Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Loczy

Loczy

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22893
  • Znaleziska 22
  • Mikroblog 22871
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 119
  • Dodane (48)
  • Komentowane (214)
  • Plusowane (22609)
bar125
bar125
12 godz. i 38 min temu
  • 700
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: at04oo

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konigstiger44
Konigstiger44
12 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 508
@bar125: to jest w ogóle legalne co oni robią? Kręcą takie wały na oczach całego świata na insidetradingu że XD
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
12 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 695
@Konigstiger44: wszyscy wiedzą że kręcą wały i nikt im nie może nic zrobić. Rozmontowali sobie narzędzia kontroli w państwie i obsadzili swoimi ludźmi
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
18 godz. i 54 min temu
  • 571
wfyokyga

źródło: temp_file7616606846351187527

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

littlebuzz
littlebuzz
15 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 391
@wfyokyga: Dziwne jak szybko opinia publiczna przestała o tym mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
14 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 340
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
wczoraj, 10:54:47
  • 349
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95
wczoraj, 11:20:54 via Wykop
  • 322
@pieknylowca: tak w tej pracowni z--------a, az musiala sobie atencyjno focie wstawic na socjale i sie pochwalic ze na spacer idzie xdd
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
wczoraj, 12:06:27 via Android
  • 396
@pieknylowca: następna beneficjentka dopłat do emerytury
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
wczoraj, 03:37:47
  • 102
Jak mogę zutylizować a-----l?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krulkartonu
krulkartonu
wczoraj, 03:38:44 via Wykop
  • 2303
@Qurvinox: przekaż charytatywnie lokalnym żulom, pozbędziesz się problem i uzyskasz status legendy
  • Odpowiedz
Obserwator_od_10_lat
Obserwator_od_10_lat
wczoraj, 03:48:10 via Wykop
  • 1076
@Qurvinox: dawaj adres. Pozbędę się dla Ciebie tego problemu.
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
przedwczoraj, 21:25:12
  • 1828
Niesamowite, że teraz wszystko szkodzi, że olej, że mleko, że kąpiel codziennie, że spanie na prawym boku, wszystko jest złe, z wyjątkiem pracy 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. To wciąż jest super. #pracbaza #praca
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
przedwczoraj, 21:32:19 via Android
  • 797
@Sleepypl: mylisz się, praca 8 godzin dziennie to niewystarczające zaangażowanie, brak szacunku i lekceważące podejście do pracodawcy. Musisz się jak najszybciej poprawić w tej kwestii.
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
przedwczoraj, 22:19:29 via Wykop
  • 333
@Sleepypl: praca 8h szkodzi, praca 8h i nadgodziny nie szkodzi
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
wczoraj, 01:08:34
  • 316
Za chwilę mistrzostwa świata w piłce nożnej, najbardziej heteroseksualnego sportu na świecie
wfyokyga - Za chwilę mistrzostwa świata w piłce nożnej, najbardziej heteroseksualnego...

źródło: temp_file6444316357688246795

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart
wczoraj, 05:18:09 via Wykop
  • 144
@wfyokyga: co wymacał to jego
  • Odpowiedz
Sentinelczyk
Sentinelczyk
wczoraj, 05:53:21 via Wykop
  • 55
@wfyokyga: manchester psity
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
przedwczoraj, 12:17:36
  • 916
Właśnie wróciłem z obiadu, na który zabrałem moją mamę z okazji Dnia Matki.

Knajpy oszalały do reszty z cenami.

Dokąd my zmierzamy, jeżeli normalnie pracujący człowiek nie może pozwolić sobie, żeby zaprosić drugą osobę na obiad? #ekonomia
paczelok - Właśnie wróciłem z obiadu, na który zabrałem moją mamę z okazji Dnia Matki...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
przedwczoraj, 12:18:37 via Wykop
  • 411
@paczelok: kupujesz Premium i sie dziwisz??????????
  • Odpowiedz
game_changer
game_changer
przedwczoraj, 12:21:04 via Wykop
  • 541
@paczelok: mamusia chyba mocna głowę ma (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
24.05.2026, 02:10:23
  • 491
Elektryka prąd tyka ale ziomek pomógł
#trzecieoko
wfyokyga - Elektryka prąd tyka ale ziomek pomógł 
#trzecieoko

źródło: temp_file1365667466984409120

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alkoJezus
alkoJezus
24.05.2026, 03:28:32 via Android
  • 592
@wfyokyga: idealna reakcja
  • Odpowiedz
garnuch40cm
garnuch40cm
garnuch40cm
24.05.2026, 06:36:34 via Wykop
  • 203
@wfyokyga: oni tam hieny hodują?
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
wczoraj, 05:11:45
  • 1141
#humorobrazkowy #czarnyhumor #afryka #heheszki
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy  #czarnyhumor #afryka #heheszki

źródło: 1000017633

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alfredo_Korozja
Alfredo_Korozja
wczoraj, 05:14:52 via Android
  • 87
@ZarodziecMalaryczny997: XDDDDD
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
Autor
wczoraj, 05:44:00 via Wykop
  • 87
@Dominik__: życie z trądem jest zbyt krótkie by się smucić.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
wczoraj, 01:40:58
  • 934
xdddd
wfyokyga - xdddd

źródło: temp_file6120437161257420979

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orkako
orkako
wczoraj, 02:27:40 via Wykop
  • 346
@wfyokyga: wjeb jednemu i reszta odpuści.
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
wczoraj, 04:48:13 via Wykop
  • 937
@wfyokyga:
AgentGRU - @wfyokyga:

źródło: jak-wyjebac-bandzie-cweli-przy-uzyciu-jelenia

Pobierz
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
26.05.2026, 14:03:40
  • 738
ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzeczy a dopadło i mnie
ithilcrackk - ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzecz...

źródło: 1000004674

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blahajo
blahajo
26.05.2026, 14:04:57 via Wykop
  • 227
@ithilcrackk: świetna zabawa wyciągać taką paczuchę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 14:07:29 via Wypiek
  • 439
@blahajo Musiałem to zrobić brutalnie bo inaczej nie szło XD
ithilcrackk - @blahajo Musiałem to zrobić brutalnie bo inaczej nie szło XD

źródło: 47d38650d734495aa9e23bb6e28b1b83

Pobierz
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
26.05.2026, 13:28:46
  • 951
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki
czahrolek98 - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki

źródło: 1000007020

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
26.05.2026, 14:08:51 via iOS
  • 283
@czahrolek98: Ty też myślisz o Biedroniu w dzień matki?
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor
26.05.2026, 14:58:20 via Wykop
  • 376
@czahrolek98: to mu akurat wyszło xD
  • Odpowiedz
karpikmirek88
karpikmirek88
25.05.2026, 17:43:39
  • 1150
Dobra... to jest P------E co my tutaj zrobiliśmy... trzęsę się caly z wrazenia. O tym co zrobil wczoraj wykop prawdopodobnie beda mowic kiedys na lekcjach historii

UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke

Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!

https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d
@karpikmirek88 +777
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków

za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga

pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
więcej
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii
25.05.2026, 17:53:28 via Wypiek
  • 421
@karpikmirek88
Mexiii - @karpikmirek88

źródło: image_picker_CE92F88B-ABFB-4718-B8CD-D25FA15AC4F9-1143-00000BF8B6CFD55B

Pobierz
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
25.05.2026, 18:09:52 via Wykop
  • 481
myślałem że 1plus = 1grosz, ehh żałuję że dałem plusa :/


@Adom007: ja na początku nie dałem ale jak zobaczyłem że każdy daje to dołączyłem się do tłumu i zaplusowałem. Razem tworzymy histerie.
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
24.05.2026, 15:58:45
  • 370
Ten lek za 12 mln ma taką samą skuteczność jak Łomża w tle za 6 zł na orlenie
#latwogang
Mariuszzuk - Ten lek  za 12 mln ma taką samą skuteczność jak Łomża w tle za 6 zł na o...

źródło: 1000012167

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BurgerStrassKarol
BurgerStrassKarol
24.05.2026, 15:59:45 via Wykop
  • 285
@Mariuszzuk: Łomża bardziej sponiewiera
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
24.05.2026, 16:02:37 via Wykop
  • 149
@Mariuszzuk: Za te 12 milionów można by kupić 2 miliony tych Łomży i to po cenniku orlenowskim (czyli ekstra z 4 zety). To będzie jakieś 90 TIRów piwa dla wizualizacji.
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
24.05.2026, 16:12:51
  • 697
Gdy kończysz zmianę na orlenie, ale akurat jakiś pedalarz zbierający miliony na niedziałajacy lek przyjeżdża na twoją stację się odlać
#latwogang
Mariuszzuk - Gdy kończysz zmianę na orlenie, ale akurat jakiś pedalarz zbierający mil...

źródło: 1000012171

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc
24.05.2026, 16:37:06 via Wykop
  • 39
@Mariuszzuk: przecież ci pracownicy wszyscy byli zajarani i uśmiechnięci xD
  • Odpowiedz
vVXVv
vVXVv
vVXVv
24.05.2026, 17:08:43 via Wykop
  • 148
@Mariuszzuk:
vVXVv - @Mariuszzuk:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
25.05.2026, 02:26:14
  • 899
Kiedy kolejna zbióreczka? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lekarz100k #lekarz
PrzodownikPracyZaGrosze - Kiedy kolejna zbióreczka? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lekarz100k #lekarz

źródło: 1779675932525799837625638572905

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FrasierCrane
FrasierCrane
25.05.2026, 06:19:11 via Wykop
  • 211
@PrzodownikPracyZaGrosze: Dziecku żałujesz? Dziecku doktóra Zimmermana z Bostonu oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
donttalktome
donttalktome
donttalktome
25.05.2026, 06:46:39 via Wykop
  • 98
@PrzodownikPracyZaGrosze: *20 mln złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po zapełnieniu pierwszego celu zbierał na kolejne dzieci z tą samą chorobą xd
  • Odpowiedz
olcayn
olcayn
24.05.2026, 14:25:59
  • 1851
Przypomnienie: lek na który zbierane są pieniądze nazywa sie Elevidys i nie został on dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej z jednego powodu -


#latwogang
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olcayn
olcayn
Autor
24.05.2026, 14:29:12 via Wykop
  • 1366
@Epiktetlol: @mikau A SORRY PANOWIE ZAPOMNIAŁEM ZE NIEULECZALNĄ CHOROBE POKONAMY TYLKO SIŁĄ PRZYJAŹNI I ZBIURKOM NA 30 MLN
  • Odpowiedz
edenmar
edenmar
edenmar
24.05.2026, 14:35:52 via Wykop
  • 1226
@olcayn: Tu jest Polska, tu najpierw organizujemy pospolite ruszenia i powstania, dopiero później ewentualnie zastanawiamy się nad konsekwencjami i sensownością podjętych działań ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
23.05.2026, 16:17:42
  • 428
"ucieka na drugi koniec miasta"

#p0lka #zwiazki #zydkrecikorba #logikarozowychpaskow
Nighthuntero - "ucieka na drugi koniec miasta"

#p0lka #zwiazki #zydkrecikorba #logik...

źródło: 1000027857

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior
23.05.2026, 16:19:57 via Wykop
  • 1381
@Nighthuntero: jak zobaczy test ciążowy to s-------i na drugi koniec świata xd
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei
23.05.2026, 16:56:34 via Wykop
  • 488
@skunior: śmiej się śmiej, to ty będziesz na to płacił.
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
22.05.2026, 02:08:05
  • 463
Lujdziarski

źródło: 1000027832

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
22.05.2026, 05:17:32 via Android
  • 87
@Lujdziarski: No to rasizm
  • Odpowiedz
ciastko_do_kawy
ciastko_do_kawy
22.05.2026, 05:20:43 via Wykop
  • 61
ciastkodokawy

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
22.05.2026, 05:52:36
  • 561
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
22.05.2026, 06:31:10 via Android
  • 383
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
22.05.2026, 06:39:30 via Android
  • 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1132
  • Strona 1 z 1132
  • >

Brian

  • Jeden z dziesięciu.
  • Kielce
  • ridiculousdonkeypunchthenight@gmail.com

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 22.02.2015

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 22.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.10.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking