Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JC97

JC97

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9835
  • Znaleziska 1234
  • Mikroblog 8601
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 6
Davvs
Davvs
Davvs
13.04.2026, 15:17:00
  • 54
Orban to Tusk
Magyar to Kaczyński
Pora na CSa.

#wegry #bekazpisu
#wybory #polityka
Davvs - Orban to Tusk
Magyar to Kaczyński
Pora na CSa.

#wegry #bekazpisu
#wybory #po...

źródło: 1000009866

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 13.04.2026, 15:19:06 via Wykop
  • 27
@Davvs: Czyli przez ostatni miesiąc grzali, żeby Tusk wygrał, a Nawrocki się z nim spotkał, żeby go poprzeć? Ja wiem, że tam fikołki są na porządku dziennym, ale to już jest nawet jak na nich grube XD
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
13.04.2026, 14:46:53
  • 45
Matecki odkrywa, że zwolennikom Tuska jest bliżej do prawicy, normalnej prawicy, niż do tego mitycznego lewactwa xD
I poglądy Maygara nie są dla nich kontrowersyjne.

Z drugiej strony inne Dareczku piszą o wstrętnym lewaku, który położył łapy na Węgrzech. Więc przekaz niespójny.
Chociaż... Mogą jednocześnie mówić o złych lewakach na Węgrzech i jednocześnie cisnąć nasze 'lewactwo' za rzekomą hipokryzję, bo prawaka poparli.
Że się nie spina? A co w prawackim uniwersum się spina?
Turin89 - Matecki odkrywa, że zwolennikom Tuska jest bliżej do prawicy, normalnej pra...

źródło: 1000003989

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 13.04.2026, 14:57:17 via Wykop
  • 2
Więc przekaz niespójny.


@Turin89: Spoko, przez ostatnie tygodnie opowiadali, że Orban jest jedyną nadzieją dla nas, wczoraj najpierw świętowali jego zwycięstwo, a potem obrzucali Magyara gównem, a dzisiaj już powiedzieli, że Putin stracił sojusznika w Europie, więc tam niespójność przekazu to jest norma.
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
11.04.2026, 09:29:03
  • 6
Taką wykopową analizę rynku nieruchomości zapisałem w 2022 roku, żeby zweryfikować za jakiś czas i teraz sobie przypomniałem. Jak tam @Viado - ile już nieruchomości poskupywałeś od kredyciarzy za bezcen? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #budowlanka #remontujzwykopem #shitwykopsays
troglodyta_erudyta - Taką wykopową analizę rynku nieruchomości zapisałem w 2022 roku,...

źródło: 7707

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 11.04.2026, 19:16:58 via Wykop
  • 2
@troglodyta_erudyta: Piękne czasy odklejek i fantazji o tym jak będą za bezcen wykupywać nieruchy od żebrających kredyciarzy. Aż się łezka w oku kręci, a śmiech ogarnia jak się pomyśli, że niejeden z nich pisał na serio.
  • Odpowiedz
JC97
JC97 13.04.2026, 14:10:41 via Wykop
  • 1
@Cozwykopem: Kupiłem 4 lata temu jak pisali, żeby poczekać jeszcze 2 tygodnie.
  • Odpowiedz
JC97
JC97 13.04.2026, 14:24:54 via Wykop
  • 1
@Cozwykopem: Masakra, wg operatu, który robiłem pod refinans niedawno wyszło +50% wartości od tej pory. Mogłem się poszłuchać ekspertów :(
  • Odpowiedz
JC97
JC97 13.04.2026, 14:36:29 via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: Nie no, wtedy już chyba nie dawali :D Normalnie na stałej w PLN.
  • Odpowiedz
Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
13.04.2026, 10:47:46
  • 8
#polityka
Czy w sprawie wyborów wypowiedział się tenże ekspert? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierre_Dolony - #polityka 
Czy w sprawie wyborów wypowiedział się tenże ekspert? ( ͡°...

źródło: E9xvA7wWYAI-7--

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 13.04.2026, 10:52:00 via Wykop
  • 2
@Pierre_Dolony: Oczywiście, wczoraj w republice był.
  • Odpowiedz
m4xejd
m4xejd
13.04.2026, 09:57:28
  • 54
Ale że jak to tak? Orban pogratulował rywalowi i odszedł z honorem?
Nie będzie 2 tygodniowego rządu żeby jeszcze bardziej wydoić państwo i zrobić wałki na ostatnie chwile pod płaszczykiem patriotycznych haseł?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #wegry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 13.04.2026, 10:00:46 via Wykop
  • 1
@m4xejd: 2-tygodniowego rządu nie, ale mają do 7 tygodni na zaprzysiężenie rząu. Zobaczymy czy nie będą zwlekać do ostatniego dnia.
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
12.04.2026, 22:33:40
  • 42
Po wielu latach studiowania "prawak studies", zastanawianiu się dlaczego pisowcy czy prawacy ogólnie są nie do zrozumienia przez zwykłego człowieka. Po serii analiz na YT dlaczego MAGA wygrała w USA. I po pewnym niedawnym wywiadzie prof. Dudka. I wczorajszych wyborach na Węgrzech Już wiem. Chodzi o strach. Ludzie mają się bać cały czas. Że ktoś zaburzy ich dotychczasowy świat. I jest prawak-populista na białym koniu, który straszy tych biednych ludzi i obiecuje,
fornson23 - Po wielu latach studiowania "prawak studies", zastanawianiu się dlaczego ...

źródło: temp_file8572661374118237473

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 22:38:27 via Wykop
  • 33
@fornson23: No pis leci na oblężonej twierdzy od dawna, więc zagrożenie trzeba sobie znaleźć. Jakie są fakty nie ma znaczenia, liczy się narracja. Przecież ostatnio Czarnek próbował forsować narrację o drozyźnie, kiedy inflacja nawet po dużych podwyżkach cen paliw wynosi 3%, a ceny wielu towarów są najniższe od wielu lat i dużo tańsze niż pod ich rządami. No ale ma być zagrożenie, do tego pisowcy mają niesamowitą tendencję do projekcji
  • Odpowiedz
banzi
banzi
12.04.2026, 22:23:52
  • 27
#polityka
banzi - #polityka

źródło: nawrocki-orban-stop

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 22:31:23 via Wykop
  • 8
@zenon_z_chorzowa1: Zapewniam, że nikt liczący się zza granicy nie czyta naszych wysrywów tutaj, więc nie ma znaczenia jak go tutaj nazywamy.
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
12.04.2026, 22:23:11
  • 18
Peter Magyar zażądał dzisiaj od węgierskiego prezydenta, żeby w---------ł.

A u nas cykanko z pisowcami, bo wasze wujki, mamusie i tatusie, zaczadzeni TV propagandą dla debili, ich twardo bronią, a Tusk się cyka iść z nimi na noże.

#polityka #takaprawda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 22:29:11 via Wykop
  • 1
@ish_waw: Tusk w gębie też był mocny, a wyszło jak wyszło. Oby nie popełniał tych samych błędów. Do następnych wyborów prezydenckich mają 3 lata, żeby nie skończyli jak nasi, jebiąc prezydenta przez 3 lata i nieudolnie używając go jako wytłumaczenie swojego lenistwa, po czym do pałacu wszedł jeszcze gorszy przypadek.
  • Odpowiedz
twoj_starrry
twoj_starrry
12.04.2026, 21:46:38
  • 2
#wegry #polityka #ziobro

W kontekście ekstradycji Ziobry i Romanowskiego xD, ja sądze, że nowy premier ich przywiezie do Polski na swoją wizytę.

Słyszę głosy, że przejmowanie władzy trwa, to sa procesy itp, ale czy serio ktoś będzie stawał okoniem za jakimiś dwoma wyrzutkami z Polski przed nowym premierem? Szczególnie, że to politycy z partii która rzucała mu klody pod nogi i popierała konkurenta.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 21:48:27 via Wykop
  • 6
@twoj_starrry: Kwestia czy nie s-------ą wcześniej. To nie jest tak, że Magyar jutro przejmuje władzę, więc mają czas na dogadanie się z kolejnym przydupasem Putina.
  • Odpowiedz
JC97
JC97 12.04.2026, 21:51:56 via Wykop
  • 1
@twoj_starrry: Słowacja jak najbardziej możliwa, a jeśli chodzi o MAGA to od kiedy oni przejmują się relacjami z naszym rządem? XD Prędziej problem jest taki, że może się okazać, że stamtąd też trzeba będzie spieprzać po midtermach.
  • Odpowiedz
JC97
JC97 12.04.2026, 22:24:48 via Wykop
  • 0
no, tylko że ten azyl się może zaraz skończyć, na azylu nie wyfruną do innego kraju


@twoj_starrry: Słowacja graniczy z Węgrami. Jeśli się dogadają i przyjdzie przykaz, żeby go przez granicę puścić to przejedzie.
  • Odpowiedz
ater
ater
12.04.2026, 21:44:21
  • 144
A my jeszcze 4/9 lat z kibolem na czele.
Dzięki Kazik i Stalinowski
#polityka #kanalzero #wegry
ater - A my jeszcze 4/9 lat z kibolem na czele.
Dzięki Kazik i Stalinowski
#polityka ...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 21:45:18 via Wykop
  • 61
@ater: Swoje dołożył sztab Trzaskowskiego, rząd i sam premier.
  • Odpowiedz
JC97
JC97 12.04.2026, 21:58:46 via Wykop
  • 3
@Gaboleusz: Trzaskowski był wybieralny, ale nie po takiej kampanii. Sam kandydat był masakrycznie niewiarygodny w udawaniu centroprawicowca, unikał wszelkich konfrontacji, rząd nie przygotował żadnej reformy, żeby zmotywować wyborców, a wisienka na torcie to kilka wpadek między 1. i 2. turą. Serio jeśli nie widzisz w tej porażce żadnej winy przegranych to musisz być kompletnie odklejony.

Tak, duża część elektoratu to debile, ale tego nie zmienisz i trzeba tak prowadzić kampanię,
  • Odpowiedz
JC97
JC97 12.04.2026, 22:22:28 via Wykop
  • 2
Gdyby Tusk zrobił coś więcej niż 800 plus i babciowe, to Trzaskowski miałby szansę nawet przy tylu błędach. Załatwiłby podwyższenie kwoty wolnej od podatku, to już lekko rozbroiłby wolnościowy elektorat co mogłoby wystarczyć


@Pomorski_Wilk: Jeśli jedna ze stron stab-rząd-Tusk nie s-----------y sprawę to miałby szansę nawet jeśli dwie pozostałe zrobiłyby co zrobiły. Jeśli kampania zostałaby poprowadzona lepiej to leniwy rząd i majaczenie Tuska nie miałoby aż takiego znaczenia.

Jeśli rząd przeprowadziłby jakąś
  • Odpowiedz
Wodowy11
Wodowy11
12.04.2026, 21:24:27
  • 1
Teraz 95% było 138 jest 137 a poszło w dół
#wegry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 21:27:23 via Wykop
  • 2
@Wodowy11: Tam jest 1 JOW, w którym jest bardzo blisko i co chwilę mijanka.
JC97 - @Wodowy11: Tam jest 1 JOW, w którym jest bardzo blisko i co chwilę mijanka.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Matuusuu
Matuusuu
12.04.2026, 21:13:27
  • 19
A cóż to za niespotykana cisza wśród prezydenckich doradców?

#bekazpisu #polityka
Matuusuu - A cóż to za niespotykana cisza wśród prezydenckich doradców? 

#bekazpisu ...

źródło: IMG_3606

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 21:20:47 via Wykop
  • 1
@Matuusuu: Są na grillu ze Stanowskim.
  • Odpowiedz
pawelczixd
pawelczixd
12.04.2026, 21:17:41
  • 35
Mój ulubiony pisowski kretyn zaliczył przepotężny meltdwon xd
Ja idę spać, jutro pięknie się będzie czytało X dawniej twitter #bekazpisu #wegry #polityka
pawelczixd - Mój ulubiony pisowski kretyn zaliczył przepotężny meltdwon xd 
Ja idę sp...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 21:19:52 via Wykop
  • 22
@pawelczixd: Niech sobie do poduszki puści kompilację ryknięć Nawrockiego i zwali sobie do nich konia.
  • Odpowiedz
pq18
pq18
12.04.2026, 21:11:43
  • 1
Tak z czystej ciekawości, bo nie śledzę przekazu prawej strony:
Dlaczego popierają Fidesz i jak odnoszą się do udowodnionej rosyjskiej agentury rządu węgierskiego?

#polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 21:13:07 via Wykop
  • 6
Dlaczego popierają Fidesz i jak odnoszą się do udowodnionej rosyjskiej agentury rządu węgierskiego?


@pq18: Trump potrzebuje ludzi takich jak Orban, żeby osłabiać UE. Prawicowcy wchodzą w dupę Trumpowi bez zastanawiania się nad skutkami tego co popierają. W przypadku PiS-u dochodzi dodatkowy czynnik troski o przydupasów.
  • Odpowiedz
JC97
JC97 12.04.2026, 21:10:40
  • 0
Hehe, na ruspublice już przekonywanie, że ruski gaz byłby dla nas dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 20:21:21
  • 3
Oj rebelia w ruspublice #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badreligion66
badreligion66
12.04.2026, 20:09:04
  • 8
#polityka #wegry Jest i powód porażki organa, Jowy xD
badreligion66 - #polityka #wegry Jest i powód porażki organa, Jowy xD

źródło: 1000043986

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 20:13:26 via Wykop
  • 1
@badreligion66: Mati my już JOW-ów nie lubimy.
  • Odpowiedz
mariusz-madejczyk
mariusz-madejczyk
12.04.2026, 18:08:47
  • 4
"Pierwsze częściowe wyniki będą pokazywać silne poparcie dla Fideszu (ponieważ najpierw spływają głosy ze wsi i mniejszych miejscowości).

Podobnie jak ma to miejsce w Polsce (PiS bardzo wysoko na samym początku spływania wyników)". #wybory #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 18:11:55 via Wykop
  • 4
@kwiat_pustyni626: Doskonale pokazałeś, że nie rozumiesz o czym mówisz. Gratuluję.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
12.04.2026, 09:36:37
  • 10
#polityka Będzie chyba jakiś rekord w unii
badreligion66 - #polityka Będzie chyba jakiś rekord w unii

źródło: 1000043925

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 09:54:07 via Wykop
  • 3
@tomasz-kalucki: U nas też się zmobilizowali, tylko ci, których wybraliśmy kolejne 1,5 roku przespali i rak wrócił.
  • Odpowiedz
analboss
analboss
12.04.2026, 09:47:48
  • 9
#polityka #kanalzero #bekazprawakow #razem

Jakim cudem mariuszkom udało się tak skutecznie wbić ludziom do głowy, że prawica jest w Polsce dyskryminowana, spychana na margines i traktowana jak jakieś odszczepieńce?

Bo jak spojrzycie na sondaże, to wychodzi dokładnie odwrotnie.
Prawica razem z Konfederacją i Braunem spokojnie ciągnie koło 40%, czasem więcej.
analboss - #polityka #kanalzero #bekazprawakow #razem

Jakim cudem mariuszkom udało s...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97 12.04.2026, 09:52:21 via Wykop
  • 2
@analboss: http://pl.wikipedia.org/wiki/Syndrom_obl%C4%99%C5%BConej_twierdzy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • Strona 2 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking