Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
R3VOLUTION

R3VOLUTION

Dołączył 6 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2265
  • Znaleziska 1103
  • Mikroblog 1162
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
  • Dodane (9)
  • Komentowane (30)
  • Plusowane (1123)
techno_mojsze
techno_mojsze
14 godz. i 18 min temu
  • 223
Przypomniałem sobie że miałem kupionego lata temu jakiegoś śmieciucha. Obrót na nim jest już praktycznie zerowy więc jak nagle wyprzedałem kilkaset akcji to spowodowałem spadek o 1,2%, niczym prawdziwy grubas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daray89
daray89
14 godz. i 13 min temu via iOS
  • 45
@Griev: a po kim Ty taki chytry na śmieciuchy?
  • Odpowiedz
Griev
Griev
14 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 4
a po kim Ty taki chytry na


@daray89: zawsze śmieszy ;P

@techno_mojsze: sorki za czepianie się ale tu tyle farmazonów, że po prostu sprawdzam kto
  • Odpowiedz
Jestem_robotem123
Jestem_robotem123
18.05.2026, 22:54:10
  • 260
Przecież jak wleci ten program unijny z ktorego 5mld Euro będzie szło na same drony to małpę zmiecie z planszy xd
#ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_robotem123
Jestem_robotem123
Autor
18.05.2026, 23:27:40 via Wykop
  • 305
@Grits: boli d00pka
  • Odpowiedz
impact18
impact18
19.05.2026, 00:25:44 via Android
  • 30
@Grits: złote kible to w zassranej rossji
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2472
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
17.05.2026, 07:56:08 via Wykop
  • 3262
@arcxa: to normalne
  • Odpowiedz
Cartman_brah
Cartman_brah
17.05.2026, 08:19:08 via iOS
  • 2969
@arcxa: perfekcyjna męska relacja
  • Odpowiedz
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
16.05.2026, 11:32:36
  • 1305
Dziekuje Pan Robert za te piękne 4 lata. To był zaszczyt oglądać Polaka rodaka jako tak ważną postać w tak legendarnym klubie.

#pilkanozna #mecz #lewandowski
RenkaRenkeMyje - Dziekuje Pan Robert za te piękne 4 lata. To był zaszczyt oglądać Pol...

źródło: 1000041302

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sikpi
sikpi
16.05.2026, 11:56:23 via Wykop
  • 175
@RenkaRenkeMyje: ja dziękuję z kolei za te piękne 14 lat, oglądam go od meczu HSV - Borussia 1:5 w 2012 roku, jakkolwiek to zabrzmi ale dzięki niemu na nowo pokochałem piłkę nożną i nie wiem gdzie w przyszłym sezonie zagra, ale jeśli będzie to Arabia to prawdopodobnie znowu przestanę się tym sportem interesować, choć w głębi duszy liczę jeszcze na klub pokroju Juve/Porto na ten ostatni rok w poważnej piłce
  • Odpowiedz
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
Autor
16.05.2026, 12:23:03 via Wykop
  • 154
@sikpi: mam podobnie. Każdy mecz Bayernu i Barcy oglądałem, a mam te kluby totalnie w chuju. Mam nadzieję, że jednak wybierze pozostanie na jakimś sportowym poziomie i pójdzie np do serie a. Łudzę się, że to jeszcze nie koniec tej pięknej historii
  • Odpowiedz
zajsty
zajsty
16.05.2026, 15:28:07
  • 1086
W 34 kolejce Harry Kane zdobywa hattricka.

Anglik kończy sezon ligowy 25/26 z wynikiem 36 goli w 31 spotkaniach.

Po raz kolejny, dzięki za wspólną zabawę.

#bundesliga #mecz #pilkanozna #torjagerkanone2026
zajsty - W 34 kolejce Harry Kane zdobywa hattricka.

Anglik kończy sezon ligowy 25/26...

źródło: KvL34

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass
16.05.2026, 15:29:00 via Wykop
  • 741
@zajsty: No szkoda, szkoda. Widać Anglik nie ma podjazdu do największego Polaka w historii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szyfon
Szyfon
16.05.2026, 15:30:42 via Wykop
  • 899
Szyfon

źródło: 53bef74e4136df6575948f906c0c1cbe

Pobierz
  • Odpowiedz
waro
waro
15.05.2026, 10:01:10
  • 608
Ale taka Helena Trojańska to by weszła jak złoto

#film
waro - Ale taka Helena Trojańska to by weszła jak złoto

#film

źródło: 1000011105

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
15.05.2026, 10:01:52 via Wykop
  • 340
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
15.05.2026, 10:24:48 via Wykop
  • 240
@waro: @Naza_Dzikowski @paluszki_rybne przecież to już jest stara rura ¯\(ツ)/¯
Od wilka z wallstreat i batmana minęło już 10 lat
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
14.05.2026, 04:15:44
  • 1700
6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz
Krzewiciel_prawdy - 6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz

źródło: 20260514_060332

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T__J
T__J
T__J
14.05.2026, 04:47:00 via Android
  • 667
@niewiempoco: z tego co wiem to jest krem na ból d--y
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
14.05.2026, 04:48:57 via Android
  • 601
@Krzewiciel_prawdy Elegancko wariacie, pozytywny przekaz
Pozdrawiam.
z fartem
  • Odpowiedz
Nietaki5
Nietaki5
13.05.2026, 06:02:02
  • 2020
Silnej zjednoczonej Europy nie chcą:
-Chiny
-rosja
-USA
-europejscy zdrajcy
Musimy robic wszustko by jako Europa pozostać sprawczy wśród tych chien ppod tym pięknym sztandarem
Nietaki5 - Silnej zjednoczonej Europy nie chcą:
-Chiny
-rosja 
-USA
-europejscy zdraj...

źródło: 16850

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MiedzygalaktycznyMors
MiedzygalaktycznyMors
13.05.2026, 06:51:08 via Wykop
  • 129
równych sobie


@Dlkvv: XD
  • Odpowiedz
GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
13.05.2026, 07:02:06 via Wypiek
  • 657
@Nietaki5 PiS i konfederacja - ale w sumie już jest Rosja na liście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
11.05.2026, 11:35:43
  • 1223
Polski deep state ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #heheszki
Czoso - Polski deep state ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #heheszki

źródło: 1000058431

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
11.05.2026, 13:23:18 via iOS
  • 882
@Czoso: najlepsza decyzja micka żeby z tego naszego chlewu odejść
  • Odpowiedz
11mac11
11mac11
11.05.2026, 13:27:33 via Wykop
  • 373
@Czoso: @Hadolf_Itler bajkopisarz, który co 5 minut usuwał swoje błędne przewidywania jest idolem wykopków xD chłop mylił się we wszystkim co pisał, krach na rynku przewidywał dosłownie co miesiąc. Wrzucał 100 też na godzinę i raz na 5 lat coś mu się sprawdziło i teraz kreuje się na znawcę rynku xD
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
10.05.2026, 07:40:27
  • 411
#gielda Wyobrażacie sobie strajk w orlenie? 93% pracowników stacji irafinerii mówi zarządowi że kurs urósł znacząco ostatnio i należy im się część tych zysków, bo w sumie to dzięki pracownikom też jest zysk. Chcą powiedzmy 15% tego co firma zarobi w tym roku.

Ja też sobie nie wyobrażam, dlatego jestem całym sercem z pracownikami samsunga, którzy mają rozpocząć strajk 21 maja, bo domagają się części od rosnących zysków firmy.

#
jatutylkonamoment - #gielda Wyobrażacie sobie strajk w orlenie? 93% pracowników stacj...

źródło: image

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
10.05.2026, 07:42:04 via Wykop
  • 411
Chcą powiedzmy 15% tego co firma zarobi w tym roku.


@ja_tu_tylko_na_moment: a jak firma będzie miała straty to się dołożą z własnej pensji?
  • Odpowiedz
Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
10.05.2026, 07:51:55 via Wykop
  • 249
@ja_tu_tylko_na_moment: koreancow popierniczylo. Do roboty chamy.
Podpisano akcjonariusz Samsunga
  • Odpowiedz
32cm
32cm
11.05.2026, 04:42:37
  • 1793
Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a producent sprzedaje wam urządzenie którego prace sam kontroluje i wyznacza wam limit dzienny :D #kosiarki #ogrod
32cm - Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a pr...

źródło: FB_IMG_1778474329940

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
11.05.2026, 04:45:40 via Wykop
  • 1090
@32cm: i to jeszczcze husqvarna za 6k. Masakra.
Czyli oni podaja areal jaki ma kosić i jak dobierzesz do 1000m2 to nie skosi 1200 bo to jej limit. A jak chcesz większa to musisz dać 17 tys. Niezle. Masz te kosiarkę? Ile metrów dziennie kosi do tego limitu?
  • Odpowiedz
interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
11.05.2026, 05:14:08 via Wykop
  • 1316
@32cm: loooooooll co? Serio czy baitujesz? Ale jak niby ograniczają to odgórnie? To jest standardowa praktyka wśród takich sprzetów czy oni tak polecieli w huia?
  • Odpowiedz
CrazyZdzich
CrazyZdzich
09.05.2026, 09:03:39
  • 350
#konfitura #samochodoza
CrazyZdzich - #konfitura #samochodoza

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-9 o 11.02.57

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbig-gibz
zbig-gibz
zbig-gibz
09.05.2026, 09:14:15 via Wykop
  • 456
@CrazyZdzich: czy to sylwia Piratti ? drogowy mentor jej syna "Mielonki" Piratti z zółtej puszki Renault ?
  • Odpowiedz
mateusz-sznurowka
mateusz-sznurowka
mateusz-sznurowka
09.05.2026, 09:37:47 via Wykop
  • 659
@zbig-gibz: widzę, że jesteś pierwszy do szkalowania, a przecież Patryk od 3 lat nie wsiadł za kółko napruty, żadnego mandatu, żadnego przekroczenia prędkości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Markotny_Marek
Markotny_Marek
09.05.2026, 05:00:28
  • 751
Są już pierwsze zdjęcia z parady 😊

#heheszki
Markotny_Marek - Są już pierwsze zdjęcia z parady 😊

#heheszki

źródło: 8462

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
09.05.2026, 08:01:28 via Wykop
  • 20
@Markotny_Marek: To fotka z Izraela?
  • Odpowiedz
sEB-q
sEB-q
09.05.2026, 08:13:42 via Android
  • 136
@Nighthuntero: ślepy czy niedorozwinięty?
  • Odpowiedz
Common_Rail_1337
Common_Rail_1337
07.05.2026, 08:00:39
  • 1207
#wykop #jedzenie #takaprawda
Nie kupujemy sodastream, kupujemy Dafi. Nie wspieramy rzydostwa, wybieramy nasze Polskie.
CommonRail1337 - #wykop #jedzenie #takaprawda
Nie kupujemy sodastream, kupujemy Dafi....

źródło: 688486432_1549845620480232_6566094192302546079_n

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch
07.05.2026, 08:40:45 via Wykop
  • 581
@Common_Rail_1337: Saturator to kawałek plastiku ze sprężynką i uszczelką którego koszt wytworzenia wynosi 5zł, a najtańsze zestawy w promocji kosztują 180zł. Fajnie że dafi konkuruje z soda stream. Ale mogliby ich zmieść z polskiego rynku jak peta ze stołu, a jedyne co robią to nabijają polaków w butelkę, jak Polacy dwutlenek węgla saturatorem.
  • Odpowiedz
kompek
kompek
07.05.2026, 09:21:29 via Wykop
  • 666
kawałek plastiku ze sprężynką i uszczelką którego koszt wytworzenia wynosi 5zł


@Zyzus_tluscioch: no to masz już biznes-plan,teraz wciel go w życie. Skoro - jak sam mówisz - koszt wytworzenia jest tak niski, to nie musisz mieć kapitału i zawojujesz rynek sprzedając maszynki za połowę ceny konkurencji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Pucios87
Pucios87
06.05.2026, 09:00:07
  • 870
Serce rośnie gdy po ponad 4 latach od wybuchu wojny wszyscy zastanawiają sie czy Ukraińcy zaatakują kacapow w dniu ich najwiekszego swieta w centrum moskwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #wojna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piaskun87
piaskun87
06.05.2026, 09:02:30 via Wykop
  • 355
@Pucios87: nie wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
piaskun87 - @Pucios87: nie wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000019125

Pobierz
  • Odpowiedz
the_good_guy
the_good_guy
06.05.2026, 09:47:24 via Wykop
  • 380
@Pucios87: miejmy nadzieję, że najlepszy sprzęt, jaki się pojawi na paradzie 9 maja, będzie produkcji ukraińskiej
  • Odpowiedz
SzczurWentylacyjny
SzczurWentylacyjny
30.04.2026, 09:31:34
  • 288
Bawię się w tą giełdę od roku i powoli dochodzę do wniosku, że inwestowanie w wykopowe śmieciuchy to nie jest najbardziej optymalna strategia inwestycyjna
#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
30.04.2026, 09:35:29 via Wykop
  • 244
@SzczurWentylacyjny: nie no stary, złe śmieciuchy wybierasz, musisz inne wybrać śmieciuchy
  • Odpowiedz
Pokaczu
Pokaczu
Pokaczu
30.04.2026, 10:57:36 via Android
  • 50
@SzczurWentylacyjny: śmieciuch jest dobry. Za mały lewar.
  • Odpowiedz
SpicyButIcy
SpicyButIcy
SpicyButIcy
27.04.2026, 13:31:20
  • 159
Jeden forumowicz XTB postawił szorta na ropę, a drugi longa. Spytacie: który wygrał? Żaden - jeden został wyleszczony o 9:00, a drugi o 10:00.

#gielda #xtb #akcjomariusze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sforce
sforce
27.04.2026, 13:43:55 via iOS
  • 42
@SpicyButIcy: takzwany short szrodingera
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
27.04.2026, 14:17:22 via Wypiek
  • 4
@SpicyButIcy akcjonariusz xtb
  • Odpowiedz
dobrodziejstwo_inwentarza
dobrodziejstwo_inwentarza
26.04.2026, 17:53:55
  • 1486
Szczerze, oglądam ten polsat i jestem w szoku ilu ludzi wysuwa pod adresem konfitury jakieś absurdalne argumenty o tym ile zarabia albo czy odprowadza podatek czy nie, a nie skupiają się na głównej idei jego zachowania, czyli postawie prospołecznej, chęci dbania o infrastrukturę publiczną za którą wszyscy płacimy, bezpieczeństwo.

Nie wiem czy dla tego kraju jest jakiś ratunek.

#konfitura
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
26.04.2026, 17:55:10 via Wykop
  • 431
@dobrodziejstwo_inwentarza: Nie ma właśnie ratunku dlatego dzietność leży. Kraj stracony, społeczeństwo stracone. Pańszczyzna zrobiła swoje.
  • Odpowiedz
dymaczdusz
dymaczdusz
26.04.2026, 18:31:50 via Android
  • 486
@dobrodziejstwo_inwentarza: ten program jest tak zenujacy i o tak niskim poziomie, ze aż boli samo oglądanie. Pierwsze to od razu nazywanie Maksyma prowokatorem a pusta programu jestvtaka, ze jak kierowca się z denerwuje, to ma prawo rozjechac człowieka na chodniku. Dlaczego w tym programie nie ma nikogo z stołecznej policji? Dlaczego, tak malo jest nagrań z pedzacymi po chodnikach samochodani?
  • Odpowiedz
Hfishman1
Hfishman1
22.04.2026, 07:23:52
  • 105
#gielda no to zaczynamy AGM w ASML ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hfishman1 - #gielda no to zaczynamy AGM w ASML ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_20260422_092304

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hfishman1
Hfishman1
Autor
22.04.2026, 07:25:17 via Android
  • 51
@Hfishman1:
Hfishman1 - @Hfishman1:

źródło: IMG_20260422_092411_edit_26344077480354

Pobierz
  • Odpowiedz
Hfishman1
Hfishman1
Autor
22.04.2026, 07:37:00 via Android
  • 53
@minor983: całe 4, powoli staje się większościowym udziałowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hfishman1 - @minor983: całe 4, powoli staje się większościowym udziałowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: IMG_20260422_093635

Pobierz
  • Odpowiedz
p00tinMalpaRU
p00tinMalpaRU
20.04.2026, 09:04:19
  • 905
#nieruchomosci #hreit #kryptowaluty #gielda
Gdy w mediach robią aferę na wyleszczenie ludzi na 350mln zł na Zondacrypto, podczas gdy sam zrobiłeś wałek na 2,5mld zł i nikt oprócz Wykopków o Tobie nie słyszał
p00tinMalpaRU - #nieruchomosci #hreit #kryptowaluty #gielda
Gdy w mediach robią aferę...

źródło: images

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
20.04.2026, 09:05:35 via Android
  • 296
@p00tinMalpaRU: ale ten chlop jest odpychajacy. Zadnych interesow bym z nim nie robil. Juz po samym wygladzie wiadomo ze jakis scam
  • Odpowiedz
virgola
virgola
20.04.2026, 09:10:27 via Wykop
  • 416
@p00tinMalpaRU: Gościowi udało się coś niesamowitego: ściągnął kasę zarówno od inwestorów, jak i od nabywców mieszkań, a także podobno nie płacił podwykonawcom.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 57
  • Strona 1 z 57
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking