Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Saber_ssj2

Saber_ssj2

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 465
  • Znaleziska 207
  • Mikroblog 258
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6

1650

"Prawo po naszej stronie, a nic nie możemy". Polska firma walczy o miliony w Ukr

"Prawo po naszej stronie, a nic nie możemy". Polska firma walczy o miliony w Ukr

Miasto Lwów odsunęło polską spółkę Control Process od budowy, 40 milionów wydane, nie ma komu płacić.

Chuopijak
z
money.pl
dodany: 23 godz. i 11 min temu
  • 151
  • #
    ukraina
  • #
    biznes
Saber_ssj2
Saber_ssj2 18 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 32
@RM_PL:

to moim zdaniem była zaplanowana akcja Ukraińców aby wysondować właśnie czy w końcu jako kraj zrobimy cokolwiek aby się im postawić.


moim zdaniem również zaplanowana akcja, ale po to, aby się specjalnie skłócić i mieć powód do tego, aby w żaden sposób z nami nie współpracować i niczego nie oddawać :)
Saber_ssj2
Saber_ssj2 16 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 6
@RM_PL:

No tak. Znając też życie będą nas jeszcze potem oskarżać, że dawaliśmy za mało i przez to utracili takie albo inne terytoria


Później? Już teraz czytam na reddicie - Ukraińcy piszą że, dawaliśmy im złom i odpady, a i tak za wszystko płacą nam Amerykanie/Unia i c--j wie kto jeszcze. Że tylko im cokolwiek daliśmy, żeby zarobić. Tak jest teraz
a później? nawet nie chcę myśleć
kolicuch
kolicuch
przedwczoraj, 10:09:22
  • 580
#heheszki #humorobrazkowy #memy #motoryzacja #polskiedrogi #samochody
kolicuch - #heheszki #humorobrazkowy #memy #motoryzacja #polskiedrogi #samochody

źródło: imagefg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saber_ssj2
Saber_ssj2 wczoraj, 08:49:47 via Wykop
  • 0
@Neocaridina: ale te badania to chyba nie w polsce. bo żółte albo 'wczesne czerwone' to dla wielu osób to samo co zielone. także nic się nie zmieniło dla tych rajdowców
  • Odpowiedz

566

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...

gargantel
z
rmf24.pl
dodany: 21.06.2026, 10:03:16
  • 227
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    brexit
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
Saber_ssj2
Saber_ssj2 22.06.2026, 12:08:12 via Wykop
  • 7
to już 10 lat? ale ten czas z--------a
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qurvinox
Qurvinox
22.06.2026, 03:51:14
  • 1329
Zwierzęta pieprzone 5:50 i już mi papierosami w mieszkaniu śmierdzi
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saber_ssj2
Saber_ssj2 22.06.2026, 11:55:22 via Wykop
  • 0
@Qurvinox: to na c--j palisz?
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
21.06.2026, 16:51:56
  • 18
Tak w ogóle to ile ważycie se?
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saber_ssj2
Saber_ssj2 21.06.2026, 20:07:52 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: 94
  • Odpowiedz

2010

Lekarz rodzinny z Piotrkowa zarobił 1 mln zł w rok

Lekarz rodzinny z Piotrkowa zarobił 1 mln zł w rok

Przemysław Winiarski - lekarz, radny miasta Piotrków Trybunalski. Dochód z prywatnej praktyki lekarskiej - 1,065,886.06 PLN. Z portalu znany lekarz (powiązane) wynika, że jest lekarzem rodzinnym.

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 18.06.2026, 21:47:55
  • 123
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    zarobki
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
Saber_ssj2
Saber_ssj2 19.06.2026, 15:17:04 via Wykop
  • 3
bardzo zajęci są ci lekarze, że jeszcze czzas na bycie radnym maja
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

582

Wpadł na chodnik i zabił pieszych. Zginęli ojciec i 9

Wpadł na chodnik i zabił pieszych. Zginęli ojciec i 9

Wczoraj w Bardzie kierowca wypadł z drogi na chodnik i wjechał w ojca i jego 9-letniego syna przygniatając ich do ściany

Menelowe_plus
z
brd24.pl
dodany: 11.06.2026, 11:20:55
  • 111
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
Saber_ssj2
Saber_ssj2 12.06.2026, 17:23:44 via Wykop
  • 1
jak k---a długo będziemy tratować kierowców jak debili? mam na myśli to, że każdy chyba wie, że autem można zabić.
to powinno być tak samo traktowane jak w USA albo niemczech.
dlaczego u nas można swobodnie zabijać autem?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

751

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Cześć Mirki i Mirabelki! Kupiłem słuchawki Sony WH-1000XM5 w Media Markt i złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, bo urządzenie nie działało zgodnie z funkcjonalnością opisaną przez producenta. Słuchawki zaczęły same się wyłączać podczas użytkowania, mimo że były nadal używane i podłączone poprzez bl

ziomal1234
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 16:48:19
  • 193
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
Saber_ssj2
Saber_ssj2 10.06.2026, 09:12:15 via Wykop
  • 0
@lvy:

teraz żadnego biegłego ani innej opini serwisowej bo one nic nie znaczą dowodowo


serio?
qzety
qzety
qzety
09.06.2026, 04:08:12
  • 20
Mam opcję odkupu od znajomego w miarę w rozsądnej cenie (~80K). Roczna Suzuki Vitara, 2025, taka jak na tym zdjęciu z przyciemnianymi szybami. Brać?

Wszystko w tym samochodzie mi odpowiada tylko ten kolor biały trochę taki damski i brak 4WD.

Ktoś już korzystał?

#samochody #suzuki
qzety - Mam opcję odkupu od znajomego w miarę w rozsądnej cenie (~80K). Roczna Suzuki...

źródło: 1000014166

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saber_ssj2
Saber_ssj2 09.06.2026, 09:46:53 via Wykop
  • 1
@qzety: nowe auto, które wygląda jakby miało 10 lat... xD
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
07.06.2026, 09:02:25
  • 656
Rodzinna tradycja kontynuowana

#przegryw #blackpill
Pan_Hieronim - Rodzinna tradycja kontynuowana

#przegryw #blackpill

źródło: IMG_0263

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saber_ssj2
Saber_ssj2 07.06.2026, 11:09:29 via Wykop
  • 7
@Pan_Hieronim: modelka? xD
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
07.06.2026, 04:40:31
  • 1023
Dla jednych małych kroczek dla mnie przepaść której nie było (。◕‿‿◕。)

14 dni bez alkoholu, głowa uwolniona od ciągłego chcę.

Polecam ten stan i trzymam kciuki za każdego któremu
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saber_ssj2
Saber_ssj2 07.06.2026, 09:59:44 via Wykop
  • 0
Polecam ten stan


@chciejstwo: nie dziękuje
  • Odpowiedz

1170

Szaleńcze rajdy ukraińskiej modelki w Warszawie. Grozi jej deportacja

Szaleńcze rajdy ukraińskiej modelki w Warszawie. Grozi jej deportacja

Setki złotych mandatu, utrata prawa jazdy, a nawet konieczność powrotu do kraju pochodzenia - to potencjalne kary, jakie mogą spotkać ukraińską modelkę, która w rażący sposób naruszyła przepisy ruchu drogowego.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 06.06.2026, 09:21:56
  • 197
  • #
    warszawa
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    ukraincy
  • #
    piratdrogowy
  • #
    polskiedrogi
Saber_ssj2
Saber_ssj2 07.06.2026, 09:59:18 via Wykop
  • 0
@ContraventoFiero: mówiła na głos to, co myśli większośc dobrze zarabiających POLAKÓW

811

Frustrat - jest tyle bezsensownej nienawiści

Frustrat - jest tyle bezsensownej nienawiści

Mężczyzna przejeżdżając obok mnie samochodem pokazał mi środkowy palec. Odjechał dalej na parking. Podszedłem do niego i zrobiłem pamiątkowe zdjęcie. Okazuje się, że w niektórych ludziach jest tyle bezsensownej nienawiści. Mogliby zrobić coś dobrego dla innych, albo przynajmniej nie emanować złą ene

zawisza
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 09:36:43
  • 182
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
Saber_ssj2
Saber_ssj2 03.06.2026, 21:53:42 via Wykop
  • -9
serio Konfitura to nie Polak? Nie mam z tym problemu, po prostu się dziwię, bo nie słychać
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Saber_ssj2
Saber_ssj2 05.06.2026, 14:14:34 via Wykop
  • 0
@Saber_ssj2: o co wam chodzi ludzie. Po prostu nie brzmi jak nie Polak
M4rcinS
M4rcinS
04.06.2026, 01:02:39
  • 195
Polacy to zupełnie normalnie ludzie, odc. 2137.
Jakaś laska szuka talerza.
Poniżej komentarze.
#polska #niewiemjaktootagowac #ludzietodebile #bekazpodludzi
M4rcinS - Polacy to zupełnie normalnie ludzie, odc. 2137.
Jakaś laska szuka talerza.
...

źródło: 1000001274

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saber_ssj2
Saber_ssj2 04.06.2026, 10:50:57 via Wykop
  • 1
@Parker_: myślisz, że wtedy też mieli tak sprany mózg od internetu?
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
02.06.2026, 04:54:57
  • 2184
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
  • 327
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saber_ssj2
Saber_ssj2 02.06.2026, 15:46:20 via Wykop
  • 0
@Wojciech_Skupien: sprawdź, czy pierwsze twoje ;)
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
02.06.2026, 08:34:49
  • 390
To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego Modela i upijanie się winem w między czasie xD

Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.

#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
sprynek - To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego   Modela i upijani...

źródło: IMG_6434

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saber_ssj2
Saber_ssj2 02.06.2026, 13:35:27 via Wykop
  • 2
@sprynek: nie widzę dorabiania ideologii. Które to niby zdanie?

każdy biorący udział zadowolony to c--j ci do tego?
  • Odpowiedz

955

Awantura w lokalu w centrum Lublina. Obywatel Zimbabwe zaatakował mężczyznę.

Uderzył mężczyznę w głowę trzymaną w ręku szklanką z piwem. Poszkodowany 40-latek trafił do szpitala. Obywatel Zimbabwe trafił do izby wytrzeźwień. Napastnik był agresywny. Na szczęście szklanka trafiła w tył głowy, a nie w twarz czy w szyje. U zaatakowanego pojawiło się silne krwawienie

kapitan-serwatka
z
lublin112.pl
dodany: 01.06.2026, 15:19:22
  • 170
  • #
    lublin
  • #
    zimbabwe
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    policja
Saber_ssj2
Saber_ssj2 01.06.2026, 20:21:35 via Wykop
  • -19
a co jak Polak obraził go na tle rasowym?

a wy jak byście za granicą byli obrażeni za bycie Polakiem, jak byście zareagowali?

oczywiście nie wiem czy tak było, ale sądząc po komentarzach - bardzo prawdopodobne
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Saber_ssj2
Saber_ssj2 02.06.2026, 08:45:04 via Wykop
  • -4
@mariusz_z_blighttown: ale to ja sram? czy ci co wklejają memy z murzynami? czy ci, którzy śmieją się z imigrantów i atakują na tle rasowym?
Saber_ssj2
Saber_ssj2 02.06.2026, 09:26:34 via Wykop
  • -4
@mariusz_z_blighttown: ty nie rozumiesz

924

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Jeff Bezos w wywiadzie dla CNBC ogłosił, że AI sprawi, że domy i jedzenie będą tańsze, a bezrobocia nie ma się co bać. W tym samym czasie Amazon zwalnia 16 000 pracowników, a Bezos prowadzi własny startup AI wart już 10 miliardów dolarów.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:20:54
  • 256
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    amazon
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    biznes
Saber_ssj2
Saber_ssj2 02.06.2026, 08:52:34 via Wykop
  • 2
Ja tylko nie rozumiem jednego

Co taki Amazon będzie wysyłać/sprzedawać, jak wszystkich w--------ą z roboty?
czy inne sortownie i magazyny

Co będzie napędzać gospodarkę, jak wszystkich w--------ą z pracy? kto będzie kupować cały ten szajs
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szuwarek
szuwarek
01.06.2026, 15:01:20
  • 293
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saber_ssj2
Saber_ssj2 01.06.2026, 20:29:47 via Wykop
  • 0
@szuwarek: ruchałbym
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking