Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hamza

Hamza

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9331
  • Znaleziska 2208
  • Mikroblog 7123
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 16
Hamza
Hamza 12.03.2026, 04:46:10
  • 0
#iran #polityka #benzyna

benzyna ma być tańsza wg trumpa:

- Z przyjemnością informuję, że dzisiaj Międzynarodowa Agencja Energetyczna zgodziła się skoordynować uwolnienie rekordowej ilości 400 milionów baryłek ropy z różnych krajowych rezerw ropy naftowej na całym świecie, co znacznie obniży ceny ropy, eliminując zagrożenie dla Ameryki i świata – powiedział Trump.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
12.03.2026, 05:08:47 via Wykop
  • 9
@Hamza: A ropa znowu pompa w górę bo to oznacza że sytuacja jest p--------a xD
  • Odpowiedz
tulipana
tulipana
tulipana
12.03.2026, 05:41:31 via Wykop
  • 2
@Hamza: jak Trumo obieca to bedzie odwrotnie :/
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 12.03.2026, 04:33:01
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 08.03.2026, 08:34:01
  • 6
#polityka #iran #usa #izrael

limity Co2, nakrętki przytwierdzone do butelek, butelkomaty, normy emisji spalin dla pojazdów silnikowych, czym grzać dom, strefy czystego transportu i wiele innych rzeczy

niech więcej latają samolocikami, zrzucają więcej bomb i niech niszczą rafinerie i zbiorniki z zapasami ropy, bo to ma zerowy wpływ na środowisko, a później niech Kubę dojadą, a po niej kolejne kraje
Hamza - #polityka #iran #usa #izrael

limity Co2, nakrętki przytwierdzone do butelek,...

źródło: ugabuga

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gawith_Apricot
Gawith_Apricot
01.03.2026, 13:33:27
  • 1
Ile powinien mieć plecak w którym pomieszczę podstawowy ekwipunek taki jak namiot, materac, śpiwór, poduszkę, jedzenie, palnik turystyczny, wodę itd.
50 litrowy styknie? Czy brać od razu 70 litrów? Zamawiam także do użytkowania na co dzień Wisport Sparrow II 30L, ma system molle także na pewno namiot mógłbym na zewnątrz trzymać.

#bushcraft #biwakowanie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 07.03.2026, 09:43:44 via Wykop
  • 1
@Gawith_Apricot: z plecakami jest tak, że są tu zależności: indywidualne preferencje co zabrać, a czego nie zabierać jak i same gabaryty poszczególnych rzeczy oraz pora roku.

Przykład dla plecaka Wisport Whistler II 35l, lato:
- wrzucasz śpiwór letni lub koc snugpak blanket XL (koc fajnie się kompresuje)
- namiot naturehike star river 2
- mata samopompująca robens air
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 06.03.2026, 19:30:38
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
06.03.2026, 19:32:34 via Wykop
  • 7
@Hamza: Orangutan myślał że zabije kierownictwo i państwo się podda xD
  • Odpowiedz
the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
06.03.2026, 19:47:13 via Wykop
  • 7
@Hamza: asz nie będzie niczego ;)
thelasttomatointhe_world - @Hamza: asz nie będzie niczego ;)

źródło: niczego

Pobierz
  • Odpowiedz
alaskan_pipeline
alaskan_pipeline
04.03.2026, 18:25:27
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 04.03.2026, 18:40:22 via Wykop
  • 1
@alaskan_pipeline: a większość:

Według danych z 2024 roku, średni wiek zawierania pierwszego małżeństwa w Iranie wykazuje stałą tendencję wzrostową i wynosi około 25 lat dla kobiet oraz 29-30 lat dla mężczyzn
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 04.03.2026, 12:14:26
  • 5
#iran
https://space24.pl/satelity/obserwacja-ziemi/widziane-z-orbity-iran-trafil-w-amerykanski-radar

Czyli jednak to był radar za miliard? Bo na wykopie ostatnio demontowali coś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MinisterKoryto
MinisterKoryto
04.03.2026, 12:16:46 via Android
  • 2
@Hamza: ta
  • Odpowiedz
dzialoZaglady
dzialoZaglady
04.03.2026, 12:36:20 via Wykop
  • 1
@Hamza: A wczoraj mówili, że to AI.
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 04.03.2026, 06:18:30
  • 738
#iran trump już wmawia światu, że lada moment Iran miał ich zaatakować więc stany nie zaatakowały iranu w znaczeniu, że są agresorem, po prostu zaatakowali w obronie xD #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bierny_Uzytkownik
Bierny_Uzytkownik
Bierny_Uzytkownik
04.03.2026, 06:19:36 via Wykop
  • 921
@Hamza: ruskie też się bronią xD, czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
stefan-buczalski23
stefan-buczalski23
stefan-buczalski23
04.03.2026, 06:38:57 via Wykop
  • 503
@Hamza: klasyka - wojna o pokój. Hitler, Stalin, Putin (i pewnie wielu innych) też zawsze walczyli wyłącznie o pokój - szlachetni władcy
  • Odpowiedz
panDario
panDario
03.03.2026, 13:24:26
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 03.03.2026, 13:50:32 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 02.03.2026, 13:38:56
  • 5
#benzyna #iran

Jeśli cena wzrośnie to znaczy, że oszukują nas xD
Hamza - #benzyna #iran

Jeśli cena wzrośnie to znaczy, że oszukują nas xD

źródło: 1000061243

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

azirck
azirck
azirck
02.03.2026, 13:41:47 via Wykop
  • 29
@Hamza: Nie ma ryzyka dla ciągłości dostaw a nie cen dostaw. To różnica.
  • Odpowiedz
nemesis238
nemesis238
02.03.2026, 13:48:22 via Android
  • 5
@Hamza no a na stacjach paliwa juz +30gr. xd
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 01.03.2026, 07:34:47
  • 623
#benzyna #iran

doszły mnie słuchy, super tajne informacje, że polskie stacje miały zapasy benzyny wystarczające na styk do 28 lutego i teraz nowe zapasy będą po wyższej cenie, ale wiedząc, że ropa będzie drożeć to dziś zamówią tylko ropę na jeden dzień, a jutro nowe zamówienie po jeszcze wyższej cenie na kolejny dzień i tak zawsze
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pangkor
pangkor
01.03.2026, 07:38:10 via Wykop
  • 61
@Hamza: rozgryzleś to
  • Odpowiedz
SpokojnyPan
SpokojnyPan
01.03.2026, 09:10:31 via Wykop
  • 271
@Hamza: potem jak zacznie taniec to przezornie wezma zapasy na miesiac, tak w razie gdyby znowu miala drozec
  • Odpowiedz
Gawith_Apricot
Gawith_Apricot
25.02.2026, 17:58:51
  • 2
Pytanko do Was o namiot NATUREHIKE Star River 2.
Po krótkim researchu dowiedziałem się, że występuje w dwóch wariantach, poliestrowej tańszej i cięższej i nylonowej, droższej i lżejszej. W co warto celować na pierwszy namiot? Jakie będą różnicę? Warto od razu dopłacić do nylonu? Wagowo to bodajże 2,2kg vs 1,8kg.

#biwakowanie #bushcraft
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 26.02.2026, 09:52:05 via Android
  • 1
@Gawith_Apricot: dwa wejścia, wspaniała sprawa, nie dość, że nocą możesz oba odsłonięte mieć (czyli sama moskitiera), to przy składaniu też fajniej jest, do tego widoczność z 2 stron jest super sprawą, masz na oku wszystko, widok np. na rzekę, a z przeciwnej strony na rower, moto, auto czy miotłę, drogę
  • Odpowiedz
panDario
panDario
21.02.2026, 18:01:35
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 21.02.2026, 21:09:24 via Wykop
  • 1
@panDario: w teorii wystarczy, że iran odpali wszystko co ma celując tylko w elektrownię w izraelu i nagle izrael ma poważny problem? ewentualnie jako drugi cel weźmie rafinerie w arabii i nagle benzyna po 12 PLN
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
16.02.2026, 16:34:39
  • 90
Bogaci mezczyzni nosza kamizelki energy na wode i zele tak

#sebcel
yahoomlody - Bogaci mezczyzni nosza kamizelki energy na wode i zele tak

#sebcel

źródło: 1000029785

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 16.02.2026, 20:13:48 via Wykop
  • 30
@hellfirehe:
Hamza - @hellfirehe:

źródło: 20250317_01110129000011_M00

Pobierz
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 16.02.2026, 20:14:55 via Wykop
  • 19
@hellfirehe:
Hamza - @hellfirehe:

źródło: 0x0

Pobierz
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 16.02.2026, 20:20:32 via Wykop
  • 7
@hellfirehe:

i ai podpowiada

Przykłady osób, które były wielokrotnie widywane w miejskich, codziennych sytuacjach z
Hamza - @hellfirehe:

i ai podpowiada

Przykłady osób, które były wielokrotnie widywa...

źródło: 070624_gates_vmed_1p

Pobierz
  • Odpowiedz
bbbbbbbajojajo
bbbbbbbajojajo
bbbbbbbajojajo
07.02.2026, 23:28:01
  • 1
Gdzie we #wroclaw albo w okolicach można bez przypału za free poćwiczyć wolne manewry na własnym motocyklu? Miejsce gdzie jest małe ryzyko zainteresowania ze strony policji i w którym nikomu bym nie przeszzkadzał.
Mam zdaną teorię kat. A i wyjeżdżone godzinki, ale nie załapałem się na egzamin praktyczny i będę mógł podejść dopiero wiosną. Mam swoje moto i chciałbym w spokoju potrenować manewry typu ósemki itd. Nie chcę dokupować godzinek
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 08.02.2026, 09:15:29 via Android
  • 1
@bbbbbbbajojajo: a niedziele z zakazem handlu? Parkingi puste, choć może być strefa ruchu, czyli obowiązywać będą przepisy. Szansy zainteresowania przez policję nie będę wróżył z fusów.
Nie znam Twojego miasta i okolic. Niektóre miasta mają obwodnice, obok których mogą być fragmenty drogi asfaltowej, gdzie dziennie może 10 samochodów przejedzie, bo prowadzącą donikąd lub do jednego domu z polami uprawnymi. Niektóre rzeki mogą mieć gdzieś odcinek wyasfaltowany w okolicach mostów, śluz,
  • Odpowiedz
smoczykutaz7
smoczykutaz7
02.02.2026, 10:02:00
  • 0
Przygotowuję się powoli na wyjechanie motorem w zimniejszych temperaturach niż te które były dla mnie obecnie granicą. W tym roku planuję zacząć jeździć przy około 5°C. Wcześniej wymiękałem w okolicach 12°C jeśli chodzi o przejażdzki dłuższe niż skoczyć na miasto i jakoś tak się dokulać.

Z tego powodu powoli kompletuję komplet cieplejszych ciuchów. I teraz jest pytanie, co polecacie z własnego doświadczenia, albo jakie patenty macie na jakie temperatury.
smoczykutaz7 - Przygotowuję się powoli na wyjechanie motorem w zimniejszych temperatu...

źródło: 1000019540

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 03.02.2026, 17:12:31 via Android
  • 0
@smoczykutaz7: gdyby to miała być jazda tylko asfaltem z prędkością do 100 km/h i dystans np. 50 km w jedną stronę, to nie trzeba dużo kombinować. Wystarczą tekstykne ciuchy motocyklowe, w spodnie dać obie podpinki, a pod kurtkę koszulka (może być t-shirt) termoaktywny (może to być poliamid czy poliester, nie trzeba merynosa), na t-shirt np. kamizelka z wypełnieniem z watoliny. Buty moto z membraną, zimowe rękawice motocyklowe (niektóre tanie są
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza 02.02.2026, 19:48:35
  • 3
#epstein
Hamza - #epstein

źródło: 1000060667

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza
Autor
02.02.2026, 19:48:50 via Android
  • 0
@Hamza:
Hamza - @Hamza:

źródło: 1000060668

Pobierz
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza
Autor
02.02.2026, 19:49:00 via Android
  • 0
@Hamza:
Hamza - @Hamza:

źródło: 1000060669

Pobierz
  • Odpowiedz
Hamza
Hamza
Autor
02.02.2026, 19:55:59 via Android
  • 0
@Hamza:
Hamza - @Hamza:

źródło: 1000060671

Pobierz
  • Odpowiedz

1166

"Największe ujawnienie akt Epsteina. Trump, Gates i miliarderzy w dokumentach"

Pokaż treści 18+

"Największe ujawnienie akt Epsteina. Trump, Gates i miliarderzy w dokumentach"

"Po latach kontrowersji amerykańskie władze zdecydowały się na szerokie ujawnienie akt dotyczących Jeffreya Epsteina. Do publicznej wiadomości trafiło mnóstwo materiałów, tworząc największy dotąd pakiet dokumentów w tej sprawie. Administracja USA podkreśla, że publikacja ma ostatecznie zamknąć falę"

paramedix
z
polskieradio24.pl
dodany: 31.01.2026, 06:23:22
  • 204
  • #
    usa
  • #
    polityka
  • #
    trump
  • #
    epstein
  • #
    gates
  • #
    swiat
Hamza
Hamza 31.01.2026, 09:21:52 via Wykop
  • -1
@Pirat_Barnaba: w niedzielę
GabrielOcello
GabrielOcello
28.01.2026, 18:04:42
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hamza
Hamza 28.01.2026, 21:27:24 via Android
  • 0
@tujepolska: @Afrobiker przecież iran nie będzie atakować lotniskowców, skoro dużo łatwiejszym celem są rafinerie sąsiadów czy systemy odsalania wody, to ogromne cele, nieruchome i powodują ogromne straty.
Cieśniny też nikt nie będzie blokować, jak już to miny i inne zabawki, w tym mini lodzie podwodne, wystarczy, że przez tydzień czy dwa tygodnie będą problemy z tego powodu i od razu ubezpieczyciele będą wołać dużo hajsu, a sam wpływ na
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 24
  • Strona 3 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.09.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking