Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wegrzynski
Wegrzynski

Wegrzynski

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7396
  • Znaleziska 1354
  • Mikroblog 6042
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 157

3003

Kajakarz bije łabędzia

Pokaż treści 18+

Kajakarz bije łabędzia

Czy staną się sławni?

ZenonArciszewski3127
z
facebook.com
dodany: 09.09.2025, 06:29:00
  • 350
  • #
    gnidy
  • #
    wykopefekt
  • #
    zwierzeta
  • #
    labadz
  • #
    podludzie
  • #
    gimbusy
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 09.09.2025, 07:52:11 via Wykop
  • 1
mirror? bo spadło z fb?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

masternodeBTC
masternodeBTC
06.09.2025, 10:05:49
  • 1939
Wskaż przedmiot, usługę lub czynność, która w ostatnim czasie poprawiła komfort, zdrowie, bezpieczeństwo lub prywatność w Twoim życiu.

Od 4 lat rozmawiamy na tagu #mirekmasterclass o wszelkich usprawnieniach życia. W skrócie: polecasz rzeczy dzięki którym żyje Ci się lepiej, a w komentarzach nawiązujemy dyskusje, z których rodzą się kolejne pomysły. Każdy może polubić rozwiązania z których też korzysta, aby pomóc społeczności dokonywać trafnych zakupów z polecenia. Tag obserwuje już ponad 6590
  • 440
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 06.09.2025, 10:11:59 via Wykop
  • 38
@masternodeBTC: Buty barefoot z podeszwą Vibram. Kompletnie inna jakość chodzenia w butach, stopa się nie ciśnie, nie deformuje, nie męczy. Jak dodatkowo zadbasz żeby miały podeszwy Vibram, to będziesz miał gwarancję że długo pochodzisz a duży wydatek się zwróci.
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 06.09.2025, 13:28:50 via Wykop
  • 1
@simon999: @Forest1989: @simon999: @coiber: Ja kupiłem te, chodzę od roku i zero śladów zużycia - a dla mnie takie buty noszę od -5 do +45 st. C w słońce, deszcz czy śnieg ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak się zniszczą, to kupię dokładnie ten sam model ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://bosastopka.pl/pl/products/saguaro-luck-i-black-6771
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 07.09.2025, 12:14:47 via Wykop
  • 1
@ATAT-2: O zwykłych, nie pięciopalczastych, tych drugich jeszcze nie próbowałem.
  • Odpowiedz
Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
02.09.2025, 19:51:55
  • 0
#automatyka ogarnia ktoś moduły DI Murr? #plc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 02.09.2025, 20:09:29 via Wykop
  • 2
@Chris_Karczynski: pewnie ich support
  • Odpowiedz
Roszp
Roszp
02.09.2025, 05:22:03
  • 284
Wysyłaliście mi temat z grupy dla elektryków o audiofilskiej różnicówce za – w zależności od wersji, 4 do 8 tysięcy zł. Kiedyś już o niej pisałem, nie było wtedy jednak recenzji na stronie dystrybutora. A ta jest przepiękna.

Recenzenci stwierdzają bowiem, że każdy dodatek do systemu stanowi jego regres brzmieniowy, i na tym się skupiają. Najpierw konstruują kabel zasilający z wpiętą różnicówką i próbują więc określić skalę tego regresu. Stanowczo stwierdzają, że:

Wpięcie
Roszp - Wysyłaliście mi temat z grupy dla elektryków o audiofilskiej różnicówce za – ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-09-2 o 07.07.12

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 02.09.2025, 06:40:03 via Wykop
  • 4
absolutnie rozwala mnie to jak ci pseudorecenzenci używają przymiotników zupełnie nie pasujących do określania muzyki. Co to k*rwa znaczy że dźwięk jest matowy?


@bereavement: "Matowy" jest spoko do określenia dźwięku, to taki przytłumiony, pusty dźwięk, bez bogactwa harmonicznych dodających kolorów do barwy dźwięku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Posłuchaj sobie na YT testy pomiędzy tanimi i bardzo drogimi instrumentami, często słychać różnicę, np. https://www.youtube.com/shorts/M4ywFjXWgEE

Zaznaczam że nie
Wegrzynski - >absolutnie rozwala mnie to jak ci pseudorecenzenci używają przymiotnikó...
  • Odpowiedz

343

Tyle rząd wyda na emerytury księży w 2026 roku. Kwota może szokować

Tyle rząd wyda na emerytury księży w 2026 roku. Kwota może szokować

Rząd planuje podnieść płacę minimalną, co wpłynie na wzrost wydatków Funduszu Kościelnego. NIK ustaliła, że z tego funduszu MSWiA w latach 2021-2023 wydało łącznie 618 mln 433 tys. zł, głownie na opłacanie składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne duchowych.

Asarhaddon
z
gospodarka.dziennik.pl
dodany: 31.08.2025, 11:16:08
  • 66
  • #
    polska
  • #
    kosciol
  • #
    emerytura
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 01.09.2025, 09:45:10 via Wykop
  • -4
@jfrost: Witamy neolibka/konfiarza. To tak jakbyś mówił że to nie spółki mają majątek tylko wspólnicy/akcjonariusze xD
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 01.09.2025, 08:49:13
  • 1
#audytobywatelski Oj, coś spadł film na yt na temat pani prokurator...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1156

Jarosław Wolski: Straż Graniczna ustawia przetarg pod system izraelski

Pokaż treści 18+

Jarosław Wolski: Straż Graniczna ustawia przetarg pod system izraelski

Jak myślicie, czy pan Kierwiński i MSWiA się do tego ustosunkuje?

manjan
z
x.com
dodany: 28.08.2025, 13:25:21
  • 55
  • #
    przetargi
  • #
    strazgraniczna
  • #
    izrael
  • #
    obrona
  • #
    wojsko
  • #
    wojskopolskie
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 28.08.2025, 18:03:13 via Wykop
  • 10
To trzeba kupić, inaczej się nie da bo polski przemysł (R+D) jest za cienki na takie tematy.


@Widur: Jak się nie pakuje w niego kasy tak jak wyżej wymienione kraje, to faktycznie jest i będzie cienki. Jak się zaczyna sypać kasą, to nagle wszystko jest możliwe.
Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
20.08.2025, 13:20:41
  • 1
Ogarnia ktoś roboty #fanuc? #robotyka #automatyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 20.08.2025, 13:57:00 via Wykop
  • 0
@Chris_Karczynski: tak
  • Odpowiedz
t.....r
konto usunięte 20.08.2025, 11:54:11
  • 1
Myślę nad automatyką albo CNC. Da się do któregoś z tych działów jeszcze w miarę nietrudno wbić na juniora?

#cnc #automatyka #pracbaza #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 20.08.2025, 12:40:15 via Wykop
  • 0
Myślę nad automatyką albo CNC.


@thewatchmaker: Ale co dokładnie? Na produkcję jako operator, technik, jako inżynier? To tak jakbyś napisał że chcesz pracować w szpitalu, ale nie powiedział czy jako lekarz, pielęgniarka, salowa czy księgowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakieś wykształcenie masz? Doświadczenie?
  • Odpowiedz

1018

W UK chcą objąć użytkowników VPN kontrolą. "Tylko podejrzani chcą anonimowości."

W UK chcą objąć użytkowników VPN kontrolą. "Tylko podejrzani chcą anonimowości."

Stowarzyszenie Dostawców Weryfikacji Wieku (AVPA), reprezentujące firmy wdrażające systemy kontroli wieku, rozpoczęło intensywny lobbing na rzecz rozszerzenia obowiązujących mechanizmów.

zagubionychromosom
z
ithardware.pl
dodany: 18.08.2025, 09:30:47
  • 195
  • #
    vpn
  • #
    wielkabrytania
  • #
    anglia
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    cybersecurity
  • #
    informatyka
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 18.08.2025, 14:54:35 via Wykop
  • -3
-nie chce aby mój pracodawca wiedział na jakie strony wchodze


@bartsecond: Jeśli robisz to w godzinach pracy to powinien, to dlaczego nie? W końcu on Ci za to płaci. Jak po godzinach pracy to dlaczego robisz to na służbowym sprzęcie?

Dlaczego okradasz swojego
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 19.08.2025, 11:06:27 via Wykop
  • 0
czy słuchanie koncertu spoza barierek to złodziejstwo?


@bartsecond: Nie.

Czy próba zachowania prywatności w przypadku flexible working to okradanie
IntruderXXL
IntruderXXL
18.08.2025, 17:28:28
  • 709
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 18.08.2025, 17:44:08 via Wykop
  • 6
split 5x w tygodniu


@IntruderXXL: Po latach dojrzałem do tego żeby stwierdzić że dobry split nie jest zły, a FBW to nie jest jedyny dający dobre efekty system treningowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście to zależy od celów, robiąc nogi tylko w poniedziałki na igrzyska olimpijskie raczej się nie dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciężarowcem, lekkoatletą lub gimnastykiem też nie zostaniesz ćwicząc
  • Odpowiedz

1898

Piotrków Trybunalski: Jest zażalenie na przedłużenie aresztu wobec Sebastiana M.

Pokaż treści 18+

Piotrków Trybunalski: Jest zażalenie na przedłużenie aresztu wobec Sebastiana M.

Do sądu w Piotrkowie Trybunalskim wpłynęło zażalenie na przedłużenie tymczasowego aresztu wobec Sebastiana M. Adwokat oskarżonego o spowodowanie we wrześniu 2023 r. wypadku, w którym zginęła 3-osobowa rodzina, nie zgadza się z decyzją sądu, by Sebastian M. pozostał w areszcie do 24 grudnia br.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 18.08.2025, 12:19:40
  • 209
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    majtczak
  • #
    prawo
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bekazpodludzi
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 18.08.2025, 14:47:11 via Wykop
  • 8
Przecież sądy nie mają aż tylu spraw tej wagi, żeby taka kolejka była.


@monty16k: Otóż mają. Jak sędzia ma po 200 - 600 spraw na raz, to kolejka jest długa, a decyduje kolejność wpływu zgodnie z regulaminem. Wyższy priorytet mają tylko niektóre sprawy, w tym np. rodzinne, komornicze.
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 18.08.2025, 16:46:52 via Wykop
  • 1
1000 na raz od razu.


@Dave_Leet: witamy w Polsce https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/sytuacjach-w-wydzialach-cywilnych-czas-oczekiwania-na-rozprawy,528682.html

350

"Tata nie ma życia i mama nie ma życia". Edward od 10 lat jest w stanie wegetaty

"Tata nie ma życia i mama nie ma życia". Edward od 10 lat jest w stanie wegetaty

Edward nie może się napić kawy. Żona podaje mu dosłownie kilka kropel na język. Nie poczuje smaku barszczu. Jest karmion

starnak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.08.2025, 05:28:49
  • 127
  • #
    polska
  • #
    tatacontent
  • #
    choroba
  • #
    zdrowie
  • #
    zasilek
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 17.08.2025, 20:38:00 via Wykop
  • 6
Zmiana diety by mu nic w takim (jeśli mam rację) wypadku nie dała.


@Gandalf_bialy: W sensie jakby uciął kalorie np. o połowę to by dalej tył czy co?
trebeter
trebeter
13.08.2025, 14:56:11
  • 458
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 13.08.2025, 20:47:52 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 10.08.2025, 20:45:22
  • 24
#kpo #takaprawda #antykapitalizm Przypominam, że rozdawanie publicznych pieniędzy prywatnym przedsiębiorcom i firmom to jest kwintesencja kapitalizmu, systemu gospodarczego opartego o prywatne przedsiębiorstwa, i nie ma nic wspólnego z socjalizmem.

To normalne, że w neoliberalnym kapitalizmie przedsiębiorcy zdobywają takie ogromne wpływy dzięki kumulującemu się bogactwu, że przepychają wprost przelewanie pieniędzy na jachty, tak jak to robiono w pandemii w ramach tarcz czy też przelewanie pieniędzy upadającym bankom
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTadeusz
JanTadeusz
10.08.2025, 20:58:39 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kamil-tumuletz
kamil-tumuletz
10.08.2025, 21:00:24 via iOS
  • 15
@Wegrzynski to sprawa banalna której konfiarze nie rozumieją bo burzy im mit świętego wolnego rynku.

Naturalne jest że jeśli mam miliony i marże za zainwestowane 100 baniek 6% a moge bańke poświęcić na łapówkę żeby zarobić 10% to tylko debil nie posmaruje i upadnie w konkurencji z tym co posmarował. To istota kapitalizmu a nie jego patologia.
  • Odpowiedz
Dziwnyprogramista
Dziwnyprogramista
07.08.2025, 16:58:23
  • 0
Siemka Mirki i Mirabelki.

Mam pytanie do was. W jaki sposób mogę znaleść lub zapisać się na szkolenie do mercedesa na interga wave 6/7? ponieważ chciałbym sobie odbyć ich trening/uzyskać certyfikat.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#automatyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 07.08.2025, 17:24:34 via Wykop
  • 0
@Dziwnyprogramista: Teraz to raczej trzeba iść w certyfikaty BYD i Geely ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 08.08.2025, 07:42:04 via Wykop
  • 0
@Dziwnyprogramista: Nie wiem, ja tylko śmieszkuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno dają CE do swoich maszyn, które może posłużyć zwykle za papier toaletowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 03.08.2025, 15:15:38
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski
Autor
03.08.2025, 17:46:48 via Wykop
  • 0
Po tej konstrukcji wnoszę, że nie był to polski. xD


@KosmicznyKotZNapedemAtomowym: #usunkonto #grammarnazi Pewnie płakałaś na lekcjach z polaka jak był omawiany Gombrowicz z Brunem Jasieńskim
  • Odpowiedz
Zapaczony
Zapaczony
02.08.2025, 08:15:57
  • 0
https://x.com/TAdventurousoul/status/1950831941063684515

#bhp #bezpieczenstwowprzemysle #bezpieczenstwo #praca #pracbaza
Zapaczony - https://x.com/TAdventurousoul/status/1950831941063684515 

#bhp #bezpiecz...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 02.08.2025, 10:07:42 via Wykop
  • 0
@Zapaczony: o koorva ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
SHOGOKI
SHOGOKI
30.07.2025, 23:15:25
  • 2
Kobiety to stworzenia komediowe.
Siedzi taka baba w biurze i mówi:

-Masz pilot od klimy? Weź dodaj z 3 stopnie bommi zimno.

Patrzę na pilot a tam ustawione 23
SHOGOKI - Kobiety to stworzenia komediowe.
Siedzi taka baba w biurze i mówi:

-Masz p...

źródło: temp_file3046806689487076320

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 31.07.2025, 06:15:57 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 24.07.2025, 20:14:20
  • 0
#ogrodnictwo #ogrod #trawa Ma ktoś patent jak sensownie kosić trawnik nie co tydzień, a kilka razy w sezonie? Kosa elektryczna z ostrzem średnio się sprawdza, bo strasznie wszędzie rozrzuca trawę i jest potem w cholerę sprzątania, żyłka też mi się nie sprawdza bo błyskawicznie się zużywa na grubszych chwastach i trawie.

Ktoś coś jakieś pomysły? Albo może ja coś źle robię?

Cel to nie latać w
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuncfot
kuncfot
24.07.2025, 21:39:31 via Wykop
  • 2
Cel to nie latać w każdą sobotę 2-3 h z kosiarką w sezonie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Wegrzynski: zmień trawę na koniczynę, mech , rozchodniki itp
  • Odpowiedz
Darek08
Darek08
24.07.2025, 21:40:41 via Wykop
  • 1
@Wegrzynski:
Darek08 - @Wegrzynski:

źródło: kosa-reczna-kuta-niemiecka

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21
  • Strona 4 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia