Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TrueShutDown

TrueShutDown

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9091
  • Znaleziska 7389
  • Mikroblog 1702
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 7
WielkiNos
WielkiNos
16.02.2025, 07:14:26
  • 467
Spotkanie wyznawców czcigodnego thermomixa.

#thermomix #truestory #heheszki #takaprawda #takasytuacja
WielkiNos - Spotkanie wyznawców czcigodnego thermomixa.

#thermomix #truestory #hehes...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 16.02.2025, 08:50:21 via Android
  • 29
Termomix to garnek z grzalka i nożem. Mam lidlomixa czasem fajnie coś w nim zrobić ale wiecej niz 2k to nie jest warte.
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 13.02.2025, 16:18:31
  • 0
Mozna gdzies zamówić w szczecinie kwiaty na jutro do domku za ROZSADNE pieniądze?
#szczecin #walentynki #kwiaty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown
Autor
13.02.2025, 16:53:51 via Wykop
  • 0
@TrueShutDown: Biedronka przez glovo?


@Pawery1: w sumie jest jakis pomysl, ale kurcze jak mi przyniesie jakas padake to bedzie lipa
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
11.02.2025, 20:42:14
  • 0
I to jest to ocieplenie klimatu? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #szczecin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 11.02.2025, 21:07:58 via Wykop
  • 2
I to jest to ocieplenie klimatu? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #szczecin


@Megasuper: odrywam kapsle od plastikowych butelek, pewnie przez to. Ale nie moge wytrzymiec inaczej.
  • Odpowiedz
CyganskiKsiaze
CyganskiKsiaze
09.02.2025, 16:35:36
  • 3
Ta wygląda prawdziwa oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia w temperaturze ok 5st. Mam to szczęście, że kuzyn pracuje przy oliwie w Grecji i przywozi po sezonie duże ilości na sprzedaż. Smak lekko gorzko ostrawy, przy tej oliwie cała reszta ze sklepu to przefiltrowane i odaromatyzowane wytłoczyny.

#oliwa #zdroweodzywianie #ciekawostki
CyganskiKsiaze - Ta  wygląda prawdziwa oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia w temper...

źródło: IMG_4167

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 09.02.2025, 16:43:34 via Android
  • 1
@CyganskiKsiaze a to nie powinno byc w ciemnym szkle i chronione od slonca?
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 05.02.2025, 18:14:22
  • 8
Aktualiazcja archiwum
https://odysee.com/@raportzpanstwasrodkaArchiwum:f?view=content

#raportzpanstwasrodka
TrueShutDown - Aktualiazcja archiwum
https://odysee.com/@raportzpanstwasrodkaArchiwum...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czerwonyalimenciarz
Czerwonyalimenciarz
05.02.2025, 18:29:43 via Wykop
  • 7
@TrueShutDown:
A w tle siedzi w kapturku roszczeniowy rom co też chce być prezesem,ale nie za swoje.
Pewnie wpadł sprawdzić co jest w lodówce i usunąć przeterminowane produkty.
Czerwonyalimenciarz - @TrueShutDown: 
A w tle siedzi w kapturku roszczeniowy rom co t...

źródło: Klapek wersja kacapska

Pobierz
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
30.01.2025, 13:49:45
  • 10
Chinol za ryneczku wilcza (według mnie top tanich Chińczyków) #szczecin
Megasuper - Chinol za ryneczku wilcza (według mnie top tanich Chińczyków) #szczecin

źródło: temp_file8589596618865112412

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 31.01.2025, 08:32:16 via Android
  • 0
@Megasuper @Konszachty dowoza na wynos? Jakas stronke maja?
  • Odpowiedz
Sharkira
Sharkira
28.01.2025, 21:04:46
  • 0
Siemanko, z własnej głupoty zapomniałem zapłacić ZUS w terminie - opóźnienie 9 dni. W czerwcu chciałem starać się o kredyt hipoteczny, czy takie opóźnienie bardzo popsuje mi plany? (╥﹏╥)

#bankowosc #kredyt #banki #kredythipoteczny #zus #jdg #firma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 28.01.2025, 21:14:21 via Android
  • 0
@Sharkira jaki kredyt, do pierdla pojdziesz na lata. Dziwne że jeszcze siedzisz na wykopie a nie w wiezieniu.
  • Odpowiedz
fundacjawosp
fundacjawosp
26.01.2025, 15:43:01
  • 717
❤️ 33. Finał WOŚP w pełni. Ale się dzieje! 😍
Czekamy na Was cały czas w studio telewizyjnym i w plenerze na błoniach PGE Narodowego.

📌 Poznajcie kilka liczb, które znamy o tej godzinie:
➡️ kwota deklarowana tegorocznego Finału w tym momencie to 62 943 324 zł
➡️ zbieramy w 1686 sztabach, w tym w 93 zagranicznych, w 23 krajach! To łącznie aż 120 000 wolontariuszy na całym świecie
fundacjawosp - ❤️ 33. Finał WOŚP w pełni. Ale się dzieje! 😍 
Czekamy na Was cały cza...

źródło: 33F_Pawel_Krupka-3983_small_1600x1066

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 26.01.2025, 18:51:57 via Android
  • 108
@Newsy_i_niuanse
TrueShutDown - @Newsyiniuanse
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 19.01.2025, 21:47:32
  • 5
#szczecin #szczecinwobiektywie
TrueShutDown - #szczecin #szczecinwobiektywie

źródło: DSC03487_DxO2

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown
Autor
19.01.2025, 21:54:20 via Wykop
  • 3
@srogi_grzyb: za parkiem jest
  • Odpowiedz
Wiskoler_double
Wiskoler_double
15.01.2025, 07:46:50
  • 0
#szczecinwobiektywie
Zima przyszła.
Nikon D3200, Nikkor 18-105mm, 1:3.5-5.6, ISO - 800 ASA, przesłona w okolicach 5.6, czasy naświetlań ustawiane automatyką aparatu - ale w okolicach 2 do 3 sek, zdjęcia ze statywu.
Wiskoler_double - #szczecinwobiektywie
Zima przyszła.
Nikon D3200, Nikkor 18-105mm, 1...

źródło: 07 - Zima nocą

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 16.01.2025, 11:52:31 via Android
  • 0
@Wiskoler_double no jak, jak masz stalki to kadr robisz nogami.
  • Odpowiedz
Wiskoler_double
Wiskoler_double
16.01.2025, 07:12:46
  • 0
#szczecinwobiektywie
Zima przyszła.
Nikon D3200, Nikkor 18-105mm, 1:3.5-5.6, ISO - 800 ASA, przesłona w okolicach 5.6, czasy naświetlań ustawiane automatyką aparatu - ale w okolicach 2 do 3 sek, zdjęcia ze statywu.
Wiskoler_double - #szczecinwobiektywie
Zima przyszła.
Nikon D3200, Nikkor 18-105mm, 1...

źródło: 09 - Zima nocą

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 16.01.2025, 11:48:48 via Android
  • 0
Wrzucaj jakies ladne zdjęcia szczecina w tym tagu a nie krzak w sniegu pod blokiem.
  • Odpowiedz
eMinimi
eMinimi
10.01.2025, 11:15:31
  • 3
Tak z ciekawości....
To co by musiał Klapcio zrobić,
żeby zyskać podziw i szacunek ludzi z tag #raportzpanstwasrodka ?

;)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 10.01.2025, 11:19:10 via Android
  • 7
@eMinimi przestać ściemniać, wziąć się za robotę i nagrywać ciekawy content o kambo zamiast robic zapychacze.
  • Odpowiedz
mr-klapek
mr-klapek
mr-klapek
07.01.2025, 12:28:29
  • 20
#raportzpanstwasrodka czy ktoś potrafi podjąć się zadania i wypisać wszystkie biznesy klapka i jego plany czy koncepty żeby zweryfikować czy wykorzystał te możliwości i wolność o której tak często tam mówią?
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 07.01.2025, 12:33:02 via Android
  • 14
@mr-klapek bez wypisywania powiem ze nic nie przetrwało. Te koncepty sa dla contentu kanalu a nie żeby się narobić i może dorobić na biznesie.
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 07.01.2025, 08:21:35
  • 26
Ciuran! W archiwum pojawiaja sie nowe filmy jakby ktos jakiegos lajta pominal

https://odysee.com/@raportzpanstwasrodkaArchiwum:f?view=content

#raportzpanstwasrodka
TrueShutDown - Ciuran! W archiwum pojawiaja sie nowe filmy jakby ktos jakiegos lajta ...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....n
M.....n
konto usunięte 07.01.2025, 21:36:18 via Wykop
  • 1
@TrueShutDown: Okun :D.
  • Odpowiedz
h.....o
konto usunięte 03.01.2025, 08:54:59
  • 1898
czuje dumę człowiek
h.....o - czuje dumę człowiek

źródło: 1000024345

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 03.01.2025, 09:00:54 via Android
  • 635
@hohohohoho ta i hanukije wszędzie, w rzadzie same zydki
  • Odpowiedz
KapitanKam
KapitanKam
02.01.2025, 12:39:43
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 02.01.2025, 13:01:32 via Android
  • 1
@KapitanKam przejdź na dietę lwa :) Lwa stworzyla natura zgodnie z naturą.
  • Odpowiedz
oresa
oresa
oresa
02.01.2025, 12:49:29
  • 1
Czy trzymanie na revolucie jakiejś większej sumy pieniędzy jest bezpieczne? , czy może być jak z cinkciarzem
#revolut
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 02.01.2025, 12:55:38 via Android
  • 2
@oresa nie jest, moga Ci bloknac konto za jakies widzimisie. Zreszta jak kazdy bank.
  • Odpowiedz
Fiszermen
Fiszermen
02.01.2025, 12:51:21
  • 0
Na czym kupowac #akcje ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 02.01.2025, 12:54:10 via Android
  • 0
@Fiszermen na binance :)
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
30.12.2024, 13:55:51
  • 14
Jakby jakiś Mirek potrzebował podwózki jutro to zapraszam do swojego krucmobila, tylko ostrzegam, tanio nie będzie 🥸🥸🚖🚕
#szczecin #taryfa #taxi
krucjan - Jakby jakiś Mirek potrzebował podwózki jutro to zapraszam do swojego krucmo...

źródło: temp_file8858193076464821651

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 30.12.2024, 16:08:19 via Android
  • 2
Wole bolta, bo sie taksometrów boje :)
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 30.12.2024, 16:50:46 via Android
  • 0
@krucjan

@TrueShutDown bolt = hiv

Czemu? Jeżdżę ciagle, od dawna wszystko dobrze.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 22
  • Strona 14 z 22
  • >

Shut Down

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.06.2018

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder
  • Mikroblogger
    od 10.03.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking