Ludziom zza granicy otwierają się oczy odnośnie pisowców i snusiarza. Głupkowate próby usprawiedliwienia, dlaczego caryca katarzyna II, shroder i mussolini nadal mają order tylko pokazują jakimi głupimi ruskami pisowcy są xDD Nie ma nigdzie napisane, że nie wolno odbierać orderów ludziom po śmierci, takie ordery już w przeszłości odbierano po śmiertnie np breżniewowi.
@choochoomotherfucker: ja wiem. Piję tylko do tego, czego dotyczył mój komentarz. Polki naprawdę często tak mówią, ni cholery nie wiem dlaczego, bo raczej są w dolnej połowie tabeli ¯\(ツ)/¯
Pokazać wam muszę, bo się uduszę. Kupiłem sobie pierwsze w życiu Ducati i jestem zachwycony. 1100ccm pojemności i oczywiście najszybszy kolor. Suche sprzęgło tak hałasuje, że jak ktoś ma pierwszy raz styczność z tym wynalazkiem, to szuka usterki. Chłopy na ulicy się za mną oglądają XD Chyba kupę sobie czapkę z napisem Ducati (⌐͡■͜ʖ͡■) #motocykle #chwalesie
@czemu_dlaczego: tak. To już trzeci rok z rzędu, gdzie na koniec czerwca jestem już po kilku falach takich upałów, za każdym razem padają rekordy. Jednak tydzień to już długo
gdyby byla sprawna to by nie bylo trzeba jej nabijac
A gdyby auto było sprawne, nie trzeba by było wymieniać oleju ( ͡°͜ʖ͡°) Ja wiem, że większość interesuje się czymś, dopiero jak się popsuje ale klimatyzację również się serwisuje
@Lardor: ja mówię o osobówkach. Jak dla mnie, to w większości aut klima jest c-----a, zwłaszcza wszystko z Azji. A coś o tym wiem, to moja pogoda w tym tygodniu
@JestemKaspi: wiesz że w układzie klimatyzacji jest olej? Porównanie z lodówką z d--y. A pompy ciepła się serwisuje czy tak się zostawia, bo przecież sprawne będą zawsze działać?
Czy drogie paliwo wywołało w Polsce nagły wzrost zainteresowania samochodami elektrycznymi? Nie. Udział elektryków mocno spada a wśród używanych aut sprowadzanych do naszego kraju królują klasyczne napędy. Polacy kochają benzynę i diesla
@HabaHabaZutZut: przecież nie są droższe xD Auta bez połączenia z internetem nie ma od dawna, bez względu na napęd. Normalne klamki ma większość aut, wiesz że istnieje coś więcej niż Tesla? Tak samo normalne przyciski. Mam je w każdym elektryku, klamki też.
#motoryzacja #logikaniebieskichpaskow Co jest grane z tymi picupami, że tak mi się podobają i to te zabudowane i podniesione (づ•﹏•)づ zero kompleksów, przeciwnie, natura łaskawa była, zero potrzeb by mieć taki wóz, najlepiej wspominam mazdę MX5 albo 323f z małych aut i bajka. Ale takiego dużego resoraka co dużo pali każdy facet chce mieć, męska część gadziego umysłu, mieć pojazd niezawodny do
@Sportowa_Patelnia: to można zwykle kombi/suva kupić a nie wóz drabiniasty. Ciasne w środku, niewygodny zawias, słaby napęd itp. Nie oszukujmy się, to tylko kwestia tego, że są tańsze
Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...
nie wiadomo, czy to wartości skumulowane czy nie, dzięki temu nie można nawet powiedzieć, czy on pokazuje, że migracja spadła czy wzrosła.
Annual net
Pomijając "trudności" ze zrozumieniem, to jak można pomyśleć, że to wartość skumulowana? Tak, w 2022 w UK było w sumie 100 tys imigrantów z całego świata xD
@bidzej: a to tak, ale co tu jest typowo EV? Niestety wiele aut ma c-----y software, VAG, Korea, Japonia,. Renault ma kijową apke (na szczęście jest zamiennik)
@NieBendePrasowac: nie, nie. To żona tu przyjechała (tzn wtedy nią nie była). No i po 12 latach okazało się, że jednak nie taką zgodną. Myślę, że też ta jej emigracja miała na to wpływ. Lata różnych trudności (adaptacja, dzieci itp) przysłoniły pewne sprawy.
@matt___: nic z tych rzeczy. W pełni zgodnie doszliśmy do wniosku, że jednak do siebie nie pasujemy. Co ciekawe, rodziny po obu stronach tylko na to czekały, bo uważały tak od początku xD Ale fakt, wielu podejrzewa mnie o zdradę
@matt___: dzieci od dawna pytają, czy będziemy się rozwodzić. Bo wszyscy ich koledzy są po rozwodzie. Dadzą radę Mimo wszystko jestem zaskoczony, bo swojej o nic nie mogłem zwrócić uwagi bez dramatów. A tu zacząłem d--y temat o rozwodzie i się zgodziła od razu xD
Prawdopodobnie co byś nie zrobił to i tak by było źle, bo ona nie wiedziała jak być szczęśliwym i nie chciała być.
A to tak. To był główny powód rozstania. Przyznała mi rację, że sama nie wie. Teraz ma próbować się dowiedzieć (-‸ლ) Szkoda tylko, że tak późno to do mnie dotarło.
@Ciecierere: dokładnie. Nawet nie zauważyłem ile zabiło mi to pozytywizmu i chęci do życia, bo działo się latami, stopniowo. Dopiero przewlekły stres mnie obudził. Ale teraz do przodu ( ͡°͜ʖ͡°)
Przewalone byc taka Kobieta obecnie. Paradoksalnie lepiej byc chlopem jak chcesz ciekawe klimatyczne,satysfakcjonujace zycie. Kobieta ma zbyt latwo. Szczegolnie jak kobieta jest od w skali 3/10-9/10 wygladu i nie jest jakos uposledzona psychicznie. Takie zycie to jak gra w gre na poziomie ultra latwym,latwym.
Kazdy kto gral w jakas strategie i np zaczynal na poziomie trudnosci wysokim,bardzo wysokim ten pewnie zauwazyl ten moment ze taka rywalizacja z gra jest niezwykle wciagajaca,dajaca satysfakcje,pobudzajaca do szukania rozwiazania problemu.
Raczej do 7, maks 8/10. Te najładniejsze wcale nie mają łatwo. Normalni nie podbijają, bo "za wysokie progi",.są głównie skazaxne na Sebixów, co to nie mają oporów Zresztą z moich obserwacji, im brzydsza, tym trudniej wyrwać
@adamsowaanon: nie, to nie tak. Chyba mało kto podbija do takich, bo "pewnie zajęta". Głównie są skazane na przygłupów. Zawsze wolałem uderzać do takich, niż tych przeciętnych, bo przy tych drugich duża konkurencja
Ktoś mi powie jakim cudem 7 gospodarka świata to naród gdzie ludzie wszędzie i na wszystko mają wyjeb*ne i o nic nie dbają.
Sprowadzasz auto z Francji? świetnie, będzie poobijane z 15 stron i olej wymieniony może 20 tysięcy temu lub wcale. Chcesz się dogadać z francuskim klientem? zapraszam za 2 godziny, bo teraz mam sieste, a po przerwie? nikt nic nie wie, nic się nigdzie nie zgadza, na koniec jeszcze otworzy na Ciebie
S---------m sobie życie koncertowo, na własne życzenie. Ale prawdę mówiąc kilka lat temu nic nie zapowiadało tragedii. Pamiętam jak dziś pierwszą randkę z moją obecną żoną. Pamiętam ten błysk w jej oczach i uśmiech. Nigdy z nikim czegoś takiego nie czułem jak wtedy. Wydawało się, że może być tylko dobrze. Po prawie 9 latach razem jestem wrakiem człowieka, codziennie myślę o samobóju albo ucieczce bez śladu. Żona zamieniła moje życie w piekło.
Jak wiecie, wleciały dotacje z programu „Mój Elektryk” i KPO. Państwo sypie kasą z naszych podatków na prawo i lewo, można przytulić od 18 750 zł do nawet 40 000 zł dopłaty do zakupu nowego EV. Za darmo to uczciwa cena, więc dumni przedsiębiorcy i klasa średnia pierwsi ustawiają się w kolejce.
Ale umowa z NFOŚiGW jasno określa wymagania dotyczące promocji. Przez cały okres trwałości projektu (czyli bite 2 lata) masz kategoryczny obligation
I co z tego? To dalej absolutnie nic nie zmienia. Dlaczego społeczeństwo ma dopłacać komuś do samochodu?
No zmienia. Te dopłaty są po to, żeby właśnie po jakimś czasie nie musieć miesięcznie wyrzucać kilku miliardów, jak teraz. A i do tego programu nie "dopłaca" nikt, kogo samego nie stać na skorzystanie z niego.
Ty tak na serio? xD Już kolega wyżej wyjaśnił. Pamiętasz ile kosztowało paliwo w czasie covidu? Taka powinna być normalna cena. Wyszło powyżej to walenie w dupę przez szmatogłowych, bo chcą sobie kupować nowe Bentleye, gdy starego trzeba umyć
@Adolf_HODLer: nie wiem co tam chcesz za 150k robić co roku? Chyba że robisz kilkadziesiąt tys km rocznie. Ja byłem w okolicy 1/10 tej kwoty serwisując QP V we francuskim ASO
Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.
Głupkowate próby usprawiedliwienia, dlaczego caryca katarzyna II, shroder i mussolini nadal mają order tylko pokazują jakimi głupimi ruskami pisowcy są xDD
Nie ma nigdzie napisane, że nie wolno odbierać orderów ludziom po śmierci, takie ordery już w przeszłości odbierano po śmiertnie np breżniewowi.
https://www.reddit.com/r/europe/comments/1ucgrfb/polish_presidents_office_explains_why_mussolini/
#ukraina #bekazpisu #bekazprawakow #polska #historia #polityka
źródło: image
Pobierz