Z jednej strony kopani przez szpitale, bo zwykle są w grupie pt. "na wasze podwyżki nie starczyło". Z drugiej są lekarzami na kontraktach (z przymusu) czyli "chciwe konowały".
Ale prawda jest przykra, bo aby osiągnąć satysfakcjonujące zarobki, ratownicy nierzadko wyrabiają normy rzędu 300-400 godzin w miesiącu, pracując w

















1) Program SAFE - nagła zmiana stanowiska i atak PIS przed podpisaniem umów.
2) Umowa obronna z UK - Kręcenie nosem, że Nawrocki nie wiedział i nie wiadomo czy podpisze ( wg władzy kancelaria prezydenta była informowana o pracach)
3) Umowa o współpracy z Niemcami - ''przypadkiem'' dzień przed podpisaniem
Oby zauważyło wystarczająco osób, by te antypolskie i złodziejskie kreatury nie dobrały się do koryta. Szkoda narodu.