli jazda prawie 300 na autostradzie I zabicie 3 osob jest mniej straszne niż wykonanie takiego samego wyroku za czyn, który popełniłeś?
Chuopie, gdyby prawo ode mnie by zależało, to każdy złodziej nie miałby juz ręki po pierwszej kradzieży, każdy kto składa fałszywe oskarżenia zostałby bez języka, każdy kto zabił , zostałby by zabity.
Ludzie to tylko trochę bardziej ogarnięte zwierzęta. Jak puścisz nas samopas to masz takich

1676

Koniec mediacji z Sebastianem M. Prokurator mówi o pozorach skruchy

Koniec mediacji z Sebastianem M. Prokurator mówi o pozorach skruchy

Zakończone mediacje z Sebastianem M. (35 l.) oskarżonym o spowodowanie śmiertelnego wypadku we wrześniu 2023 r

Leel00
z
fakt.pl
dodany: 14.01.2026, 12:04:48
  • 291
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawo
  • #
    polska
nativ
nativ 14.01.2026, 17:48:31 via Android
  • -1
@LudzieToDebile: przecież on dobrze wie co go czeka jak tylko przekroczy bramy więzienia. Zajebią go tam
Kaniowy666
Kaniowy666
Kaniowy666
27.12.2025, 07:13:56
  • 178
#ruskapropaganda i #onucowewpisy
Kaniowy666 - #ruskapropaganda i #onucowewpisy

źródło: 1000056373

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nativ
nativ 27.12.2025, 17:35:31 via Android
  • 0
@p00tinMalpaRU: cała administracja na tych terenach do wymiany.
Wymiana wszystkich tablic i znaków na język urzędowy.

Dowody osobiste, prawo jazdy, tłumaczenie dokumentów dla wszystkich osób z tych terenów. Reorganizacja przejść granicznych i granicy.
I pewnie jeszcze z milion innych rzeczy o których nie pomyślałem
  • Odpowiedz
wjkp
wjkp
27.12.2025, 08:06:11
  • 601
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nativ
nativ 27.12.2025, 17:30:22 via Android
  • 2
@Icouldbeyourmom: lwów dłużej należał do polski niż np Opole czy Olsztyn. Był to jeden z najważniejszych ośrodków polskości na wschodzie.
  • Odpowiedz

515

UK planuje wdrożyć system inwigilacji odczytujący mimikę i emocje. [ENG]

UK planuje wdrożyć system inwigilacji odczytujący mimikę i emocje. [ENG]

Trwają konsultację, by powszechny system monitoringu i analizy twarzy AI rozszerzyć o analizę mimiki, ruchów i emocji. Szybko idzie...

Jan998
z
dailymail.co.uk
dodany: 07.12.2025, 18:09:14
  • 75
  • #
    anglia
  • #
    uk
  • #
    internet
  • #
    wydarzenia
  • #
    technologia
  • #
    inwigilacja
nativ
nativ 08.12.2025, 00:09:09 via Android
  • 153
Powodzenia w wykrywaniu mimiki i emocji. :)
nativ - Powodzenia w wykrywaniu mimiki i emocji. :)

źródło: temp_file6309846182130872137

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nativ
nativ 09.12.2025, 13:03:58 via Android
  • 0
@Cyb_pl wiadomo, że jedynym celem będą brytyjczycy i pracujący obcokrajowcy. Bo takich najłatwiej namierzyć. Ale te wrony w szmatach na ryju są nietykalne.
Czekam może w końcu UK się obudzi i zakaże tej patologii
Koziouu
Koziouu
06.12.2025, 05:04:37
  • 2032
za 10 dni minie rok jak nie ma taty, 6 grudnia dostałem od niego na mikołajki oto ta czapkę z której śmialiśmy się bardzo długo tego wieczora, że mogę w niej chodzić do pracy bo świeci i jest na baterie więc nie potrzebuje odblasku. gdybym tylko wiedział, że to jego ostatni prezent dla mnie od niego podziękował bym mu 100 razy bardziej i kompletnie inaczej. okres świąteczny kojarzy mi się znowu z
Koziouu - za 10 dni minie rok jak nie ma taty, 6 grudnia dostałem od niego na mikołaj...

źródło: temp_file2039337509190366845

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nativ
nativ 07.12.2025, 12:23:20 via Android
  • 1
@Koziouu trzymaj się miras i nie pozbywaj się tej czapki. Ja do tej pory mam szalik własnoręcznie zrobiony przez moją babcie i zostaje ze mną. Ta czapka zawsze będzie przywoływać miłe wspomnienia. Będzie ok !
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.08.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.09.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking