Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Maye

Maye

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1931
  • Znaleziska 86
  • Mikroblog 1845
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 7
  • Dodane (59)
  • Komentowane (617)
  • Plusowane (1169)
Maye
Maye 19.06.2026, 08:25:15
  • 38
Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @Kiszak, okazało się, że chłopak popełnił pyszne ziemniaczki. Przejadł się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 18.06.2026, 14:39:05
  • 47
Porozmawiajmy merytorycznie. Robienie gier jest proste, nawet jedna osoba może zrobić stardew valley czy vampire survivors po prostu nie umiecie robić gier.
#kiszak
Maye - Porozmawiajmy merytorycznie. Robienie gier jest proste, nawet jedna osoba może...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Endefis
Endefis
18.06.2026, 14:50:49 via Wykop
  • 31
@Maye: no easy jest robienie gier, po co ten rockstar games, larian studios itp tyle ludzi zatrudniają. My tu z mariuszkami z chatu od buta lepsze gry robimy niż twórcy indie i gier aa.
  • Odpowiedz
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
18.06.2026, 14:51:56 via Wykop
  • 26
@Maye: sobie dłubią już tak 3 lata gdzieś
  • Odpowiedz
Maye
Maye 18.06.2026, 14:15:32
  • 36
Ja chyba źle krytykuję widzowie
#kiszak
Maye - Ja chyba źle krytykuję widzowie
#kiszak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ActiveekHere
ActiveekHere
18.06.2026, 14:17:35 via Wykop
  • 13
@Maye: Jak masz problem z komentarzami to jest twój problem!
ActiveekHere - @Maye: Jak masz problem z komentarzami to jest twój problem!
  • Odpowiedz
Maye
Maye
Autor
18.06.2026, 14:43:23 via Wykop
  • 2
@Pan_Smuggler: Bo ten upośledzony portal ma limit rozmiaru pliku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Maye
Maye 18.06.2026, 14:12:01
  • 18
Dobrą robotę robisz mati, ubisoft po prostu chce się zemścić.
#kiszak
Maye - Dobrą robotę robisz mati, ubisoft po prostu chce się zemścić.
#kiszak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragnipurake
Dragnipurake
18.06.2026, 14:13:29 via Wykop
  • 31
@Maye: Była konkubina też typowa patuska, więc nie ma co jej bronić xD.
  • Odpowiedz
Maye
Maye
Autor
18.06.2026, 14:44:26 via Wykop
  • 18
@Pan_Smuggler: Ale wyjaśnisz widzu co to znaczy "w jakim kontekście"? Teraz uwaga jest na tobie uwaga czat, czekamy co widz odpowie.
  • Odpowiedz
Maye
Maye 18.06.2026, 13:50:07
  • 27
To już zaszło za daleko widzowie, ja to tak tego nie zostawię.
muremzakiszakiem #kiszak
Maye - To już zaszło za daleko widzowie, ja to tak tego nie zostawię.
muremzakiszakie...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaevy10
Blaevy10
Blaevy10
18.06.2026, 13:56:16 via Wykop
  • 11
@Maye: "Widzowie, musimy porozmawiać" - prowadzi monolog.
  • Odpowiedz
thekikonn
thekikonn
thekikonn
18.06.2026, 14:24:43 via Wykop
  • 9
@Maye: a akurat widziałem kilka komentarzy pod jego ostatnim monologiem broniacych kiszaka, że on w sumie nigdy do nikogo nie robił personalnych wycieczek xdd Ci jego fani to porządne debile są.
  • Odpowiedz
Maye
Maye 18.06.2026, 09:15:58
  • 10
Chyba nie chcecie mi powiedzieć chłopaki, że ktoś rozstrząsnął wielką aferę o jedno zdjęcie i zwyczajne pomówienie od losowego użytkownika z zerową liczbą widzów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo bardzo byłoby to komiczne, jakby nagle twierdza się znowu oblężyła, bo Maciuś w 20-stym komentarzu do posta wrzucił, że Amanda sra do gara i Mati to w-------a, po czym przez 2 godziny matosz to debunkuje na strumyku. ( ͡
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemiecki-ekko
niemiecki-ekko
niemiecki-ekko
18.06.2026, 09:19:20 via Wykop
  • 2
@Maye: "Widzicie widzowie? Czyste zęby. Nie jadłem kupy Amandy. TO JEST W OGÓLE ABSURD ŻE SIĘ TŁUMACZYĆ Z TEGO MUSZĘ. Ludos!"
  • Odpowiedz
Maye
Maye 03.06.2026, 22:30:58
  • 11
porzygałam
porzygałam się przez kamere

w 2 miesiące™
tekst dolny

#kiszak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 03.06.2026, 19:56:18
  • 2
Farmazoniarz chciał się porównywać z obecnym stanem rimejka, a ten jego oblany projekt zaliczeniowy na żadnej płaszczyźnie nie dorównuje pierwszemu teaserowi z 2019 roku, czyli zanim rozpoczął się faktyczny development. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

inb4, nie bronię gniota Alkimii

#kiszak #endofeden
Maye - Farmazoniarz chciał się porównywać z obecnym stanem rimejka, a ten jego oblany...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DawidiXXX
DawidiXXX
03.06.2026, 20:22:04 via Wykop
  • 0
@Maye: gniota alkimi xD lepiej w pedalskie soulsy grac xdd
  • Odpowiedz
Maye
Maye
Autor
03.06.2026, 20:25:08 via Wykop
  • 0
@DawidiXXX: Jakie soulsy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyłapałeś mnie żebym pisała cokolwiek o soulsach czy tak o sobie chochołka stworzyłeś?
No bo chyba nie zamierzasz bronić rimejkowania gier chujwiepoco?
  • Odpowiedz
Maye
Maye 03.06.2026, 18:48:50
  • 9
Jest dokładnie tak jak się spodziewałam, bo na greenlight sporo widziałam takich prototypów, tylko że były robione 9 lat temu bez dostępu do Antigravity czy Cloude Code. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy kto wpłacił jakiekolwiek pieniądze na zrzutkę jest sto razy większym jeleniem niż ci co uwierzyli w Dzieje Khorinis, bo farmazoniarz sam się nam przedstawił w swoich podcastach i smród było czuć na kilometr.

Nazwał to "grywalnym
Maye - Jest dokładnie tak jak się spodziewałam, bo na greenlight sporo widziałam taki...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorniti
Gorniti
03.06.2026, 18:50:29 via Wykop
  • 0
@Maye: to Klekacz nie wystarczy by demko było grywalne? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Maye
Maye 02.06.2026, 09:12:06
  • 32
Prawdziwy dev udziela lekcji pokory słabemu podcasterowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiszak
Maye - Prawdziwy dev udziela lekcji pokory słabemu podcasterowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiszak

źródło: gadkaszmatka

Pobierz
Maye - Prawdziwy dev udziela lekcji pokory słabemu podcasterowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiszak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miloszy
miloszy
miloszy
02.06.2026, 11:25:32 via Wykop
  • 3
@Maye: długo się komentarz nie utrzyma
  • Odpowiedz
Maye
Maye 22.05.2026, 10:38:29
  • 7
O co chłopaki chodzi z tymi nowymi miniaturkami podkarpackiego bumslayera? xD Myślałam, że on kreuje się na takiego wysublimowanego znawcę stylistyki, smaku i dobrego gustu dopieszczającego scenę, identyfikację wizualną i nawet merch kanału niczym Rusty Cage (słabe porównanie akurat, bo łoniakobrody nie umie grać na żadnym instrumencie co niedawno udowodnił).
A tu najnowszy rzut miniaturek z napuchniętą papą przekrwioną od wysokoprocentowego alkoholu, gdzie komizm mimiki dorównuje najbardziej raczkującym kanałom commentary. ( ͡
Maye - O co chłopaki chodzi z tymi nowymi miniaturkami podkarpackiego bumslayera? xD ...

źródło: jakniekorzystaczai

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorniti
Gorniti
22.05.2026, 10:52:19 via Wykop
  • 3
@Maye: Może zajf już sobie dał spokój i musi zastąpić jego miniaturki innymi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908
22.05.2026, 12:17:41 via Wykop
  • 5
podkarpackiego bumslayera


@Maye: xD
  • Odpowiedz
Maye
Maye 27.04.2026, 20:18:40
  • 16
Nie wierzyłam w tę wersję "0.0.4" po 1.5 roku developmentu, ale weszłam i się przekonałam.

A Wy chłopaki jak stoicie z projektem na "podstawy projektowania gier 2d"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiszak #programowanie #programista15k #gry
Maye - Nie wierzyłam w tę wersję "0.0.4" po 1.5 roku developmentu, ale weszłam i się ...

źródło: adobeflash_gierka_2007rok

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
27.04.2026, 20:34:51 via Wykop
  • 17
@Maye: to wyglada jak sword and sandals czy inna flashowa gierka xD
  • Odpowiedz
Maye
Maye
Autor
27.04.2026, 20:35:53 via Wykop
  • 14
@Maye: to wyglada jak sword and sandals czy inna flashowa gierka xD

@Jonasz-Kiszke-Mikke: Popatrz na podpis do obrazka xD
  • Odpowiedz
Maye
Maye 17.04.2026, 18:43:03
  • 19
Zarzucają chłopowi, że łamie konstytucje i olewa obowiazki prezydenta jakby panował system prezydencki, a on się ich pyta "no właśnie, co myślicie o systemie prezydenckim?".

Wyżyny bezczelności

#kanalzero
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 28.12.2025, 11:44:00
  • 9
Czując się zobowiązana do uzupełnienia uniwersum, podrzucam link dla niewtajemniczonych.
Ziemniaczana gotka jeszcze niedawno próbowała swoich sił w opowiastkach o mordercach i creepypastach. Wzorem swojego boja, wykorzystywała czyjąś pracę <dziennikarską> do tworzenia swojego contentu.

Dla mnie jest to szczególnie obrzydliwe, bo będąc obeznana we wszelkich podcastach true-crime, zdaję sobie sprawę, że w zdecydowanej większości dokonują plagiatu zaledwie leniwie czytając czyjeś relacje z artykułów lub książek (podanie źródła tutaj z niczego nie zwalnia,
Maye - Czując się zobowiązana do uzupełnienia uniwersum, podrzucam link dla niewtajem...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xXxV4r3l5ExXx
xXxV4r3l5ExXx
28.12.2025, 11:57:01 via Wykop
  • 19
@Maye: dama kier z temu xD
  • Odpowiedz
Maye
Maye
Autor
28.12.2025, 13:40:36 via Wykop
  • 2
@AstroBoy: Płakała nie będę. Aczkolwiek najlepszym wyjściem jest po prostu zakup od dziennikarzy praw do rozmów, relacji i researchu. A jak się nie ma siana, to niech się nie robi wtórnych materiałów. Wyjątkiem jest przeklad na inny język, ale to też trzeba jasno oznaczyć i mieć zgodę autora materiału oryginalnego.
  • Odpowiedz
Maye
Maye 19.12.2025, 17:46:14
  • 3
Strasznie śmieszą mnie wpisy narzekające na dłużyzny i monotonię. Przecież dokładnie taki był BB i BCS, w szczególności we wczesnych sezonach. Zdejmijcie klapki z oczu to załapiecie, że wszystkie te seriale są mocno przehypowane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pluribus
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

solejukowski
solejukowski
19.12.2025, 17:49:27 via Android
  • 5
@Maye: nieprawda, BB i BCS było wypełnione wyrazistymi bohaterami i iskrzącymi relacjami, dialogami między nimi, tu tego w ogóle nie ma
  • Odpowiedz
Maye
Maye
Autor
19.12.2025, 19:40:14 via Wykop
  • 1
@r5678: Pluribus ma potencjał, bo to ciekawy eksperyment myślowy (jak Black Mirror tylko 5x dłuższy niż powinien być xD) i mimo bycia sci-fi, wciąż jest bardziej wiarygodny niż przygody dziadka od chemii, którego nikt nie pyta co robił przez cały dzień.
  • Odpowiedz
Maye
Maye 14.12.2025, 17:39:43
  • 37
Po dłuższym czasie weszłam spojrzeć jak tam czat u kapitana łoniakobrodego i efekt zbija z nóg. Streamelements najaktywniejszym userem, ratio 0.5 wiadomości na minutę, spadek widzów avg o jakieś 450, mina nietęga i brak chęci u mesjasza gejmingu, że aż kładzie się na fotelu, na słuchawkach snejki, a w tle niczym gwóźdź do trumny gra sobie "Billy talent - The Ex".

Nie pozostaje mi dodać nic innego prócz:
Dobra robota ( ͡
Maye - Po dłuższym czasie weszłam spojrzeć jak tam czat u kapitana łoniakobrodego i e...

źródło: theex

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye
Autor
14.12.2025, 17:41:10 via Wykop
  • 9
I would have given my life for her
She was the one that knocked me over
Now I'm alone sitting on the corner

(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
T0pi5
T0pi5
T0pi5
14.12.2025, 21:57:28 via Wykop
  • 7
@Maye: Nie cisnijcie go, bo mu atencje dajecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A prawda jest taka, ze dzieki tym dramom normiki maja tez przesyt rumuna. Do tego rumun jest grzeczniejszy i sie uspokoil, wiec w zasadzie nie ma go po co ogladac.
  • Odpowiedz
Maye
Maye 16.11.2025, 20:52:08
  • 5
Ja dobrze poznaję dzisiejszy facial look matiego - taki sam miał jak zdechł mu kot i pół streama przepłakał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiszak
Maye - Ja dobrze poznaję dzisiejszy facial look matiego - taki sam miał jak zdechł mu...

źródło: 89jfds2ha

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 15.11.2025, 10:55:17
  • 72
Dziś mija okrągły rok od zapowiedzi 6-miesięcznych prac nad Skeletalem, czyli projektem mającym udowodnić, że tworzenie gier jest proste i nie potrzeba do tego niewiadomo jak dużo środków.
Mati podjarany jak student podczas pierwszego dnia na zajęciach po otrzymaniu tematu pracy zaliczeniowej, a jak jest potem to rumun dał Wam przykład. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiszak
Maye - Dziś mija okrągły rok od zapowiedzi 6-miesięcznych prac nad Skeletalem, czyli ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bujak
Bujak
15.11.2025, 11:05:32 via Wykop
  • 17
@Maye: mówił rok temu że wyda za pół roku, to wyda, nie trzeba mu co rok przypominać
Bujak - @Maye: mówił rok temu że wyda za pół roku, to wyda, nie trzeba mu co rok przy...

źródło: IMG_0249

Pobierz
  • Odpowiedz
Maye
Maye 12.11.2025, 12:30:26
  • 46
Boty masowo hejcą matiego, no bo przecież nie ma żadnego powodu czemu ktoś chciałby go obrazić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Że też uwzięli się akurat tylko na niego, Mammona i Brusa.
#kiszak
Maye - Boty masowo hejcą matiego, no bo przecież nie ma żadnego powodu czemu ktoś chc...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilku0904
Wilku0904
12.11.2025, 12:38:00 via Wykop
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KawowySzturmowiec
KawowySzturmowiec
12.11.2025, 12:51:42 via Wykop
  • 18
@Wilku0904: jest nawet gorzej bo wielu z nich pracuje. Wyobraź sobie wracać styrany po 12 godzinach w kołchozie, tylko po to, żeby odpalić stream swojego idola z wąsem i słuchać tego jak jakiś zombie. Bezrobotni i ludzie na rencie bardziej szanują swój czas niż widzowie Kaszaka.
  • Odpowiedz
Maye
Maye 12.11.2025, 11:59:58
  • 56
Żądamy filmiku z pogodzenia z menelem (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#kiszak
Maye - Żądamy filmiku z pogodzenia z menelem (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#kiszak

źródło: ruminskiepsy

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greedy_critic
greedy_critic
12.11.2025, 12:03:32 via Wypiek
  • 6
@Maye jacy podobni (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
KawowySzturmowiec
KawowySzturmowiec
12.11.2025, 12:07:36 via Wykop
  • 29
@Maye: dowody? Do wody to można dupę w zlewie wsadzić.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking