Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
StGreg
StGreg

StGreg

Dołączył 17 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21202
  • Znaleziska 20790
  • Mikroblog 412
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 22

574

Zabójcy zacierają ślady w Mariupolu.

Pokaż treści 18+

Zabójcy zacierają ślady w Mariupolu.

W Mariupolu ofiar rosyjskiej agresji może być nawet kilkadziesiąt tysięcy.

robalecki
z
tvn24.pl
dodany: 07.04.2022, 09:53:25
  • 31
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
StGreg
StGreg
StGreg 07.04.2022, 17:55:48
  • 8
@FELIX90: Wte i wewte jak wiekszość takich g---o-informacji bez żadnego źródła.

463

Wkraczamy w krytyczną fazę wojny. Rosja wysyła wszystkie siły na wschód

Pokaż treści 18+

Wkraczamy w krytyczną fazę wojny. Rosja wysyła wszystkie siły na wschód

Wkraczamy w krytyczną fazę wojny na Ukrainie, Rosja wysyła wszystkie siły na wschód tego kraju. Musimy przygotować się na długotrwały konflikt - powiedział sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg przed środowym spotkaniem ministrów spraw zagranicznych państw NATO w Brukseli.

Szu_
z
forsal.pl
dodany: 06.04.2022, 14:21:30
  • 69
  • #
    europa
  • #
    nato
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
StGreg
StGreg
StGreg 06.04.2022, 17:57:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wolbiend: Japonia nie może zaatakować sama z siebie nikogo - tak mają zapisane w konstytucji. A nawet gdyby to zrobili to Chiny by stwierdziły, że w takim razie oni mogą zaatakować ich...

2434

Rosjanie uruchomili w Mariupolu mobilne krematoria!

Pokaż treści 18+

Rosjanie uruchomili w Mariupolu mobilne krematoria!

Rada miejska Mariupola alarmuje, że Rosjanie, w okupowanych częściach oblężonego od 2 marca miasta, uruchomili mobilne krematoria, aby zatrzeć ślady zbrodni wojennych.

Ko5aK
z
rp.pl
dodany: 06.04.2022, 11:26:14
  • 85
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    europa
  • #
    swiat
StGreg
StGreg
StGreg 06.04.2022, 12:10:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@przegryw_z_00: Trochę nie ta skala ale założenia identyczne.

466

Masakra w Buczy budzi przerażające wspomnienia na Śląsku. Pamiętamy rok 1945.

Pokaż treści 18+

Masakra w Buczy budzi przerażające wspomnienia na Śląsku. Pamiętamy rok 1945.

Masakra w Buczy, dokonana na mieszkańcach tej ukraińskiej miejscowości przez żołnierzy rosyjskich w marcu 2022, budzi smutne wspomnienia o tragicznych wydarzeniach, jakie miały miejsce na Śląsku. Armia Czerwona zdobywająca w 1945 roku Górny Śląsk, w jego części należącej przed wojną do...

nockomety
z
slazag.pl
dodany: 04.04.2022, 20:00:57
  • 64
  • #
    polska
  • #
    slask
  • #
    katowice
  • #
    historia
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
StGreg
StGreg
StGreg 05.04.2022, 05:37:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • -10
@lemmy89:

Ślązak jest Polakiem


Nie obrażaj mnie.

1134

Wojna o pokój. Czy UE, projekt pokojowy, stanie się potęgą militarną?

Pokaż treści 18+

Wojna o pokój. Czy UE, projekt pokojowy, stanie się potęgą militarną?

Do niedawna w Brukseli można było usłyszeć żart: armia europejska jest najbardziej pokojowo nastawioną armią na świecie. Dlaczego? Ponieważ nie istnieje. Dziś nikomu już nie jest do śmiechu. Czy UE w obliczu agresji Rosji musi tworzyć własne wojsko?

Tom_Ja
z
frontstory.pl
dodany: 28.03.2022, 13:59:48
  • 261
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    wojsko
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    militaria

StGreg
StGreg
StGreg 28.03.2022, 15:23:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chianski: Obym tego nie dożył. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

620

Znak "Z" zakazany. W Bawarii chcą za niego karać

Pokaż treści 18+

Znak "Z" zakazany. W Bawarii chcą za niego karać

Niemiecki land nie zezwala na publiczne aprobowanie inwazji Rosji na Ukrainę. Za pokazywanie znaku "Z" w Bawarii grozi teraz odpowiedzialność karna.

Szu_
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 26.03.2022, 08:07:36
  • 106
  • #
    europa
  • #
    niemcy
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
StGreg
StGreg
StGreg 26.03.2022, 10:06:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • -2
Ale idiotyzm.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

645

Rosja: sklepom pozwolono nie wydawać rachunkow z powodu braku taśm paieru do kas

Pokaż treści 18+

Rosja: sklepom pozwolono nie wydawać rachunkow z powodu braku taśm paieru do kas

In Russian Federation, shops were allowed not to issue paper checks due to a shortage of cash tape

dynx
z
twitter.com
dodany: 17.03.2022, 13:16:44
  • 40
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    gospodarka
StGreg
StGreg
StGreg 17.03.2022, 15:26:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
@Jovano: 0:49

...zawsze tego samego roku...

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

452

Cyryl wkładka kumpel Władka Oto majątek prawosławnego patriarchy

Pokaż treści 18+

Cyryl wkładka kumpel Władka Oto majątek prawosławnego patriarchy

Najwyższy hierarcha Kościoła prawosławnego Cyryl poparł rosyjską inwazję na Ukrainę, co spotkało się z ostrą reakcją świata. Jednak patriarcha już wcześniej wywoływał kontrowersje, część dotyczyła jego majątku. Pływał luksusowymi jachtami, drogimi autami, a o jego zegarku pisały media z...

konto usunięte
z
onet.pl
dodany: 16.03.2022, 15:16:24
  • 41
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    prawoslawie
  • #
    religia

StGreg
StGreg
StGreg 17.03.2022, 04:54:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Pływał luksusowymi jachtami, drogimi autami...


No to akurat nawet dla mnie jest mocno kontrowersyjne. Po co tak auta niszczyć pływając nimi?! (づ•﹏•)づ
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

464

Rosyjski dron-kamikadze zestrzelony nad Kijowem. Spadł na budynek

Pokaż treści 18+

Rosyjski dron-kamikadze zestrzelony nad Kijowem. Spadł na budynek

Maszyna nafaszerowana była materiałami wybuchowymi.

NieobliczalneZieloneKonto
z
tvp.info
dodany: 12.03.2022, 09:17:34
  • 36
  • #
    swiat
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    europa
  • #
    drony

StGreg
StGreg
StGreg 12.03.2022, 18:02:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemq88: Proszę mnie najpiękniejsze bombowce 2WŚ zostawić w spokoju!

438

Holandia: Niderlandzkie fundusze emerytalne wycofują miliardowe inwestycje

Pokaż treści 18+

Holandia: Niderlandzkie fundusze emerytalne wycofują miliardowe inwestycje

Największe holenderskie fundusze emerytalne wycofują swoje inwestycje z Rosji. ABP, PME i PFZW sprzedają rosyjskie obligacje rządowe oraz udziały w rosyjskich przedsiębiorstwach szacowane na prawie 2 mld euro.

Kolekcjoner_dusz
z
bankier.pl
dodany: 04.03.2022, 15:51:42
  • 22
  • #
    holandia
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    inwestycje
StGreg
StGreg
StGreg 04.03.2022, 21:53:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
@roman106: W jaki sposób Czechy graniczą z Ukrainą? Czy ja o czymś nie wiem i po cichu Czesi zajęli Słowację? :D

1855

Akcja! Pijemy ukraiński kwas chlebowy zamiast Coca-Coli!

Pokaż treści 18+

Akcja! Pijemy ukraiński kwas chlebowy zamiast Coca-Coli!

Kwas chlebowy ludy słowiańskie wytwarzały już w X wieku. Idealnie sprawdzi się w gorące dni. Jest delikatnie gazowany i nie za słodki, dzięki czemu doskonale gasi pragnienie. To zdrowsza alternatywa dla słodkich napojów gazowanych. Na Ukrainie jest napojem narodowym od XVI wieku.

moby22
z
udh.pl
dodany: 04.03.2022, 13:21:07
  • 242
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    cocacola
  • #
    slowianie
StGreg
StGreg
StGreg 04.03.2022, 14:52:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tym: Wolę nie, liczby nie kłamią - 100% ludzi pijących wodę prędzej czy później umarło.

1695

Ukraińskie wojsko zestrzeliło rosyjski samolot, który zrzucał bomby na cywilów

Pokaż treści 18+

Ukraińskie wojsko zestrzeliło rosyjski samolot, który zrzucał bomby na cywilów

Rosyjski samolot myśliwsko-bombowy Su-34 został zestrzelony nad Wołnowachą na południowym wschodzie Ukrainy - poinformował w piątek sztab Operacji Zjednoczonych Sił Ukrainy na Facebooku. Jak podano, jednostka ta bombardowała domy mieszkalne i infrastrukturę cywilną.

Szewczenko
z
tvp.info
dodany: 04.03.2022, 10:31:06
  • 47
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    ruskimir
StGreg
StGreg
StGreg 04.03.2022, 11:45:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
@deManiek: To TVPiS Info twierdzi, że to Su-34. ¯\_(ツ)_/¯

455

Żyrafa odkrywa swój wybieg

Żyrafa odkrywa swój wybieg

Mosi samica urodzona w Lincoln Children's Zoo w Nebrasce, a jej pierwsze wyjście na wybieg było co najmniej zachwycające!

starnak
z
streamable.com
dodany: 03.03.2022, 15:11:17
  • 60
  • #
    zwierzaczki
  • #
    humor
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    rozrywka

StGreg
StGreg
StGreg 04.03.2022, 08:11:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lewoprawo: Ja też nie umiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

509

Kolumna białoruskiej armii z nowym znakiem na drodze M10 w kierunku Pińska

Pokaż treści 18+

Kolumna białoruskiej armii z nowym znakiem na drodze M10 w kierunku Pińska

Kolumna białoruskiej armii (38 brygada artylerii) z nowym znakiem - czerwony kwadrat, na drodze M10 w kierunku Pińska

L3stko
z
twitter.com
dodany: 03.03.2022, 14:27:10
  • 61
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    bialorus
  • #
    wojsko

StGreg
StGreg
StGreg 03.03.2022, 16:58:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kolonko: Przecież Ci napisali, że czerwony kwadrat oznacza wojska białoruskie. Ruscy mają literki a Ukraińcy żółte plamy. Wszyscy używają takiego samego/podobnego sprzętu i jakoś się muszą rozróżniać.

1597

Ukraina: Sztab generalny: Rosjanie używają bomb odłamkowych i kasetowych

Pokaż treści 18+

Ukraina: Sztab generalny: Rosjanie używają bomb odłamkowych i kasetowych

Rosyjskie siły okupacyjne używają bomb kasetowych i odłamkowych do bombardowania zaludnionych obszarów wbrew normom międzynarodowego prawa humanitarnego - podał w czwartek na Facebooku sztab generalny sił zbrojnych Ukrainy.

dynx
z
wnp.pl
dodany: 03.03.2022, 13:11:20
  • 34
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna

StGreg
StGreg
StGreg 03.03.2022, 13:59:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
A czy czasem Rosja nie jest jednym z krajów (tak jak Polska czy USA), które nie podpisały tej konwencji o nie używaniu tego typu broni?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

820

Niesmak po koncercie TVP 'Solidarni z Ukrainą'. Artystki kłócą się o honorarium

Niesmak po koncercie TVP 'Solidarni z Ukrainą'. Artystki kłócą się o honorarium

Edyta Górniak przekonuje, że nie wzięła za koncert pieniędzy, Maryla Rodowicz twierdzi, że nawet nie wiedziała, że za występ było wynagrodzenie, Natasza Urbańska mówi, że "informacja o przekazaniu honorarium powinna być oczywista", a Justyna Steczkowska zarzuca pozostałym wokalistkom, że kłamią.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 03.03.2022, 06:53:30
  • 93
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
StGreg
StGreg
StGreg 03.03.2022, 09:24:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bayzel_official: Po pijaku też kiepsko wychodzi. :/

1491

Infographic: Where Ukrainian Refugees Are Fleeing to

Pokaż treści 18+

Infographic: Where Ukrainian Refugees Are Fleeing to

[ENG] This chart shows the number of Ukrainian refugees by target country. Wykres pokazuje liczbę ukraińskich uchodźców według kraju docelowego.

marekrz
z
statista.com
dodany: 03.03.2022, 08:31:28
  • 91
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina

StGreg
StGreg
StGreg 03.03.2022, 09:18:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JestemD: Część też przekracza granice po czym odlatuje do swoich krajów, które niekoniecznie są w Europie. ;)

806

Wojsko Polskie po latach braku decyzji chce kupić granatniki - CZEKALI 8 LAT !!!

Pokaż treści 18+

Wojsko Polskie po latach braku decyzji chce kupić granatniki - CZEKALI 8 LAT !!!

Dopiero WOJNY potrzeba było żeby coś ruszyło.. nie czuje się bezpieczny w tym kraju niestety..

ZawzietyRobaczek
z
radio.kielce.pl
dodany: 02.03.2022, 22:07:35
  • 115
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    armia
  • #
    wojsko
  • #
    uzbrojenie
StGreg
StGreg
StGreg 03.03.2022, 03:20:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
@Bslawek29: Patrząc na to co rusy o----------ą na tej wojnie to mam wrażenie, że już to zrobiliśmy. Nie mówię, że to źle oczywiście.

572

Formuje się polski oddział do walki w Ukrainie. Przyłączymy się do obrony Kijowa

Pokaż treści 18+

Formuje się polski oddział do walki w Ukrainie. Przyłączymy się do obrony Kijowa

Kilka dni po wezwaniu prezydenta Ukrainy, że w zaatakowanym kraju powstanie "legion cudzoziemski", w Polsce są pierwsi ochotnicy gotowi walczyć z rosyjską inwazją. Ponad 30 osób zebrał instruktor strzelectwa

darosoldier
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.03.2022, 19:17:28
  • 111
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
StGreg
StGreg
StGreg 02.03.2022, 22:44:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sxldsxxl: Nie możesz zalegać ze składkami jak sam opłacasz bo np. masz jdg.
StGreg
StGreg
StGreg 02.03.2022, 22:57:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@no_lan: Kategoria tutaj nie ma znaczenia bo przecież nie idziesz do regularnej armii swojego kraju. A co do punktu drugiego to niestety Ci nie pomogę.
StGreg
StGreg
StGreg 02.03.2022, 23:05:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mozeto: Serio? Głupie to trochę. ¯\_(ツ)_/¯

450

Białorusini poderwali prawdopodobne BOMBOWCE

Pokaż treści 18+

Białorusini poderwali prawdopodobne BOMBOWCE

00:30(GMT+3) Nad Rahachou (obwód homelski) słychać było huk latającego ciężkiego samolotu. Samolot leciał z Babruisk na południe/południowy wschód. 00:45(GMT+3) Samolot odrzutowy wystartował z lotniska w Łunińcu (obwód brzeski) i leci na południowy wschód.

zxcv21
z
twitter.com
dodany: 01.03.2022, 22:11:42
  • 68
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    bialorus

StGreg
StGreg
StGreg 02.03.2022, 07:23:02
  • 0
@spoxman: Zapewne chodzi tu o masę i rozmiary b---y jądrowej a także o to, że bombowce mają luk na "brzuszku" i mogą taką bombkę zrzucić pionowo w dół na cel. A no i jeszcze latają one na bardzo wysokim pułapie dzięki czemu same się nie narażają aby oberwać. :)

  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 7 z 10
  • >

Grzegorz

  • Katowice

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.01.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.01.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking