Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ajag

ajag

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14834
  • Znaleziska 338
  • Mikroblog 14496
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 10
ajag
ajag przedwczoraj, 21:38:37
  • 2
#mecz przerwa na deszcz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrutalnyFaulWojtyly
BrutalnyFaulWojtyly
20.06.2026, 22:15:52
  • 2
komentator mówił że już 104 mecze za nami
aż trudno w to uwierzyć
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajag
ajag 20.06.2026, 22:17:54 via Android
  • 1
@BrutalnyFaulWojtyly: 104 mecze w całych mistrzostwach będzie....
  • Odpowiedz
ajag
ajag 20.06.2026, 21:36:23
  • 1
#mecz ale c------i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HexenHeretic
HexenHeretic
20.06.2026, 21:36:46 via Wykop
  • 0
@ajag: co z tego jak twarz słaba
  • Odpowiedz
Jrv20
Jrv20
14.06.2026, 23:02:51
  • 0
Top 3 najlepszych gości z WKSu, pytanie do ekspertów bo nie chce mi się googlować
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajag
ajag 14.06.2026, 23:03:10 via Android
  • 0
@Jrv20: na pewno kessie. Dołożyłbym Diomande i Pepe
  • Odpowiedz
ajag
ajag 14.06.2026, 23:06:08 via Android
  • 0
@Jrv20: nie no WKS od lat ma solidnych piłkarzy, przecież Drogba był swego czasu chyba jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Z drużyny Curacao nie znałem nikogo, a tutaj jednak jest kilka znanych nazwisk. Pepe swego czasu kupiony przez Arsenal za 80 mln.
  • Odpowiedz
ajag
ajag 14.06.2026, 23:08:22 via Android
  • 0
@Jrv20: a w Ekwadorze Yeboah który niedawno grał w Śląsku Wrocław i Rakowie Częstochowa.
  • Odpowiedz
ajag
ajag 14.06.2026, 23:02:47
  • 2
#mecz mój stary każdy mecz w tej samej pozie, niewazne czy to godzina 19 czy 1. Pozycja półleżąca na tapczanie, w ręce pewnie trzymany harnaś, jedno oko delikatnie otwarte, ciężki oddech z pomrukiem chrapania. Ale trzeba przyznać że ogląda uważnie, bo jak tylko jest jakaś akcja to otwiera drugie oko.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lawsonik
Lawsonik
14.06.2026, 22:55:56
  • 4
#mecz panie i panowie mecz wkrótce się rozpocznie, widzowie zajęli już swoje wygodne miejsca mecz, na który wszyscy czekaliśmy wkrótce się rozpocznie
Lawsonik - #mecz panie i panowie mecz wkrótce się rozpocznie, widzowie zajęli już swo...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajag
ajag 14.06.2026, 22:58:46 via Android
  • 0
@Lawsonik: mój stary z harnasiem w ręce, niby chrapie ale jednak jedno oko delikatnie otwarte
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
14.06.2026, 05:12:38
  • 4
#mecz
Jest ktoś kto ogląda 4 mecz pod rząd?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajag
ajag 14.06.2026, 05:13:28 via Android
  • 1
@wiktor-wkpl: jestem
  • Odpowiedz
ajag
ajag 14.06.2026, 05:16:28 via Android
  • 1
@wiktor-wkpl: nockę miałem więc i tak nie spałem, gdyby to była normalna noc to obejrzałbym tylko Brazylia-Maroko
  • Odpowiedz
ajag
ajag 14.06.2026, 05:31:23 via Android
  • 0
@Edenes: zakład karny
  • Odpowiedz
lNKOGNITO
lNKOGNITO
13.06.2026, 19:26:54
  • 2
#primemma strumyk działa znakomicie
lNKOGNITO - #primemma strumyk działa znakomicie

źródło: IMG_20260613_212607

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajag
ajag 13.06.2026, 19:31:27 via Android
  • 0
@lNKOGNITO: dej link
  • Odpowiedz
RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
13.06.2026, 19:21:30
  • 34
#mecz nie powinno być karnego byl spalony, chlop dostal w ryj i żółtą kartkę Cinema XDDD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajag
ajag 13.06.2026, 19:22:12 via Android
  • 2
@RealnyMadrysta: bo faulował ryjem
  • Odpowiedz
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
10.06.2026, 21:43:25
  • 26
ehh najgorzej jak sikasz i strumien leci z jakiegos powodu na bok na podloge i trzeba wycierac ehhhhhh

#przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajag
ajag 10.06.2026, 23:00:57 via Android
  • 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: ja zawsze leje na dwa strumienie, jeden trafia do kibla a drugi okrasza podłogę. Ale to nie problem, podłoga osycha po dwóch czy trzech godzinach
  • Odpowiedz

356

Zabójstwo na Nowym Świecie. Główny skazany usłyszał wyrok 25 lat więzienia

Pokaż treści 18+

Zabójstwo na Nowym Świecie. Główny skazany usłyszał wyrok 25 lat więzienia

Sąd skazał Dawida Mirkowskiego na 25 lat więzienia. Mężczyzna był głównym oskarżonym w sprawie zabójstwa na Nowym Świecie w Warszawie.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 09.06.2026, 12:52:13
  • 76
  • #
    policja
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    wydarzenia
ajag
ajag 10.06.2026, 21:18:37 via Android
  • 0
@ShelbyCompany: najważniejsze że straci bezpowrotnie najlepsze lata życia
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
06.06.2026, 14:57:29
  • 1
Teraz zobaczcie: Maja przegrała finał. Znajdziecie drugi taki sport, że przegrany w pewnym sensie ustawiony jest na lata?
Przecież to lepiej przegrać finał takiego turnieju niż zostać królem strzelców na MŚ w piłce nożnej.

Teraz dziewczyna może na luzie trenować, żyć normalnie... Nie wygrała, a presja zeszła. Przez kolejne miesiące i tak wygra jakieś mecze o większy hajc. Nie musi się przebijać przez kwalifikacje, zmęczenie mniejsze... Nie masz stresu o kasę. Czysta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajag
ajag 06.06.2026, 15:01:19 via Android
  • 0
@brygadzistausmiechnietejpolski: ale z drugiej strony musisz włożyć znacznie więcej pieniędzy w rozwój niż w przypadku piłki nożnej. W piłce zwykły Diego kopiący podziurawioną piłkę ma szansę zrobić karierę, a w przypadku tenisa bez pchania pieniędzy w sprzęt, treningi itp. nie masz szans na zbliżenie się gdziekolwiek w okolice czołówki.
  • Odpowiedz
ajag
ajag 06.06.2026, 14:51:20
  • 0
#tenis ale któryś mecz już widzę że Majunia ma sine usta podczas grania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
04.06.2026, 15:54:03
  • 4
Wyprawa życia miesięczne wakacje na takiej mało uczęszczanej spokojnej Wyspie na Tajlandii. Albo np. na wyspie 20dni i 10 dni zwiedzanie. Jako samotny przegryw na maxa znudzony bezcelowym życiem, lubiący spierdotripy to dobry pomysł ? #przegryw
anonanonimowy321 - Wyprawa życia miesięczne wakacje na takiej mało uczęszczanej spoko...

źródło: Koh-Kham

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajag
ajag 04.06.2026, 15:56:40 via Android
  • 0
@anonanonimowy321: gdybym nie miał dziecka to bym to rozważył
  • Odpowiedz
ajag
ajag 03.06.2026, 14:20:37
  • 2
Nie umiem robić prania xd od kiedy urodziło mi się dziecko mam problem ze spieraniem plam. Tłuste, owoce, błoto, trawa, wrzucam do pralki, sypne Persila i nic. Jakieś vanishe itp też często nie dają rady, nie wiem o co chodzi. Pamiętam że za gówniaka czasami przychodziłem upierdzielony jak górnik, a matula zawsze dawała radę przywrócić ubrania do stanu nowości.
#zalesie #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajag
ajag
Autor
03.06.2026, 16:06:38 via Android
  • 0
@matixrr: mam mydełko. Może za krótki program, zawsze piorę na mix troszkę ponad godzinę, 40 stopni.
  • Odpowiedz
ajag
ajag
Autor
03.06.2026, 18:08:53 via Android
  • 0
@sberatel: eko to 20 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w 60 pewnie połowa rzeczy puści kolor
  • Odpowiedz
ajag
ajag 01.06.2026, 13:15:53
  • 0
Przed blokiem w którym mieszkam są miejsca parkingowe objęte parkomatem, co zobowiązuje mieszkańców do zakupu winiety ważnej rok za 50 zł. W przypadku większej ilości samochodów mieszkaniec za każdą kolejną winietę płaci już wyższą kwotę.
Obok bloku mamy też mały placyk przy chodniku, na którym namalowane są linie sugerujące 5 miejsc parkingowych, darmowych. Gdy wprowadzałem się tutaj parę lat temu placyk był użytkowany przez wszystkich sąsiadów. Od roku czy dwóch pewni sąsiedzi
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajag
ajag
Autor
01.06.2026, 13:25:22 via Android
  • 0
@dktr: gdybym zastawił w sposob w który oni zastawiają, to musiałbym stać na chodniku.
Wielu sąsiadów jest oburzonych, nie chodzi o parkowanie za darmo, bo każdy tutaj ma winietę kupioną. Chodzi o trzech cwaniaków, którzy zrobili sobie z tego prywatne składowisko samochodów.
  • Odpowiedz
ajag
ajag
Autor
01.06.2026, 13:40:11 via Android
  • 0
@powsinogaszszlaja: raczej nie. To nie są samochody w dobrym stanie technicznym, ale raczej nie kwalifikują się do usunięcia z takich powodów.
  • Odpowiedz
ajag
ajag
Autor
01.06.2026, 13:44:12 via Android
  • 1
@powsinogaszszlaja: @PanKapibara upewnię się 😉
  • Odpowiedz
ajag
ajag 30.05.2026, 15:18:59
  • 2
Mój ulubiony tekst Januszy z mojego kołchozu to "proste jak j.ebanie". Najczęściej używane do młodych pracowników.
"Młody jak ty to robisz? Przecież to jest proste jak j.ebanie".
#przemyslenia #januszex
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajag
ajag
Autor
30.05.2026, 15:25:37 via Android
  • 1
@jestemasem: teoretycznie nie, chociaż podejrzewam że w ich przypadku polega to na położeniu się piwnym brzuchem na leżącej jak kłoda Krystynie, kilku ruchach i wypuszczeniu kilku kropli tego, co ich organizm jest jeszcze w stanie wyprodukować.
  • Odpowiedz
ajag
ajag 22.05.2026, 15:42:25
  • 0
Jak ja zazdroszczę ludziom którzy nie mają żadnych fobii i lęków (ja mam ich wiele). Jutro lecę na wczasy, to będzie mój piąty lot ale pierwszy z dzieckiem. Od kilku dni chodzę zestresowany, a dzisiaj to już maskara. Zazdrosze tym, którzy po prostu wsiadają i lecą, zamiast rozmyślać o różnych scenariuszach które mogą się wydarzyć...
#zalesie #fobia #samoloty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
22.05.2026, 16:03:56 via Wypiek
  • 0
@ajag e tam samoloty żadko spadają
  • Odpowiedz
Pawulon_Dla_Starych
Pawulon_Dla_Starych
22.05.2026, 17:26:55 via Wykop
  • 0
@ajag: Obejrzyj sobie kilka odcinków Air Crash Investigation, przejdzie ci.
  • Odpowiedz
ajag
ajag 17.05.2026, 21:16:26
  • 2
Cieszę się że miałem okazję na żywo zobaczyć dwóch Polaków w pierwszym składzie Barcelony, mimo że nie jestem jakimś wielkim kibicem żadnego klubu (chociaż bliżej mi do Barcelony niż do Realu, ale wolę ligę angielską). Zeszły sezon Barca - Girona i dwa gole Bobka na gównianym stadionie olimpijskim #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking