Hej, pytanie jaki olej do wspomagania w ford focus mk 2 2008 po lifcie?
W instrukcji jest napisane że WSS-M2C204-A2 jest to zielony płyn i taki bym zalał gdyby nie to, że nie mam zielonego tylko czerwony. Po researchu wychodzi na to ze w tych modelach sa dwa rodzaje pomp hydrauliczne i elektrohydrauliczne i dlatego do jednych leja czerwony a do drugich zielony. Ja mam hydrauliczną na pasku.
Chciałbym zmienic plyn bo
W instrukcji jest napisane że WSS-M2C204-A2 jest to zielony płyn i taki bym zalał gdyby nie to, że nie mam zielonego tylko czerwony. Po researchu wychodzi na to ze w tych modelach sa dwa rodzaje pomp hydrauliczne i elektrohydrauliczne i dlatego do jednych leja czerwony a do drugich zielony. Ja mam hydrauliczną na pasku.
Chciałbym zmienic plyn bo
















Dlaczego kambo żule już się w Khmer Taste nie stołują co jest dziwne?