
Hamza via Wykop
@siap_tiruriruri: niesamowicie dużo przecinków w opiniach, a przeważnie ludzie zapominają o niektórych. Dodatkowo myślniki w każdej opinii, często po kilka... przecież typowy użytkownik w ogóle nie używa myślników i często popełnia jakieś błędziki, literówki i ma zupełnie inną stylistykę niż "książkowa" (czytaj - wygenerowana przez ai), a ostatnią sprawą jest obszerność komentarzy, są bardzo długie, w przypadku ludzi zazwyczaj opinie są krótkie, zdawkowe, często zawierają mało informacji, a te długie



















