Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TrueShutDown

TrueShutDown

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9156
  • Znaleziska 7420
  • Mikroblog 1736
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 7
dizel81
dizel81
dizel81
13.09.2024, 12:46:33
  • 2
#raportzpanstwasrodka

Dlaczego kambo żule już się w Khmer Taste nie stołują co jest dziwne?

  • ludzie się skarżyli że menele ich nagrywają 62.1% (59)
  • pożyczyli jakąś kasę od właściciela i nie oddali 11.6% (11)
  • Właściciel zrozumiał że go szkalują na necie 12.6% (12)
  • Wyszło że jedzenie pochodzi z szałatapajstwa 13.7% (13)

Oddanych głosów: 95

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 13.09.2024, 13:14:42 via Wykop
  • 4
@dizel81: Nie maja ciekawej oferty dla kmerow, wbrew pozorom otwarcie prosperujacej restauracji to nie jest otworzenie punktu, lanie alkohlou i robienie pizzy/bigosu. To zdecydowanie za malo przy tak duzej konkurencji.
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 02.09.2024, 16:37:03
  • 0
Hej, pytanie jaki olej do wspomagania w ford focus mk 2 2008 po lifcie?

W instrukcji jest napisane że WSS-M2C204-A2 jest to zielony płyn i taki bym zalał gdyby nie to, że nie mam zielonego tylko czerwony. Po researchu wychodzi na to ze w tych modelach sa dwa rodzaje pomp hydrauliczne i elektrohydrauliczne i dlatego do jednych leja czerwony a do drugich zielony. Ja mam hydrauliczną na pasku.

Chciałbym zmienic plyn bo
TrueShutDown - Hej, pytanie jaki olej do wspomagania w ford focus mk 2 2008 po lifcie...

źródło: aALB6VN[1]

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown
Autor
02.09.2024, 18:07:21 via Wykop
  • 0
@TrueShutDown: w każdej wyszukiwarce producentów olejów znajdziesz to czego potrzebujesz, np Ravenol https://www.ravenol.pl/dobierz-olej/ takie same oferują, castrol, motul, czy mobil. Co ci pasuje

Odpowiedz


@Walerin: no i podpowiadaja zielony, a ja zielonego nie mam tylko czerwony. Podobno kolorów nie mozna mieszac. Pewnie bazuja na instrukcji forda, gdzie niekoniecznie może być dobrze.
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown
Autor
04.09.2024, 12:55:09 via Android
  • 0
@lets_gou_tnijmy_wuosy dzieki
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown
Autor
13.09.2024, 13:12:25 via Wykop
  • 0
@BartekMakarskiCastrol: "NIESTETY NIE MOŻNA ODNALEŹĆ STRONY."

ten bedzie ok
https://ford.sklep.pl/product-pol-20933-olej-ukladu-wspomagania-kierownicy-Ford-zielony-Febi-1781003.html

?
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 11.09.2024, 20:49:13
  • 17
Dzisiejszy lajt
https://odysee.com/@raportzpanstwasrodkaArchiwum:f/Live-z-D%C5%BCun.-Polacy-w-Kambod%C5%BCy-SuPbnu1mg7w:6

Zapraszam

#raportzpanstwasrodka #raportzakcji
TrueShutDown - Dzisiejszy lajt 
https://odysee.com/@raportzpanstwasrodkaArchiwum:f/Li...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gaclawski
Gaclawski
Gaclawski
11.09.2024, 22:19:03 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Czerwonyalimenciarz
Czerwonyalimenciarz
12.09.2024, 01:27:20 via Wykop
  • 5
@TrueShutDown:
Knur sutener jak sobie odliczy,prund,napoje,itd to z tych 100$ może da Dżun "bargil" ze 20$
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 07.09.2024, 09:42:18
  • 11
Wczorajszy lajt

Odnosimy sukces na chińskich social mediach (06.09.2024)
https://odysee.com/@raportzpanstwasrodkaArchiwum:f/Odnosimy-sukces-na-chi%C5%84skich-social-mediach:8

Cale archiwum
TrueShutDown - Wczorajszy lajt 

Odnosimy sukces na chińskich social mediach (06.09.2...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 06.09.2024, 23:53:28
  • 5
W cyrku małpy brak,
jednak pseudo cugowski śpiewał tak,
że zapraszam na już skasowany lajt

https://odysee.com/@raportzpanstwasrodkaArchiwum:f/Nowi-gracze-na-polskim-YouTube-w-Kambod%C5%BCy-NPA_g3se6Zw:4

#raportzpanstwasrodka
TrueShutDown - W cyrku małpy brak,
jednak pseudo cugowski śpiewał tak,
że zapraszam n...

źródło: oWHn8fD[1]

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czerwonyalimenciarz
Czerwonyalimenciarz
07.09.2024, 00:26:07 via Wykop
  • 8
jednak pseudo cugowski śpiewał tak,


@TrueShutDown:
Ha tfu na ryj ruska pokraka.Przechlali kiosk w Słupsku i myślą ze się dorobią w Kambodży.Żule.
  • Odpowiedz
psx_gamer
psx_gamer
07.09.2024, 01:27:51 via Wykop
  • 9
psx_gamer
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
05.09.2024, 09:22:24
  • 58
Znajdźcie 1 róznicę

#popaswpieprz #raportzpanstwasrodka
niedorzecznybubr - Znajdźcie 1 róznicę

#popaswpieprz #raportzpanstwasrodka

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 05.09.2024, 09:46:41 via Android
  • 21
Jedno nie pije cambodii
  • Odpowiedz
aduntorinas
aduntorinas
04.09.2024, 17:44:55
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 04.09.2024, 18:57:45 via Wykop
  • 2
@TrueShutDown mam nadzieję że nagrywarka włączona na lajta muminów dziś ;]


@aduntorinas: tylko nagrywam prezesa, muminow za bardzo nikt nie chce ogladac. Chyba ze chcecie to moge odpalic kanal z muminami na odysee
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 04.09.2024, 20:00:29 via Wykop
  • 3
@TrueShutDown: ten lajt z dziś zwłaszcza pierwsze 2h by się przydał a reszty nie warto jak mówisz ;]


@aduntorinas: zatem nagrane, chociaz mowili ze nie skasuja lajtu :)
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 03.09.2024, 17:41:10
  • 30
https://streamable.com/sxd5cr

Link do calosci https://odysee.com/@raportzpanstwasrodkaArchiwum:f/Strzy%C5%BCenie-owiec-cz.2:1
#raportzpanstwasrodka
TrueShutDown - https://streamable.com/sxd5cr

Link do calosci https://odysee.com/@rap...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KapitanTorpedal
KapitanTorpedal
03.09.2024, 17:43:49 via Wykop
  • 18
@TrueShutDown: Zachowuje się jak małpa przed kamerą :)

  • Odpowiedz
Sefton
Sefton
03.09.2024, 18:20:37 via Wykop
  • 22
@TrueShutDown: Mi tak wchodzi MDMA xd
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 03.09.2024, 10:46:26
  • 23
Wczorajszy małpi lajw! Pełny zapis! :D

Zapraszam

Afera Muminowo-Romanowa, wyjaśnijmy to raz na zawsze (02.09.2024)
https://odysee.com/@raportzpanstwasrodkaArchiwum:f/Afera-Muminowo-Romanowa,-wyja%C5%9Bnijmy-to-raz-na-zawsze:9
TrueShutDown - Wczorajszy małpi lajw! Pełny zapis! :D

Zapraszam

Afera Muminowo-Roma...

źródło: tUsBFDy[1]

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 02.09.2024, 21:44:53
  • 15
Trzeba podziekowac Lysemu i Klapkowi, dzisiaj byl bardzo udany lajw. Chlopaki dali z siebie cale 40% dostarczajac materialu rozrywkowego na kilka dni :) Patrzac po komentarzach juz się nie moge doczekac shotów :D

#raportzpanstwasrodka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B12477
B12477
02.09.2024, 19:51:02
  • 16
Małpa patrzy zamiast skakać wtf #raportzpanstwasrodka
B12477 - Małpa patrzy zamiast skakać wtf #raportzpanstwasrodka

źródło: IMG_3756

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 02.09.2024, 21:41:41 via Android
  • 0
@Deadend zloto
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
02.09.2024, 18:22:24
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 02.09.2024, 18:27:00 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
aduntorinas
aduntorinas
02.09.2024, 18:10:59
  • 3
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz

Czy ropuch po lajcie dostanie po mordzie od romana? Bo lucek praktycznie nie rusza się z nory więc małe szanse...

czy ropuch oberwie?

  • Tak 28.6% (22)
  • Nie (A powinien) 26.0% (20)
  • Nie (to ustawka ale i tak powinien) 39.0% (30)
  • opcja dla twoje_ego i luckowych popychli 6.5% (5)

Oddanych głosów: 77

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 02.09.2024, 18:25:34 via Wykop
  • 3
A co byly juz mordobicia lub realne grozby? Ostatnio nie sledze dokladnie cumboowersum
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 01.09.2024, 09:49:27
  • 24
Zapraszam na nowe materialy w archiwum, bo juz polubiły ciszę
https://odysee.com/@raportzpanstwasrodkaArchiwum:f?view=content

#raportzpanstwasrodka
TrueShutDown - Zapraszam na nowe materialy w archiwum, bo juz polubiły ciszę
https://...

źródło: Bp0nJ5y[1]

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....n
M.....n
konto usunięte 01.09.2024, 10:49:54 via Wykop
  • 3
@TrueShutDown: Okun colego :D
  • Odpowiedz
EmilKorecki
EmilKorecki
01.09.2024, 11:31:19 via Wykop
  • 1
@TrueShutDown: Dziękuję
  • Odpowiedz
a.....1
a.....1
konto usunięte 22.08.2024, 09:21:08
  • 0
Na koncie PPK w PKO BP mam 26.000 zł. Pół roku temu zmieniłem pracę i nic już tam nie wpada, bo nowy pracodawca ma swój program emerytalny w PZU do którego przekazuje 7% wartości mojego wynagrodzenia.
Zastanawiam się co z tymi pieniędzmi w PPK skoro nie będzie tam już wpływów? Jest sens to przyznać przez około ćwierć wieku? Nie wiem jakie są koszty samego utrzymania/prowizja.
Jakieś rady specjalistów?

#gielda #
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 22.08.2024, 09:31:50 via Android
  • 0
@andrzejstrzelba1 wyplac wszystko i kup zloto zanim rzad lub inflacja Ci te pieniadze ukradnie
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 22.08.2024, 12:12:43 via Android
  • 0
@olcayn @Rudz1elec, eh dyletanci ekonomiczni... Zloto to najbezpieczniejsze i najpewniejsze aktywo dla osob ktorzy sie totalnie nie znaja na ekonomi. Wszystkie panstwowe inwestycje sa nic nie warte i zawsze koncza sie tak samo czyli gowno sie dostaje. Inflacja nawala caly czas z 20 lat temu chleb kosztowal 40gr a teraz ile? Inflacje policzcie sami. Zobaczcie ile kosztowalo zloto 20 lat temu a ile kosztuje teraz. Zapytajcie kogo czy zaluje
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 22.08.2024, 12:50:53 via Android
  • 0
@olcayn

@TrueShutDown: XD


To powiedz w co lepiej zainwestować, wrocimy za rok i zobaczymy czy to byla madra decyzja :)
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 22.08.2024, 14:00:01 via Android
  • 0
@olcayn bardzo dobry wykres nic nie rosnie ciagle tak jak zloto dlugoterminowo. Nie powiedziales co lepiej kupic niz zloto :) Chętnie poslucham "eksperta".
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 22.08.2024, 14:18:23 via Android
  • 0
@olcayn

@TrueShutDown: ty jesteś jakimś przygłupem, który nie potrafi czytać wykresów

Tak tak geniuszu :) to co zaproponujesz coś lepszego niz zloto czy jednak czcze twoje gadanie?
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 22.08.2024, 14:37:20 via Android
  • 0
@olcayn

@TrueShutDown: już to zrobiłem. Szkoda mojego czasu na ciebie

Niestety nic konkretnie tylko pływasz w ogolach
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 22.08.2024, 17:30:51 via Android
  • 0
@Rudz1elec

@TrueShutDown: a ile kosztowaly nieruchomosci 20 lat temu?

ile kosztowala gielda 20 lat temu? Obligacje?
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 22.08.2024, 18:26:02 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 22.08.2024, 17:58:24
  • 46
Ciuran! Przypominam że archiwum lajwów ciągle działa i czasem z opóźnieniem, ale wrzucam lajwy :)

Zapraszam:
https://odysee.com/@raportzpanstwasrodkaArchiwum:f?view=content

#raportzpanstwasrodka
TrueShutDown - Ciuran! Przypominam że archiwum lajwów ciągle działa i czasem z opóźni...

źródło: xc5Mxla[1]

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....n
M.....n
konto usunięte 22.08.2024, 18:06:48 via Wykop
  • 20
@TrueShutDown: Okun ba ba ba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzikamery
Dzikamery
22.08.2024, 18:52:58 via Wykop
  • 5
@TrueShutDown: super;)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
22.08.2024, 09:18:40
  • 0
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niedługo kończy mi się okres próbny i prawdopodobnie firma będzie chciała mnie zatrzymać. Pracuje się świetnie, robię co lubię, ale... prawie zupełnie co innego niż na rozmowie o pracę.
Podchwycili to, że sobie radzę z robieniem filmów, grafik, że ten od kąkutera zrobi na "już" no i teraz w zasadzie tylko to robie, bo przynosi to firmie długofalowe zyski.
Ja to lubię robić, ale czuję się prawie codziennie jak frajer
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 22.08.2024, 09:34:29 via Android
  • 0
@mirko_anonim o jakich piniondzach mowa?
  • Odpowiedz
Wiskoler_double
Wiskoler_double
03.08.2024, 07:13:54
  • 2
#szczecin #szczecinwobiektywie
Szczecin kolorowy jest.
Nikon D 3200, Nikkor F:5,6/18-105 mm
Wiskoler_double - #szczecin #szczecinwobiektywie
Szczecin kolorowy jest.
Nikon D 3200...

źródło: DSC_0629_1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueShutDown
TrueShutDown 03.08.2024, 07:35:19 via Android
  • 1
@Wiskoler_double statyw czy z reki?
  • Odpowiedz
TrueShutDown
TrueShutDown 23.07.2024, 22:00:38
  • 0
Hm wpadlem na pomysl takiej zakazanej statystyki. Jest moze gdzies policzona srednia wygrana kobiet i srednia wygrana mężczyzn w milionerach?

#milionerzy #statystyka #feminizm #pieklokobiet #redpill #kobiety #gender #mezczyzni
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mdx91
Mdx91
23.07.2024, 22:06:05 via Android
  • 2
@TrueShutDown nie wiem czy sa takie staty, ale zawsze mozesz byc prekursorem
  • Odpowiedz
neverwalkalone
neverwalkalone
23.07.2024, 22:37:44 via Wykop
  • 0
@TrueShutDown: zapytaj gpt
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22
  • Strona 17 z 22
  • >

Shut Down

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.06.2018

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder
  • Mikroblogger
    od 10.03.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking