Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kossa1313
Kossa1313

Kossa1313

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 333
  • Znaleziska 213
  • Mikroblog 120
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
  • Dodane (0)
  • Komentowane (73)
  • Plusowane (47)
rio574
rio574
wczoraj, 03:47:48
  • 1713
rio574

źródło: 1000068195

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RUMUNCORE
RUMUNCORE
wczoraj, 04:09:17 via Android
  • 1557
@jezdzilemmercemipalilempopularne: Człowiek, który zrozumiał Polaków, lecz zapłacił za to własnym rozumem.
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
wczoraj, 04:51:48 via Wykop
  • 1302
@rio574: no nie wiem, wydaje mi się że w szczytowym momencie to zarabiał nawet 3300 brutto MIESIĘCZNIE więc pieniędzy mu nie brakuje...
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
Sophos
Sophos
Sophos
17.05.2026, 05:34:40
  • 1174
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sophos
Sophos
Sophos
Autor
17.05.2026, 05:40:51 via Wykop
  • 504
@Mega_Smieszek: To, co napisałeś, nie jest żadną analizą społeczną ani ekonomiczną. To zwykły mechanizm emocjonalny: kilka własnych doświadczeń - uproszczenie - wrzucenie całej grupy do jednego worka, żeby poczuć się „mądrzejszym” i mieć prostego wroga.

Tyle że gospodarka ma gdzieś twoje emocje. Liczą się podatki, składki, konsumpcja i rynek pracy. A dane są jasne: Ukraińcy w Polsce pracują masowo, płacą VAT, ZUS i PIT, łatają braki kadrowe i zwiększają PKB.
  • Odpowiedz
Sophos
Sophos
Sophos
Autor
17.05.2026, 06:11:49 via Wykop
  • 300
@Mega_Smieszek: j.w. Powtórzyć? Dowód anegdotyczny, lubię takie, mówią i od razu, że IQ osobnika nie jest za wysokie.

Btw. Jeśli myślisz, że może mnie obrazić, w sensie, że jesteś w stanie, to gratuluję wiary w siebie.
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
16.05.2026, 09:40:21
  • 114
No, mają ludzie (nie my) zasięgi. Dzięki Marcinowi Strzyżewskiemu w jeden dzień wpłynęła nam cała brakująca kwota na opatrunki taktyczne (tzw izraelskie), które kupujemy za 15% normalnej ceny, i to nawet z górką. Od przybytku głowa nie boli, dokupimy staz taktycznych i innej medycyny frontowej.

Wielkie dzięki dla wszystkich wpłacających i udostępniających!

Zrzutka: https://zrzutka.pl/s52d62

#ukraina #rosja #wojna #pomagajzwykopem #marcinorosji
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
Autor
16.05.2026, 14:00:12 via Wykop
  • 5
@grzypAtomowy: Jeszcze nie wiemy. W zeszłym roku pieniądze dostaliśmy we wrześniu.
  • Odpowiedz
lycaon_pictus
lycaon_pictus
16.05.2026, 14:48:23 via Wykop
  • 6
@sikorkinaukrainie: Ta karetka to u niego.
  • Odpowiedz
huopisko
huopisko
24.04.2026, 15:18:11
  • 2152
nie wiem kto zrobił to cudowne zdjęcie, ale cały dzień lata po twitterze
piękny kontrast pomiędzy zagłodzonym państwowym szpitalem, z którego odpada tynk, a drogimi samochodami lekarzy zaparkowanymi tuż pod nim
to powinno dostać jakąś nagrodę pokroju World Press Photo of the Year

#medycyna #nfz #lekarz #lekarz100k #konowalposting #polska
huopisko - nie wiem kto zrobił to cudowne zdjęcie, ale cały dzień lata po twitterze
p...

źródło: 1000005878

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
24.04.2026, 16:11:27 via Wykop
  • 1229
@huopisko: wiadomo, najlepiej żeby jeździli daczjami.


@tellet: Wiadomo, że Dacie są dla plebsu, a lekarz poniżej Maserati czy Porsche nie zejdzie bo wtedy się będzie gorzej pacjentów leczyło, a że trzeba szpitale zamknąć to trudno.
  • Odpowiedz
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa
24.04.2026, 16:14:36 via Wykop
  • 1630
@tellet: jednak takie samochody finansowane z absurdalnych pensji NFZ, gdzie dramatycznie brakuje kasy na diagnostykę i funkcjonowanie systemu wygląda delikatnie rzecz ujmując groteskowo
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
24.04.2026, 08:41:09
  • 757
To jednak zasługuje na oddzielny post i dyskusje o moich traumach xD

jestem tak stary, że:
- czytałem foldery wakacyjne z wczasami typu egipt / tunezja niczym książki przygodowe, uważając, że takie wczasy w tych bajecznych hotelach przy plaży to jest jakaś kompletna abstrakcja dostępna tylko dla jakichś bogaczy z telewizji. Teraz do takiego hotelu na tydzień to mogę polecieć za 2 dniówki, a i czasem za jedną jak się dobrze poszpera i trochę
codziennaKasia - To jednak zasługuje na oddzielny post i dyskusje o moich traumach xD...

źródło: image

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nextlvl
nextlvl
24.04.2026, 09:03:53 via Wykop
  • 345
@codziennaKasia: czy katalogi Bonprix były również wertowane?
  • Odpowiedz
Aerwin
Aerwin
24.04.2026, 09:16:13 via Wykop
  • 448
- była jedna pizzeria w mieście i wyjście na pizzę z rodziną to było dosłownie święto (z włoską pizzą nic to nie miało wspólnego, bardziej USA style, ale mocno ziołowa. Do dzisiaj pamiętam smak tej margarity z sosem czosnkowym);


@codziennaKasia: Oglądałem filmy na VHSach czy w TV i nie mogłem wprost uwierzyć, że pizze przywożą do domu w takich kwadratowych pudełkach :D
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
13.04.2026, 13:22:52
  • 1392
Magyar zapytany o Romanowskiego i Ziobro:

"Myślę że wyraziłem się jasno mówiąc panom Romanowskiemu i Ziobrze by nie kupowali tutaj mebli bo długo u nas nie zabawią. Węgry nie będą azylem dla poszukiwanych przestępców. Myślę że jeśli panowie Romanowski i Ziobro nie mają niczego do ukrycia powinni wrócić do domu i stanąć przed narodem. Jeśli tego nie zrobią, i tak poddamy ich ekstradycji."

Peter Magyar, nasz człowiek w Budapeszcie XD

#polityka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
13.04.2026, 13:25:36 via Wykop
  • 736
@HrabiaTruposz: nawrót raka za 321....
  • Odpowiedz
EkspertEkspertow
EkspertEkspertow
13.04.2026, 13:26:32 via Wykop
  • 736
@HrabiaTruposz: Wkrótce nowy pasek na zarublice:

"Nowy premier Węgier, na zlecenie Tuska, prześladuję polskich uchodźców politycznych." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Majk_
Majk_
12.04.2026, 16:03:11
  • 994
Warto przypomnieć, że jeśli nie interesujesz się polityką to i tak powinieneś kibicować Magyarowi chociażby z ciekawości, żeby zobaczyć gdzie po wygranej s-------i Ziobro.

#neuropa #4konserwy #polityka #wybory #wegry #bekazpisu
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szyderczak
Szyderczak
Szyderczak
12.04.2026, 16:04:52 via Wykop
  • 163
@Majk_: obstawiam Białoruś
  • Odpowiedz
TupacSzakur
TupacSzakur
12.04.2026, 16:11:20 via Wypiek
  • 284
@Majk_ jeżeli skasowali mu paszport to tylko Słowacja zostaje
  • Odpowiedz
Wraczek
Wraczek
11.04.2026, 12:50:38
  • 797
Ech, oby Węgrom udało się pokonać tego raka i żebyśmy oglądali te same obrazy co w Polsce w 2023 roku.
Nawet jak partia Magyara wygra to po 16 latach orbanizacji kraju, będzie im strasznie ciężko walczyć z "podpiętymi do systemu". Polska jeszcze długo nie będzie w stanie oczyścić się z tego gnoju który zrobił PiS, a rządzili 8 lat.
Jak można aż tak nienawidzić swoich dzieci, wnuków i bliskich, żeby życzyć im
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....e
K.....e
konto usunięte 11.04.2026, 12:58:40 via Wykop
  • 354
@KOLEGAMAMY: darek, spakowany na Białoruś?
  • Odpowiedz
Wraczek
Wraczek
Autor
11.04.2026, 13:02:07 via Wykop
  • 314
@JupikaYeah:

ile dziś wam płacą w trollowni za agitowanie?

Spytaj szmateckiego ile płaci za tokeny dla swoich botów.
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
06.04.2026, 15:17:56
  • 438
#art #sztuka #malarstwo
ukojenie - #art #sztuka #malarstwo

źródło: 1

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_Tempe
Marek_Tempe
06.04.2026, 15:29:42 via Wykop
  • 152
@ukojenie: Impasto, efektowna metoda malarska.
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
Autor
06.04.2026, 15:30:58 via Wykop
  • 47
@Marek_Tempe: Dzięki, oczywiście nie wiedziałem o tym.
  • Odpowiedz
Duch_z_synem_i_ojcem
Duch_z_synem_i_ojcem
Duch_z_synem_i_ojcem
04.04.2026, 15:58:22
  • 26
#wojna #swiat
Ale się przetasowało ostatnimi laty. Supermocarstwa zweryfikowano przez rzeczywistość, że nie liczy się superdrogi uperduper sprzęt za pierdyliard dolców, bo można go zaspamować zabawkami klepanymi w garażu.
Zasady partyzantki zmieniły się drastycznie.
Prawdziwe Wonderwaffe to nie nuki a drony klepane na masę po garażach.
USA miało Wietnam ze zdecentralizowaną ludnością i twierdzą, że to było piekło..... Piekło by mieli jakby wtedy były drony z Aliexpress.
Powstanie Warszawskie raczej trochę inaczej by
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku
04.04.2026, 16:01:42 via Wykop
  • 28
@Duch_z_synem_i_ojcem: to oczywiste. Zjednoczona Europejska armia to byłby w końcu spokój od ruskich i optymalizacja urzędów. Federalizacja jest w stanie wszystko naprawić. Zwłaszcza że klapki z oczu pospadały
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
04.04.2026, 17:05:16 via Wykop
  • 18
@Duch_z_synem_i_ojcem: Dlatego Chiny są przerażające. Przy ich potencjale i wejściu gospodarki w tryb wojenny to oni są w stanie klepać kilka dronów na minutę. Takie g---o droniki z podczepionym granatem to pewnie nawet sekundy.

Fajnie się ogląda pokazy dziesiątek tysięcy dronów sterowanych przez AI, ale jeśli pomyśleli się, że każdy może przenosić mini bombkę to taka chmara jest czymś przerażającym.
  • Odpowiedz
PetalMindXd
PetalMindXd
03.04.2026, 05:39:15
  • 1041
Nigdy nie zapominające, że nie ma większych narcyzów na świecie niż kobiety XD bądź świadkiem startu rakiety i powrotu „ludzi na księżyc” i co robisz? SELFIE! XDDDDDDDD

#rozowypasek #logikarozowychpaskow #narcyzm
PetalMindXd - Nigdy nie zapominające, że nie ma większych narcyzów na świecie niż kob...

źródło: IMG_6506

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PetalMindXd
PetalMindXd
Autor
03.04.2026, 05:40:10 via Wykop
  • 658
@PetalMindXd: @PetalMindXd
PetalMindXd - @PetalMindXd: @PetalMindXd

źródło: IMG_6507

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
03.04.2026, 05:45:05 via Android
  • 309
@PetalMindXd

A to nie jest jakaś Only Fansiara i to miało być nawiązanie do hehe nasienia hehe?
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
28.03.2026, 00:54:52
  • 138
Concord a co ja taki dziwny?
wfyokyga - Concord a co ja taki dziwny?

źródło: temp_file5993391709711401288

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neocaridina
Neocaridina
28.03.2026, 01:03:49 via Wykop
  • 35
@wfyokyga: W testach aerodynamicznych był całkiem całkiem
Neocaridina - @wfyokyga: W testach aerodynamicznych był całkiem całkiem

źródło: howard-dba-aircraft-this-model-was-sent-to-ltv-and-tested-v0-ij0ybn55x7x21

Pobierz
  • Odpowiedz
krystiano_ps3
krystiano_ps3
28.03.2026, 01:49:44 via Wykop
  • 29
@wfyokyga: kiedy widzisz taki nochal co go nie widziałeś nigdy
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
22.03.2026, 09:34:12
  • 461
#polityka i weź tu wyjaśnij
badreligion66 - #polityka i weź tu wyjaśnij

źródło: 1000039448

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
22.03.2026, 10:20:10 via Android
  • 242
@mike-johnston: Kanał Ziobro + TikTok i inne kanały YT
  • Odpowiedz
K.....e
K.....e
konto usunięte 22.03.2026, 10:47:30 via Wykop
  • 226
@PanAlbert: mordo, dawaj coś starszego - nie wiem, zdjęcie z molo czy coś
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
19.03.2026, 08:11:30
  • 2910
Wczoraj gruchnęła wiadomość, która wywołała u mnie szok i radość: Polska negocjuje dołączenie do brytyjsko-włosko-japońskiego programu samolotu VI generacji GCAP. Oczywiście nie jako równorzędny partner, ale jako finansujący i przyszły podwykonawca. Jest to przełomowa informacja, na wielu płaszczyznach:
- Polska jako państwo zaczyna myśleć 10-20 lat naprzód,
- nie chcemy już tylko kupować gotowych produktów, ale chcemy też inwestować w najbardziej zaawansowane programy wysokich technologii,
- angażujemy się w europejskie programy zbrojeniowe.

Z militarnego punktu widzenia
wjtk123 - Wczoraj gruchnęła wiadomość, która wywołała u mnie szok i radość: Polska ne...

źródło: gcap

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
19.03.2026, 08:28:54 via Wykop
  • 1046
@wjtk123: I to jest dobry kurs pod warunkiem, że społeczeństwo mamione eurosceptycyzmem, a nawet polexitem, nie wybierze sobie prawicowego rządu. Jak ważnym jest uświadamianie zmieniającej się równowagi sił na arenie międzynarodowej i porzucenie romantycznej wiary o USA jako obrońcy Europy środkowo wschodniej przed Rosją, bo zaraz Amerykanie będą musieli skupić się na Chinach, a już teraz mają ambaras z Iranem. USA pozostanie największym sojusznikiem jeśli Amerykanie nie wybiorą sobie namaszczonego
  • Odpowiedz
KokainowyStforek
KokainowyStforek
19.03.2026, 08:53:57 via Wykop
  • 388
@5KYN3T: Tylko lewicowe rządy nas uratują. Te same które jeszcze kilka lat temu chciały nas rozbrajać, o innych debilizmach nie wspominając.
  • Odpowiedz
tytanowyy
tytanowyy
06.03.2026, 17:11:51
  • 234
#iran #usa #wojna #izrael #heheszki #kuba

To nie fejk xD
tytanowyy - #iran #usa #wojna #izrael #heheszki #kuba

To nie fejk xD

źródło: IMG_4439

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....a
konto usunięte 06.03.2026, 17:14:26 via Wykop
  • 114
@tytanowyy: tymczasem Izrael i USA otwarcie przyznają że używają AI podczas namierzania celów. Co prawda nie modele Muska tylko Anthropic, ale jeśli to działa podobnie jak LLM-y to ja się nie dziwie że później walą po szkołach i szpitalach
  • Odpowiedz
vytah
vytah
06.03.2026, 17:17:59 via Wykop
  • 154
@tytanowyy: dlatego RAM jest po pięć tysięcy
  • Odpowiedz
m4xejd
m4xejd
02.03.2026, 08:25:55
  • 1427
God damn, i love being European
Można Polskę ganić za wiele rzeczy ale fakt jest taki, że to naprawdę spokoje miejsce do życia. Doceniam to że żyjemy w normalnych warunkach i w normalnym kraju i w zjednoczonej Unii.
Należy też podziękować Ukrainie która trzyma wojnę daleko, daleko na wschód
A ludziom którzy przyjechali z Ukrainy docenić za to że ciężko pracują na PKB naszego kraju.
Oby zawsze tak było i nie można
m4xejd - God damn, i love being European
Można Polskę ganić za wiele rzeczy ale fakt ...

źródło: GnDV_9fbsAAcO9o

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
02.03.2026, 08:30:06 via Android
  • 450
@m4xejd: do tego jesteśmy jednym z najbezpieczniejszych państw na kontynencie, jesteśmy na poziomie zamożności Hiszpanii, mamy już całkiem spoko sieć szybkich dróg, jeszcze koleje i CPK i będziemy naprawdę super skomunikowanym krajem. Polska AD 2026 to jedno z najlepszych miejsc do życia na świecie, owszem służba zdrowia, ceny energii, oprocentowanie kredytów to nasze pięty achillesowe na ten moment, ale z resztą na tle regionu czy nawet kontynentu nie jest źle.
  • Odpowiedz
emasele
emasele
emasele
02.03.2026, 08:33:02 via iOS
  • 273
@m4xejd: niejaki kaczor bardzo chce to zepsuć.
  • Odpowiedz
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
22.02.2026, 06:27:10
  • 486
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
Autor
22.02.2026, 06:28:48 via Wykop
  • 817
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: najlepsze że Kosowo ma siły stabilizacyjne na swoim terenie xD
  • Odpowiedz
polac
polac
polac
22.02.2026, 06:38:48 via Wykop
  • 417
@Afrobiker: Najlepiej od razu tam wysłać Wojowników Chrystusa, Rycerzy Maryii i Rycerzy Kolumba i jako odwód zgrupowanie mobilnych ołtarzy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 02.10.2025

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 13.01.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking