Nitka na najlepsze bondowskie piosenki. Długo się zastanawiałem który najlepszy (bo widziałem wszystkie bondy), ale oczywiście wygrała #nostalgia za czasami dzieciństwa #muzyka #film #bond
No ruski dron w rumuńskim miasteczku wiadomo co. Straszna tragedia, ale ma zabawny motyw. Ruskie boty wracają do akcji i myślą, że rozpocznie to wojnę z NATO, w której „rosja rozjedzie NATO w parę dni” XD
@PrawilnyStevie ruskie drony zaatakowały NATO. Jednak żyroskopy wyciągnięte z pralek nie były dobrze skalibrowane, w wyniku czego spadły na wioskę Simferopolskoe w Kazachstanie.
Dla posiadaczy MacOS niemających w co grać ( ͡°͜ʖ͡°) #apple - od dziś na Steamie aktualizacja dla Age of Empires 2, hula natywnie od dziś na wszystkich jabłkach #komputery #gry #steam #ageofempires
@pasta_alla_carbonara: Kupione też na promocji za psi pieniądz. Smutne jest to, że nie jestem nawet właścicielem tych gier a mam tylko kupione "prawo" do grania w nie ( ͡°ʖ̯͡°)
No to na początek majówki #kolekcjazegarkow po prawie 2,5 roku uzależnienia. Dalej na liście życzeń #omega De Ville Trésor Power Reserve, Aquaterra (z turkusową tarczą) i #iwc Pilot (w ceramice), chyba że macie coś do polecenia w średnicy do 42 i grubości koperty do 14 mm.
@Flavius_Claudius_Iulianus: z tej półki cenowej longinesy chyba mi najbardziej się podobają (diver, heritage classic, ten co masz), od maurice lacroix ciekawy jest squarewheel.
Ja bym tu dorzucił do kolekcji jakiegoś bardziej szalonego oczojebnego letniaczka albo przyoszczędzić i pójść w jakiegoś złotego/two tone rolexa
@Vadzior: Jestem ogólnie zadowolony, co prawda odchyłki dobowe mają do kilkunastu sekund, ale zegarek nie na chronometru, więc trzeba się z tym liczyć. Natomiast nie wybrałbym go na bransolecie. Ale to już kwestia preferencji. Poza tym trochę dostał mój Aikon (rysy) i miał drobny kontrakt z wodą przy niedokręconej koronce, więc czeka go niedługo serwis. Breitlinga kupiłem nowego niecały rok temu, to były ostatnie egzemplarze tej serii SOH, pojawiała się
Zełeński to jest rzeźnik własnego narodu, który setki tysięcy Ukraińców pcha do ziemi i maszynki do mięsa. Natomiast Jego Ekscelecji Putina nie spieszmy się nazywać zbrodniarzem. Czego durne lewaki nie rozumiecie???
@Pepperami: Jeki to jest debil, serio. Zalensky pcha do ziemi ukraińców kiedy się broni, ale kiedy to małpa z muchosrańska pcha do ziemi ludzi jako agresor to nagle nieładnie o tym mówic.
Jak ktoś jeszcze nie wierzy, że brałn jest prorosyjski to jest głupszy od mateckiego.
@fizzly: dokładnie tak było. Dochodziło się do momentu np gdzie pojawiała się cut scenka i przenosiło do głównego menu Niektóre miały też bez tego i np jak się zebralo wszystko na poziomie to można było dalej grać ale tylko ten level i tak było np w spyro
Nierób, co całe życie żre za nasze, gada coś o nieistotności znaczenia środków finansowych w wychowaniu dziecka. Może najpierw niech zrzeknie się swojego uposażenia, a środki z 800 plus przekaże na ubogich, co de facto nakazuje mu jego religia. No, chyba, że chodziło o uczciwie zarobione pieniądze. Wtedy w jego przypadku może mieć rację. Uwielbiam jak elita narodu wypowiada się na tematy finansowe szarych obywateli. Jak laska co ma ojca milionera, faceta
@Turin89: Typ ktory pierwsze dziecko splodzil po trzydziestce dopiero gdy dostal sie do panstwowego koryta, bedzie pouczac innych ze to nie pieniadze sa problemem, co za blazen xD
@Altar: nie bał się tego przygłupa i to Péter Magyar zdecydował o tym, że spotka się z tym przygłupem. Taki gest dobrej woli dla pisowskiej psinki Trumpa i Putina. Niech myśli chociaż przez chwilę, że coś znaczy, choć tak naprawdę wszyscy, nawet jego właściciele z USA i Rosji, mają go w dupie.
Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgrzech xd
Jak Nawrocki pojechał do UK to robił sobie zdjęcia z kotem bo to chyba jedyny prezydent którego nie chciała widzieć rodzina królewska na swojej pierwszej wizycie w Londynie XD
@Kempes: mnie rozwala system prawny US i A, zawsze jak jakiś prezydent kończy kadencję to prewencyjnie sobie ułaskawia siebie, całą rodzinę i znajomych. Za wszystkie możliwe przestępstwa, te o których wiadomo i te o których nikt jeszcze nie wie. Oznacza to, że np. syn Trumpa może sobie robić co chce, bo i tak pod koniec kadencji stary go ułaskawi xD
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz