Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Saper86

Saper86

Dołączył 16 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 65663
  • Znaleziska 50983
  • Mikroblog 14680
  • Obserwujący 59
  • Obserwowane 172
  • Dodane (1646)
  • Komentowane (4410)
  • Plusowane (8624)
kurczakos1
kurczakos1
13.03.2026, 07:02:03
  • 132
Potężny restauracyjny biznes może zostać zmieciony przez koszt zakupu ketchupu XDDDD

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
kurczakos1 - Potężny restauracyjny biznes może zostać zmieciony przez koszt zakupu ke...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xxxmen
xxxmen
xxxmen
13.03.2026, 07:10:25 via Wykop
  • 79
@kurczakos1: dobrze że takiego problemu nie ma z cena cambodii. Jaki to jest bej to głowa mała
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
13.03.2026, 07:13:05 via Wykop
  • 67
@kurczakos1: Bej nie może przeżyć, ze ludzie chcą więcej keczupu i najlepiej jakby przychodzili ze swoim
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
25.04.2026, 21:05:36
  • 6
Nitka na najlepsze bondowskie piosenki. Długo się zastanawiałem który najlepszy (bo widziałem wszystkie bondy), ale oczywiście wygrała #nostalgia za czasami dzieciństwa #muzyka #film #bond
fornson23 - Nitka na najlepsze bondowskie piosenki. Długo się zastanawiałem który naj...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
25.04.2026, 22:25:20 via Wykop
  • 3
@fornson23: wielu zapomniałeś, jak chociazby Diamonds are forever ;)
pastaallacarbonara - @fornson23: wielu zapomniałeś, jak chociazby Diamonds are foreve...
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
25.04.2026, 22:27:39 via Wykop
  • 2
@fornson23: Świetny jest tez Goldfinger od Shirley Bassey, ale Adele zawsze mnie kupi.
pastaallacarbonara - @fornson23: Świetny jest tez Goldfinger od Shirley Bassey, ale A...
  • Odpowiedz
glider_pro
glider_pro
27.05.2026, 12:43:40
  • 15
Co tam na łapie mirasy

#zegarki #kontrolanadgarstkow
glider_pro - Co tam na łapie mirasy

#zegarki #kontrolanadgarstkow

źródło: IMG_4108

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SynMichaua
SynMichaua
27.05.2026, 12:55:19 via Wykop
  • 10
@glider_pro: Weź się schowaj z tym zegarkiem dla bezdomnych (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
SynMichaua - @glider_pro: Weź się schowaj z tym zegarkiem dla bezdomnych (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
xqwzyts
xqwzyts
27.05.2026, 15:10:21 via Android
  • 4
@glider_pro: ładny, mnie też nie stać na rolexa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
xqwzyts - @glider_pro: ładny, mnie też nie stać na rolexa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000012997

Pobierz
  • Odpowiedz
PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
przedwczoraj, 05:00:59
  • 423
No ruski dron w rumuńskim miasteczku wiadomo co. Straszna tragedia, ale ma zabawny motyw. Ruskie boty wracają do akcji i myślą, że rozpocznie to wojnę z NATO, w której „rosja rozjedzie NATO w parę dni” XD

#wojna #rosja #ukraina #rumunia #rosjawstajezkolan
PrawilnyStevie - No ruski dron w rumuńskim miasteczku wiadomo co. Straszna tragedia, ...

źródło: IMG_7536

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
przedwczoraj, 05:07:07 via Wypiek
  • 214
@PrawilnyStevie ruskie drony zaatakowały NATO. Jednak żyroskopy wyciągnięte z pralek nie były dobrze skalibrowane, w wyniku czego spadły na wioskę Simferopolskoe w Kazachstanie.
  • Odpowiedz
kubkarzzswarzadza
kubkarzzswarzadza
przedwczoraj, 06:05:28 via Wykop
  • 275
@PrawilnyStevie: zdjęcie typa
kubkarzzswarzadza - @PrawilnyStevie:  zdjęcie typa

źródło: IMG_1058

Pobierz
  • Odpowiedz
arturro94
arturro94
przedwczoraj, 04:52:55
  • 949
#heheszki #polityka
arturro94 - #heheszki #polityka

źródło: 1000014726

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elonthiel
elonthiel
przedwczoraj, 06:18:23 via Android
  • 189
@arturro94: ma kartę premium w "najtańszych i najśmieszniejszych" jak Głuś ;)
  • Odpowiedz
travisbickle1899
travisbickle1899
przedwczoraj, 06:36:36 via Wykop
  • 150
@arturro94: Chłop się za babę przebrał, nie wytrzymię
  • Odpowiedz
DonJamnik
DonJamnik
28.05.2026, 13:33:23
  • 9
Dla posiadaczy MacOS niemających w co grać ( ͡° ͜ʖ ͡°) #apple - od dziś na Steamie aktualizacja dla Age of Empires 2, hula natywnie od dziś na wszystkich jabłkach #komputery #gry #steam #ageofempires
DonJamnik - Dla posiadaczy MacOS niemających w co grać ( ͡° ͜ʖ ͡°) #apple - od dziś n...

źródło: IMG_2667

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonJamnik
DonJamnik
Autor
28.05.2026, 14:07:11 via iOS
  • 2
@Saper86:
DonJamnik - @Saper86:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
piotr-glabik
piotr-glabik
28.05.2026, 15:04:27 via Wykop
  • 1
@pasta_alla_carbonara: Kupione też na promocji za psi pieniądz. Smutne jest to, że nie jestem nawet właścicielem tych gier a mam tylko kupione "prawo" do grania w nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
26.05.2026, 23:48:20
  • 1620
wfyokyga

źródło: temp_file1103590740784307935

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
27.05.2026, 00:07:50 via Wykop
  • 78
@wfyokyga: ale ten list adresowany jest do xardasa
  • Odpowiedz
fizzly
fizzly
27.05.2026, 08:18:53 via Wykop
  • 21
@wfyokyga: fajny jest ten memik xd
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
27.05.2026, 08:54:17
  • 939
Dajmy władzę prawicowym prymitywom. Co złego może się stać?
USA stała się parodią samej siebie.

#bekazprawakow #trump #polityka
Jabby - Dajmy władzę prawicowym prymitywom. Co złego może się stać? 
USA stała się pa...

źródło: IMG_20260527_105119

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
27.05.2026, 08:57:44 via Wykop
  • 1218
@Jabby:
MisterMinister - @Jabby:

źródło: IMG_3998

Pobierz
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
27.05.2026, 08:59:34 via Android
  • 555
@alylayl23: jeżeli się musisz o to pytać, znaczy, że naprawdę masz swoje IQ wpisane w nick
  • Odpowiedz
SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
26.05.2026, 12:12:18
  • 1
WOW. Nie spodziewałem się tak mocno fabularnego odcinka, na początku nowego sezonu.


#rickandmorty #seriale
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines
26.05.2026, 13:05:32 via Wykop
  • 4
@paluszki_rybne: nie, ty przestałeś oglądać i już nikt nie ogląda na świecie
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
26.05.2026, 13:09:01 via Wykop
  • 0
@Marcines: jak odszedł oryginalny Rick, to duża część odpadła po tym
  • Odpowiedz
Flavius_Claudius_Iulianus
Flavius_Claudius_Iulianus
01.05.2026, 18:29:59
  • 13
No to na początek majówki #kolekcjazegarkow po prawie 2,5 roku uzależnienia. Dalej na liście życzeń #omega De Ville Trésor Power Reserve, Aquaterra (z turkusową tarczą) i #iwc Pilot (w ceramice), chyba że macie coś do polecenia w średnicy do 42 i grubości koperty do 14 mm.

#zegarki #watchboners
FlaviusClaudiusIulianus - No to na początek majówki #kolekcjazegarkow po prawie 2,5 r...

źródło: IMG_9411

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
02.05.2026, 20:09:36 via Wykop
  • 1
@Flavius_Claudius_Iulianus: z tej półki cenowej longinesy chyba mi najbardziej się podobają (diver, heritage classic, ten co masz), od maurice lacroix ciekawy jest squarewheel.

Ja bym tu dorzucił do kolekcji jakiegoś bardziej szalonego oczojebnego letniaczka albo przyoszczędzić i pójść w jakiegoś złotego/two tone rolexa
  • Odpowiedz
Flavius_Claudius_Iulianus
Flavius_Claudius_Iulianus
Autor
04.05.2026, 08:38:33 via iOS
  • 1
@Vadzior: Jestem ogólnie zadowolony, co prawda odchyłki dobowe mają do kilkunastu sekund, ale zegarek nie na chronometru, więc trzeba się z tym liczyć. Natomiast nie wybrałbym go na bransolecie. Ale to już kwestia preferencji. Poza tym trochę dostał mój Aikon (rysy) i miał drobny kontrakt z wodą przy niedokręconej koronce, więc czeka go niedługo serwis.
Breitlinga kupiłem nowego niecały rok temu, to były ostatnie egzemplarze tej serii SOH, pojawiała się
  • Odpowiedz
Pepperami
Pepperami
22.05.2026, 06:00:04
  • 527
Zełeński to jest rzeźnik własnego narodu, który setki tysięcy Ukraińców pcha do ziemi i maszynki do mięsa. Natomiast Jego Ekscelecji Putina nie spieszmy się nazywać zbrodniarzem. Czego durne lewaki nie rozumiecie???

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #braun #prawicowizdrajcy #wojna #ukraina #polityka
Pepperami - Zełeński to jest rzeźnik własnego narodu, który setki tysięcy Ukraińców p...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1
22.05.2026, 06:08:21 via Wykop
  • 610
@Pepperami: Jeki to jest debil, serio. Zalensky pcha do ziemi ukraińców kiedy się broni, ale kiedy to małpa z muchosrańska pcha do ziemi ludzi jako agresor to nagle nieładnie o tym mówic.

Jak ktoś jeszcze nie wierzy, że brałn jest prorosyjski to jest głupszy od mateckiego.
  • Odpowiedz
jast
jast
22.05.2026, 06:35:00 via Android
  • 460
@quescik1: nie debil, zdrajca. Debile to ci co te jego wysrywy kupują.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
22.05.2026, 05:24:32
  • 1097
Mega_Smieszek

źródło: 1000016379

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
22.05.2026, 05:32:54 via Wykop
  • 134
@Mega_Smieszek: rel
  • Odpowiedz
haabero
haabero
22.05.2026, 06:19:02 via Wykop
  • 272
@fizzly: dokładnie tak było. Dochodziło się do momentu np gdzie pojawiała się cut scenka i przenosiło do głównego menu
Niektóre miały też bez tego i np jak się zebralo wszystko na poziomie to można było dalej grać ale tylko ten level i tak było np w spyro
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
22.05.2026, 05:20:24
  • 523
Nierób, co całe życie żre za nasze, gada coś o nieistotności znaczenia środków finansowych w wychowaniu dziecka.
Może najpierw niech zrzeknie się swojego uposażenia, a środki z 800 plus przekaże na ubogich, co de facto nakazuje mu jego religia.
No, chyba, że chodziło o uczciwie zarobione pieniądze. Wtedy w jego przypadku może mieć rację.
Uwielbiam jak elita narodu wypowiada się na tematy finansowe szarych obywateli.
Jak laska co ma ojca milionera, faceta
Turin89 - Nierób, co całe życie żre za nasze, gada coś o nieistotności znaczenia środ...

źródło: 1000004437

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane
22.05.2026, 05:27:10 via Android
  • 795
@Turin89: Typ ktory pierwsze dziecko splodzil po trzydziestce dopiero gdy dostal sie do panstwowego koryta, bedzie pouczac innych ze to nie pieniadze sa problemem, co za blazen xD
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
22.05.2026, 05:29:49 via Wykop
  • 494
@Supernowa: Bosakowi i jego żonie był potrzebny czas, zaczęli się mnożyć dopiero jak przynajmniej jedno z nich dopchało się do koryta.
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
21.05.2026, 07:03:27
  • 1134
Nie będzie podatku od aut spalinowych.

Aktualny rząd "będący pod butem Brukseli i Niemiec" wynegocjował zniesienie podatku wprowadzonego przez poprzedni rząd PiSu.

https://www.money.pl/podatki/zmiany-w-kpo-rzad-wycofuje-podatek-od-samochodow-spalinowych-7288000420505696a.html

#bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka #samochody #podatki
Jarusek - Nie będzie podatku od aut spalinowych.

Aktualny rząd "będący pod butem Bru...

źródło: Screenshot 2026-05-21 at 08-59-46 Zmiany w KPO. Rząd wycofuje podatek od samochodów spalinowych

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
21.05.2026, 07:15:04 via Android
  • 945
@Jarusek: fajnie, dowie się o tym połowa zwolenników Tuska i żaden komfedepisior. A jak się dowie i tak powie, że to efekt Czarnka.
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
Autor
21.05.2026, 07:16:38 via Wykop
  • 717
@Turin89: to stanowski z mazurkiem już nie nadali o tak ważnej zmianie? xD
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
21.05.2026, 03:40:06
  • 505
#polityka #petermagyar #wizytawpolsce #uniaeuropejska #bekazruskichagentow
Pétera Magyar to bardzo kulturalny człowiek, nie musiał a jednak spotkał się z tym nic nie znaczącym kibolskim i przygłupim Batyrem
Aldona_Lipska - #polityka #petermagyar #wizytawpolsce #uniaeuropejska #bekazruskichag...

źródło: 1000019140

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Altar
Altar
21.05.2026, 03:44:13 via Android
  • 87
@Aldona_Lipska: Może bał się, że mu w-----e? Taki dresiarski uśmieszek nie wróży nic dobrego.
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
Autor
21.05.2026, 03:50:26 via Wykop
  • 308
@Altar: nie bał się tego przygłupa i to Péter Magyar zdecydował o tym, że spotka się z tym przygłupem. Taki gest dobrej woli dla pisowskiej psinki Trumpa i Putina. Niech myśli chociaż przez chwilę, że coś znaczy, choć tak naprawdę wszyscy, nawet jego właściciele z USA i Rosji, mają go w dupie.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
21.05.2026, 03:55:56
  • 719
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000028098

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RozowaZielonka
RozowaZielonka
21.05.2026, 04:11:56 via iOS
  • 100
@Muszewymyslec2: ja p------ę ale śmieszne buahahahahahaha BEKA
  • Odpowiedz
wloczykij83
wloczykij83
wloczykij83
21.05.2026, 04:37:09 via Wykop
  • 593
@RozowaZielonka: mocny ból d--y , kobietę obrazajo
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
21.05.2026, 05:37:41
  • 1032
Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgrzech xd

Jak Nawrocki pojechał do UK to robił sobie zdjęcia z kotem bo to chyba jedyny prezydent którego nie chciała widzieć rodzina królewska na swojej pierwszej wizycie w Londynie XD

#kanalzero #stanowski #polityka #bekazpisu
Tommy__ - Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgr...

źródło: IMG_9379

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
21.05.2026, 05:42:51 via Wykop
  • 737
Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgrzech xd


@Tommy__: Jego nie pieczą dobre stosunki z Węgrami, tam jest ból d--y, że tak efektownie to wszystko wyszło i ich g---o marsz przyćmiło.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
21.05.2026, 06:23:03 via Wykop
  • 630
@Tommy__: spokojnie - prawactwo też uważa Francję za nieistotny kraj jak Macron nie spotkał się z Nawrockim xd
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
20.05.2026, 05:35:10
  • 1113
#polityka #heheszki #trump #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #polityka #heheszki #trump #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu...

źródło: 1000078212

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plejton26
plejton26
20.05.2026, 05:35:50 via Wykop
  • 751
@Kempes: prole i biedoki z potato states muszą być dumni xd
  • Odpowiedz
donttalktome
donttalktome
donttalktome
20.05.2026, 06:28:40 via Wykop
  • 668
@Kempes: mnie rozwala system prawny US i A, zawsze jak jakiś prezydent kończy kadencję to prewencyjnie sobie ułaskawia siebie, całą rodzinę i znajomych. Za wszystkie możliwe przestępstwa, te o których wiadomo i te o których nikt jeszcze nie wie. Oznacza to, że np. syn Trumpa może sobie robić co chce, bo i tak pod koniec kadencji stary go ułaskawi xD
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 504
  • Strona 1 z 504
  • >

Saper

  • viva la resistance!

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 22.09.2013

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 27.02.2013

    Komentator
  • VIP
    od 22.03.2021

    VIP
  • Łapacz Błędów
    od 21.10.2013

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 16.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.09.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.04.2016

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking