Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Frant
Frant

Frant

Dołączył 5 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1215
  • Znaleziska 228
  • Mikroblog 987
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (987)
CrimsonCube
CrimsonCube
przedwczoraj, 15:51:10
  • 602
#ruskieonuce #polskieonuce
CrimsonCube - #ruskieonuce #polskieonuce

źródło: 481768199_1811010046408809_8736921421374904664_n

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielonkazdr
Zielonkazdr
Zielonkazdr
przedwczoraj, 15:54:33 via Wykop
  • 508
@CrimsonCube: cyk donosik do rodziców i omzrik
  • Odpowiedz
sidhellfire
sidhellfire
przedwczoraj, 17:22:29 via Android
  • 394

Komentarz usunięty przez moderatora

Mikuuuus
Mikuuuus
19.05.2026, 17:00:04
  • 395
Gigachad Zełenski zatwierdził na czerwiec nowe uderzenia na terytorium Rosji 😈 Kacapów już to boli xD coś pięknego 😆 #rosjaplonie is coming🔥
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #zelenski #swiat #polityka
Mikuuuus - Gigachad Zełenski zatwierdził na czerwiec nowe uderzenia na terytorium Ros...

źródło: 1000011552

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jagass
Jagass
19.05.2026, 17:05:13 via Wykop
  • 198
@Mikuuuus:
Jagass - @Mikuuuus:

źródło: the-weeknd-blinding-lights

Pobierz
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
19.05.2026, 17:08:36 via Wykop
  • 270
@Mikuuuus:

Dziś „terrorysta Zelenski”
Ale jak trzeba było go błagać o litość na paradę przegrywow to stawał się „panem”

Hahaha
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
19.05.2026, 14:48:40
  • 953
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
19.05.2026, 14:53:01 via Wykop
  • 832
@o__0: chłop za to samo dostałby z 10 lat
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900
19.05.2026, 14:53:13 via Android
  • 478
@o__0 jak przeprosiła, to żałuje, a skoro żałuje, to nie ma sprawy. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
18.05.2026, 07:22:09
  • 1283
Moskwa potrafi być piękna
#ukraina #wojna #rosja
dqdq1 - Moskwa potrafi być piękna 
#ukraina #wojna #rosja

źródło: image_picker_BF4E00FC-F70B-4FAF-9C01-C65C2B9B54E9-1693-0000009A22C36856

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wshk
wshk
wshk
18.05.2026, 07:23:22 via Android
  • 266
@winsxspl: wszystko w swoim czasie
  • Odpowiedz
CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
18.05.2026, 07:24:59 via Wykop
  • 247
@dqdq1: aktualnie to jakoś tak cudnie ta kawa smakuje.
  • Odpowiedz
teodorkm
teodorkm
teodorkm
18.05.2026, 02:04:27
  • 882
Dużo można by o Ukraińcach dobrego i złego powiedzieć, ale osobiście uważam, że zasługują na szacunek rąbiąc ruskich wykazując się odwagą i poświęceniem swojego życia. Czasami gdy przy stole pada jakieś oszczerstwo na temat Załenskiego, to pytam czy nasz prezydent w podobnej sytuacji by pozostał z narodem, czy zwiał jak rydz śmigły do Rumuni - cisza i po temacie.

#wojna #ukraina #polityka
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
18.05.2026, 03:38:57 via Android
  • 517
@teodorkm: nawrocki dostałby azyl pod biurkiem pomarańczowego pedo
  • Odpowiedz
haabero
haabero
18.05.2026, 03:50:46 via Wykop
  • 273

Komentarz usunięty przez moderatora

CyganskiKsiaze
CyganskiKsiaze
18.05.2026, 04:09:23
  • 2029
Pamiętajcie: „Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta”
CyganskiKsiaze - Pamiętajcie: „Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta”

źródło: IMG_2900

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
18.05.2026, 04:17:58 via Wykop
  • 2382
@CyganskiKsiaze: stoi i pierdzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
qeni
qeni
18.05.2026, 04:26:16 via iOS
  • 2609
@CyganskiKsiaze: musiałem sprawdzić czy nie fale. Nie można być aż tak głupim, żeby nawet w takim momencie deprecjonować swojego chłopa xd
  • Odpowiedz
Zawod_Inwestor
Zawod_Inwestor
13.05.2026, 11:19:13
  • 151
#gielda Tak sobie czytam różne badania z przeszłości i teraźniejszości dotyczące czynników, dzięki którym teoretycznie można próbować w długim terminie pobić S&P500 czy nawet Nasdaq100 i metaanaliza tych badań doprowadziła mnie do przełomowego odkrycia: kup se etfa to znormalniejesz. Niestety dzisiaj już absolutnie nie jest prawdą twierdzenie, że "ETFy są dla przeciętniaków", bo mamy dostępne tanie fundusze skoncentrowane na najbardziej quality sektorach jak np. nasdaq100.
Wrzucam screen z zachowania tej mojej
Zawod_Inwestor - #gielda Tak sobie czytam różne badania z przeszłości i teraźniejszoś...

źródło: obraz

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
13.05.2026, 11:19:57 via Wykop
  • 300
@Zawod_Inwestor: A nie mozesz tanio kupic i drozej sprzedac po prostu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zawod_Inwestor
Zawod_Inwestor
Autor
13.05.2026, 11:20:24 via Wykop
  • 204
@milpl: Że też o tym nie pomyślałem
  • Odpowiedz
ponton
ponton
14.05.2026, 11:11:25
  • 880
#gielda
ponton - #gielda

źródło: Screenshot 2026-05-14 at 13.11.08

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thm2137
thm2137
14.05.2026, 11:15:27 via Wykop
  • 28
@ponton: skill issue
  • Odpowiedz
banciur
banciur
banciur
14.05.2026, 12:04:58 via Wykop
  • 63
@ponton: dlaczego nie ma nic o przyjaciolach i dobrej zabawie (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
14.05.2026, 06:26:29
  • 580
Witam wszystkich rusofobów na tradycyjnym, coczwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na rosję. Raporty zamieszczam co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

Kampania uderzeń na przemysł naftowy spowodowała tąpnięcie w możliwościach przerobu ropy w rosji, osiągając poziomy z 2009 roku. Jeszcze gorzej jest z wydobyciem- ostatnio na tak niskim poziomie było na przełomie 2003 i 2004 roku.

Odrobine obawiałem się że 3 dniowe zawieszenie broni oraz dekret Zeleńskiego zezwalający na paradę w Moskwie
dqdq1 - Witam wszystkich rusofobów na tradycyjnym, coczwartkowym podsumowaniu uderzeń...

źródło: 7052026j

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b_milejkowski
b_milejkowski
14.05.2026, 06:27:16 via Wykop
  • 138
@dqdq1: witam, interesujace dane, pozdrawiam
  • Odpowiedz
H_Moody
H_Moody
14.05.2026, 07:18:53 via Wykop
  • 205
@dqdq1: dziekuje pan Ukrainiec
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
14.05.2026, 04:15:44
  • 1699
6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz
Krzewiciel_prawdy - 6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz

źródło: 20260514_060332

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T__J
T__J
T__J
14.05.2026, 04:47:00 via Android
  • 667
@niewiempoco: z tego co wiem to jest krem na ból d--y
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
14.05.2026, 04:48:57 via Android
  • 601
@Krzewiciel_prawdy Elegancko wariacie, pozytywny przekaz
Pozdrawiam.
z fartem
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3285
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
10.05.2026, 15:18:01 via Wykop
  • 1229
@Tamerlan: bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
10.05.2026, 15:34:23 via Wykop
  • 2479
@Tamerlan: kurna, ilu ja już ludzi uratowałem poprzez niezabijanie ich moim autem, to nawet nie zliczę. Mówcie mi "bohaterze".
  • Odpowiedz
kaczoor
kaczoor
03.05.2026, 18:35:11
  • 925
Halooo, proszę zrobić miejsce, ja tylko na chwilę, proszę się odsunąć i nie prowokować. Ja z dzieckiem jedę. Tak tak, do przedszkola. Inną drogą jest 3 minuty dłużej, sami państwo rozumieją
#konfitura #samochodoza #patologiazmiasta #patologiazewsi #zywiec śląskie #polska
kaczoor - Halooo, proszę zrobić miejsce, ja tylko na chwilę, proszę się odsunąć i nie...

źródło: temp_file1214612635780554664

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama
03.05.2026, 18:37:36 via Wykop
  • 777
@kaczoor: nie powinni go stresować jeszcze by kogoś niechcący rozjechał
  • Odpowiedz
nilphilus
nilphilus
nilphilus
03.05.2026, 18:40:59 via Wykop
  • 606
@kaczoor: halo @PolsatNewsPL kierofców prześladują! jaki zestresowany musi być, jak nic z miejsca trzeba go do zakladu zamknąć, żeby doszedł do siebie
  • Odpowiedz
Logan00
Logan00
03.05.2026, 15:11:33
  • 1544
#smierc Dzisiaj w nocy zmarła moja siostra, 42 lata, nowotwór z przerzutami.
Pięć lat temu w tym samym czasie (2.05) zmarła moja mama na nowotwór.

Nie mam już sił.
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
03.05.2026, 15:13:42 via Wykop
  • 908
@Logan00: najszczersze wyrazy współczucia trzymaj się ;(
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
03.05.2026, 15:16:47 via Android
  • 446
@Logan00: Wiem co czujesz... U mnie w rodzinie była cała seria. Wszystko rak. W tym moja najbliższa osoba. Teraz już nie oglądam się, nie rozpamiętuję, nie wspominam za często. Żyje i oddycham tylko dla tych dni, które jeszcze nadejdą. Reszta to już tylko szary film w pustym kinie... W życiu liczą się tylko chwile, jak to pisał Ryszard R. 100% prawdy.
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
30.04.2026, 06:20:50
  • 53
Czwartek, pora na podsumowanie ataków Sił Zbrojnych Ukrainy na teren rosji z ostatnich 7 dni. Przeglądy zamieszczam cyklicznie pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

rosyjskie biura podróży wprowadziły niedawno nową ofertę: "Wakacje na Uralu- tak daleko, że nawet drony was nie znajdą". Niestety, w tym tygodniu oferta została wycofana.

Kilka tygodni temu donosiłem że ataki na 1200+ km zaczęły być regularne. W tym wydaniu podsumowania z radością mogę poinformować że odnotowaliśmy 4 uderzenia na znacznie
dqdq1 - Czwartek, pora na podsumowanie ataków Sił Zbrojnych Ukrainy na teren rosji z ...

źródło: 23

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
30.04.2026, 08:16:32 via Wykop
  • 3
@dqdq1: Orsk, od tego orki, nawet nie wiedziałam że takie miasto istnueje.🤞
Ekologia najgorzej na tym wszystkim niestety ucierpi.(ꖘ‸ꖘ)
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
Autor
30.04.2026, 08:24:42 via Wypiek
  • 1
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen nawet w Polsce jest Orsk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
30.04.2026, 07:03:54
  • 460
Dzień Dobry (。◕‿‿◕。)
#gielda
#zonabijealewolnobiega
vladi_putin - Dzień Dobry (。◕‿‿◕。)
#gielda
#zonabijealewolnobiega

źródło: xd

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sprynek
sprynek
30.04.2026, 07:26:43 via iOS
  • 66
@vladi_putin: zaraz będzie klasycznie
ROD -> ETF -> CFD
Iks de
  • Odpowiedz
mrbat
mrbat
30.04.2026, 07:32:45 via Wykop
  • 89
@sprynek: ROD -> ETF -> CFD -> 1000 letnie obligacje mezopotamskie
  • Odpowiedz
Zawod_Inwestor
Zawod_Inwestor
27.04.2026, 10:23:12
  • 642
#gielda Założyłem w końcu konto z szacunku do tagu. Fajnie rozruszaliście polski internet memami inwestycyjnymi. Dobrą robotę robicie chłopaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widziałem, że ktoś wczoraj proponował, żeby XTB zrobiło maskotki szczura z logiem firmy. Wyobraź sobie, że proponowałem to marketingowcowi jakieś 5 dni temu w rozmowie telefonicznej, ale powiedział, żebym się p***** w cymbał. Tylko zrobił to odrobinkę grzeczniej.

Postaram się czasem postować, ale niestety muszę ograniczać swój humor,
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gottagetagrip2020
gottagetagrip2020
27.04.2026, 10:25:35 via Wykop
  • 442
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
jmateuszj
jmateuszj
27.04.2026, 10:33:15 via Wykop
  • 148
@Zawod_Inwestor: witamy, w celu weryfikacji konta w kolejnym filmie do wrzucenia Gnorts Mr Alien, wtedy wybaczymy bycie zielonką
  • Odpowiedz
chokysrocky
chokysrocky
chokysrocky
27.04.2026, 06:09:48
  • 144
#latwogang #bekazpo #bekazlewactwa #stanowski
chokysrocky - #latwogang #bekazpo #bekazlewactwa #stanowski

źródło: IMG_0161

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
27.04.2026, 06:15:01 via Wykop
  • 801
@chokysrocky: ma ból d--y bo to on chcialby dostawać na swoj kanał co miesiac 250 baniek a nie tvp.
Pisiorski włazidupek
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
27.04.2026, 06:26:24 via Wykop
  • 689
@chokysrocky: Stalinowski bral kase od ziobry z funduszu sprawiedliwosci, ktory mial isc na poszkodowanych wyrokami.
Do tego jego dzialalnosc weszlo mialo bliska wspolprace z zondacrypto, ktore o-----o ludzi na grube miliardy xD

Gdyby on mial mozliwosci, sam by kradl na potege
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 50
  • Strona 1 z 50
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking