Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

659

Amstaff w centrum Piły atakuje psa a potem jego właścicielkę.

Amstaff w centrum Piły atakuje psa a potem jego właścicielkę.

Dzisiaj w centrum Piły w parku na wyspie wolno biegający amstaff zaatakował psa.Włacicielka została pogryziona podczas próby ratowania psa.Slużby pod numerem  112 nie wysłały nikogo w ciągu 45minut ponieważ lokalizacja "Park na wyspie" nie jest dokładna i nikt nie będzie chodził i szukał.Kabare

Niedzwiedziowy
Niedzwiedziowy
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 20:51:38
  • #
    pila
  • #
    patologia
  • #
    pies
  • #
    wielkopolska
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj w centrum Piły w parku na wyspie wolno biegający amstaff zaatakował psa.Włacicielka została pogryziona podczas próby ratowania psa.Slużby pod numerem  112 nie wysłały nikogo w ciągu 45minut ponieważ lokalizacja "Park na wyspie" nie jest dokładna i nikt nie będzie chodził i szukał.Kabaretu  ciąg dalszy po złapaniu psa i odwiezieniu go do schroniska okazuje się że pies już tam jest 3 raz i już ma na koncie pogryzienie dziecka.Pradopodbnie pies znowu wróci do właściciela w pile bardziej się martwią o gołębie czy jaskółki niż o patologię hołdującą agresywne psy.

Treści powiązane (2)

stop agresji psów
stop_agresji_psow
z stopagresjipsow.pl
  • 65
Ogólnopolska mapa agresji psów.
inrain88
z uwagazlypies.pl
  • 33

Komentarze (60)

najlepsze

stop_agresji_psow
stop_agresji_psow
03.06.2026, 08:00:06 via Wykop
  • 112
dziękuję za informację, będę wdzięczna za więcej szczegółów, to informacja z jakiejś grupy na fb? będę dzwonić do komisariatu potwierdzić, ale jeśli jest link do źródła to poproszę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paula_pila
paula_pila
03.06.2026, 10:30:45 via Android
  • 12
@stop_agresji_psow: https://www.facebook.com/100006801242727/posts/4527595474143783/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
  • Odpowiedz
stop_agresji_psow
stop_agresji_psow
03.06.2026, 12:45:22 via Wykop
  • 27
@paula_pila: dziekuje bardzo, policja potwierdziła, na razie art 160 KK, więc jest dobrze jeśli chodzi o zarzuty
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash
03.06.2026, 09:44:51 via Android
  • 77
Pato rasa kundi do uśpienia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

siepan
siepan
03.06.2026, 10:07:38 via Wykop
  • 32
do uśpienia


@AppleDash: do całkowitej eksterminacji
  • Odpowiedz
El_Kamilos23
El_Kamilos23
03.06.2026, 11:04:08 via iOS
  • 35
@AppleDash: Żądam kategorycznie, aby zakazano prowadzania jakichkolwiek psów po mieście bez kagańców. Miasta są dla ludzi!

Agresywne rasy tych zwierząt natychmiast eksterminować.
  • Odpowiedz
wyjatkowy_wyjatek
wyjatkowy_wyjatek
wyjatkowy_wyjatek
03.06.2026, 08:32:47 via Wykop
  • 73
A taki grzeczny był i dzień dobry mówił.
Zakazać hodowli i posiadania groźnych ras. Jedynie po spełnieniu karkołomnych wymagań.
Lubię pieski, ale bez przesady.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Altar
Altar
03.06.2026, 09:57:25 via Wykop
  • 55
Jedynie po spełnieniu karkołomnych wymagań.


@wyjatkowy_wyjatek: Żadnych wyjątków. Psy stworzone do walki nie mają żadnego uzasadnienia w dzisiejszym świecie. Chyba, żeby zalegalizować walki psów ;)
  • Odpowiedz
Ociec2
Ociec2
Ociec2
03.06.2026, 11:17:40 via Android
  • 15
@wyjatkowy_wyjatek: Przepisy regulujące już są. Problem w tym, że jak Seba powie, że to nie Amstaf tylko kundel podobny do Amstafa to prawo jest bezradne, bo doryczy RAS. W razie potencjalnego procesu (o ile w ogóle do niego dojdzie za parę lat) obrońca Seby zażąda biegłego, który oceni zawartość Amstafa w Amstafie. Nikt się więc nie będzie bawił żadne procesy i dadzą Sebie spokój.
  • Odpowiedz
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec
03.06.2026, 09:22:18 via Wykop
  • 58
Przypominam, że według naszych polityków, agresywne psy zabijają i ranią ZA MAŁO obywateli.
Dzieci oszpecone do końca życia to nie problem. Terroryzowani mieszkańcy niech lepiej przywykną.
ŻADNA partia nie widzi tu problemu. Polityczna wola, żeby cokolwiek zmienić, po prostu nie istnieje.

Jedyna nadzieja w tym, że taka bestia za----ie dziecko komuś z KO. Do tego czasu będziemy żyć w strachu.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stop_agresji_psow
stop_agresji_psow
03.06.2026, 10:10:25 via Wykop
  • 29
@Z_d--y_strzelec: problem widzą wszystkie partie.

Na nasze apele odpowiedziały tylko dwie (Konfederacja i PiS), natomiast jeden poseł z PiSu przeanalizował nasz projekt zmian w ustawie, przekazał go dalej i prawnicy partyjni również go analizowali pod kątem legislacji - jest dobrze. Czekamy teraz na analizę i zgodę od presesa partii.

W kwietniu poseł z KO złożył interpelację (dostępna na stronie sejmu) gdzie dość konkretnie i mocno domaga się zmian. To tylko
  • Odpowiedz
stop_agresji_psow
stop_agresji_psow
przedwczoraj, 11:31:34 via Wykop
  • 2
@Z_d--y_strzelec: nie trzeba zbiórki, przynajmniej teraz. Plan jest taki:

1. Umożliwić odbiór takich psów i uśpienie jeśli stanowią wysokie ryzyko dla społeczeństwa. I to już było trudne, trzeba było podpiąć się pod ustawę o ochronie zwierząt i trochę kombinować. Tutaj ogarnęliśmy bez zrzutki, chwilę trwało, ale wg posła nasze zmiany mają sens i umożliwią odbiór/uśpienie.

2. Kolejny krok to przygotować nową ustawę (administracyjna) o psach stwarzających zagrożenie, coś na wzór tego co
  • Odpowiedz
fittrenerka
fittrenerka
fittrenerka
03.06.2026, 10:19:17 via Wykop
  • 31
kiedy wreszcie zakaz trzymania kundli w miastach? w mieście nie wolno palić śmieciami bo zatruwa to powietrze, nie wolno rzucać petardami bo zakłóca to spokój. dlaczego więc wolno trzymać ujadającą, agresywną i niebezpieczną maszynkę do zabijania w postaci kundla?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yuuuuuuiii
yuuuuuuiii
yuuuuuuiii
03.06.2026, 15:19:53 via Wykop
  • 9
@fittrenerka: dokładnie, jak ktoś ma takie potrzeby niech zamieszka na wsi w chlewiku lub stodole.
  • Odpowiedz
OnucaPachnaca14
OnucaPachnaca14
OnucaPachnaca14
03.06.2026, 21:18:38 via Wykop
  • 11
@fittrenerka: haha no co Ty przecież psiarze to by najchętniej chcieli się dymac z tymi psami chodzić do sklepów i do restauracji na obiadki. Ułomne społeczeństwo które nie jest w stanie stworzyć normalnych relacji z drugim człowiekiem ucieka od samotności za pomocą piesków traktując ich jak dziecko czy partnera xD ja jestem tylko ciekaw czy 4mln scovili by dało radę na pitbulla
  • Odpowiedz
Amasafix
Amasafix
Amasafix
03.06.2026, 10:06:28 via Android
  • 30
O co chodzi z tym podawaniem dokładnego adresu? Kiedyś dzwoniłem na pogotowie, bo przed głównym wejściem na dworzec zemdlała jakaś kobieta i dla dyspozytorki lokalizacja "przed głównym wejściem na dworzec Warszawa Gdańska" była zbyt mało dokładna i prosiła o dokładny adres. Tłumaczę, że nie jestem z Warszawy i że przecież tylko jeden dworzec w mieście ma taką nazwę i znajduje się tam tylko jedno wejście główne a ta dalej swoje. Pomogli dopiero
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yet_another_user
yet_another_user
03.06.2026, 10:29:59 via Wykop
  • 6
@Amasafix: główny problem jest chyba taki, że operatorzy odbierający 112 też mogą nie znać miasta, a muszą pewnie możliwie dokładnie określić miejsce
  • Odpowiedz
paula_pila
paula_pila
03.06.2026, 10:33:19 via Android
  • 18
@Amasafix: numer 112 z Piły jest odbieramy w centrum powiadamiania w Poznaniu.
W Pile każdy wie gdy mówi sie o placu zabaw na wyspie ale w Poznaniu nie mają pojęcia gdzie to jest ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Tomek3322
Tomek3322
03.06.2026, 10:05:48 via Wykop
  • 15
Rasa stworzona do walk psów zachowuje się agresywnie. No ciekawe dlaczego... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Darozlew
Darozlew
Darozlew
03.06.2026, 21:45:46 via Wykop
  • 13
1000 razy powtarzałem, ale jeszcze raz powtórzę, dopóki takie bydle jakiegoś marginesu społecznego nie zrobi krzywdy dziecku jakiegoś polityka, to problemu nie ma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ventrue_PL
Ventrue_PL
03.06.2026, 10:22:58 via Android
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ahmed-reyk
ahmed-reyk
03.06.2026, 13:04:29 via Android
  • 12
Psa uśpić, a właścicielowi do wyboru albo odpowiada za próbę morderstwa albo też go uśpić.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3049
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2437
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2027
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1790
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1794
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wielkopolska
  • #oswiadczenie
  • #poznan
  • #heheszki
  • #samochody
  • #horror
  • #srodowisko
  • #integracja
  • #polska
  • #ogrod
  • #smieci
  • #walcz
  • #grybezpradu
  • #saw
  • #jeleniagora

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking