Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Worm91

Worm91

Dołączył 17 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36071
  • Znaleziska 13318
  • Mikroblog 22753
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 24
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
09.06.2026, 14:49:47
  • 0
U was też najbardziej na spotkaniach się śmieją ludzie nie techniczni jak przypisują zadania? Mowa tutaj głównie o pracy w IT. Przeżyłem w tej robocie dwie scum masterki i obydwie to samo
" Hahah Kamil haha mogę Ci przypisać to zadanie hahah"
" Hahhaa nie będzie dla Ciebie za dużo hahahah?"
Ja jeszcze rozumiałem jak ktoś minutę wcześniej powiedział jakiś żart to jeszcze ją trzyma, ale taka beka jest cykliczna

#pracbaza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 10.06.2026, 06:48:46 via Wykop
  • 3
@razdwatrzy55: Od 2 lat pracuje bez scrum mastera i dochodzę do wniosku, że ta profesja w większości przypadków była pomyłką. Miałem tylko jednego scrum mastera ogarniętego, ale gość był programistą i wciąż kodował (na pół etatu) a na pół etatu robił rzeczy związane ze scrumem. I to działało. Tak to powinno wyglądać, że ktoś z zespołu podejmuje się tych obowiązków.
  • Odpowiedz

404

Trump 37 razy ogłosił, że porozumienie z Iranem jest tuż tuż.

Trump 37 razy ogłosił, że porozumienie z Iranem jest tuż tuż.

W ciągu ostatnich 2 miesięcy Trump ogłosił już 37 razy, że porozumienie z Iranem jest na ukończeniu i zaraz zostanie podpisane. Ile razy jeszcze to zrobi, zanim cokolwiek faktycznie się stanie?

zmarnowany_czas
z
edition.cnn.com
dodany: 09.06.2026, 09:51:41
  • 45
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    izrael
  • #
    polityka
Worm91
Worm91 10.06.2026, 05:45:52 via Wykop
  • 2
@hrabia_ponimirski: Taaaa, to był dobry agent. Pamiętam że jak złapał covida to mówił, że "To nie jest taka straszna choroba, on sie dobrze czuje, nie ma czego sie bać". Nie wspomniał tylko, że jest na przeciwciałach monoklonalnych po 2000$ za dawkę.
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
09.06.2026, 10:18:52
  • 481
Jako, że nie mam pracy od 3 msc, wysyłam CV już wszędzie

Byłem dziś w kołchozie na produkcji. S----------m po 2h

Wolę k---a w śmieciach grzebać, przecież to co tam sie dzieje to inny świat. Upał, duszno, smród plastiku, hałas i wszystko robisz na akord jak najszybciej. Chcesz do toalety iść, to musisz zasygnalizować i ktoś za ciebie na linie musi wskoczyć. Najczęściej to brygadzista, który miał być na sali żeby zobaczyć jak ktoś
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 09.06.2026, 10:23:20 via Wykop
  • 1
@Schwarzfahrer: Czym jest "zlecenie uop"?
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
09.06.2026, 07:52:11
  • 1599
#polska #praca #pracbaza
arkan997 - #polska #praca #pracbaza

źródło: atqj0v

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 09.06.2026, 09:43:42 via Wykop
  • 15
@arkan997: W jeden sposób można to rozwiązać. Każdy pracownik, nawet zza granicy musi otrzymać wynagrodzenie minimalne. A jak nie otrzyma i to wyjdzie, to pracodawca który takiego pracownika imigranta ściągnął musi mu wypłacić zaległe pieniądze i jeszcze dowalić mu karę finansową. Nagle przestałoby sie opłacać ściągać kontener imigrantów z krajów 3 świata.
  • Odpowiedz
morgiel
morgiel
09.06.2026, 02:33:04
  • 1147
morgiel

źródło: 720328038_980344478229348_7656346976413634102_n

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 09.06.2026, 06:07:22 via Wykop
  • 10
@morgiel: Bo niestety na tym polegają dla całej masy prawaków konserwatywne wartości. Ważne jest by bagożyć gejów, by inni ludzie mieli gorzej niż oni.
  • Odpowiedz

716

Toyota inwestuje 7 miliardów w polskie miasta. "Budują Japonię dla Europy"

Toyota inwestuje 7 miliardów w polskie miasta. "Budują Japonię dla Europy"

Koniec z łatką taniej montowni Europy. Miliardowe inwestycje Toyoty na Dolnym Śląsku właśnie spinają w całość zaawansowany hub IT we Wrocławiu, potężną produkcję napędów hybrydowych i nowoczesny recykling samochodów.

MaranX
z
auto.dziennik.pl
dodany: 07.06.2026, 18:20:13
  • 135
  • #
    toyota
  • #
    biznes
  • #
    motoryzacja
  • #
    inwestycje
  • #
    polska
  • #
    japonia
Worm91
Worm91 08.06.2026, 07:52:23 via Wykop
  • 5
@Zakala_Wadowic: To już mamy.
Worm91
Worm91 08.06.2026, 07:52:45 via Wykop
  • 4
@Kapelusznik85: Co to ma wspólnego z Tuskiem? Serio się pytam.
splinter96
splinter96
07.06.2026, 12:17:25
  • 73
to już trzeba mieć nieźle nawalone we łbie żeby jedną z pierwszych rzeczy po urodzeniu twojego dzieciaka był taki wpis na twitterze xD
#polityka #bekazprawakow
splinter96 - to już trzeba mieć nieźle nawalone we łbie żeby jedną z pierwszych rzecz...

źródło: HKMwHFJXcAAEiuA

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 08.06.2026, 06:27:43 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: Obie rzeczy są z-----e
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
07.06.2026, 12:08:25
  • 74
R---------a mnie fakt, ze oni zachecaja by ustawic zlecenie stałe, a zmieniają numery konta jak skarpetki xD Chyba komornik przejmuje ich konta xD #tvrepublika #bekazprawakow #bekazpisu #bekazzebrakow #polityka #bekazpodludzi
Bonzolog11 - R---------a mnie fakt, ze oni zachecaja by ustawic zlecenie stałe, a zmi...

źródło: 1000009901

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 08.06.2026, 06:26:10 via Wykop
  • 0
@KOLEGAMAMY: Tak, chodzi Tusk i blokuje. Przepotężny Tusk posiada moc blokowania kont. Wcale to nie tak że Republika zalega z płatnościami, chociażby dla swoich pracowników, więc nie zdziwiłbym się gdyby mieli komornika czy inną formę wierzytelności na głowie.
  • Odpowiedz
SuawekMemcon
SuawekMemcon
07.06.2026, 08:41:38
  • 18
#ukraina #rosja #wojna #polityka taka prawda
SuawekMemcon - #ukraina #rosja #wojna #polityka taka prawda

źródło: e6b14551c6fbc2089cb089411f22585e

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 08.06.2026, 06:22:20 via Wykop
  • 0
@SuawekMemcon: Za to jedno z nich specjalizuje się w grilowaniu ruskich rafinerii i osłabiania ruskiego agresora, dzięki czemu śpię spokojnie i nie boje się, że Rosja napadnie Polskę.
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
07.06.2026, 11:13:08
  • 66
Przydałby się zebrać wszystkie wykroczenia i przestępstwa #konfitura w jednym wątku
1 Tamuje ruch samochodowy na chodniku
2 Parkuje rower na ścieżce rowerowej
3 Bawi się ze swoim psem bez smyczy na działce budowlanej
4 Nagrywa filmy pod przedszkolem
co jeszcze?
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 08.06.2026, 06:21:09 via Wykop
  • 4
@panDocent:
Worm91 - @panDocent:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
07.06.2026, 06:54:39
  • 385
#ukraina #wojna #rosja
Polasz - #ukraina #wojna #rosja

źródło: 11496

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 08.06.2026, 05:41:27 via Wykop
  • 0
@Polasz: Widze, żę Andrew Tate już się pozbierał po tym jak dostał ostry w------l w ringu od typa co ledwo umie walczyć.
  • Odpowiedz
rales
rales
07.06.2026, 07:59:36
  • 1329
WOŁAM WAS PO 8 LATACH

8 lat temu, przed mundialem 2018, utworzyłem prawdopodobną jedenastkę na mundial 2026.
Były to wyłącznie moje przewidywania.
Porównajmy sobie, gdzie chłopaki byli wtedy, a gdzie są dzisiaj:

Drągowski
rales - WOŁAM WAS PO 8 LATACH

8 lat temu, przed mundialem 2018, utworzyłem prawdopod...

źródło: comment_T4t8bDLI2gUvw2xNKXSIMCI4TfIEbE8R

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 08.06.2026, 05:30:25 via Wykop
  • 0
@rales: No i pomyliłeś się fatalnie. Żaden nie jedzie na mundial.
  • Odpowiedz
AntyKuc
AntyKuc
05.06.2026, 10:35:58
  • 77
#kiszak #drwalrebajlo
AntyKuc - #kiszak #drwalrebajlo

źródło: drwal33

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 06.06.2026, 07:06:41 via Wykop
  • 0
@estrogenowy-drakul: to są bogowie i boginie. Ich nie ograniczają nasze ludzie różnice w biologii. To że u ludzi kobieta jest słabsza fizycznie od mężczyzny (w statystycznym ujeciu) nie oznacza że musi tam być u bogów.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
03.06.2026, 08:53:36
  • 61
#drwalrebajlo #kiszak #arkadikuss
josedra52 - #drwalrebajlo #kiszak #arkadikuss

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 03.06.2026, 12:39:01 via Wykop
  • 2
@mielonq: No i na miniaturce koniecznie jakaś kobieta postać z wykrzywionym ryjem złapana z pojedyńczje klatki gdzie wygląda głupio. A ja nie było to przerobić.
  • Odpowiedz
okoski
okoski
03.06.2026, 06:05:38
  • 37
Byle do 16
#przegryw
okoski - Byle do 16
#przegryw

źródło: 1780463835947668

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 03.06.2026, 12:37:21 via Wykop
  • 2
@Piw_Benzyna: Geny też, ale kobiety statystycznie mają większy bodyfat i inny rozkład tkanki tłuszczowej. Choć przyznam, że genetyka to d----a. Gdy miałem 18 lat to regualrnie ćwiczyłem i mimo świetnej kondycji i dobre formy w sztukach walki wycąż wyglądałem jak suchoklates, a mój kolega po miesiącznym ciągu alkoholowym miał lepszy biceps i brzuch ode mnie.
  • Odpowiedz
kt13
kt13
03.06.2026, 10:31:05
  • 2
Dzisiaj mam wizytę u notariusza i bierzemy mieszkanie za 400k

i również dzisiaj dostałam informację od manager, że nie przedłużą mi umowy która konczy się w sierpniu (pierwsza, która miała być na czas nieokreślony, po dwóch latach pracy)

Nieważne, że w ciągu 2 lat od zera rekrutowałam zespół który teraz ma 66 ludzi.

"góra"
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 03.06.2026, 11:04:55 via Wykop
  • 6
@I-____-I: ale to proste. Wystarczy kupić za własne pieniądze. Ze tez nikt na to nie wpadł i po prostu przed trzydziestka nie zarobił tych 500k by mieć w gotówce.
  • Odpowiedz
Worm91
Worm91 03.06.2026, 12:12:09 via Wykop
  • 1
@I-____-I: Czyli co? Pod most? Czy do przytułku? Czy robimy obozy noclegowo pracownicze jak amazon, który buduje osiedle z kontenerów, bo wielu jego pracowników jest bezrobotnymi? (Jak widać USA to bogaty kraj a z bezdomnością mają tam dużo większy problem. To nie kwestia bogactwa).
  • Odpowiedz
Worm91
Worm91 03.06.2026, 12:16:45 via Wykop
  • 1
@I-____-I: A co jeśli pracujesz i nie stać CIę na mieszkanie? Ani na kupno, ani na wynajem? Możesz nawet brać dodatkowe fuchy a i tak CIę nie stać?
  • Odpowiedz
Worm91
Worm91 03.06.2026, 12:24:11 via Wykop
  • 3
@I-____-I: Czyli jeśli na poziomie systemowym nie uda się zapewnić ludziom możliwości by mieli gdzie mieszkać, to sięgnął oni do łamania prawa. Czyli w interesie ogółu społeczeństwa jest, by kwestia zamieszkania (podobnie jak kwestia żywności) była wykonalna do spełnienia. Ja nie jestem za tym by mieszkania czy domy rozdawać na prawo i lewo, ale za tym by był to cel osiągalny dla każdego i by nieruchomości mieszkalne nie były narzędziem
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
02.06.2026, 11:13:27
  • 27
Chciałem sobie zrobić domek letniskowy na zadupiu ale wychodzi, że zanim kupię działkę to zostanę wyruchany przez rząd.

Plan był kontener/barak maksymalnie oddalony od cywilizacji. Gdzieś pod Kosowem Lackim (najbardziej wymierające gminy na Mazowszu), ustawione pod lasem, kilkaset metrów od jakichkolwiek zabudowań. Bez podłączenia pod sieć. Prąd z paneli, jedzenie z grilla, grzanie z piecyka na drewno, woda do kibla z deszczówki, woda do picia przywieziona w baniakach 5L, awaryjny agregat diesla w
SzubiDubiDu - Chciałem sobie zrobić domek letniskowy na zadupiu ale wychodzi, że zani...

źródło: trailer-park-boys-2399511_medium

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 03.06.2026, 10:37:50 via Wykop
  • 0
@SzubiDubiDu: A gdyby kupić kampera? nie mogą zabronić Ci go postawić, bo to nie jest nieruchomość.
  • Odpowiedz
ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan
03.06.2026, 06:03:01
  • 69
#kiszak o ile zakład, że któryś z ludologów użyje dokładnie tego kadru na miniaturce?
ruka-chan - #kiszak o ile zakład, że któryś z ludologów użyje dokładnie tego kadru na...

źródło: 1000027259

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 03.06.2026, 10:33:55 via Wykop
  • 3
@plejton26: Chyba, że gra okaże się wielkim sukcesem, wtedy krytyka ucichnie. Albo lepiej, będzie gadanie jak to "gra pokazała środkowy palec gamedevowemu establishmentowi". Do teraz mnie bawi jak Drwal Rębajło wychwalał Baldurs Gate 3, mimo iż gra zawierała wszystkie elementy, które przez lata krytykował (I krytykuje) w grach.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
03.06.2026, 05:30:09
  • 98
#ukraina #rosja #wojna

Na Forum Ekonomicznym, organizowanym przez Putina w Petersburgu, pojawili się także Ukraińcy. Żeby nie przeszkadzać zaproszonym gościom z zagranicy władze nie uruchomiły alarmu przeciwlotniczego XD

Do porannej kawusi,
Niech się Putin udu... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
Kempes - #ukraina #rosja #wojna 

Na Forum Ekonomicznym, organizowanym przez Putina w...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 03.06.2026, 08:59:02 via Wykop
  • 1
@trollingisanart: Który dostał w------l na ringu od typa, który jest fatalnym bokserem xD
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
02.06.2026, 22:00:02
  • 71
Ruskie i nawruskie pożyteczniaki z "patriotycznej" prawicy mają teraz dylemat.
Polska może zablokować Ukrainie członkostwo w UE tylko wtedy gdy pozostanie w UE.
Więc ruskie trepy mają dylemat czy robić Polexit i pozwolić Ukrainie wejść do UE czy pozostać w Unii po to żeby zablokować Ukrainę xD

#ukraina #bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka #bekazbatyra #uniaeuropejska
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Worm91
Worm91 03.06.2026, 08:56:03 via Wykop
  • 2
@mike-johnston: O tak, to mój ulubiony przykład gwościa w móżgu. Ludzie którzy jednocześnie są za wyjściem z UE, oraz przeciwko wchodzeniu Ukrainy do UE.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • Strona 2 z 15
  • >

Kamil

  • Nysa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking