Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Maye

Maye

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1877
  • Znaleziska 85
  • Mikroblog 1792
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 7
waro
waro
27.04.2026, 17:47:15
  • 32
Ale zgodzimy się chyba wszyscy, że tytuł boomera roku powinien pójść do Stokrotki.

Wparowała na strima młodych ludzi i wielce zdziwiona, że nikt jej nie rozpoznaje. Przyniosła ze sobą na licytację jakiś gównoobraz, który nikogo nie obchodzi i jeszcze rzuca kwotę 100k zł jako cenę wywoławczą xD

Wiecie - wcześniej od niej pojawił się Semirunnij i on zostawił na licytację swój medal olimpijski - i nawet za to żadnej ceny wywoławczej nie
waro - Ale zgodzimy się chyba wszyscy, że tytuł boomera roku powinien pójść do Stokro...

źródło: Olejnik_Latwogang_ae1ea1ce02

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 27.04.2026, 19:32:46 via Wykop
  • 3
@waro: "Byłam piosenkarką/dziennikarką jako jedna z pierwszych kobiet w czasach komuchów gdzie trzeba było mieć dojścia i przez 40 lat nie nauczyłam się niczego by być lepsza od młodej konkurencji JESTEM KUHHHWA KIMŚ"
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wykladzina55
Wykladzina55
Wykladzina55
26.04.2026, 07:11:26
  • 3
#latwogang
Ale n------e w głowach mają te typiary które pozwoliły się zgolić na zero, wyobrazcie sobie ze ktoras z nich to wasza laska
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 26.04.2026, 07:35:23 via Wykop
  • 0
@Wykladzina55: Kasix zrozumiem, bo włosy miała fatalne. Sama bym nie zgoliła nawet gdybym była wieloletnią ćpunką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dogecoin
Dogecoin
25.04.2026, 05:55:40
  • 256
Konto dziwaka z pic rel zostało usunięte z #youtube :)
Efekt moich licznych zgłoszeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gargamel #dobrewiadomosci
Dogecoin - Konto dziwaka z pic rel zostało usunięte z #YouTube :)
Efekt moich licznyc...

źródło: IMG_2974

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 25.04.2026, 08:03:48 via Wykop
  • 2
@Dogecoin: Gratulacje. Jeszcze długa droga przed oczyszczeniem świata z hipokryzji i żenady, ale mały krok to wciąż krok.
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
18.04.2026, 06:06:11
  • 45
668 + 1 = 669

Tytuł: Paradyzja
Autor: Janusz Andrzej Zajdel
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: ★★★★★★★
solejukowski - 668 + 1 = 669

Tytuł: Paradyzja
Autor: Janusz Andrzej Zajdel
Gatunek: ...

źródło: 1000082455

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 18.04.2026, 08:57:44 via Wykop
  • 6
@solejukowski: Rozciągnięty to jest Lem. Zajdel skupia się na problemie, a jak formuła się kończy, to książka również, same pozytywy.
  • Odpowiedz
Maye
Maye 17.04.2026, 18:43:03
  • 19
Zarzucają chłopowi, że łamie konstytucje i olewa obowiazki prezydenta jakby panował system prezydencki, a on się ich pyta "no właśnie, co myślicie o systemie prezydenckim?".

Wyżyny bezczelności

#kanalzero
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragnipurake
Dragnipurake
10.04.2026, 04:47:10
  • 20
Jesteś tym, co jesz.
Amandy już nie ma, ale morda została okrągła jak ziemniaczek.

#kiszak
Dragnipurake - Jesteś tym, co jesz.
Amandy już nie ma, ale morda została okrągła jak ...

źródło: kiszak

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 10.04.2026, 07:47:23 via Wykop
  • 4
@Dragnipurake: Wyślijcie chłopakowi link do pracuj.pl
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
10.04.2026, 06:31:31
  • 34
#heheszki #wojna #usa #iran #trump

Nie wiem czy to jeszcze #aislop według wykopków czy nie? #polityka
straszny_cham - #heheszki #wojna #usa #iran #trump

Nie wiem czy to jeszcze #aislop w...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 10.04.2026, 07:44:04 via Wykop
  • 7
@straszny_cham: Wrzuciłam do dwóch detektorów AI i nic nie znalazły
  • Odpowiedz
lajsta77
lajsta77
06.04.2026, 04:08:28
  • 808
Odpowiedział z rigczem na durne pytanie #usa #artemis #kosmos #astronautyka
lajsta77 - Odpowiedział z rigczem na durne pytanie #usa #artemis #kosmos #astronautyk...

źródło: IMG_1437

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 06.04.2026, 05:49:23 via Wykop
  • 43
@8kiwi: Upraszczanie roli astronautów do medialnych kukiełek, które muszą być odpowiednio przeszkalane zamiast zwyczajnie używać swojego wysokiego IQ (to są ponadprzeciętnie uzdolnieni ludzie) jest tak samo bystre jak nazywanie członków załogi "kierowcami rakiety" XD.

Swoją drogą Sławosz przeszedł chorą selekcję, a problemy z nim mają tylko pisiory z pianą w pysku, bo jego partnerka jest polityczką innego ugrupowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Maye
Maye 06.04.2026, 06:03:26 via Wykop
  • 15
hehe powiedz nam coś jeszcze o politykach, rządzących, CEO największych firm i wszystkich innych którzy korzystają z doradców ds marketingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@conamirko: CEO, politycy, rządzący i ci pozostali są również osiągającymi najlepsze wyniki inżynierami, którzy przeszli ostrą selekcję, żyją światem nauki i specjalizują się w operowaniu technologią wartą miliardy w warunkach kosmicznych?

Jak można mieć takie siano w głowie, żeby zauważać w pracy
  • Odpowiedz
Maye
Maye 06.04.2026, 06:32:35 via Wykop
  • 14
@conamirko: porównujesz selekcję najwybitniejszych jednostek do wygrania wyborów

Selekcja naukowa sprawia, że mamy ekspertów na szczeblu astronautów, pracowników CERNu czy stacji badawczych w niesprzyjających warunkach. Wybory natomiast sprawiają, że rządzi taki Trump, Orban albo Nawrocki, natomiast topka firm może być zarządzana przez złotoustych Musków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą wystarczy przytoczyć CEO firm osiągających sukces, którzy są odcięci od socialmediów, mało kto o nich słyszał i
  • Odpowiedz
Maye
Maye 06.04.2026, 08:18:20 via Wykop
  • 0
@8kiwi: ty chyba z piaskownicy nie wyrosłeś

Przed misja na nic nie ma czasu i za komunikację z mediami odpowiada rzecznik. Wywiady z astronautami przeprowadza się zawsze po powrocie z misji. Taki jest oficjalny flow, a jeżeli sam zainteresowany udziela wywiadów to już jego prywatna sprawa, bo dba o własny wizerunek, a nie organizacji.
  • Odpowiedz
Maye
Maye 06.04.2026, 08:20:47 via Wykop
  • 2
@Maye: no jasne, to korrony argument. Wcale nikt nie czuł zażenowania


Mógł czuć potrzebę trafienia do młodych lub do głupich (takich jak bezzębni pisowcy). Natomiast odbiór już jest podyktowany tym, jak do porzygu pisowskie media szczuły Sławoszem, wyśmiewały i umniejszały, bo śmiał się związać z przeciwniczką ich partii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
damian44__
damian44__
04.04.2026, 21:38:18
  • 1
#konfitura #samochodoza Super, gratuluję chłopaki, że robicie ten content. Sam oglądam od dawna i zgadzam się z przesłaniem. Natomiast niestety ostatnie filmy przestają mi się podobać. Szczególnie #konfitura. Troszkę sodówka zaczęła do głowy uderzać mam wrażenie. To już nie jest dbanie o bezpieczeństwo tylko chamstwo i prowokowanie.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 04.04.2026, 23:33:12 via Wykop
  • 16
@damian44__: Super Dami, że się tym z nami podzieliłeś. Ale równie dobrze mogłeś nic nie powiedzieć. 2 lata temu Konfitura normalnie otwierał ludziom drzwi w samochodach, a raz wszedł taksiarzowi do auta i wyszedł drugą stroną, bo zaparkował na pasach. On staje się właśnie bardziej wyważony, a ewentualne aferki wykorzystuje do rozgłosu, co jest tym bardziej nam na rękę (nam = normalnym, którzy nie życzą sobie patusów na chodnikach).
  • Odpowiedz
Maye
Maye 05.04.2026, 07:03:16 via Wykop
  • 0
@bylzielonyjestpomaranczowy: Nie
  • Odpowiedz
MistrzCietejRiposty
MistrzCietejRiposty
MistrzCietejRiposty
04.04.2026, 23:11:13
  • 11
Pan Pazura nie ma niestety szczęścia do kobiet...
Żona #1 - zostawiła go samego z małym dzieckiem
Żona #2 - ukraiński nabytek, przyłapana za rękę podczas korupcyjnej prowokacji i zgarniania 100k łapówki
Żona #3 - małolata - celebrytka robi siarę mężowi na starość
#konfitura #pazura
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 04.04.2026, 23:24:08 via Wykop
  • 11
@MistrzCietejRiposty: Pazura się sam kompromituje. Jego ostatnia dobra rola była w "nic śmiesznego", co pokazuje jak mocno przehypowany z niego aktor.
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
01.04.2026, 05:44:44
  • 72
#putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #ukraina #wojna #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
Lukardio - #putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 01.04.2026, 08:51:14 via Wykop
  • 0
@Lukardio: Oni zaczęli uderzać w demagog, że to wcale nie jest fałsz, bo znalazło się na oficjalnym profilu Bentleya. Przecież kondziu to synonim sprawdzonego info i na pewno tym razem się udało.
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
19.03.2026, 04:03:56
  • 10
#kiszak Czy kupno gitary i nauka na niej grania uprawnia cię do mówienia o muzyce w grach? Według "mesjasza" gamingu, tak.

A co chodzi o długość tego clipu to po prostu zostawiłem jego p---------e, gdzie gada z pełną gębą.

https://streamable.com/tckl19
MagicznyKarp - #kiszak Czy kupno gitary i nauka na niej grania uprawnia cię do mówien...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 19.03.2026, 07:19:59 via Wykop
  • 0
@MagicznyKarp: Jakoś sobie musi odbić brak amandy, bardzo typowe zachowanie po rozstaniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

473

Winny się tłumaczy

Winny się tłumaczy

Widać światełko w tunelu. Zintensyfikowane działania na bemowskim chodniku przyniosły pozytywny efekt. Nie wszyscy zrozumieli, ale wystarczy, że będą się bali, że znowu zostaną nagrani następnym razem. Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj tutaj: https://patronite.pl/konfitura https://suppi.pl/k

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 15.03.2026, 08:01:53
  • 136
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    kierowcy
Maye
Maye 15.03.2026, 10:24:23 via Wykop
  • -4
@RidgeForrester:

Warto oglądać do końca, jest o tym mowa w kąciku edukacyjnym Pana Szymona

To słabo go oglądasz skoro wyciągasz takie wnioski:

Wystarczy by policja zaczęła wystawiać mandaty

Pomijając to, że mandaty wystawia SM, to często tłumaczy, że problem leży w samych ustawach, bo nawet nie ma możliwości tanio pociągać sprawców wykroczeń do odpowiedzialności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

664

Dlaczego nie instalować antywirusa na telefonie wbrew rekomendacjom ministra

Dlaczego nie instalować antywirusa na telefonie wbrew rekomendacjom ministra

Programy antywirusowe na smartfonach nie skanują systemu ani aplikacji (to niemożliwe przez budowę Androida/iOS). Tylko udają ochronę, zużywają baterię, pamięć i wyświetlają reklamy.

matixrr
z
x.com
dodany: 13.03.2026, 16:47:48
  • 138
  • #
    android
  • #
    ios
  • #
    telefony
  • #
    iphone
  • #
    smartfon
  • #
    technologia
Maye
Maye 14.03.2026, 06:35:24 via Wykop
  • -42
@sajmon999: Wiedzą o tym, że aplikacje w niezrootowanym urządzeniu są izolowane względem siebie to jest raczej wiedza bardziej szczegółowa niż ogólna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale czego ja wymagam od bota, uruchamiającego się tylko jak trzeba coś złego napisać nt obecnego centroprawicowego rządu (przez złośliwych nazywanych lewicowym). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Maye
Maye 14.03.2026, 06:40:57 via Wykop
  • 4
@PussyDestroyer1995: Pomijając to, że Google Play API daleko do App Store pod względem weryfikacji aplikacji, to dochodzi jeszcze kwestia nie tak trudnego do zrootowania urządzenia oraz instalowania aplikacji z zewnętrznych źródeł (których jest sporo nawet dla zwykłych śmiertelników, bo oferują zastąpienie aplikacji producenta lepszymi wersjami jak Revanced).
Jak ktoś potrzebuje większej swobody, to może ją osiągnąć, tak samo jak ktoś potrzebuje lepszej ochrony przed syfem, to się do tego przygotuje.
Maye
Maye 14.03.2026, 11:37:51 via Wykop
  • -1
@Cyslav: Mylisz rootowanie z odblokowaniem bootloadera, wiec nie masz o tym pojęcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Maye
Maye 14.03.2026, 15:56:47 via Wykop
  • -3
@testovirondepot: i teraz trzeba sobie wyobrazić jak smutny pet do szczania próbuje zakłamywać rzeczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(o tobie mowa, celowo z małej)
MagicznyKarp
MagicznyKarp
14.03.2026, 04:25:28
  • 15
#kiszak Kiszak się spuszcza, bo usłyszał jedyne słowo które go pobudza

https://streamable.com/jrbhnx
MagicznyKarp - #kiszak Kiszak się spuszcza, bo usłyszał jedyne słowo które go pobudza...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 14.03.2026, 05:40:57 via Wykop
  • 18
@MagicznyKarp: Nieźle go odkleja, pewnie nowa paczucha wleciała od psychiatry. Jeszcze kilka miesięcy tego neetu bez amandy, a skończy z udarem.
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
14.03.2026, 05:07:43
  • 1
#polityka #tusk #polska
Sonny86 - #polityka #tusk #polska

źródło: temp_file4125070458826887103

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 14.03.2026, 05:38:05 via Wykop
  • 17
@Sonny86: psychiatryk
  • Odpowiedz
Selina_
Selina_
02.03.2026, 07:03:44
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 02.03.2026, 07:59:19 via Wykop
  • 1
@Selina_: Kiedy nie wyjąłeś ziemniaków od miesiąca
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11
  • Strona 3 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia