Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Reiter1906
Reiter1906

Reiter1906

Dołączył 3 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7813
  • Znaleziska 5159
  • Mikroblog 2654
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 30
sympatyczny_przyjemniaczek
sympatyczny_przyjemniaczek
20.06.2026, 10:50:52
  • 290
UPA była formacją, która ma na koncie wyeliminowanie ok. 8 tysięcy sowieckich żołnierzy i 100 tysięcy niewinnych Polaków, często zamordowanych w brutalny sposób, w tym kobiety i dzieci. Dosłownie 90% ofiar UPA to byli niewinni ludzie porąbani siekierami.

Nie ma opcji, że to co się odwala od rana na tagu i mirko nie jest na zlecenie banderowskiej farmy trolli xD

#ukraina #bekazlewactwa #historia
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 20.06.2026, 20:56:34 via Wykop
  • 0
100 tysięcy


@sympatyczny_przyjemniaczek: mnie uczyli 200 000, wcześniej mówili nawet 400 000, a były prezydent Ukrainy... Kuczma mówił, że ponad 500 000 xD

Za 5 lat będzie 50 000.
  • Odpowiedz

932

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

Ogłoszenie o pracę w Żabce wywołało burzę w sieci. Prowadząca sklep Ukrainka napisała wprost, że zatrudni tylko swoich rodakow

karol1011
z
fakt.pl
dodany: 20.06.2026, 03:21:16
  • 182
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 20.06.2026, 20:49:33 via Wykop
  • 16
Bojkotować sklep i tyle.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NapalInTheMorning
NapalInTheMorning
20.06.2026, 06:44:08
  • 312
Próby wynoszenia naziola Bandery na sztandary w Ukrainie to skandal, ale trochę śmieszy, że Polacy zrobiliby tak samo.

Skąd to wiadomo? Bo już to zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nasz Bandera nazywał się Łupaszka. Choć skala jego zbrodni jest dużo mniejsza, jakościowo należy
NapalInTheMorning - Próby wynoszenia naziola Bandery na sztandary w Ukrainie to skand...

źródło: image

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 20.06.2026, 10:16:55 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 20.06.2026, 16:04:19 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 20.06.2026, 17:09:03 via Wykop
  • 0
Daj dowód, że kązda z ofiar pochodzi z rodziny odpowiedzialnych za zbrodnie na Polakch.

Skopiowłąes tekst w którym mowa, że mieszkały tam rodziny niektórych policjantów, a nie ze każda z ofiar pochodziłą z takiej rodziny.


@szurszur: Nie dam, nie mam i tam mnie nie było. Ty dasz dowód, że zabito postronne ofiary? Też nie.
Zresztą dla mnie to jest i tak nie ważne, bo to nadal nie ta
  • Odpowiedz

1793

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 512
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 20.06.2026, 10:03:17 via Wykop
  • -1
Ukraińcy zapraszam - pakować się do siebie. Coś nie odpowiada? Pakować się. Jesteście w Polsce i jesteście tu gośćmi, nie jesteście gospodarzami i nie macie nic do gadania.

Wołyń itp. Mnie uczyli o 400 000 ofiarach, później mówiono o 200 000, teraz się mówi o 100 000? xD
Były prezydent Ukrainy Kuczma mówił o 500 000+.

Z Niemcami dało się dogadać, ze Szwedami, a nawet przez chwilę z Rosją. Tylko Ukraina robi problemy xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

312

Brązowy miecz wbity w ziemię. Odkrycie sprzed 2700 lat w gdańskich lasach!

Brązowy miecz wbity w ziemię. Odkrycie sprzed 2700 lat w gdańskich lasach!

W lasach Nadleśnictwa Gdańsk poszukiwacz Marcin Wiśniewski odkrył brązowy miecz w typie z kolcem do rękojeści, wstępnie datowany na ok. 900-700 lat p.n.e. Zabytek tkwił pionowo w ziemi, a odkrywca zabezpieczył miejsce i zgłosił znalezisko konserwatorowi. Unikatowy artefakt teraz czeka na badania.

ArcheologiaZywa
z
archeologia.com.pl
dodany: 19.06.2026, 10:08:29
  • 66
  • #
    archeologia
  • #
    historia
  • #
    poszukiwacze
  • #
    wykrywaczmetalu
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostkihistoryczne
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 19.06.2026, 17:38:17 via Wykop
  • 0
@jamajskikanion: Brąz królował, bo nie znano techniki i narzędzi do odpowiedniej obróbki żelaza. Żelazo było bardziej wymagające - od technik, temperaturę po narzędzia. Po prostu nie znano odpowiednich sposobów lub były wówczas nieopłacalne. Przy pojawieniu się broni z żelaza nadal używano pancerzy z brązu, bo obróbka była ówcześnie koszmarem lub była wręcz niemożliwa.
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 20.06.2026, 09:56:27 via Wykop
  • 0
@Oidakak: No i jak to się ma do mojego komentarza? Ja odpowiedziałem na nie do końca prawidłowy komentarz. Ty po co się tu odzywasz, w sensie mnie wołasz?

764

Angielska policja przeprasza

Angielska policja przeprasza

Wprowadzeni w błąd policjanci aresztowali wykrwawiającego się 18-latka. Zignorowali jego słowa, gdy na nagraniu powtarzał: "nie mogę oddychać" i "zostałem dźgnięty".

Victor_Manzon
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 03.06.2026, 20:55:22
  • 97
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 04.06.2026, 21:45:03 via Wykop
  • -17
Co mnie obchodzi Wielka Brytania? Zainteresujcie się Polską...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 12.06.2026, 13:23:11 via Wykop
  • 0
@killuawykop: Naucz się pisać durniu xD
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 14.06.2026, 18:51:46 via Wykop
  • 0
@killuawykop: Może cienkim bolkiem jestem, ale czytać ze zrozumieniem potrafię.
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
27.05.2026, 05:43:55
  • 289
Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury niesie mniejsze ryzyko i powikłan niz cesarskie cięcie
Konsensus:cięcie cesarskie jest zabiegiem ratunkowym

Tymczasem polki: zesransko
Ja wiem lepiej,cesarka na zyczenie, a bo koleżance matki siostry wypadł płuco przez odbyt.
DoktorMorela - Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury...

źródło: Screenshot_20260527_072033_Samsung Internet

Pobierz
  • 505
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 27.05.2026, 18:58:34 via Wykop
  • 2
I wy się dziwicie że mamy najniższą dzietność w Europie jak kobieta nadal jest traktowana na porodówce jak zwierzę. Ada dobrze napisała.


@Famine: Przez tysiące lat nie było cesarki. Nie uważam, że nie powinno jej być, ale nie jest to powód nierodzenia xD Nie można sobie wybierać.

Tak, poród drogami natury lepszy ale tylko ten bez znieczulenia. Kto to widzioł, żeby kobieta rodząc dziecko nie ryczała jak dzikie zwierzę, to sprzeczne
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 27.05.2026, 21:00:14 via Wykop
  • 0
a nie no, to spoko, najwyżej baba sobie zdechła w trakcie porodu xD


@Cadfael: Ja nic takiego nie napisałem. Nie ma to jak robienie k z logiki i manipulacja.

Zacytuj całość mojej wypowiedzi, nie tylko kawałek + przeczytaj na co odpowiadałem, to może zrozumiesz.
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 28.05.2026, 17:42:33 via Wykop
  • 0
jakby to było g---o bo ludzie sobie radzili. no radzili, brali następną babę.


@Cadfael: ale przeczytaj tumanie na co ja odpisywałem. Co zacytowałem i na co to jest odpowiedź.
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 01.06.2026, 20:02:00 via Wykop
  • 0
@Cadfael: Ty jesteś ograniczony/a, czy udajesz?
Odpowiedziałem, że to nie brak cesarki jest powodem niskich urodzin. Czego Ty kur wa nie rozumiesz?
Tysiące lat jej nie było i dzieci się rodziły. Dalej nie dociera? Jakby była na życzenie, to nic to nie zmieni, nie będzie wzrostu demograficznego z tego powodu.
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 02.06.2026, 12:14:35 via Wykop
  • 1
@Cadfael: idź do psychiatry. Przede wszystkim naucz się czytać ze zrozumieniem. Szkoda mojego czasu na ciebie.
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 01.06.2026, 20:09:21
  • 0
O co ta burza z graniem Wieczystej na Reymonta?

1. Pan Kwiecień che grać tu, ale nic w tym kierunku nie robi, nie odzywa się do Wisły, nie negocjuje, nie chce dać kasy na murawę, czy o co tu chodzi?

2. Pan Jarosław też się wypowiada dziwnie, jakby stadion był tylko Wisły, robi złośliwości i prywatny folwark?

Przypominam

Kto gra w gumki?

  • Wieczysta 39.5% (15)
  • Wisła 28.9% (11)
  • Nikt. 31.6% (12)

Oddanych głosów: 38

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
02.06.2026, 12:12:44 via Wykop
  • 1
@luktuc: @Heero21 @Pitarekk
Dzięki za odpowiedzi. W tym sezonie było mówione, że szachtar był pierwszy i nie można się od tak wycofać z umowy, co jest zrozumiałe. Teraz się robi szopka i wszędzie brak konkretów. Widziałem też na x, że Pan Królewski napisał, że Wieczysta na ten moment nie zagra na Reymonta, nawet jak się Szachtar wycofa. Dlatego chciałem wiedzieć, czy i kto gra w gumki, o co
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 27.05.2026, 18:18:57
  • 0
"Karol S., były żołnierz 1 Warszawskiej Brygady Pancernej, został uniewinniony przez Sąd Garnizonowy w Lublinie w sprawie głośnego incydentu na granicy polsko-białoruskiej. Były wojskowy przyszedł do sądu w koszulce zespołu Honor."

https://wykop.pl/link/7951749/neonazistowska-honor-koszulka-zolnierza-uniewinnionego-za-strzelanie-na-granicy

Wykopiecie?

#
@Reiter1906 18

Neonazistowska(HONOR) koszulka żołnierza uniewinnionego za strzelanie na granicy

więcej
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 18:37:39 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 18:59:06 via Wykop
  • 0
@tyrytyty: Co baza?
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
28.05.2026, 17:43:37 via Wykop
  • 0
@play-earn: "Piękne" nazistowskie symbole (hełm). Zostajesz zgłoszony.
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
28.05.2026, 20:42:29 via Wykop
  • 0
@GULO666: Dobrze naziolku.
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
01.06.2026, 20:02:30 via Wykop
  • 0
@GULO666: Gratulacje półgłówku.
  • Odpowiedz

657

58% Ukraińców popiera militarne wsparcie Polski w razie ataku Rosji

58% Ukraińców popiera militarne wsparcie Polski w razie ataku Rosji

Wbrew skarpetosceptycznym narracjom 58 procent Ukraińców poparłoby udział Sił Zbrojnych Ukrainy w obronie Polski - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Rating Group. Wśród ankietowanych największe poparcie uzyskały państwa bałtyckie, a absolutnym liderem jest Litwa.

otonavauni
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 28.05.2026, 16:39:05
  • 228
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    geopolityka
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 28.05.2026, 20:48:38 via Wykop
  • 5
Bo wbrew ruskiej propagandzie, nastroje wśród Ukrainców są bardzo propolskie.


@uknot: Połowa to super wynik propolski? Druga połowa jest antypolska?
zssrauamaiw
zssrauamaiw
28.05.2026, 17:14:36
  • 3
#przegryw #wislakrakow musze poraz kilkunasty obejrzeć jak Borek n------y śpiewa Lady Punk żeby odreagować stres
zssrauamaiw - #przegryw #wislakrakow musze poraz kilkunasty obejrzeć jak Borek n-----...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 28.05.2026, 17:45:11 via Wykop
  • 0
@zssrauamaiw: Dlaczego na wykopie często było: "Borek naklejka na kibel" itp?
O co była kiedyś afera?
  • Odpowiedz
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 28.05.2026, 20:45:49 via Wykop
  • 0
@Novyy: A to znam. Ogólnie trochę racji miał, ale zbyt przesadził. Tak samo jak odpowiadał o żonie, ktoś tam mu zarzucił zdradzanie, wyloty na wyspy z kochanką, czy coś... To się stawiał. Tam chyba padło to słynne zdanie: pomyliłeś odwagę z odważnikiem.

Ja osobiście za tym panem nie przepadam.
  • Odpowiedz
zssrauamaiw
zssrauamaiw
28.05.2026, 19:13:00
  • 1
dalej mi się chce płakać jak słysze to wykonanie hymnu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wislakrakow
zssrauamaiw - dalej mi się chce płakać jak słysze to wykonanie hymnu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wis...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 28.05.2026, 20:42:02 via Wykop
  • 0
@zssrauamaiw: Jak dla mnie to d--a...
  • Odpowiedz

18

Neonazistowska(HONOR) koszulka żołnierza uniewinnionego za strzelanie na granicy

Neonazistowska(HONOR) koszulka żołnierza uniewinnionego za strzelanie na granicy

"Karol S., były żołnierz 1 Warszawskiej Brygady Pancernej, został uniewinniony przez Sąd Garnizonowy w Lublinie w sprawie głośnego incydentu na granicy polsko-białoruskiej. Były wojskowy przyszedł do sądu w koszulce zespołu Honor." To nie jest duplikat-chodzi o koszulkę(zespół Honor i wilczy hak).

Reiter1906
z
fakt.pl
dodany: 27.05.2026, 18:11:03
  • 54
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    granica
  • #
    honor
  • #
    wojsko
  • #
    afera
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 18:12:57 via Wykop
  • -2
@Turboincel:
Szybko zakopałeś. Spam? Ciekawa argumentacja.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 18:18:00 via Wykop
  • -2
@z-a-k: Dlaczego się nie nadaje? Osoba która broniła polskiej granicy, była w wojsku... Chodzi sobie w koszulce neonazistowskiego zespołu. Nawet jeżeli muzyka dla niego była fajna, tłumaczył to wizją artystyczną, to jak tłumaczył np. hasło: "krew za krew", czy nazistowski znak: "wilczy hak"?

Nie ma zgody dla takiej symboliki w Polsce.

Strach pomyśleć, że ten człowiek był żołnierzem. Mam nadzieję, że doznał odklejki po rezygnacji.
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 18:38:00 via Wykop
  • -1
@z-a-k: Widzę, że brak argumentów.
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 18:38:10 via Wykop
  • -2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 18:39:59 via Wykop
  • -8
@PanAlbert: Dlaczego nie nadaje się?
@COVID-21: Dlaczego informacja nieprawdziwa?
@Vahanara888: Dlaczego informacja nieprawdziwa?
@VrubeL: Spam?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 18:41:32 via Wykop
  • 1
przecież w ukraińskiej armii nie ma żadnej symboliki upa, pojawia się ona tylko przez prywatna inicjatywę


@matti-nn: Akurat Ukraina to kompletne szambo, pod względem gloryfikacji zbrodniarzy np. Bandera.
Jeszcze niedawno były tam obchody formacji SS. Ten jeden przypadek (polski, ze znaleziska), to jak porównanie kota do lwa.
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:00:50 via Wykop
  • -2
@Vahanara888: Nie wyczułeś ironii xD? Odpisz na mój komentarz.

PS.
@Reiter1906 +4
Niech jadą do siebie. Źle im? Do roboty nieroby i macie ubezpieczenie.
więcej
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:04:50 via Wykop
  • -1
@project_7: Dlaczego się nie nadaje?
@krol_europy: Co w tej informacji jest nieprawdziwego?
@FREDIxZIELONKA: Dlaczego wg Ciebie to spam?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:07:13 via Wykop
  • -4
@krol_europy: Widzę, że brak Ci argumentów.
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:08:33 via Wykop
  • -2
@Vahanara888: Jeszcze jedn, z tego tematu:

https://wykop.pl/link/7951749/neonazistowska-honor-koszulka-zolnierza-uniewinnionego-za-strzelanie-na-granicy/komentarz/137096523/prawaczkom-przeszkadza-symbolika-upa-w-ukrainskiej-armii-ale-nazistowska-w-polskiej-juz-nie-xd#137096777

Manipulancie
@Reiter1906 +2
przecież w ukraińskiej armii nie ma żadnej symboliki upa, pojawia się ona tylko przez prywatna inicjatywę


@matti-nn: Akurat Ukraina to kompletne szambo, pod względem gloryfikacji zbrodniarzy np. Bandera.
Jeszcze niedawno były tam obchody formacji SS. Ten jeden przypadek (polski, ze znaleziska), to jak porównanie kota do
więcej
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:13:32 via Wykop
  • -3
@Vahanara888: Dopytuje, bo co tu jest nieprawdziwego? Fakt sfałszował zdjęcie człowieka? Czy napisał nieprawdę i nie było go w ogóle w sądzie? Czy może koszulka zespołu neonazistowskiego nie jest prawdziwa, albo wilczy hak na niej?
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:14:18 via Wykop
  • 1
@z-a-k: Propagowanie takowego ustroju w Polsce... jest nielegalne. Jak masz zatwardzenie to nie krzycz narodowy socjalizm, tylko weź leki.
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:16:26 via Wykop
  • -1
gpt patrze opanowane


@z-a-k: Nie. Po prostu znam historię, wiem co działo się podczas II WŚ i słyszałem o tym neonazistowskim zespole.
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:17:13 via Wykop
  • -3
widze, ze znowu nie srales, ale wlacz dzielnie z koszulkami, u typa ktory juz zrobil wiecej dla kraju niz ty xd


@z-a-k: Widzę, że masz obsesję... Tylko słowo na s. Zażyj leki. Pozdro.
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:17:58 via Wykop
  • 1
@Czytelnik30: Co w tym znalezisko jest informacją nieprawdziwą?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:18:22 via Wykop
  • -2
@z-a-k: Czarna lista. Żegnam.
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:19:59 via Wykop
  • -1
@100piwdlapiotsza: Co w tym znalezisku jest informacją nieprawdziwą?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:22:57 via Wykop
  • 1
@matti-nn: Nie nam oceniać. Nie znasz. zapytałem, żeby poznać argumentację. Tak czy inaczej... Znalezisko jest już do kosza, więc temat zakończony (na wykopie).
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:26:48 via Wykop
  • -1
bo to podważanie jego służby...


@100piwdlapiotsza: Ja nigdzie nie kwestionuję jego służby. Został oczyszczony z zarzutów. Jestem w pełni za obroną naszej granicy, za murem, zasiekami, za strzelaniem do nielegalnych (on nie strzelał nawet do nich).

nie jestem narodowcem, ale co mnie obchodzi czy on jest, czy
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 19:29:10 via Wykop
  • -3
@Czytelnik30:
@zespooty_zegareck:

Co tutaj jest informacją nieprawdziwą?

@Infekcja_intymna: Dlaczego nie nadaje się?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 20:58:07 via Wykop
  • -1
@Czytelnik30: Zespół jest neonazistowski. Chwali Hessa, czy niszczenie żydowskiego stanu przez Hitlera. Na koszulce również jest nazistowski symbol: wilczy hak.

Dzięki za normalną odpowiedź.

PS. Mi przeszkadza. Pół Ukrainy kocha Banderę, drugie pół armię czerwoną.
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906
Autor
27.05.2026, 20:58:44 via Wykop
  • -2
@Czytelnik30: Zespół jest neonazistowski. Chwali Hessa, czy niszczenie żydowskiego stanu przez Hitlera. Na koszulce również jest nazistowski symbol: wilczy hak.

https://wykop.pl/link/7951749/neonazistowska-honor-koszulka-zolnierza-uniewinnionego-za-strzelanie-na-granicy/komentarz/137097459/czytelnik30-co-w-tym-znalezisko-jest-informacja-nieprawdziwa#137098841
@Reiter1906 +3
@Czytelnik30: Zespół jest neonazistowski. Chwali Hessa, czy niszczenie żydowskiego stanu przez Hitlera. Na koszulce również jest nazistowski symbol: wilczy hak.

Dzięki za normalną odpowiedź.

PS. Mi przeszkadza. Pół Ukrainy kocha Banderę, drugie pół armię czerwoną.
więcej

865

Sąd uniewinnił żołnierza, który użył broni na granicy.

Wojskowy Sąd Garnizonowy w Lublinie uniewinnił w środę Karola S. oskarżonego o przekroczenie uprawnień. W marcu 2024 r.

PiotrPiter
z
pap.pl
dodany: 27.05.2026, 13:59:08
  • 102
  • #
    wojsko
  • #
    granica
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 27.05.2026, 18:02:38 via Wykop
  • -1
Brawo za wyrok. Jednak żołnierz święty nie jest:

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/wyrok-dla-zolnierza-po-incydencie-na-granicy-karol-s-zalozyl-koszulke-grupy-honor/43dzq9x
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 27.05.2026, 19:00:12 via Wykop
  • 1
@eSUBA94: Nie jest żołnierzem i przebywa zagranicą (na stałe). Przynajmniej tak wyczytałem. Sam zrezygnował. Wyrok go oczyścił, uniewinnił. Nie ma dowodów, że był porywczy. Preferencji wyborczych też nie znam.

492

Jednostka Sił Zbrojnych Ukrainy z kontrowersyjnym imieniem. Polska reaguje

Jednostka Sił Zbrojnych Ukrainy z kontrowersyjnym imieniem. Polska reaguje

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zdecydował o nadaniu jednej z jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy imienia "Bohaterów UPA". Ukraińska Powstańcza Armia, której dotyczy ta decyzja, jest w Polsce uznawana za odpowiedzialną za masowe zbrodnie na ludności polskiej na Wołyniu.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 27.05.2026, 11:41:18
  • 128
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    upa
  • #
    polityka
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 27.05.2026, 18:46:44 via Wykop
  • -3
No i gitara. Ważne, że robią dobrą robotę i nie ma ruskich czołgów pod Warszawą xDDD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

757

Do Lublina zagraniczni studenci przyjeżdzają z rodzinami..

Do Lublina zagraniczni studenci przyjeżdzają z rodzinami..

Kiedyś przyjeżdzali sami. A teraz cała rodzina.

mindy-moo
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 17:08:25
  • 85
  • #
    polska
  • #
    studia
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 26.05.2026, 21:44:04 via Wykop
  • 3
No i komu to przeszkadza? Na pewno nie wyborcom PO (całej koalicji) i PIS-u.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2557

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: 25.05.2026, 16:47:38
  • 446
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 26.05.2026, 16:58:48 via Wykop
  • 1
Z tego co kojarzę to Helana oprócz bycia "najpiękniejszą kobietą na świecie" była też trochę kokietką i zimną suką która właśnie nie przejmowała się do końca tym że przez nią wybuchały wojny. To chyba akurat nie było tylko kwestią tego konkretnego tłumaczenia.

To co na pewno się udało Nolanowi to aspekt że "przez jej urodę wybuchały wojny" - w tym przypadku też właśnie jedna wybuchła. Trochę inna niż u Homera, bo internetowa,
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 26.05.2026, 21:40:57 via Wykop
  • 2
@remul: Chyba się pomyliłem.

W księdze trzeciej, to Priam stara się usprawiedliwić Helenę:

"Chodź do mnie, siądź tu, córko miła:
Obacz męża, przyjaciół, obacz
gatti_di_stradaa
gatti_di_stradaa
26.05.2026, 17:57:50
  • 0
#wislakrakow kogo można dzisiaj sprzedać ze swoich dawnych kumpli
lechie, może śląska https://youtu.be/KmOaG-BSqsk?si=k-sjQ4eMZl1B5Dli
gattidistradaa - #wislakrakow kogo można dzisiaj sprzedać ze swoich dawnych kumpli
le...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 26.05.2026, 21:34:51 via Wykop
  • 1
@gatti_di_stradaa: ale co to jest?
  • Odpowiedz

374

Koszyk podstawowych produktów dla jednej osoby przekroczył już 770 zł

Koszyk podstawowych produktów dla jednej osoby przekroczył już 770 zł

W kwietniu miesięczny koszyk zakupowy dla jednej osoby kosztował już 770,17 zł. To o 7,09 zł więcej niż w marcu i aż o ponad 36 zł więcej niż rok wcześniej - wynika z raportu Indeks Miesięcznych Zakupów przygotowanego przez UCE Research i Uniwersytety WSB Merito,

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 26.05.2026, 07:24:39
  • 95
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    singiel
  • #
    zakupy
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 26.05.2026, 17:22:58 via Wykop
  • 0
gar chilli,


@ElGecko: Podzielisz się przepisem.

makaronami chińskimi,


@ElGecko: coś więcej? Przykład takiego produktu?
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 26.05.2026, 17:28:46 via Wykop
  • 3
@ElGecko: Lecisz do obserwowanych.

482

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

,,POLSKA to RAJ na Ziemi

admin-adsaDASD
z
youtube.com
dodany: 25.05.2026, 12:57:37
  • 92
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    kolumbia
Reiter1906
Reiter1906
Reiter1906 26.05.2026, 17:27:17 via Wykop
  • 5
Przecież PIS już nie rządzi. Co jest?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • Krak w

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.12.2023

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 23.02.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 19.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking