Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Marvik
Marvik
Profil firmowy

Marvik

Dołączył 4 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1594
  • Znaleziska 1501
  • Mikroblog 93
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (93)
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
14.05.2026, 11:21:24
  • 1495
Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.

W efekcie
thorgoth - Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem ...
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma
14.05.2026, 11:25:55 via Wykop
  • 979
@thorgoth: bardzo dobra interwencja mam nadzieje ze z jedna lepa z tego batona wylądowała prewencyjnie na kolanie czy coś. Widać, że babki nie szukają zaczepki, są bardzo cierpliwe, stanowcze, dają bardzo dużo szans na deeskalowanie, profesjonalna robota.
  • Odpowiedz
jakis_login
jakis_login
jakis_login
14.05.2026, 11:39:38 via Wykop
  • 929
@thorgoth: "Ludzie, przecież jak nic nie zrobiłam". No i właśnie w tym rzecz - nie wykonywałaś poleceń tępa c**o... Super, dali jej szansę, nie skorzystała z niej, więc użyli ŚPB. Elegancko
  • Odpowiedz
NotourMATT
NotourMATT
24.02.2026, 12:45:52
  • 1748
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BajaScorpions
BajaScorpions
24.02.2026, 12:55:35 via Wykop
  • 511
@NotourMATT: Korwinizm, gospodarka, tradycyjne wartości.

  • Odpowiedz
Kusher
Kusher
Kusher
24.02.2026, 13:55:01 via Wykop
  • 303
@fredperry: bazuje na "tradycyjnych ruskich wartościach"
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
24.02.2026, 08:36:12
  • 2761
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamsowaanon
adamsowaanon
Autor
24.02.2026, 08:48:24 via Wykop
  • 916
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
24.02.2026, 08:56:19 via Wykop
  • 495
@adamsowaanon: dodaj #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
23.02.2026, 08:44:00
  • 3389
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio
23.02.2026, 08:46:52 via Wykop
  • 924
@robertkk: gdyby to byl kolejny wpis o ukrainancach popelniajacych wykroczenia to zdobyl by natychmiastowe zainteresowanie wykopkow, a tak przejdzie bez echa¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
23.02.2026, 08:55:36 via Wykop
  • 1893
@robertkk: ruscy przed inwazją wynajęli kilka mieszkań w Kijowie w pobliżu Zelenskiego żeby go sprawnie zabić. Zamachów na jego życie od początku wojny było kilkanaście. Ruscy dwoją się i troją by go dyskredytować przez co tym bardziej mi ten facet swoją niezłomnością imponuje
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
19.02.2026, 05:42:37
  • 2777
#heheszki #humorobrazkowy #humor
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor

źródło: temp_file5623442168494634586

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D00D00
D00D00
19.02.2026, 06:13:05 via Wykop
  • 842
@Sonny86: to jest niewiedza użytkowników, śpiwora nie rolujemy przed włożeniem (źle to wpływa na wypełnienie i sprawia że jest za duży przez uwięzione powietrze) tylko wkładamy kawałek po kawałku "byle jak" ugniatając. Wszystko się mieści a nawet miejsce zostaje, jest też sto razy szybciej.
  • Odpowiedz
j557
j557
j557
19.02.2026, 06:38:10 via iOS
  • 2190
@D00D00 i co potem mam w takim niewyprasowanym spać?
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
05.02.2026, 17:58:44
  • 1357
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trismus
Trismus
05.02.2026, 18:07:13 via Wykop
  • 185
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Unia Europejska pomimo swoich licznych wad, jest największą szansą dla ludzkości,
Trismus - @KRZYSZTOFDZONGUN: Unia Europejska pomimo swoich licznych wad, jest najwięk...
  • Odpowiedz
CzaryMarek
CzaryMarek
CzaryMarek
05.02.2026, 19:30:05 via Wykop
  • 81
@Aleale2: W UE nie ma jasnej ścieżki dojścia do podejmowania decyzji w kluczowych kwestiach. W każdej sprawie jest walka o wpływy, gdzie każde państwo ciągnie w swoją stronę. UE wywala się nawet na takich rzeczach jak wspólne stworzenie czołgu, samolotu. Nie mówiąc o kwestiach takich jak energetyka, umowy handlowe z innymi blokami czy polityka imigracyjna.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
26.01.2026, 11:19:54
  • 1248
Mi to trochę szkoda takich zwykłych ludzi, co sobie kupili samochód żeby nim jeździć i on się zepsuł.

Trafił do mnie Hyundai co to właściciel wymienił już tej zimy 2 akumulatory bo "rano nie odpala".
Po drugim pojechał do warsztatu gdzie zmierzyli mu pobór prądu na postoju 1.5-2A, co tłumaczy cały temat.
Ale że warsztat z takich bardziej "mechanicznych" to gość coś tam szukał o co chodzi ale się poddał.

Auto
hellfirehe - Mi to trochę szkoda takich zwykłych ludzi, co sobie kupili samochód żeby...

źródło: image

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
26.01.2026, 11:23:36 via Wykop
  • 827
żeby asy z ASO nie wiedzieli? I


@hellfirehe: od kiedy aso jest od naprawy aut? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
26.01.2026, 11:36:03 via Android
  • 610
@hellfirehe: To sa zwykli pracownicy, oni nie ida do roboty naprawiac twoj samochod tylko zarabiac dla swojego pracodawcy i nie zostac zwolnionym. Nic wiecej im nie potrzeba.
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
25.01.2026, 11:12:37
  • 407
#ciekawostki #wosp
👉🏻Zanim Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na dobre wpisała się w kalendarz Jarocina, wszystko zaczęło się… od festiwalu.

WOŚP po raz pierwszy zagrał w Jarocinie w sierpniu 1992 roku, podczas legendarnego Festiwalu Muzyków Rockowych. Kilka miesięcy później, 3 stycznia 1993 roku, odbył się pierwszy ogólnopolski finał WOŚP. Jak pisała wtedy „Gazeta Jarocińska” – „Jarocin przysnął”. Nie było koncertów ani oficjalnej zbiórki.

Ale to były tylko pozory😎
Piotrek7231 - #ciekawostki #wosp
👉🏻Zanim Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na dob...

źródło: 1000001122

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arv_
Arv_
25.01.2026, 11:42:19 via Wykop
  • 130
Dumnie pomagam co roku, prawie od pierwszego finału.
Z wzajemnością - mój starszy syn korzystał ze sprzętu WOŚP w szpitalu.

Gdyby był nobel dla ngo - Owsiak powinien go mieć.
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
25.01.2026, 12:23:29 via Wykop
  • 98
@ed210: ale z ciebie przygłup
  • Odpowiedz
belu_p
belu_p
20.01.2026, 11:29:32
  • 660
Wczorajsza Zorza

#wroclaw #fotografia #tworczoscwlasna
belu_p - Wczorajsza Zorza

#wroclaw #fotografia  #tworczoscwlasna

źródło: 446 Most Rędziński Zorza

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec
20.01.2026, 12:30:53 via Wykop
  • 31
no i timelapse: https://www.youtube.com/shorts/KfEbPYn0ESs


@belu_p: To teraz proszę podrzucić nagranie nieupośledzone - wykorzystujące całą szerokość monitora. Pionowe jest do bani.
  • Odpowiedz
hrumque
hrumque
20.01.2026, 20:03:47 via Wykop
  • 31
@belu_p: przecież to szklarnie w Siechnicach ;)
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16349
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
MendaDesuu
MendaDesuu
16.12.2025, 20:23:16
  • 2021
#wykopaka #pokapake

@vojteknowak to umie w dyskretne pakowanie
MendaDesuu - #wykopaka #pokapake

@vojteknowak to umie w dyskretne pakowanie

źródło: 62c3d5ad-9e6d-41ba-89f0-108024734835

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MendaDesuu
MendaDesuu
Autor
16.12.2025, 20:24:12 via Wykop
  • 310
W środku też sztos - mega ładnie spakowane w fajne, świąteczne pudło.
MendaDesuu - W środku też sztos - mega ładnie spakowane w fajne, świąteczne pudło.

źródło: 4543cd6c-1cf0-45f5-b546-a57f64902574

Pobierz
  • Odpowiedz
MendaDesuu
MendaDesuu
Autor
16.12.2025, 20:25:32 via Wykop
  • 312
A w środku tyle dobra, że ozłocić tylko. Wszystko mega trafione, dzięki wielkie, wspaniały początek tygodnia
MendaDesuu - A w środku tyle dobra, że ozłocić tylko. Wszystko mega trafione, dzięki ...

źródło: 8bab9947-cf23-427f-8ddd-3ce2a0299484

Pobierz
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
01.12.2025, 16:54:20
  • 714
Strata sektora górnictwa węgla kamiennego wyniosła po 3 kwartałach 2025 roku 6,2 miliardy złotych

#gielda #ekonomia #gospodarka #energetyka #energia #prad #gornictwo #wegiel #polska #pgg #jsw
ossprime - Strata sektora górnictwa węgla kamiennego wyniosła po 3 kwartałach 2025 ro...

źródło: G7GJ85-WcAgADjr

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
01.12.2025, 17:17:59 via Wykop
  • 500
@ossprime: Fajnie, to jakieś 30 lat zbiórek na WOŚP wydawane w ciągu kwartału xD
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
01.12.2025, 17:53:15 via Wykop
  • 429
30 lat zbiórek na WOŚP wydawane w ciągu kwartału


@PfefferWerfer: tak powinno się tłumaczyć debilom, ile co kosztuje bo dla wiekszości to obojetne czy 6mld czy 6mln - Dla nich to po prostu jakaś duża kwota.
PS: przez 30lat zebrano 1,75mld a tu mowa o kwocie 3,5x większej. Bliżej prawdy będzie stwierdzenie: WOŚP zebrał przez 33lata 1/3 kwoty jaką sektor górnictwa wygenerował stratę przez 3/4 roku 2025.
lub: WOŚP musiałby
  • Odpowiedz
malutak9913
malutak9913
25.11.2025, 19:42:47
  • 4797
Hej Miraski, chciałabym prosić Was o pomoc. Jestem z Wami od 17 lat, jak zakładałam konto byłam jeszcze nastolatką, teraz jestem dorosłą kobietą, której posypało się życie.
Kilka miesięcy temu wykryto u mnie raka twarzy. Mięśniakomięsak gładkokomorkowy wżerający się we wszystko czego dotyka. Lekarze we Wrocławiu podjeli się walki o moje życie. Przeszłam przyspieszone cykle chemioterapii, potem dwie operacje, które usuneły cztero centymetrowego guza z żuchwy. Nie oszczedziły jednak nic po
malutak9913 - Hej Miraski, chciałabym prosić Was o pomoc. Jestem z Wami od 17 lat, ja...

źródło: IMG_3110

Pobierz
  • 289
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LudzkieScierwo123
LudzkieScierwo123
25.11.2025, 19:47:04 via Wykop
  • 771
@ordynarny_cham: Facet zawsze zostanie, to raczej z odwrotną sytuacją jest problem. @malutak9913 Zaraz wpłacę i powodzenia
  • Odpowiedz
malutak9913
malutak9913
Autor
25.11.2025, 19:49:52 via Wykop
  • 1581
@ordynarny_cham: Trafiłam na naprawdę cudownego faceta, wspiera mnie i nawet ślub ze mną wziął już po diagnozie.
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
22.10.2025, 09:38:32
  • 3039
#heheszk
Profesor jakiejś uczelni wyższej w Katowicach XD
ROTTE_N - #heheszk
Profesor jakiejś uczelni wyższej w Katowicach XD

źródło: temp_file4308205926811352744

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rrobot
rrobot
22.10.2025, 09:40:01 via Wykop
  • 775
@R_O_T_T_E_N: jednostki warte siebie, ying-yang, odwieczna siła w dwóch postaciach
  • Odpowiedz
fff112
fff112
22.10.2025, 09:44:30 via Wykop
  • 1741
@R_O_T_T_E_N: tacy najlepsi, żyją w swojej bańce, to samo z księżmi było kiedyś, w swoim świecie wszyscy ich jak boga traktowali, a teraz całkiem odwrotnie. Najgorszej mają Ci starsi z tamtym mentalem bo się nie mogą przestawić, że ktoś ma wywalone co on tam w życiu robi i jedzie go z góry na dół jak coś zawali.
  • Odpowiedz
Zaufajmi_wiemlepiej
Zaufajmi_wiemlepiej
21.10.2025, 07:07:35
  • 1332
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EditorTM
EditorTM
EditorTM
21.10.2025, 07:11:59 via Wykop
  • 638
@Zaufajmi_wiemlepiej: Dokładnie. Ja też na szczęście tylko przez rok miałem sąsiadów z psem i to był horror. Pies dosłownie za każdym razem jak tylko ktoś przechodził na klatce to odpalał się na 10 minut. A latem siedział na balkonie i ujadał na wszystko co się rusza. Wielu ludzi ma takie doświadczenia.
  • Odpowiedz
JacksonDaniels
JacksonDaniels
JacksonDaniels
21.10.2025, 07:46:32 via Wykop
  • 1054
@Zaufajmi_wiemlepiej: Już psiarze zaliczyli incydent kaflowy w komentarzach. Dla nich normalne jest, żeby kilkadziesiąt osób miało zatrute życie przez jednego kundla i chorych psychicznie właścicieli. Daj spokój Miras, każdy normalny wiesz co przeżywałeś, taka sytuacja nie powinna miec miejsca w cywilizowanym kraju.
  • Odpowiedz
Polejmnie
Polejmnie
21.10.2025, 08:28:19
  • 3457
Mamy ciąg dalszy afery z zagryzionym mężczyzną...

"Grubo. Naprawdę grubo. Były oficer policji, właściciel psów, które zagryzły mężczyznę w lesie w Zielone Górze miał już wcześniej odebrane psy, schronisko nie chciało ich wydać, to przyjechał z kolegami z policji i wymuszono na schronisku ich wydanie.

W 2022 roku te psy zaatakowały w lesie kobietę z dzieckiem, kobieta dzwoniła na numer alarmowy, ale policja pojawiła się dopiero po 4 godzinach, jak stwierdzono, "ktoś" odwołał
Polejmnie - Mamy ciąg dalszy afery z zagryzionym mężczyzną... 

"Grubo. Naprawdę grub...

źródło: 1000052946

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mitotasak
mitotasak
21.10.2025, 08:48:25 via Android
  • 246
@Polejmnie No tak patologia jak cholera, ale wykopki wylewają teraz jad na wszystkich właścicieli psów.
  • Odpowiedz
fraciu
fraciu
21.10.2025, 09:13:54 via Android
  • 596
@Polejmnie państwo w państwie. I tak jest wszędzie. Sądy, policja, polityka, urzędy.
  • Odpowiedz
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
18.09.2025, 12:03:22
  • 5170
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wstanczyk
wstanczyk
18.09.2025, 12:11:09 via Wykop
  • 1501
@Latarenko: oczywiście misiu, te wszystkie karki z pitbullami, to sojowe lewaki są.

Chłop, co musi wszystko, czego nie lubi zawczasu skojarzyć z lewicą, bo inaczej mu się światopogląd zawali xD
  • Odpowiedz
CrazyZdzich
CrazyZdzich
18.09.2025, 12:17:00 via Wykop
  • 1277
@Latarenko: Jestem lewakiem, popieram zakaz posiadania psów ras agresywnych i chętnie bym się włączył w promocję takiej inicjatywy
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
14.09.2025, 00:08:52
  • 2416
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
14.09.2025, 00:18:22 via Wykop
  • 413
@KurtyzanazLogiki: wiem ze to ironia ale jakby ktos nie wiedzial to te drony przez 90% czasu lecialy nad bialorusia wiec ukraina nie mogla ich zestrzelic
  • Odpowiedz
uenuku
uenuku
uenuku
14.09.2025, 00:40:31 via Android
  • 649
@robertkk mówisz faktami, ale co z tego jak polski motłoch pluje jadem w ukrów bo ci potrafią jeździć lepszymi samochodami
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking