Aktualizacja wniosku do RPO ws obowiązkowych ćwiczeń wojskowych. Złóż i Ty!

Witam wszystkich,wysłałem do RPO poprawioną wersję (służba zastępcza). Jak ktoś jeszcze chiał złożyć wniosek to zachęcam: Aktulizacja na podstawie tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/6927... użytkownika https://www.wykop.pl/ludzie/sh... Wcześniejszy wniosek na podstawie...
z- 122
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















Biznes w Polsce,
Jeśli nie wyłapałeś w moim wpisie to robię w branży związanej z księgowością. Problemy jakie widzę to problemy przedsiębiorców. Księgowi teraz przez zmiany podatkowe mają żniwa. Finansowo ten chaos prawny mi się opłaca, ale co z tego jak kraj zmierza w kierunku PRLu?