
W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.
z- 409
- #
- #
- #
- #
- #













![[Heheszki] List otwarty programistów RP do Ministra Cyfryzacji oraz Rady Ministrów](https://wykop.pl/cdn/c3397993/945694e99ce5e6cb048da37cd23ecba58b59781f7f9bd41cf669d6c50f4f82b3,w220h142.jpg)


