Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rumbowy

Rumbowy

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2607
  • Znaleziska 265
  • Mikroblog 2342
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 20
Rumbowy
Rumbowy 06.06.2026, 19:13:09
  • 7
Jakieś problemy dziś ma #biedronka z systemem kaucyjnym na butelki. O oczym dowiedziałem się oczywiście dopiero w kolejce do kasy z bonem na kaucję w kieszeni. Mało tego, bez tego bonu, nie miałem tyle pieniędzy aby zapłacić za wszystkie zakupy które nabrałem. Bon na 24,50zł. Ja mam na karcie 80zł, a zakupy na 86zł.
Usłyszałem wkolejce ze kasy nie przyjmują bonów z dzisiaj. No ale stoję cicho i czekam na
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy
Autor
06.06.2026, 19:19:13 via Android
  • 0
@Zielonkazdr: tak też zrozumiałem z rozmowy poprzedniej klientki z kasjerka, że nie mogli w innych sklepach oddać butelek.
  • Odpowiedz

416

Horror Krzysztofa Kononowicza. Prokuratura rozważa rozszerzenie śledztwa.

Horror Krzysztofa Kononowicza. Prokuratura rozważa rozszerzenie śledztwa.

Śledztwo ws. znęcania nad Kononowiczem nabiera tempa. Nie tylko wątek psychicznego znęcania się nad Krzysztofem Kononowiczem, ale też możliwość popełnienia innych przestępstw analizuje prokuratura.

Emerald84
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 01.06.2026, 06:15:23
  • 39
  • #
    kononowicz
  • #
    patostreamy
  • #
    youtube
  • #
    polskiyoutube
Rumbowy
Rumbowy 01.06.2026, 08:27:45 via Wykop
  • -6
Dlaczego to widzę na głównej skoro 2 z 4 wymienionych tagów mam na czarnej?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KitaxKita
KitaxKita
24.05.2026, 06:09:23
  • 739
Skąd taka wielka afera z tym ukraińcem przy morskim oku, przecież tylko na chwilkę wjechał, nikomu nic się nie stało

#konfitura
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy 24.05.2026, 08:40:22 via Wykop
  • 2
@KitaxKita:

z tym ukraińcem

Sam sobie odpowiedziałeś. Jakby to polak zrobił to pewnie nawet byś o tym nie usłyszał.
  • Odpowiedz
jacas
jacas
17.05.2026, 18:31:25
  • 31
kiwający-się-austriacki-malarz.gif

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy 17.05.2026, 23:50:57 via Wykop
  • 0
@jacas:
Rumbowy - @jacas:
  • Odpowiedz
7ujMejster
7ujMejster
17.05.2026, 06:15:22
  • 389
Plusuja tylko Ci co się starają ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie parę plusow będzie bo demografia słaba
#zwiazki #humorobrazkowy
7ujMejster - Plusuja tylko Ci co się starają ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie parę plusow będzie bo...

źródło: IMG_6915

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy 17.05.2026, 15:34:20 via Wykop
  • 6
@7ujMejster: To mi przypomniało pewnego starego mema w podobnym klimacie
Rumbowy - @7ujMejster: To mi przypomniało pewnego starego mema w podobnym klimacie

źródło: 26e6ed4f11a0925e65c6710c193df430_fb

Pobierz
  • Odpowiedz

Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
17.05.2026, 07:25:07
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy 17.05.2026, 15:24:49 via Wykop
  • 0
@Tozsamosc_prawdziwa:
Rumbowy - @Tozsamosc_prawdziwa:
  • Odpowiedz
Rumbowy
Rumbowy 09.05.2026, 14:09:02
  • 4
7 lat temu w #biedronka prawie zapłaciłem 19 zł za opakowanie pieczarek 500g bo system policzył to jako czteropak. Zauważyłem na szczęście i od tamtej pory sprawdzam KAŻDY paragon zanim wyjde ze sklepu. Przez te 7 lat składałem reklamacje 17 razy. Raz nawet odwoływałem się dwukrotnie do nieuznanej reklamacji aż mi ją uznali. Chodziło o 1.70zł. Nie mam alternatywy, biedronka to jedyny sklep w pobliżu, no i jestem biedny więc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy
Autor
09.05.2026, 14:21:06 via Android
  • 0
@gorzki99: ja zawsze klikam pomiń :/ Przecież sam sie obsługuje na samoobsługowych, to kogo mam oceniać? Tego co mi akceptuje a-----l czy monsterki? Za jedno machnięcie kartą...
  • Odpowiedz
Rumbowy
Rumbowy 05.04.2026, 10:35:53
  • 3
Trzynaście lat temu byłem bezdomnym w Niemczech. Przeżyłem m.in. dzięki zbieraniu puszek i butelek. Dziś 13 lat później mój 6 zmysł wykrywania drogocennych odpadów nadal działa. Wciąż muszę kopnąć zauważoną pustą paczkę papierosów albo jakieś inne pudełko aby sprawdzić czy nie ma nic w środku. Wciąż automatycznie zawieszam wzrok chociaż na ułamek sekundy na każdej zauważonej puszce czy butelce. A widzę je k---a z 20 metrów...
Idąc ostatnio do butelkomatu z torbą
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
05.04.2026, 10:37:05 via Wykop
  • 0
@Rumbowy: powiedzenie pieniądz leży na ulicy tylko trzeba się schylić wiecznie żywe
  • Odpowiedz
Rumbowy
Rumbowy 24.03.2026, 03:27:07
  • 1
@m__b: Dobra Michał, kliknąłem w tą reklame #parkside. No i czuje sie oszukany. Na reklamie jest za 1199zł, a po kliknieciu w baner na stronie pokazuje za 2299zł. Skandal!
Rumbowy - @m__b: Dobra Michał, kliknąłem w tą reklame #parkside. No i czuje sie oszuk...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szonBojowy
szonBojowy
10.03.2026, 23:45:03
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy 11.03.2026, 05:08:13 via Wykop
  • 2
@szonBojowy: O, dzięki bro za przypomnienie. Pora się rozliczyć.
  • Odpowiedz
Rumbowy
Rumbowy 10.03.2026, 06:50:54
  • 2
Do mojej przychodni (Fabryczna 1 w Piasecznie) można się umówić tylko na dany dzien. Rejestracja telefoniczna otwarta od godziny 7:00. Zadzwoniłem dokładnie o 7:00 i bylem 76 w kolejce. Po odczekaniu w kolejce 47minut usłyszałem ze nie ma już miejsc. Kurtyna.
#nfz #lekarz #zalesie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy
Autor
10.03.2026, 07:27:32 via Wykop
  • 0
@MisterMinister: @Ciastek993 Tak zrobiłem. Właśnie złożyłem deklaracje. Ale szkoda, lubiłem tamtą przychodnie ze względu na miejsce :<
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000
14.01.2026, 04:51:48
  • 336
#heheszki
jabol6000 - #heheszki

źródło: 1000010570

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy 15.01.2026, 02:18:03 via Wykop
  • 0
@jabol6000:
Rumbowy - @jabol6000:

źródło: 491603753_1215524887250939_5883210670710935499_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Rumbowy
Rumbowy 03.01.2026, 19:58:24
  • 2
tldr: #biedronka nie przyjęła butelek objętych kaucją.

Dobra, to jak to jest z tym systemem kaucji, bo nie jestem pewien czy kręcić małysza czy nie. Poszedłem do biedronki z butelkami i puszkami objętym kaucją. Był to mój pierwszy raz, bo dopiero od niedawna pojawiły się w sklepach. Nie mam samochodu więc uzbierałem tyle ile mogę komfortowo zanieść w siatce przy okazji robienia zakupów. Pech chciał że automat był przepełniony. Taki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
03.01.2026, 20:17:19 via Wykop
  • 3
@Rumbowy: trzeba było poinformować panią kierownik, że za niezwracanie kaucji jest od 10 000 zł do 500 000 zł kary, i zgłosisz to do ministerstwa, a nie gdzieś do boku, gdzie to oleją.

https://djp.pl/blog/system-kaucyjny-w-polsce/
  • Odpowiedz
wkto
wkto
wkto
03.01.2026, 20:56:11 via Wykop
  • 1
@Rumbowy: w swoim regulaminie dali sobie wyjątek na awarię lub zapełnienie i jak jest automat to nie przewidują zbiórki ręcznej, poza wyjątkami wg własnego uznania (nie wydaje się to zgodne z ustawą).

https://cdn2.biedronka.pl/policies/Regulamin_systemu_kaucyjnego_(obowiązuje_od_26.11.2025).pdf

§ 3.

8. Sklep może odmówić przyjmowania Opakowań jeżeli w danym momencie nie ma możliwości technicznych do przechowywania większej ilości Opakowań aniżeli dotychczasowo przyjęta. Pracownik jest uprawniony poinformować Klienta o miejscu najbliższej zbiórki.

9. W Sklepach wyposażonych w Recyklomaty
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
25.12.2025, 18:52:36
  • 207
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy 25.12.2025, 23:08:54 via Wykop
  • 1
@matixrr: pogchamp babci
  • Odpowiedz
zwykly_szarak
zwykly_szarak
22.11.2025, 08:06:27
  • 104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy 22.11.2025, 13:23:13 via Wykop
  • 3
@zwykly_szarak: Chłop typu rozpłodowy
  • Odpowiedz
Medokin99
Medokin99
21.11.2025, 16:40:07
  • 1043
#motoryzacja #honda

Nawiązując do wpisu

https://wykop.pl/wpis/83961361/motoryzacja-honda-jezeli-mysleliscie-ze-ostatnio-m

Chciałem
@Medokin99 +2249
#motoryzacja #honda

Jeżeli myśleliście że ostatnio mieliście nie farta to przeczytajcie to.
Wczoraj udało mi się zakupić mój pierwszy samochód, byłem wraz z właścicielem na stacji diagnostycznej, żadnej rdzy, żadnych wycieków, perełka.
O godzinie 19 wróciłem pod blok i zaparkowałem, poszedłem spać a o
więcej
Medokin99 - #motoryzacja #honda

Nawiązując do wpisu 

https://wykop.pl/wpis/83961361...

źródło: IMG_8742

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy 22.11.2025, 12:49:24 via Wykop
  • 0
Obok jest szkola szermierki. Jak dla mnie sprawa jest oczywista. Dlaczego pszczelarze nie mogą żyć w zgodzie?
Rumbowy - Obok jest szkola szermierki. Jak dla mnie sprawa jest oczywista. Dlaczego p...

źródło: comment_eXhC8tZO5Ftm0oq3gF3uwQPlZ18MDNf0

Pobierz
  • Odpowiedz
czteroch
czteroch
09.11.2025, 07:29:27
  • 645
#mapporn #gta
W komentarzu nagranie
czteroch - #mapporn #gta 
W komentarzu nagranie

źródło: temp_file8791932309172159470

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy 09.11.2025, 11:46:57 via Wykop
  • 22
@czteroch: dla ludzi bez fb
Rumbowy - @czteroch: dla ludzi bez fb
  • Odpowiedz
Rumbowy
Rumbowy 01.11.2025, 00:34:40
  • 1
Mam bon z roboty na 1000zl do wydania w sferis.pl Chciałbym go spieniężyć bo w sumie nic nie potrzebuje a hajs by się przydał. Co było by najlepsze do odsprzedaży powiedzmy ze strata 10-20%? Wymyśliłem pady do xboxa, ale może macie lepsze pomysły? Mam czas do 19 grudnia, a i mogę brać towar w cenach promocyjnych, wiec chyba lepiej poczekać do promocji świątecznych...
#sferis #kiciochpyta #handel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy
Autor
01.11.2025, 00:48:08 via Wykop
  • 0
@jmuhha: Nah, nie chce dopłacać. Co najwyżej trochę bo i tak musze wydać cały bon na raz (reszta przepada)
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
28.10.2025, 07:17:11
  • 554
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy 28.10.2025, 12:25:10 via Android
  • 1
https://share.google/ak49PngNBJcV9TCxo
Jakby ktoś nie mógł znaleźć.
  • Odpowiedz
MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
24.10.2025, 21:13:22
  • 48
MonsieurLaBoule

źródło: 1452802225-1452790149-dzcogym-1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rumbowy
Rumbowy 25.10.2025, 03:01:23 via Wykop
  • 7
@MonsieurLaBoule:
Rumbowy - @MonsieurLaBoule:

źródło: drny

Pobierz
  • Odpowiedz

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Daniel

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.12.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking