Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zzezlag

Zzezlag

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2565
  • Znaleziska 344
  • Mikroblog 2221
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 69

3874

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: przedwczoraj, 06:43:11
  • 409
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
Zzezlag
Zzezlag 20 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 1
@eMWu12: coś więcej napiszesz? Ja nie kojarzę sprawy i typa
Zzezlag
Zzezlag 16 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@eMWu12: dzięki za info
Poludnik20
Poludnik20
08.06.2026, 08:37:49
  • 7
Na stronie księgarni Krytyki Politycznej jest za darmo „Szwecja. Przewdonik nieturystyczny”. TUTAJ.To są bardzo ciekawe eseje na temat tamtejszego społeczeństwa. Przeglądałem już kiedyś na papierze. Teraz pobrałem całość. Polecam! Trzeba się zarejestrować i wypełnić okienka jak przy normalnym zakupie, ale nie podajemy żadnych danych płatniczych karta / Pay Pal etc. Nie. Tylko tam chyba imię i nazwisko, e-mail jest wymagany, ja podałem też adres naziemny i telefon. No i już
Poludnik20 - Na stronie księgarni Krytyki Politycznej jest za darmo „Szwecja. Przewdo...

źródło: Zrzut ekranu z 2026-06-08 10-30-05

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zzezlag
Zzezlag 13.06.2026, 08:29:05 via Wykop
  • 0
@Poludnik20: dzięki
  • Odpowiedz
SaintWykopek
SaintWykopek
09.06.2026, 07:23:06
  • 57
Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób, które dobrze radzą sobie ze stresem, ale tym razem muszę zrobić to prawko. W skrócie – dziadkowie są już starsi i czasami trzeba ich gdzieś zawieźć.

Macie jakieś porady dla początkującego? Stresuję się niemiłosiernie i czasem mam wrażenie, że za kierownicą nie ogarniam najprostszych rzeczy.
#prawojazdy #polskiedrogi
SaintWykopek - Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób...

źródło: IMG_6095

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zzezlag
Zzezlag 09.06.2026, 08:03:38 via Wykop
  • 5
@SaintWykopek: mam podobnie, niska odporność na stres i też problemy z prawkiem (wpadam w panikę). Odmieniło mi się po rozbiciu zadania na małe kroki, najpierw teoria, potem łuk i wzniesienie, potem opanowanie parkowania (różnie dalej wychodzi) i całościowo praca nad skupieniem. Trzymam kciuki za Ciebie
  • Odpowiedz
Zzezlag
Zzezlag 09.06.2026, 08:04:32 via Wykop
  • 77
A, i pomaga mi myślenie, ze to szokujące ile tumanów ma już to prawko, to ja też przecież mogę :))
  • Odpowiedz

1496

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga deklaruje, że jest gotowa na utratę klientów z powodu współpracy z Cezarym Pazurą. Wielu osobom przeszkadza jego publiczne wsparcie dla żony po jeździe samochodem po chodniku przy przedszkolu, podczas której naraziła dzieci na realne niebezpieczeństwo. Po trupach do celu...

Vraagno
z
facebook.com
dodany: 05.06.2026, 20:44:40
  • 234
  • #
    konfitura
  • #
    afera
  • #
    catering
  • #
    kuchniavikinga
  • #
    polska
  • #
    stopcham
Zzezlag
Zzezlag 06.06.2026, 19:14:38 via Wykop
  • 1
@wyssoki: jego stara z PKP to jego menadżer pewnie

673

Amstaff w centrum Piły atakuje psa a potem jego właścicielkę.

Amstaff w centrum Piły atakuje psa a potem jego właścicielkę.

Dzisiaj w centrum Piły w parku na wyspie wolno biegający amstaff zaatakował psa.Włacicielka została pogryziona podczas próby ratowania psa.Slużby pod numerem  112 nie wysłały nikogo w ciągu 45minut ponieważ lokalizacja "Park na wyspie" nie jest dokładna i nikt nie będzie chodził i szukał.Kabare

Niedzwiedziowy
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 20:51:38
  • 64
  • #
    pila
  • #
    patologia
  • #
    pies
  • #
    wielkopolska
Zzezlag
Zzezlag 06.06.2026, 10:42:37 via Wykop
  • 0
@bama-kala: i po co mieszać te kwestie? Zarówno agresja i nieupilnowanie agresywnych psów jest szkodliwe i należy to eliminować, jak i znecanie się nad zwierzętami
Fikster
Fikster
05.06.2026, 05:55:37
  • 18
I po spacerze huopskim
#przegryw #smiesznypiesek
Fikster - I po spacerze huopskim
#przegryw #smiesznypiesek

źródło: 1000027755

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zzezlag
Zzezlag 05.06.2026, 20:16:06 via Wykop
  • 1
@Fikster: to zdjęcie w oknie to złoto 🙂
  • Odpowiedz
ivxvxi
ivxvxi
20.05.2026, 16:30:55
  • 1
Najładniejsze imię żeńskie to:
...........................
#kobieta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zzezlag
Zzezlag 05.06.2026, 08:39:46 via Wykop
  • 0
@ivxvxi:
Joanna
Kalina
  • Odpowiedz

338

Jak zweryfikować psychoterapeutę?

Jak zweryfikować psychoterapeutę?

Wiele osób oferujących usługi terapeutyczne, nie spełnia standardów, niezbędnych do skutecznego leczenia. Poniżej przeczytasz nasz przewodnik po tym, jak przed rozpoczęciem terapii możesz weryfikować osoby, którym chcesz powierzyć swoje zdrowie psychiczne.

Moser
z
psychoterapeuci-wroclaw.pl
dodany: 27.01.2026, 11:37:44
  • 162
  • #
    psychoterapia
  • #
    psychologia
  • #
    zdrowie
  • #
    psycholog
  • #
    terapia
  • #
    wroclaw
Zzezlag
Zzezlag 05.06.2026, 08:36:05 via Wykop
  • 0
@ziomallox: co za bzdury szkodliwe wypisujesz
powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
02.06.2026, 10:21:20
  • 1
Psy zabójcy.

#dziecko #pies
powsinogaszszlaja - Psy zabójcy.

#dziecko #pies
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zzezlag
Zzezlag 03.06.2026, 21:20:52 via Wykop
  • 2
@stop_agresji_psow: prośba o podanie linków. Jestem psiarą, mam łagodnego owczarka ale dziecka 1:1 z nim nie zostawiam.
  • Odpowiedz
Zzezlag
Zzezlag 04.06.2026, 18:12:45 via Wykop
  • 2
@stop_agresji_psow: dziękuję.
Druga sprawę nawet pamiętam
  • Odpowiedz

35

Marjane Satrapi nie żyje. Autorka kultowej serii komiksów "Persepolis"

Marjane Satrapi nie żyje. Autorka kultowej serii komiksów "Persepolis"

Marjane Satrapi, autorka komiksu Persepolis, nie żyje. Wielka strata.

Zzezlag
z
wyborcza.pl
dodany: 04.06.2026, 11:03:30
  • 6
  • #
    iran
  • #
    persepolis
  • #
    satrapi
  • #
    francja
  • #
    komiks
  • #
    film
dawid-hopek
dawid-hopek
25.05.2026, 12:37:13
  • 1
#jedzenie #krakow
Wie ktoś gdzie kupię stacjonarnie Nutelle 1kg lub podobny duży rozmiar?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zzezlag
Zzezlag 29.05.2026, 09:21:38 via Wykop
  • 0
@dawid-hopek: w Aldi widywałam
  • Odpowiedz

9

Klikacie w buźki w Biedronce? Pracownicy pokazali absurdy nowego systemu

Klikacie w buźki w Biedronce? Pracownicy pokazali absurdy nowego systemu

Dzieciaki przychodzą specjalnie by dać złe opinie, a pracownicy tracą pieniądze

KosmicznyBarszcz
z
businessinsider.com.pl
dodany: 27.05.2026, 17:32:38
  • 9
  • #
    biedronka
  • #
    handel
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
Zzezlag
Zzezlag 28.05.2026, 06:48:51 via Wykop
  • -2
Ja klikam uśmiechy bo co ci biedni ludzie są winni że im korpo tak fatalnie organizuje pracę - przecież widać że tych ludzi jest za mało na sklep i się nie wyrabiają. Te palety i syf to tragedia ale o ile wiem w lidlu są nocne zmiany i ludzie rozkładają towar, dostawy i mają czas na porządki. Jeśli w ten sposób jeronimo może choć trochę więcej zapłacić tym ludziom to w to
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zzezlag
Zzezlag 28.05.2026, 11:39:14 via Wykop
  • 1
@werfogd: Ale przecież takie scoringi satysfakcji wdrażają niemalże wszystkie firmy pracujące w usługach, tu przynajmniej wiadomo nie od tego zależy premia personelu

1957

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Tanie bilety kuszą niską ceną, ale każda dodatkowa usługa oznacza kolejne opłaty. Szczególnie dotyczy to bagażu. Teraz jednak pojawiło się rozwiązanie, które może mocno namieszać na rynku podróży.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 27.05.2026, 11:14:10
  • 445
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    podroze
  • #
    lotnictwo
  • #
    ryanair
  • #
    podrozujzwykopem
Zzezlag
Zzezlag 28.05.2026, 07:24:48 via Wykop
  • 2
@ottarpl: starsze panie też tak do sanatorium jeżdżą, tylko paczki dostarcza kurier :))

1271

[Heheszki] List otwarty programistów RP do Ministra Cyfryzacji oraz Rady Ministrów

[Heheszki] List otwarty programistów RP do Ministra Cyfryzacji oraz Rady Ministrów

Dotyczy: Pilnego uruchomienia Rządowego Programu Interwencyjnego Skupu Niesprzedanych Linijek Kodu (RPISNLK) oraz dopłat do licencji JetBrains dla programistów w trudnej sytuacji życiowej. My, zrzeszeni w Polskim Związku Klepaczy Kodu (PZKK) oraz Wolnym Związku Zawodowym Copy-Paste ze StackOverflow,

RandomBits
z
wykop.pl
dodany: 27.05.2026, 13:08:44
  • 110
  • #
    satyra
  • #
    heheszki
  • #
    polska
  • #
    pasta
  • #
    programowanie
  • #
    pracait
Zzezlag
Zzezlag 28.05.2026, 07:15:57 via Wykop
  • 45
@RandomBits: i rolnicy i górnicy

417

Mieli kupić dom. Od trzech lat nie chcą się z niego wyprowadzić

Mieli kupić dom. Od trzech lat nie chcą się z niego wyprowadzić

Pani Bożena chciała sprzedać dom wart 720 tysięcy złotych. Zaufała agentce nieruchomości i zgodziła się, by przyszli kupcy najpierw w nim zamieszkali. Od tamtej pory minęły trzy lata. Do sprzedaży nie doszło, lokatorzy nie chcą się wyprowadzić

Kolekcjoner_dusz
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 27.05.2026, 14:23:05
  • 163
  • #
    prawo
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    bekazpodludzi
Zzezlag
Zzezlag 28.05.2026, 06:22:22 via Wykop
  • 54
@Eponhall: najbadziej zbędna profesja - agent nieruchomości
Zzezlag
Zzezlag 28.05.2026, 06:41:51 via Wykop
  • 8
@kobrys13: Ok zdarzyło się, ale co było w tym poza zasięgiem teściowej - wystawienie ogłoszenia, odbieranie telefonów, negocjacje dot ceny i telefoniczne umówienie notariusza? Ja nie mam żadnych dobrych historii na temat pośredników nieruchomości wśród znajomych i rodziny, łącznie z wprowadzaniem w błąd w zakresie stanu prawnego dróg dojazdowych.
Zzezlag
Zzezlag 28.05.2026, 07:10:58 via Wykop
  • 3
@mareksa666: kapitalizm wyprodukował również influencerow i zawodowych kopaczy piłki zarabiających w rok więcej niż przeciętny człowiek przez całe życie :)

735

Burza wokół studentów z Afryki w Lublinie. Uczelnie murem za studentami.

Klasycznie .Prywatyzacja zysków. Uspołecznienie kosztów. Jak w ubiegłym roku jechałem na święta do rodziców nie widziałem ani jednego białego. Dzielnica Lublina Czechów zmienia się w murzynowo. Na tzw. Akademii WSEI są kierunki tylko dla wiadomo kogo. Z nich tacy studenci jak ze mnie tancerka.

tomekk125
z
jawnylublin.pl
dodany: 27.05.2026, 16:20:32
  • 122
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    heheszki
Zzezlag
Zzezlag 28.05.2026, 07:08:44 via Wykop
  • -2
@Mirek224: twoja mamusia się nacieszyć nie może
Badmadafakaa
Badmadafakaa
27.05.2026, 15:04:29
  • 9
#smiesznypiesek
Badmadafakaa - #smiesznypiesek

źródło: 1000059051

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zzezlag
Zzezlag 28.05.2026, 06:49:48 via Wykop
  • 0
@Basiura89: tak, ja to podziwiam i nieznosze jednocześnie :)
  • Odpowiedz

7

Gwałt na cmentarzu. 23-latkę ratowały dzieci. Niemcy pokazali portret

Gwałt na cmentarzu. 23-latkę ratowały dzieci. Niemcy pokazali portret

Na pomoc rannej 23-latce przyszła grupa sześciorga dzieci w wieku około 10-11 lat. Kobieta w wyniku napaści odniosła obrażenia ciała.

etepetete
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 28.05.2026, 01:43:12
  • 2
  • #
    niemcy
  • #
    kryminalne
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
Zzezlag
Zzezlag 28.05.2026, 06:30:46 via Wykop
  • 1
@solarris: sugerujesz że to był Polak?
Poludnik20
Poludnik20
24.05.2026, 20:20:51
  • 0
Dobra. Ta niemiecka już połamana przez producenta, jest lepsza, ale ta z Biedronki jest też dobra. A lubię białą więc trochę już spróbowałem. Ta poniżej 5 zł.

#biedronka
Poludnik20 - Dobra. Ta niemiecka już połamana przez producenta, jest lepsza, ale ta z...

źródło: 3302

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zzezlag
Zzezlag 24.05.2026, 21:39:46 via Wykop
  • 0
też świetna jest bąbelkową Rosheen
  • Odpowiedz
Zzezlag
Zzezlag 24.05.2026, 22:04:46 via Wykop
  • 0
@Poludnik20: dealz, Lidl i wydaje mi się że też w Netto. Plus pewnie duże markety i sklepy ze słodyczami. Dużo jest teraz w naszych sklepach słodyczy tej firmy. Widzę że błąd zrobiłam - poprawna nazwa to Roshen (ta Poroshenki).
Naprawdę sztos w smaku.
  • Odpowiedz
Zzezlag
Zzezlag 24.05.2026, 22:05:27 via Wykop
  • 0
Cena to ca. 4-5 pln.
  • Odpowiedz
Zzezlag
Zzezlag 24.05.2026, 22:07:24 via Wykop
  • 1
@Poludnik20: Smacznego! :) mam nadzieję, że podpasuje :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Mirosława

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking