Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko

PolskaPrawicaLubiWCzoko

Dołączył 5 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3355
  • Znaleziska 1632
  • Mikroblog 1723
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
A.....4
konto usunięte 06.03.2024, 05:08:24
  • 6
Byłam świadkiem jak znajomy nie umył rąk po sikaniu. Po konfrontacji okazalo sie że nie myje rąk też po kupie. Spotkaliście sie z czymś takim? do tego giry mu walą niemilosiernie.
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 06.03.2024, 07:57:07 via Wykop
  • 1
@Agamma84: Miałem kiedyś pokój w biurze które było zaraz przy firmowym kiblu. Od tego czasu nie podaje ręki nikomu - w tym kobietom - statystycznie ręce po sikaniu myje co 10 osoba, po sraniu co 5 - firma zatrudniała ponad 100 osób, w tym ludzi którzy z prezesami banków byli na "Ty"
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
19.02.2024, 18:57:41
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 19.02.2024, 20:18:34 via Wykop
  • 3
@2076: Nom, pedały z ONR i MW
  • Odpowiedz

158

Fikołki Sławomira Mentzena w sprawie wspólnego startu Konfederacji z PiS-em

Pokaż treści 18+

Koalicja PiS-u i Konfederacji w Bydgoszczy? Nie sprzedaliśmy się, to oni sprzedali się nam, bo więcej z tego zyskamy!

she-wolf1993
z
twitter.com
dodany: 15.02.2024, 08:39:26
  • 41
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
  • #
    bydgoszcz
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 15.02.2024, 19:45:16 via Wykop
  • -13
@bicep_: pomyliłeś ze szmateckim
Thorkill
Thorkill
15.02.2024, 17:14:12
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 15.02.2024, 19:33:00 via Wykop
  • 0
@arkan997: Obejrzyj sobie to https://www.youtube.com/watch?v=x2DkKnfdMwk - jest tam wątek o tym co zastał Syrski w Bachmucie
  • Odpowiedz

703

Kontrola chatu i osłabianie szyfrowania są nielegalne.To orzeczenie Trybunału...

Kontrola chatu i osłabianie szyfrowania są nielegalne.To orzeczenie Trybunału...

Europejski Trybunał Praw Człowieka oznajmił, że wymogi tworzenia luk w szyfrowaniu w celu inwigilacji oraz przechowywanie wszystkich danych z komunikatorów są nielegalne i naruszają Europejską Konwencję Praw Człowieka. To zapewne koniec "Kontroli Chatu".

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 15.02.2024, 11:52:56
  • 64
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    europa
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    swiat
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 15.02.2024, 13:22:18 via Wykop
  • -2
@sylwke3100: Przecież tak jest od początku, wszystko szyfrowane, za VPNem ale nikt nie pomyśli, że przecież któryś admin ma zawsze główny klucz, poczta jest przeglądana na bieżąco czy twoje zachowania w sieci, ba tak jest w mniejszych firmach (100-200 osób) bo sam takie rozwiązania wprowadzam od przynajmniej 10 lat.
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 15.02.2024, 13:57:06 via Wykop
  • 0
@CzasemTuZerkam: Yup, nawet nie wiesz ilu ludzi ma dziwne fetysze np związane ze zwięrzętami, lub o zgrozo z dziećmi. Albo ile ludzi wali na boku, np urabiając klienta żeby poszli gdzieś indziej (do firmy znajomego) - albo ile ludzie spędzają czasu na FB #!$%@?ąc jacy to są zarobieni
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 15.02.2024, 14:20:35 via Wykop
  • 0
@CzasemTuZerkam: Tak, za dziwne fetysze zwolnienie, za dzieci zwolnienie i psy, za kradzież klienta zwolnienie i sprawa w sądzie - za o----------e się rozmowa, a jak nie pomaga to zwolnienie.
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 15.02.2024, 17:11:12 via Wykop
  • 1
@CzasemTuZerkam: przez 15 lat pracy, widziałem chyba wszystko :) standardem jest p---o, nie obsługiwałem firmy żeby któryś z facetów nie oglądał namiętnie p---o. Do weryfikacji czy ktoś się opierdziela jest wiele sposobów, od ilości danych i czasu trwania sesji np z FB albo YT, po automatyczne screenshoty np co 15 sekund, oko szefa etc - w zależności komu, w jakiej firmie, infrastrukturze itd - to akurat jest najprostsze do zrobienia

235

Kolejna porażka Sienkiewicza ws. mediów publicznych

Kolejna porażka Sienkiewicza ws. mediów publicznych

Sąd rejestrowy oddalił wniosek o zmianę wpisu do KRS zarządu Polskiego Radia, a Sąd Rejonowy oddalił zażalenie na tę decyzję. Wcześniej analogicznie postąpiono w przypadku TVP.

salon24_pl
z
salon24.pl
dodany: 13.02.2024, 13:32:07
  • 97
  • #
    tvp
  • #
    mediapubliczne
  • #
    polityka
  • #
    sad
  • #
    prawo
  • #
    telewizja
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 14.02.2024, 07:12:45 via Wykop
  • 1
@damienbudzik: Jeżeli Sienkiewicz ma IQ orzeszka, to co by tu powiedzieć o Czarnku, Mateckim, Kalecie, Sasinie, Morawieckim, Bosaku, Mentzenie, Wawerze - oni razem wzięci nie mają tyle co ma Sienkiewicz
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 14.02.2024, 07:27:39 via Wykop
  • -4
@damienbudzik: Znam wielu debili z dużą kasą, kasa nie jest wyznacznikiem inteligencji. Dodatkowo autyzm nie jest też oznaką inteligencji, ktoś chory psychicznie nie powinien zajmować funkcji publicznych. Idealnie jego IQ było widać w wywiadach, i projektach ustaw, idiota nie wie nawet jak działają środki antykoncepcyjne
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 14.02.2024, 08:16:44 via Wykop
  • 0
@zimowyporanek: Doskonale, w przeciwieństwie do was rucham regularnie

228

Mentzen o Braunie i gaśnicy: Znowu wyszliśmy na wariatów

Pokaż treści 18+

Mentzen o Braunie i gaśnicy: Znowu wyszliśmy na wariatów

"Znowu wyszliśmy na wariatów. Ta akcja z gaśnicą nam nie pomogła" - powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Sławomir Mentzen, odnosząc się do incydentu z grudnia ubiegłego roku

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 09.02.2024, 09:18:26
  • 107
  • #
    neuropa
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    bekazprawactwa
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 09.02.2024, 09:33:53 via Wykop
  • 50
No tak to jest jak się chce udawać przed centrum, że się nie jest katozamordystycznym autystykiem bez osiągnięć
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 09.02.2024, 09:44:24 via Wykop
  • -5
@Przegrywultimate: Nom, jako jedyny w konfederacji pracuje - ale bez ojca i jego kontaktów byłby zwykłym bananem w Deloitte. Przypomnij mi jak wyglądały projekty uchwał/ustaw na temat podatków? :) Ja podziękuję za taką kancelarię, wmawianie crudziarzom że mogą korzystać z IPBOX'a to też taki średni wyczyn.

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9351400,kosztowny-blad-konfederacji-pomylili-kwote-wolna-z-kwota-zmniejszaja.html
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 09.02.2024, 09:51:49 via Wykop
  • -9
@Aleale2: dodatkowo żałosny i głupi
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 09.02.2024, 09:57:25 via Wykop
  • -10
@Aleale2: W przepisach fiskalnych pewnie tak, co do reszty to tak średnio, aspergerzy są mocni w jednym maks dwóch tematach. Co widać podczas jego rozmów - jest mocno ograniczony
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 09.02.2024, 10:52:57 via Wykop
  • -9
@wojtas_mks: No dobra, może pracuje ktoś poza Sławkiem.

937

Gina Carano pozwała Disney'a. Pomoc finansową zapewnia Elon Musk

Gina Carano pozwała Disney'a. Pomoc finansową zapewnia Elon Musk

Konserwatywna Gina Carano buntowała się przeciwko zaimkom, akcji BLM, aż w końcu wyleciała z The Mandalorian za wpis na Twitterze. Teraz pozwała Disney'a i domaga się przywrócenia do pracy, a wsparcie finansowe pozwu zapewnia sam Elon Musk.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 07.02.2024, 07:30:49
  • 113
  • #
    ciekawostki
  • #
    film
  • #
    seriale
  • #
    elonmusk
  • #
    zainteresowania
  • #
    4konserwy
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 07.02.2024, 08:12:22 via Wykop
  • 54
@kapitan_b---a: Tak samo wielkim urojeniem jest nadreprezentacja osób homo/trans w serialach i filmach, sugerująca że takich osób na świecie jest wiele, ale jest to może 1-3% w zależności od społeczeństwa, a w niektórych pewnie promile.
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 07.02.2024, 08:18:02 via Wykop
  • 10
@klawiszs: Tak, ten sam - i jak Carlsona nie lubię, tak samo nie lubię polityki woke - to są skrajności a szum medialny związany z obydwoma jest tak wielki, jakby świat był podzielony tylko na dwie części. Carlson, polityka Woke, socjalizm, komunizm, nacjonalizm, f-----m, islamizm, katolicyzm, lewaryzm, prawakizm i każdy inny *-izm powinien mieć swoje miejsce w internecie - ale media w żaden sposób nie powinny tego promować.
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 07.02.2024, 10:22:31 via Wykop
  • -1
@Yurakamisa: Dlaczego? Niech rozmawiają, internet jest do tego najlepszym narzędziem, w telewizji niech się toczą dyskusje na poziomie a w internecie możesz prowadzić rozmowę z kim chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz - wykop, reddit, twitter etc - chcesz się zamknąć w bańce; ok, chcesz podyskutować z ludźmi, ok; chcesz porzucać w innych fekaliami ok! - niech będą do tego miejsca przeznaczone i oznaczone - tak żeby każdy mógł sobie

638

Żeńska reprezentacja Chile w zawodach antyterrorystów

Pokaz umiejętności

bidzej
z
twitter.com
dodany: 06.02.2024, 07:11:29
  • 167
  • #
    heheszki
  • #
    humor
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    policja
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 06.02.2024, 12:56:30 via Wykop
  • 123
@Lufio: Owszem, ale to też czasem jedyna opcja obsadzenia stanowisk. U mnie np lokalna komenda to już prawie same kobiety. Jeżdżą tą suką i nic nie robią, bo się boją.
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 06.02.2024, 13:17:17 via Wykop
  • 5
@GrubyKociol: Na uczelniach to jest jakaś choroba, dodatkowe punkty za szparę - kuriozum, w dużych firmach - no cóż, jak ktoś woli zatrudnić 3 kobiety zamiast jednego faceta to jego wola. Ja osobiście założył bym kosmiczny kaganiec wielkim firmom, monopole są z natury złe i toksyczne.
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 06.02.2024, 13:18:50 via Wykop
  • -1
@apo: U mnie jeżdzą we 3 w suce, młodzież broi - zaczepia, tłucze szkło - interwencja wygląda tak, że zamielą kogutem i odjeżdżają. Ale czego się spodziewać, ile po zmianach PiSowskich moskali trwa szkolenie? 8 tygodni? jeszcze nie tak dawno trwało rok - jeszcze ta zdawalność na poziomie 100% - w ogóle nie śmierdzi wałem, nic a nic.

1359

Pracownice przedszkola znęcały się nad 4-latkiem. „Nagrania świadczą o przemocy”

Pokaż treści 18+

Pracownice przedszkola znęcały się nad 4-latkiem. „Nagrania świadczą o przemocy”

- Jak usłyszałem nagranie, to się popłakałem – przyznaje pan Kacper. Pracownice jednego z przedszkoli na Mazowszu miały znęcać się nad 4-letnim synem mężczyzny.

Kolekcjoner_dusz
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 05.02.2024, 21:15:41
  • 261
  • #
    polska
  • #
    mazowsze
  • #
    afera
  • #
    kryminalne
  • #
    patologia
  • #
    bekazpodludzi
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 06.02.2024, 10:50:45 via Wykop
  • -11
@graf_zero: Już Ci tłumacze, z własnych doświadczeń

Jak mieszkasz w powiatówce, gdzie przedszkoli jest <= 20 - to konflikt z przedszkolem robi się głośny - i praktycznie w każdym przedszkolu, dyrekcja jest na bieżąco informowana co się dzieje w innych - wymachiwanie siekierą kończy się tym, że zostajesz z dzieckiem którego nikt nie chce przyjąć dopóki kurz nie opadnie, każde przedszkole i każdy wychowawca ma coś za uszami, raz mniej,
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 06.02.2024, 11:02:51 via Wykop
  • -12
@statystyczny-kowalski: A ja mam inne doświadczenia, mieliśmy 3 przedszkola prywatne i ostatnio przeszliśmy na publiczne. Jakoś posiłków owszem troszkę niższa, ale dziecko wraca wreszcie wybawione.

W prywatnych akademie, katowanie 4 latków układem choreograficznym, wierszykami i występami publicznymi do których przygotowania trwają miesiąc albo dłużej - dzieci zamiast się bawić i socjalizować, wracają sfrustrowane przez przez większość dnia się uczą albo choreografii, wierszyków na pamięć, czy piosenek które nie wpadają w
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 06.02.2024, 11:33:53 via Wykop
  • 0
@graf_zero: Nie, b--ń boże - tłumaczę tylko dlaczego duża część rodziców ulega, i zamiata sprawę pod dywan. Nie każdy ma środki, żeby np opłacać dwa przedszkola jednocześnie bo z jednego wypisujesz, ale umowa trwa, a do drugiego by wypadało puścić jak najszybciej a nie po dwóch miesiącach. Nie każdy ma babcię czy ciotkę która się zaopekuje, my mamy tą komfortową sytuację - że ja pracuję w domu, a partnerka organizuje
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 06.02.2024, 11:42:31 via Wykop
  • 4
@A_D_I_K: Ale ja nigdzie nie pisałem, żeby tego nie robić - wręcz przeciwnie, tylko piszę dlaczego gro rodziców tego nie robi! - wykopki patrzą przez swój pryzmat wielkich oświeconych bananów żyjących w aglomeracjach - które nie stanowią nawet 50% kraju - i robią to co robiła władza w latach 2007-2015 czyli zapomina o tym, że powiatówka istnieje w dodatku jest ich wiecej i próbują przenosić swoje zasady współżycia na grunt
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 06.02.2024, 12:07:21 via Wykop
  • -10
@zmarnowany_czas: eeee tak, zwłaszcza jak jesteś w okolicach 40stki - mieszkam pomiędzy dwoma wielkimi aglomeracjami, do każdej jest przynajmniej godzina jazdy w jedną stronę.
Kobiet się tu prawie nie zatrudnia, facetów głównie na produkcję - znalezienie pracy przez kobietę graniczy z cudem, a znalezienie takiej w której płacą ponad minimalną jest cudem - oferta budżetówki dla kobiety/matki po dłuższym macierzyńskim to skarb, nie wyrzucą Cię do emerytury, zawsze wypłacalni, dodatki
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 06.02.2024, 12:23:40 via Wykop
  • -9
@zmarnowany_czas: U nas jest 30k (małopolska) - robota dla kobiet, pojawia się epizodycznie albo przy malowaniu konstrukcji metalowych, przedszkolach ,biedronkach czy Rossmanie - w dodatku większość ofert w sklepie jest obsadzona zanim się pojawi ogłoszenie. Prac biurowych tu w ogóle nie ma, wszystko obsadzane jest z polecenia.

No nie ma szturmu na budzetówkę bo tam jest ograniczona ilość miejsc, i z reguły dostaje się tam osoba wypatrzona znacznie wcześniej niż
LukaszN
LukaszN
01.02.2024, 09:11:11
  • 264
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 01.02.2024, 10:26:11 via Wykop
  • 1
@Jariii: jeszcze przegryw i incel - prawicowcy nie mają łatwo na rynku matrymonialnym, jedyne na co mogą liczyć to samotne matki z dziećmi
  • Odpowiedz

339

Rachoń pozwał Skibę: po 5 latach się poddał i wycofał pozew ¯\(ツ)/¯

Pokaż treści 18+

Rachoń pozwał Skibę: po 5 latach się poddał i wycofał pozew ¯\(ツ)/¯

Michał Rachoń skierował do sądu prywatny akt oskarżenia przeciwko Krzysztofowi Skibie, bo poczuł się urażony wpisem muzyka, który zarzucił mu moralną odpowiedzialność za śmierć Adamowicza. Po 5 latach zapadła zaskakując decyzja w tej sprawie - pełnomocnik Rachonia poprosił sąd o umorzenie sprawy

konto usunięte
z
rozrywka.radiozet.pl
dodany: 31.01.2024, 07:31:30
  • 97
  • #
    prawo
  • #
    media
  • #
    rachon
  • #
    skiba
  • #
    sadowehistorie
  • #
    bekazpodludzi
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 31.01.2024, 12:55:56 via Wykop
  • 6
@Returned: Wykryło, tylko mają to w dupie - ludzie przestali tu przychodzić, to tylko mała bańka trolli wszystkich partii politycznych
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 31.01.2024, 12:57:15 via Wykop
  • 12
@blessed_by_swiezonka: A za co by miał przeprosić? Rachoń jest takim dziennikarzem jak ja puzonistą. To partyjna szczekaczka która szczekała to co mu napisali.
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 31.01.2024, 13:21:10 via Wykop
  • 1
@Trauma_Teddy: Moralnie odpowiedzialny - ja wiem, że PiSowcy nie mają moralności i nie wiedzą co to, tak samo konfedeśmieci - ale chodzi o to, że jak jątrzysz, kłamiesz, knujesz i podburzasz przeciwko czemuś - i jakiś pajac ze spranym mózgiem (bo mu to wciskali do łba) odwali jakiś numer, to odpowiedzialność moralna spada na tego kto jątrzył, kłamał, knuł i podburzał.
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 31.01.2024, 13:40:26 via Wykop
  • 3
@Trauma_Teddy: I tu masz rację, organizator też powinien za to beknąć. Jeżeli Owsiak rzeczywiście stosuje sztuczki, żeby ograniczyć koszt wydarzenia to też jest za to moralnie odpowiedzialny.

Jest jednak mała różnica, a polega ona na tym, że Owsiak medialny jest w zasadzie 1 dzień w roku (wyłączając woodstock) - a Rachoń codziennie godzinami pchał g---o do łba emerytom i przygłupom.

Dla przykładu, jest grupka chłopaków - podpuszczają się nawzajem, w
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 31.01.2024, 14:08:36 via Wykop
  • 5
@Trauma_Teddy: Nie, Owsiak owszem jest marką - ale medialny jest raz w roku, te kilka wywiadów w ciągu roku trwających po 10 min jest niczym. Ja osobiście widzę go dwa razy w roku, na WOSP i Woodstocku - swojego czasu częściej jak się gryzł z MatkąKurką.

Rachoń, Węże, Kłeczki, Choleckie są moralnie odpowiedzialni za pranie łbów debilom - bo przeciętny odbiorca tych wysrywów ma skończoną maks zawodówkę, jest chory z
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 31.01.2024, 19:50:55 via Wykop
  • 0
@aa-aa: No ja oceniam, i oceniam go jak partyjną szczekaczkę - pokazał jakiś reportaż np na temat zepsutych respiratorów, albo może dysfunkcyjnej prokuratury ziobro? albo może o przesłuchiwaniu kobiet na oddziałach położniczych? może nepotyzm w partii PiS? - nie, nie zrobił niczego takiego, robił to co mu kazano i szczekał tak jak mu kazano, to nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem.

@blessed_by_swiezonka - za słowa że jest MORALNIE ODPOWIEDZIALNY
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 31.01.2024, 20:04:20 via Wykop
  • 1
@majk3l: Nawet kilkoma, poszedł siedzieć za pranie konkubiny - p-----c wobec kobiet jest dość modna w TVP PiS

178

Ile kosztuje nas Kościół?

Ile kosztuje nas Kościół?

No właśnie, kiedy wreszcie zrozumiemy ile kosztuje nas jedynie słuszny związek wyznaniowy w kraju nad Wisłą?

Twardovsky
z
universism.blogspot.com
dodany: 29.01.2024, 02:28:16
  • 68
  • #
    antyklerykalizm
  • #
    kosciol
  • #
    religia
  • #
    katolicyzm
  • #
    chrzescijanstwo
  • #
    wiara
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 29.01.2024, 14:48:48 via Wykop
  • 0
@Radysh: Nom, większość ochrzczona przymusem, albo dla babci. Ja np po pierwszym sakramencie zrozumiałem że to pic na wodę tak samo jak mikołaj, i w rzyci mam beduińskie bajki. Gwiazdowski który jest katolikiem, też pisał - że dzieci poszły do bierzmowania, bo może kiedyś ślub kościelny będą chcieli, a póki co żyją na "kocią łapę" mają dzieci i w dupie kościół. Takich katolików co nie potrzebują kościoła mamy całą masę,
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 29.01.2024, 14:59:42 via Wykop
  • -9
@craftsman: za "opekę" sióstr zakonnych to ja podziękuję - widziałem jak wygląda i wrogowi jej nie życzę, to samo na porodówkach.
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 29.01.2024, 15:03:01 via Wykop
  • 1
@plat1n: A jak tego majątku się dorobił wcześniej? ogniem i mieczem
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 29.01.2024, 15:17:35 via Wykop
  • -2
@Kot_w_butach7: Izrael - jak nie chcą tego utrzymywać to zrobić tam galerię.
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 29.01.2024, 15:41:19 via Wykop
  • -4
@Kot_w_butach7: Nie wiem, nie obchodzi mnie to :) Głosuję losowo na byle kogo, byleby nie był z PiS lub konfedeśmieci. No i w muzum nie siedzi rabin i nie wrzeszczy żeby głosować na jedyną słuszną partię :) za sam mariaż kościoła z władzą należy im się sowity kop w dupę i odcięcie od wszystkiego co państwowe
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 29.01.2024, 17:31:54 via Wykop
  • 0
@januszerka: Nie no kościół nigdy nikogo nie wywłaszczył, nigdy nie układał się z królami czy szlachtą celem osiągnięcia własnych korzyści - kryształowa organizacja. Tak samo jak Wąsik i Kamiński. Odpust to sobie po co wymyślili?
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 30.01.2024, 09:14:21 via Wykop
  • 0
@daniel700: nikt tu nie przyjdzie, bo nie ma po co - nie mamy socjali, a na pewno nie takie żeby arab się mógł utrzymać.
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 30.01.2024, 09:17:54 via Wykop
  • 0
@lolek-lolkowsky-3: Chciałbym, ale nie wydaje mi się - te 30-40% będzie z nami długo. Wiara jest silna też w przegrywach których ilość rośnie wykładniczo, Ci zakładają że jak świat będzie bardziej kościelny i prawicowy to będą mieli szansę na szarą myszkę i lepszą pracę - nie bardzo im idzie pogodzenie się z tym, że już nigdy tak nie będzie - ostał się im jeno mgtow i sznur
Gieekaa
Gieekaa
29.01.2024, 17:47:33
  • 370
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 29.01.2024, 19:40:30 via Wykop
  • 6
@cirspmtugp: Nie, właśnie targetem są ludzie którzy się nienawiścią żywią - typowy polski katolik
  • Odpowiedz

335

Mamy się bronić i czekać na USA Powtórka sprzed 40 lat, tylko Polska zamiast RFN

Pokaż treści 18+

Mamy się bronić i czekać na USA Powtórka sprzed 40 lat, tylko Polska zamiast RFN

Rozpoczynające się właśnie ćwiczenia NATO Steadfast Defender 2024 mają być największym od 1988 r, kiedy odbył się ostatnie ćwiczenia Reforger. Idea obecnych i tamtych jest taka sama: W Europie wybucha wojna, europejscy członkowie NATO muszą się bronić i wytrzymać do nadejścia amerykańskiej odsieczy.

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 29.01.2024, 07:46:47
  • 142
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 29.01.2024, 09:04:01 via Wykop
  • -17
@DEATH_INTJ: To by rozwiązało nasze problemy, polska dzicz mieszkająca na wschód od wisły trafiła by w ręce swoich przodków, a Ci na zachód od wisły staliby się upragnionym niemieckim landem.
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 29.01.2024, 09:41:27 via Wykop
  • -16
@Anomalocaracid: Ale to Ukraińcy, a nie polsko-ruska swołocz

91

Dostarcza auta na front. Zobaczył to na ulicy i dosadnie skomentował

Pokaż treści 18+

Dostarcza auta na front. Zobaczył to na ulicy i dosadnie skomentował

Centrum Warszawy dziś rano. Pan Ukrainiec w wieku zdecydowanie poborowym robi focie swojemu autku za ponad milion. I nie hrywien, a złotych. No przykro mi, ale mnie to bulwersuje potwornie. Ja bym od razu słał i dezertera i auto na front. Nie zapraszam do dyskusji - napisał Exen.

rybak_fischermann
z
o2.pl
dodany: 28.01.2024, 16:18:10
  • 48
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    4x4
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 28.01.2024, 20:12:15 via Wykop
  • -11
@logitive: Myślisz, że u nas byłoby inaczej ? :D Czego mają bronić, rosyjskiego śmierdzącego gówna? bloków z wielkiej płyty? Oligarchii? Łapówkarstwa - to o co "walczą" nie ma ŻADNEJ wartości
officer_K
officer_K
28.01.2024, 17:46:10
  • 148
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 28.01.2024, 19:15:16 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: Wpadły, popatrz na Krzysia - Krzysio teraz się bardzo maskuje
  • Odpowiedz

263

Odejście od oceny prac domowych: 40% uważa to za dobry pomysł, 38% przeciwnie

Odejście od oceny prac domowych: 40% uważa to za dobry pomysł, 38% przeciwnie

40,7 proc. badanych pozytywnie oceniło ideę nieoceniania prac domowych przez nauczycieli. Przeciwne zdanie wyraził podobny odsetek osób - 37,8 proc. Natomiast 21,5 proc. ankietowanych nie miało zdania w tej sprawie.

konto usunięte
z
polsatnews.pl
dodany: 28.01.2024, 08:53:32
  • 354
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
  • #
    dzieci
  • #
    sondaz
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 28.01.2024, 13:57:43 via Wykop
  • -3
@nickson: I są też dzieci ( 5-6 klasa podstawówki ) które "robią" pracę np na angielski, żeby podciągnąć końcową ocenę z 4 na 5 - i zawsze to robią rodzice. Na 4 szkoły podstawowe koło mnie wszędzie za te prace odpowiedzialni są rodzice
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 28.01.2024, 15:28:04 via Wykop
  • -3
@nickson: Tutaj sami zaklinacze, moje dziecko samo robi - każdego rodzica jakiego byś nie spotkał to każdy Ci powie, że jego dziecko samo robi, tylko jakoś tego w oświacie nie widać - do 6 klasy podstawówki większość prac manualnych to prace robione przez rodziców. Pozniej jest to mniej więcej 50/50
piategogrudnia
piategogrudnia
piategogrudnia
26.01.2024, 15:30:27
  • 236
Gdybym kiedykolwiek całkiem stracił pamięć i obudził się nie wiedząc kim jestem, to widzę w tym jeden plus.

Na nowo mógłbym posmakować tego arcydzieła i chłonąć jego każdą minutę. Minęło ponad 13 lat, a ja do dziś pamietam dzień, w którym po raz pierwszy zapoznałem się z zakończeniem tej historii. To było dla mnie niczym metafizyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do końca w mojej pamięci.

#thewire
piategogrudnia - Gdybym kiedykolwiek całkiem stracił pamięć i obudził się nie wiedząc...

źródło: IMG_4056

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 26.01.2024, 20:39:12 via Wykop
  • 3
@piategogrudnia: Polecam Oz - to był pierwszy długi serial HBO

https://www.filmweb.pl/serial/Wi%C4%99zienie+Oz-1997-108340
  • Odpowiedz

40

Policjant dał lepe na twarz nastolatkowi za nazwanie go "Psem"

Policjant dał lepe na twarz nastolatkowi za nazwanie go "Psem"

Kuba zapomniał, że nie pisze komentarza w Internecie.

51431e5c08c95238
z
streamable.com
dodany: 25.01.2024, 10:01:48
  • 54
  • #
    policja
  • #
    polska
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 25.01.2024, 12:29:50 via Wykop
  • -3
@Szab: To ta formacja by nie istniała. Już teraz jest problem, u mnie w powiatowym, wieczorami wozi się patrol składający się z trzech pań policjantek, a interwencja wygląda tak:
- grupa 4-6 chłopaków w wieku 16-20 pije a-----l, rzuca butelkami, zaczepia mieszkańców
- Panie policjantki podjeżdżają, zamielą kogutem dwa razy i odjeżdżają, nawet się nie zatrzymują.
- młodzi w brecht i dalej robią to co robili
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko
PolskaPrawicaLubiWCzoko 25.01.2024, 12:33:14 via Wykop
  • -2
@NoOne2: pewnie tak, p-----c wobec żon/dzieci jest standardem
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.05.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.09.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 08.05.2024

    Rocznica
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking