Wpis z mikrobloga

Oglądam TVN24. Merytoryczna dyskusja o SI. Dwóch fachowców plus dziennikarz. Gadają o wszelkich możliwych zagrożeniach. Także ze strony ruskich. O potrzebach unormowania SI. Potrzebnych nakładach na rozwój SI. Jako że to fachowcy to fajnie się ich słucha. Rzucają jakiś dowcip i wszyscy się uśmiechają chociaż prawdopodobnie widzą się pierwszy raz. Przełączam na tv republika. Zła łunia. Protesty rolników w całej UE. Zły Tusk. Metody stanu wojennego. Złe peło. Niszczo Polske. Całość tych mądrości wygłasza jakiś bliżej nieokreślony no nejm. Później wchodzi sakiewcz z jakiegoś spędu gdzie tłumaczy ludowi jak oglądać jego szczujnię.
#bekazpisu #tvpis #tvrepublika
  • 8
  • Odpowiedz
@Gieekaa: to samo, też oglądałem i mam identyczne przemyslenia, z tą różnicą że nie zeszmaciłem się na deser republiką
naturalnie rozumiem, że w celach poznawczych obejrzałeś to gówno, nic osobistego. ;)
  • Odpowiedz
@Gieekaa: to byli panowie
Filip Konopczyński
prawnik, specjalista ds. regulacji sztucznej inteligencji i nowych technologii
Fundacja Kaleckiego

oraz

prof. Dariusz Jemielniak
wiceprezes PAN, badacz społeczny analizujący dezinformację w sieci i ruchy antynaukowe. Kierownik Katedry Management in Networked and Digital Societies (MINDS) w Akademii Leona Koźmińskiego.
  • Odpowiedz
Przełączam na tv republika. Zła łunia. Protesty rolników w całej UE. Zły Tusk. Metody stanu wojennego. Złe peło. Niszczo Polske. Całość tych mądrości wygłasza jakiś bliżej nieokreślony no nejm. Później wchodzi sakiewcz z jakiegoś spędu gdzie tłumaczy ludowi jak oglądać jego szczujnię.


@Gieekaa: + nachalnie podają informacje do wpłacania pieniędzy na ich działanie xD
  • Odpowiedz
@Gieekaa: Trafiłeś na TVNie wyjątkowo merytoryczną dyskusję o jakimś fachowym temacie i porownujesz to do przedstawiania obecnych wydarzeń (czyli zupełnie inny program, tam jakaś dyskusja tu newsy)? XD

A potem się dziwisz, żeś dzban.
  • Odpowiedz