Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PiotrFr

PiotrFr

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 43880
  • Znaleziska 15541
  • Mikroblog 28339
  • Obserwujący 296
  • Obserwowane 83
KIaudik
KIaudik
22.06.2026, 15:07:22
  • 42
Ludziom zza granicy otwierają się oczy odnośnie pisowców i snusiarza.
Głupkowate próby usprawiedliwienia, dlaczego caryca katarzyna II, shroder i mussolini nadal mają order tylko pokazują jakimi głupimi ruskami pisowcy są xDD
Nie ma nigdzie napisane, że nie wolno odbierać orderów ludziom po śmierci, takie ordery już w przeszłości odbierano po śmiertnie np breżniewowi.

https://www.reddit.com/r/europe/comments/1ucgrfb/polish_presidents_office_explains_why_mussolini/
#ukraina #bekazpisu #bekazprawakow #polska #historia #polityka
KIaudik - Ludziom zza granicy otwierają się oczy odnośnie pisowców i snusiarza. 
Głup...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 15:21:43 via Wykop
  • 23
@Pomorski_Wilk: co to ma do rzeczy? Dlaczego popierasz pozostawienie orderu dla carycy czy Mussoliniego?
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
22.06.2026, 08:34:45
  • 384
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 08:37:25 via Wykop
  • 990
@kankes: za którą granicą? xD
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 13:44:46 via Wykop
  • 0
@choochoomotherfucker:

Krainy Zarzutek


Pewnie bait ale to co w komentarzu, słyszałem nieraz przez dwie dekady emigracji xD
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 15:07:47 via Wykop
  • 0
@choochoomotherfucker: ja wiem.
Piję tylko do tego, czego dotyczył mój komentarz. Polki naprawdę często tak mówią, ni cholery nie wiem dlaczego, bo raczej są w dolnej połowie tabeli ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Mododzyglizda
Mododzyglizda
22.06.2026, 14:22:17
  • 42
Pokazać wam muszę, bo się uduszę. Kupiłem sobie pierwsze w życiu Ducati i jestem zachwycony. 1100ccm pojemności i oczywiście najszybszy kolor. Suche sprzęgło tak hałasuje, że jak ktoś ma pierwszy raz styczność z tym wynalazkiem, to szuka usterki. Chłopy na ulicy się za mną oglądają XD Chyba kupę sobie czapkę z napisem Ducati (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #motocykle #chwalesie
Mododzyglizda - Pokazać wam muszę, bo się uduszę. Kupiłem sobie pierwsze w życiu Duca...

źródło: IMG_0079

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 14:36:45 via Wykop
  • 6
@Mododzyglizda: no w końcu coś normalnego, a nie tylko Hondy i Suzuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 21.06.2026, 20:47:41
  • 6
O kuźwa.
Czyli cały tydzień nie ruszam się z domu

#l-------------j #pogoda #francja
PiotrFr - O kuźwa.
Czyli cały tydzień nie ruszam się z domu 

#l-------------j #pogod...

źródło: 1000037165

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr
Autor
21.06.2026, 20:54:18 via Android
  • 2
@isoverr: problem w tym, że w tych okolicach takich nie ma ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
Autor
21.06.2026, 21:16:48 via Wykop
  • 3
@czemu_dlaczego: tak. To już trzeci rok z rzędu, gdzie na koniec czerwca jestem już po kilku falach takich upałów, za każdym razem padają rekordy. Jednak tydzień to już długo
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
Autor
22.06.2026, 13:45:27 via Wykop
  • 1
@enron: farciarz. Ja muszę siedzieć w basenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xmadesio
xmadesio
22.06.2026, 09:02:37
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 10:31:29 via Wykop
  • 0
@xmadesio: no dobra ale było coś, czy robiłeś tylko za ochroniarza?
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
22.06.2026, 06:32:24
  • 510
W nowym aucie działa klima, szok i niedowierzanie #motoryzacja #samochody #dacia
Lardor - W nowym aucie działa klima, szok i niedowierzanie #motoryzacja #samochody #d...

źródło: 1000095229

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 08:31:39 via Wykop
  • 1
@Lardor:

W nowym aucie działa klima, szok i niedowierzanie


W ilu autach klima w ogóle nie wyrabia, nowa, w pełni sprawna.
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 08:33:31 via Wykop
  • 15
@JestemKaspi:

gdyby byla sprawna to by nie bylo trzeba jej nabijac


A gdyby auto było sprawne, nie trzeba by było wymieniać oleju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja wiem, że większość interesuje się czymś, dopiero jak się popsuje ale klimatyzację również się serwisuje
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 08:42:01 via Wykop
  • 3
@Lardor: ja mówię o osobówkach. Jak dla mnie, to w większości aut klima jest c-----a, zwłaszcza wszystko z Azji. A coś o tym wiem, to moja pogoda w tym tygodniu
PiotrFr - @Lardor: ja mówię o osobówkach. Jak dla mnie, to w większości aut klima jes...

źródło: 1000037165

Pobierz
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 09:52:20 via Wykop
  • 3
@JestemKaspi: wiesz że w układzie klimatyzacji jest olej? Porównanie z lodówką z d--y.
A pompy ciepła się serwisuje czy tak się zostawia, bo przecież sprawne będą zawsze działać?
  • Odpowiedz

33

Nie daj się nabrać na elekrytczną propagandę. Wolimy benzynę i diesla.

Nie daj się nabrać na elekrytczną propagandę. Wolimy benzynę i diesla.

Czy drogie paliwo wywołało w Polsce nagły wzrost zainteresowania samochodami elektrycznymi? Nie. Udział elektryków mocno spada a wśród używanych aut sprowadzanych do naszego kraju królują klasyczne napędy. Polacy kochają benzynę i diesla

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 21.06.2026, 03:07:51
  • 34
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    benzyna
  • #
    diesel
PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 06:44:33 via Wykop
  • 1
@Chris_Karczynski:

Warto też zauważyć cenę zakupu elektryka np. Passata a ID.7


Świetny przykład, bo id7 jest tańszy xD
PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 06:45:06 via Wykop
  • 0
@HabaHabaZutZut: czyli jakiego? Za 20k?
PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 08:40:52 via Wykop
  • 0
@HabaHabaZutZut: przecież nie są droższe xD
Auta bez połączenia z internetem nie ma od dawna, bez względu na napęd. Normalne klamki ma większość aut, wiesz że istnieje coś więcej niż Tesla?
Tak samo normalne przyciski. Mam je w każdym elektryku, klamki też.
Sportowa_Patelnia
Sportowa_Patelnia
Sportowa_Patelnia
21.06.2026, 19:31:05
  • 1
#motoryzacja #logikaniebieskichpaskow
Co jest grane z tymi picupami, że tak mi się podobają i to te zabudowane i podniesione (づ•﹏•)づ zero kompleksów, przeciwnie, natura łaskawa była, zero potrzeb by mieć taki wóz, najlepiej wspominam mazdę MX5 albo 323f z małych aut i bajka. Ale takiego dużego resoraka co dużo pali każdy facet chce mieć, męska część gadziego umysłu, mieć pojazd niezawodny do
Sportowa_Patelnia - #motoryzacja #logikaniebieskichpaskow
Co jest grane z tymi picupa...

źródło: 2279

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 05:06:13 via Wykop
  • 0
@Sportowa_Patelnia: nigdy nie rozumiałem, po co kupować pickupa i go zabudowywać
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 06:02:58 via Wykop
  • 1
@Sportowa_Patelnia: to można zwykle kombi/suva kupić a nie wóz drabiniasty. Ciasne w środku, niewygodny zawias, słaby napęd itp.
Nie oszukujmy się, to tylko kwestia tego, że są tańsze
  • Odpowiedz

568

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...

gargantel
z
rmf24.pl
dodany: 21.06.2026, 10:03:16
  • 227
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    brexit
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 05:19:01 via Wykop
  • 2
@KarmazynowyAstrofizyk:

nie wiadomo, czy to wartości skumulowane czy nie, dzięki temu nie można nawet powiedzieć, czy on pokazuje, że migracja spadła czy wzrosła.

Annual net


Pomijając "trudności" ze zrozumieniem, to jak można pomyśleć, że to wartość skumulowana? Tak, w 2022 w UK było w sumie 100 tys imigrantów z całego świata xD

66

Wolność słowa we Francji straciła swe oblicze

Wolność słowa we Francji straciła swe oblicze

Jesteśmy zmuszani do uległości wobec naszych najeźdźców, zmuszani do kochania naszych prześladowców.

Dawid_Kwlk
z
x.com
dodany: 21.06.2026, 19:11:58
  • 7
  • #
    uchodzcy
  • #
    imigranci
  • #
    francja
  • #
    europa
  • #
    cenzura
  • #
    internet
PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 04:52:48 via Wykop
  • -1
@Dawid_Kwlk: no i spadło wania. Szkoda że jeszcze bana nie wyłapałeś
congobongo
congobongo
21.06.2026, 18:57:41
  • 0
Można już zamawiać e208 GTi!
#motoryzacja #samochody #peugeot
congobongo - Można już zamawiać e208 GTi!
#motoryzacja #samochody #peugeot

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 21.06.2026, 20:10:10 via Wykop
  • 0
@congobongo: nie wiem kto to kupi, jak taniej można mieć a290
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 21.06.2026, 20:10:49 via Wykop
  • 0
@bidzej: skrajnie niedopracowane bo?
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 21.06.2026, 21:15:19 via Wykop
  • 0
@bidzej: a to tak, ale co tu jest typowo EV?
Niestety wiele aut ma c-----y software, VAG, Korea, Japonia,. Renault ma kijową apke (na szczęście jest zamiennik)

@congobongo

a290 (jeździłem) jest niestety gorsza od renault > 5 - alpine nie
  • Odpowiedz
alkoJezus
alkoJezus
19.06.2026, 17:12:32
  • 1394
Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompot

#zwiazki #rozwod
alkoJezus - Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompo...

źródło: 1000014953

Pobierz
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 19.06.2026, 17:49:28 via Wykop
  • 53
@alkoJezus: witam w klubie. Ja do 40 jeszcze mam 3 miesiące ale też właśnie w trakcie.
I też bez orzekania, nawet bez sądu
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 19.06.2026, 21:33:48 via Wykop
  • 5
@MLeko29: okazało się, że na zbyt wiele rzeczy przymykałem oko ¯\(ツ)/¯
Ale luz, to z mojej inicjatywy
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 19.06.2026, 21:58:42 via Wykop
  • 5
@NieBendePrasowac: nie, nie. To żona tu przyjechała (tzn wtedy nią nie była).
No i po 12 latach okazało się, że jednak nie taką zgodną. Myślę, że też ta jej emigracja miała na to wpływ. Lata różnych trudności (adaptacja, dzieci itp) przysłoniły pewne sprawy.
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 20.06.2026, 17:39:12 via Wykop
  • 0
@matt___: nic z tych rzeczy. W pełni zgodnie doszliśmy do wniosku, że jednak do siebie nie pasujemy. Co ciekawe, rodziny po obu stronach tylko na to czekały, bo uważały tak od początku xD
Ale fakt, wielu podejrzewa mnie o zdradę
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 20.06.2026, 18:36:27 via Wykop
  • 0
@matt___: dzieci od dawna pytają, czy będziemy się rozwodzić. Bo wszyscy ich koledzy są po rozwodzie. Dadzą radę
Mimo wszystko jestem zaskoczony, bo swojej o nic nie mogłem zwrócić uwagi bez dramatów. A tu zacząłem d--y temat o rozwodzie i się zgodziła od razu xD
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 20.06.2026, 19:34:11 via Wykop
  • 0
@Ciecierere: eh, gdyby tak było.
Tak naprawdę to ona sama nie wie, czego chce. A ja już jestem tym zmęczony
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 20.06.2026, 20:11:25 via Wykop
  • 0
@Ciecierere:

Moja była żona też " nie wiedziała czego chce " aż musiała sobie kochanka znaleźć, żebym ją kopnął w dupę.


Nie, tam bardziej złożona sprawa. Gdyby miała kogoś, to bym się ucieszył, bo łatwiej wiele rzeczy wytłumaczyć
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 21.06.2026, 09:44:42 via Wykop
  • 0
@Ciecierere: no dobrze, tylko ja ją wypychałem do pracy, szkoły itp. Niby chciała a nie potrafiła się zdecydować. W końcu ja zdecydowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 21.06.2026, 10:10:51 via Wykop
  • 1
@Ciecierere:

Prawdopodobnie co byś nie zrobił to i tak by było źle, bo ona nie wiedziała jak być szczęśliwym i nie chciała być.


A to tak. To był główny powód rozstania. Przyznała mi rację, że sama nie wie. Teraz ma próbować się dowiedzieć (-‸ლ)
Szkoda tylko, że tak późno to do mnie dotarło.
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 21.06.2026, 11:57:28 via Wykop
  • 2
@Ciecierere: dokładnie.
Nawet nie zauważyłem ile zabiło mi to pozytywizmu i chęci do życia, bo działo się latami, stopniowo. Dopiero przewlekły stres mnie obudził. Ale teraz do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
20.06.2026, 19:11:41
  • 2
Przewalone byc taka Kobieta obecnie.
Paradoksalnie lepiej byc chlopem jak chcesz ciekawe klimatyczne,satysfakcjonujace zycie.
Kobieta ma zbyt latwo. Szczegolnie jak kobieta jest od w skali 3/10-9/10 wygladu i nie jest jakos uposledzona psychicznie.
Takie zycie to jak gra w gre na poziomie ultra latwym,latwym.

Kazdy kto gral w jakas strategie i np zaczynal na poziomie trudnosci wysokim,bardzo wysokim ten pewnie zauwazyl ten moment ze taka rywalizacja z gra jest niezwykle wciagajaca,dajaca satysfakcje,pobudzajaca do szukania rozwiazania problemu.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 20.06.2026, 20:25:56 via Wykop
  • 1
@adamsowaanon:

kobieta jest od w skali 3/10-9/10 wygladu


Raczej do 7, maks 8/10. Te najładniejsze wcale nie mają łatwo. Normalni nie podbijają, bo "za wysokie progi",.są głównie skazaxne na Sebixów, co to nie mają oporów
Zresztą z moich obserwacji, im brzydsza, tym trudniej wyrwać
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 20.06.2026, 21:10:32 via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: nie, to nie tak.
Chyba mało kto podbija do takich, bo "pewnie zajęta". Głównie są skazane na przygłupów. Zawsze wolałem uderzać do takich, niż tych przeciętnych, bo przy tych drugich duża konkurencja
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 20.06.2026, 21:34:51 via Wykop
  • 0
@adamsowaanon:

ale one mogły by same wyjść z inicjatywą jak by im się podobał chłop,

No ale trzeba pokonać dogmat i gadzi mózg,

I
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 21.06.2026, 00:57:11 via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: nie wiem czy bardziej. Ale wszyscy mówią, że nie wyglądam jak Polak xD
  • Odpowiedz
GlenGlen12
GlenGlen12
20.06.2026, 08:48:42
  • 0
Ktoś mi powie jakim cudem 7 gospodarka świata to naród gdzie ludzie wszędzie i na wszystko mają wyjeb*ne i o nic nie dbają.

Sprowadzasz auto z Francji? świetnie, będzie poobijane z 15 stron i olej wymieniony może 20 tysięcy temu lub wcale.
Chcesz się dogadać z francuskim klientem? zapraszam za 2 godziny, bo teraz mam sieste, a po przerwie? nikt nic nie wie, nic się nigdzie nie zgadza, na koniec jeszcze otworzy na Ciebie
GlenGlen12 - Ktoś mi powie jakim cudem 7 gospodarka świata to naród gdzie ludzie wszę...

źródło: fr

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 20.06.2026, 09:35:30 via Wykop
  • 1
@GlenGlen12:

Sprowadzasz auto z Francji? świetnie, będzie poobijane z 15 stron i olej wymieniony może 20 tysięcy temu lub wcale.


Możesz sprowadzić ładne, ale to nie ten budżet
  • Odpowiedz
sentymentalny
sentymentalny
sentymentalny
19.06.2026, 21:19:45
  • 7
S---------m sobie życie koncertowo, na własne życzenie. Ale prawdę mówiąc kilka lat temu nic nie zapowiadało tragedii. Pamiętam jak dziś pierwszą randkę z moją obecną żoną. Pamiętam ten błysk w jej oczach i uśmiech. Nigdy z nikim czegoś takiego nie czułem jak wtedy. Wydawało się, że może być tylko dobrze. Po prawie 9 latach razem jestem wrakiem człowieka, codziennie myślę o samobóju albo ucieczce bez śladu. Żona zamieniła moje życie w piekło.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 19.06.2026, 21:37:33 via Wykop
  • 0
@sentymentalny:

Mój mózg już nie kontaktuje momentalnie. Zawsze miałem świetną pamięć i raczej wszystko szybko pojmowałem.


Stres? To straszne g---o, przechodziłem/przechodzę to właśnie. Ogólnie dość podobna sytuacja
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 19.06.2026, 21:50:45 via Wykop
  • 0
@sentymentalny: jeśli to nie bait, dawaj na PW jak chcesz pogadać. Mam podobną sytuację. Do tego podobną z Twojego poprzedniego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@lucek_453 tego nie zmienisz. Pozostaje tylko podjęcie męskiej decyzji
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
18.06.2026, 07:23:20
  • 52
Jak wiecie, wleciały dotacje z programu „Mój Elektryk” i KPO. Państwo sypie kasą z naszych podatków na prawo i lewo, można przytulić od 18 750 zł do nawet 40 000 zł dopłaty do zakupu nowego EV. Za darmo to uczciwa cena, więc dumni przedsiębiorcy i klasa średnia pierwsi ustawiają się w kolejce.

Ale umowa z NFOŚiGW jasno określa wymagania dotyczące promocji. Przez cały okres trwałości projektu (czyli bite 2 lata) masz kategoryczny obligation
Caracas - Jak wiecie, wleciały dotacje z programu „Mój Elektryk” i KPO. Państwo sypie...

źródło: 1000042006

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 19.06.2026, 04:45:43 via Wykop
  • 1
@Cztero0404:

I co z tego? To dalej absolutnie nic nie zmienia. Dlaczego społeczeństwo ma dopłacać komuś do samochodu?


No zmienia. Te dopłaty są po to, żeby właśnie po jakimś czasie nie musieć miesięcznie wyrzucać kilku miliardów, jak teraz.
A i do tego programu nie "dopłaca" nikt, kogo samego nie stać na skorzystanie z niego.
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 19.06.2026, 07:25:04 via Wykop
  • 0
@Cztero0404:

Przepraszam, ale wyrzucać miesięcznie kilku miliardów na co niby?


Na import paliw, których ceny dyktuje kartel.
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 19.06.2026, 14:34:12 via Wykop
  • 1
@Cztero0404:

Jakie kartele?


Ty tak na serio? xD
Już kolega wyżej wyjaśnił.
Pamiętasz ile kosztowało paliwo w czasie covidu? Taka powinna być normalna cena. Wyszło powyżej to walenie w dupę przez szmatogłowych, bo chcą sobie kupować nowe Bentleye, gdy starego trzeba umyć
  • Odpowiedz

2

Maserati będzie miało chińskiego partnera? Ujawniono, że trwają rozmowy

Maserati będzie miało chińskiego partnera? Ujawniono, że trwają rozmowy

Stellantis prowadzi rozmowy z dwoma potencjalnymi partnerami, którzy mają pomóc w odbudowie Maserati. Antonio Filosa zap

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 18.06.2026, 18:20:38
  • 6
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    maserati
  • #
    stellantis
  • #
    chiny
PiotrFr
PiotrFr 19.06.2026, 04:58:19 via Wykop
  • -1
@Adolf_HODLer: nie wiem co tam chcesz za 150k robić co roku? Chyba że robisz kilkadziesiąt tys km rocznie. Ja byłem w okolicy 1/10 tej kwoty serwisując QP V we francuskim ASO

1888

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 269
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
PiotrFr
PiotrFr 19.06.2026, 04:27:15 via Wykop
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt: a r--------e komendy przemyconym granatnikiem i nagroda za to dla sprawcy komu pomogła? xD
PiotrFr
PiotrFr 19.06.2026, 04:30:30 via Wykop
  • 1
@Latarenko:

to znaczy, że jesteś "uśmiechnięty" który niczym się nie różni od wyborców Pisu.


Przecież jesteś wyborcą PiSu, ba, nawet fanatykiem. Czyli to jednak obraza? xD
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 31
  • Strona 2 z 31
  • >
  • Francja
  • https://wykop.pl/tag/francjadasielubic

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • VIP
    od 10.09.2022

    VIP
  • Rocznica
    od 04.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.08.2025

    Mikroblogger
  • Kałasznikow
    od 27.03.2023

    Kałasznikow
  • Wykopowicz
    od 22.09.2024

    Wykopowicz
  • Gadżeciarz
    od 14.02.2024

    Gadżeciarz

Autorskie tagi

  • #francjadasielubic

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking