Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TeBerry

TeBerry

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8736
  • Znaleziska 1347
  • Mikroblog 7389
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 0
Analny_Rozrabiaka
Analny_Rozrabiaka
25.10.2025, 04:24:43
  • 618
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 314
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 25.10.2025, 09:11:04 via Wykop
  • 0
to nie psy są znienawidzone, tylko psiarze


@sayanek: no niestety tak nie jest.
  • Odpowiedz
grzesiu30790
grzesiu30790
17.10.2025, 20:27:52
  • 0
#victoria3

Mireczki, czy ktoś napotkał się z tym samym problemem co ja?

Mianowicie: grałem sobie elegancko Kolumbią, od ok. 1890 r. byłem w topce światowej, byłem najlepszym krajem do życia o jednym z wyższych PKB i gigantyczną nadwyżką budżetową, jednak od ok. 1915 r. w kilka miesięcy poziom życia spadł z 19.1 do 15.5, a budżet z +15 000 do -150 000. Byłem członkiem Zollverain, wprowadziłem wolny handel oraz interwecjonizm.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 18.10.2025, 01:23:40 via Wykop
  • 1
W tej grze nie ma kryzysów ekonomicznych. Pewnie cena niektórych towarów spadła, więc twoje fabryki stały się mniej produktywne.
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
13.10.2025, 17:48:57
  • 505
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 13.10.2025, 22:00:58 via Wykop
  • 2
@gozer-traveler: małpy niestety nigdy sie nie nauczą.
  • Odpowiedz

1319

Brama Brandenburska podświetlona w barwach zbrodniczego kraju

Pokaż treści 18+

Brama Brandenburska podświetlona w barwach zbrodniczego kraju

W Berlinie 7 października na Bramie Brandenburskiej została wyświetlona flaga zbrodniczego i terrorysycznego kraju (Izrael). Kanclerz Niemiec również przypomniał o pełnej solidarności z Izraelem i ostrzegał przed nową falą antysemityzmu.

LamajHarma
z
x.com
dodany: 08.10.2025, 13:43:43
  • 161
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    niemcy
  • #
    wojna
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
TeBerry
TeBerry 09.10.2025, 16:05:17 via Wykop
  • 1
@okazzz: pewnie dlatego, że Izrael zabił przed i po kilkadziesiąt razy więcej cywilów niż druga strona.
TeBerry
TeBerry 09.10.2025, 16:08:53 via Wykop
  • 0
Dlaczego jako o "zbrodniczym kraju" nagle wszyscy mówią w kontekście Izraela


@Ciechorobak: bo tylko Izrael ma wsparcie finansowe i polityczne. Gdyby traktowano Izrael jak terrorystów to i tyle protestów by nie było.
TeBerry
TeBerry 10.10.2025, 15:37:54 via Wykop
  • 0
@Ciechorobak: mówimy o współczesności.

877

Wyludnianie Polski wschodniej postępuje w szybkim tempie

Wyludnianie Polski wschodniej postępuje w szybkim tempie

Wśród gmin o najwyższym przewidywanym spadku ludności dominują gminy położone w województwach podlaskim i lubelskim. Warto zwrócić uwagę, że aż dziewięć spośród dziesięciu gmin o najwyższym prognozowanym spadku ludności do 2030 r. znajduje się w tych dwóch województwach.

SilesianPill
z
portalstatystyczny.pl
dodany: 05.10.2025, 08:15:34
  • 452
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ekonomia
  • #
    demografia
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
TeBerry
TeBerry 05.10.2025, 19:18:55 via Wykop
  • 0
@FrasierCrane: a czy ta aktualizacja nie wymaga zgody prezydenta, lub większości konstytucyjnej?
reksio10
reksio10
reksio10
29.09.2025, 10:56:29
  • 124
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 29.09.2025, 16:19:32 via Wykop
  • 3
Dziecko kiedyś podrośnie i wszystkiego się dowie


@PietrekBoski: no dowie się, ale to będą czasy gdy to już nie robi na nikim wrażenia.
  • Odpowiedz
CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
29.09.2025, 05:46:26
  • 454
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 29.09.2025, 10:26:50 via Wykop
  • 0
@eduardo-garcia: naucz sie czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz

765

Miss Polski 30+ akceptuje onlyfansiarę i escort

Miss Polski 30+ akceptuje onlyfansiarę i escort

Miss Polski w kategorii 30+ powinna reprezentować swoją osobą szlachetną postawę, godną naśladowania - takie jest założenie wyborów Miss. Tymczasem Pani Kamil Szostak prowadzi kanał na OnlyFans. Czy takie osoby powinny być wzorem i są adekwatnymi kandydatkami do tytułu Miss Polski 30+?

davidero69
z
wykop.pl
dodany: 28.09.2025, 15:13:34
  • 308
  • #
    misspolski
  • #
    afera
  • #
    onlyfans
TeBerry
TeBerry 29.09.2025, 10:22:43 via Wykop
  • 0
@taer2000: uprzedmiatowanie zachodzi gdy kobietę postrzegasz tylko w kontekście seksualnym. To nie oznacza, że kobiety nie mogą robić seksualnych czynności, bo inaczej to nie miałoby sensu.
kamil-tumuletz
kamil-tumuletz
28.09.2025, 06:51:46
  • 867
#antykapitalizm #imigranci
kamil-tumuletz - #antykapitalizm #imigranci

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 28.09.2025, 10:20:17 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
S.....n
S.....n
konto usunięte 23.09.2025, 23:19:52
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 24.09.2025, 03:03:34 via Wykop
  • 0
@Szyszkalogin: Niby jak miałoby to ci starczyć na 30 lat? To wychodzi 833zł na miesiąc.
  • Odpowiedz
TeBerry
TeBerry 24.09.2025, 14:54:48 via Wykop
  • 0
A co to mało? Wystarczyło by.


@Szyszkalogin: ta, jeśli jesteś bezdomny, lub rodzice płacą za prąd wode itd.
  • Odpowiedz
zdradek
zdradek
18.09.2025, 17:23:55
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 18.09.2025, 19:55:48 via Wykop
  • 8
@zdradek: dlaczego oczekujesz, że ktoś odpowie merytorycznie na twój niemerytoryczny wysryw?
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3
16.09.2025, 04:00:57
  • 312
#inflacja #ekonomia #pracbaza #korposwiat

Jak zobaczyłem ten wykres to stanąłem jak wryty. Jak pracowałem w Polsce w środku lat 2010's to zarabiałem z 13 tysięcy brutto przy wtedy minimalnej 1800. Czyli to było tak o 722% więcej. Teraz 10 lat później, po wielu latach pracy, bogatego doświadczenia i certyfikatów moja niby wartość na rynku powinna być wyższa tak z 2x co nie? Czyli jak
P4ncak3 - #inflacja #ekonomia #pracbaza #korposwiat 

Jak zobaczyłem ten wykres to st...

źródło: 384dea2dd6391cafa9b8ac7372e28db6ac9764605c5c566f0d8184e7e92cbff6,w800

Pobierz
  • 270
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 16.09.2025, 07:03:45 via Wykop
  • 6
problemem wysokiej minimalnej nie jest to, że programista nie zarabia 10x więcej od "plebsu", tylko to że nauczyciel zarabia niewiele więcej niż sprzątaczka czy pani w biedrze


@enron: to nie problem minimalnej, tylko tego, że rząd im płaci za mało.
  • Odpowiedz

1838

Rolnicy wyjdą na ulice. Sprzeciwiają się umowie z krajami Mercosur

Rolnicy wyjdą na ulice. Sprzeciwiają się umowie z krajami Mercosur

Największy francuski związek rolników wezwał do protestów przeciwko unijnej umowie z państwami Mercosur i amerykańskim cłom. Demonstracje mają przejść przez Francję 26 września.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 15.09.2025, 10:25:03
  • 294
  • #
    rolnictwo
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    francja
  • #
    francjadasielubic
TeBerry
TeBerry 16.09.2025, 06:58:42 via Wykop
  • 4
kieszeni uprzedzenia na temat rolników


@henk__: a jak można nie być uprzedzonym? Ciągną kasę od UE i budżetu i co rok protestują bo chcą więcej.
TeBerry
TeBerry 16.09.2025, 07:01:07 via Wykop
  • -1
Jak w Polsce ma się opłacać rolnictwo


@Barakun91: z jakiej racji mamy was utrzymywać? Jak sobie nie dajecie rady, to sprzedajcie ziemie komuś, kto potrafi sie utrzymać i znajdźcie sobie jakieś inne zajęcie.
xsi1
xsi1
12.09.2025, 13:51:46
  • 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 12.09.2025, 19:46:21 via Wykop
  • 0
@xsi1: zaraz będzie zwarcie w głowach #neuropa, że prezes mówi wprost, że to ruskie - przecież tyle czasu i sił poświęcili na dezinformację, że prawica na pewno uważa, że to z ukrainy


@winsxspl: w twoich snach. Mówili o konfederacji, a to, że PIS uważa, że to Ruscy było wiadome po tym jak Batyr o tym mówił.
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison
10.09.2025, 11:21:09
  • 205
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 10.09.2025, 17:25:36 via Wykop
  • 0
2021 - do dzisiaj - wojna hybrydowa z Polską, przy pomocy agresywnych migrantów.


@Hambercios: nie zdestabilizujesz państwa przez wysłanie kilkaset imigrantów. Wysyłali ich po to aby wspierać nastroje skrajnie prawicowe, bo oni są zwykle pro-rosyjscy.
  • Odpowiedz

638

Zasłonięto nowy mural Banksyego

Pokaż treści 18+

Zasłonięto nowy mural Banksyego

Mural autorstwa Banksyego przedstawiający sędziego, który uderza leżącego na ziemi protestującego przeciwko przemocy w Palestynie

Niech_moc_bedzie_z_toba
z
rmf24.pl
dodany: 08.09.2025, 19:53:00
  • 62
  • #
    sztuka
  • #
    palestyna
  • #
    izrael
TeBerry
TeBerry 09.09.2025, 02:24:55 via Wykop
  • 0
@Miszczu_wszystkiego: daj źródło
nervous_breakdown
nervous_breakdown
08.09.2025, 14:08:25
  • 861
#usa #morderstwo
nervous_breakdown - #usa #morderstwo

źródło: 2559876b6a93adf2e4e254d68de86b10

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 08.09.2025, 16:54:11 via Wykop
  • 1
@nervous_breakdown: Różnica jest taka, że gość zwykli przestępcy trafiają do więzienia, a policja jest bardzo często bezkarna.
  • Odpowiedz
FreeSheep
FreeSheep
03.09.2025, 06:55:14
  • 1
Chcę pograć w #victoria3
Czy DLC Victoria 3: Charters of Commerce i Victoria 3: Sphere of Influence są konieczne do sensownej gry? Jak miałbym pieniądze na jedno to które warto w pierwszej kolejności kupić?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 03.09.2025, 20:28:16 via Wykop
  • 0
@FreeSheep: Zobacz sobie opis tych DLC tam masz dobrze opisane. IMO oba są spoko, ale mowie to z perspektywy piracenia. Raczej nie dałbym za to kasy.
  • Odpowiedz
blinkarA
blinkarA
blinkarA
02.09.2025, 12:24:24
  • 71
Chłopak z tindera po pierwszej randce zaprasza mnie na wspólny wyjazd do Chorwacji na jego koszt.

Chłopak bardzo ułożony, adwokat, ale dla mnie wieje desperacją. Kto normalny chce wydać parę tysi na randomową dziewczynę, którą dopiero co poznał?

#tinder #randkujzwykopem
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 02.09.2025, 15:18:20 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
27.08.2025, 04:06:43
  • 370
Dzień dobry
MLeko29 - Dzień dobry

źródło: 1000057069

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeBerry
TeBerry 27.08.2025, 16:34:11 via Wykop
  • 1
@MLeko29: zakładka
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16
  • Strona 4 z 16
  • >
  • Konserwatyści mają dusze, ale nie dostąpią zbawienia.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking